Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Live (Pomoc, porady, itp.)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
760 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryo-San Napisany 16 marca 2004 - 13:33

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Wszystko co dotyczy tego wspaniałego serwisu Online 8)
Jesli chodzi o nasz kraj to ludzie mają często problemy z logowaniem. Masz taki problem - opisz go, a postaramy się coś z tym zrobić 8) . A może chcesz tylko opisać wrażenia z zabawy przez XBL :?: Wszystko co pośrednio lub bezpośrednio dotyczy tego serwisu opisujcie tutaj 8)
  • 0

#2 bodik Napisany 16 marca 2004 - 17:38

bodik

    Toad

  • Narybek
  • 4 Postów:
miałem kiedyś okazje zagrać chwile ptzez xbox live w niemczech ( zajefajna sprawa :D), i jedno co muszę stwierdzić z przykrościa ze nigdy liva nie będe miał w polsce (brak dobrego łącza) :(
  • 0

#3 Gość__* Napisany 16 marca 2004 - 18:35

Gość__*
  • Goście
nie chcial bym sie tu zabardzo reklamowac, ale jezeli ktos ma problem z livem, to polecam poradnik napisany przezemnie :) http://www.xboxonlin.../xblivelist.php
  • 0

#4 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2004 - 19:20

Gość__*
  • Goście
może mi ktoś z ixowców powiedzieć jak wygląda online w Rainbow Six 3 ? Właśnie po premierze wersji na ps2 dostałem ją w swoje łapki, zaczeły mi sie pocić (naczytałem się dużo o x owej wersji), zdarłem opakowanie, pod nim była folia, zdarłem ją leciutko i... opakowanie się ukruszyło(leciało z Anglii) ale to nieważne, liczy sie on-line. Wkładam do gardzieli czarnuli płytkę, logo ps2, w czasie loadingu wziąłem opakowanie do ręki i ... SZOK, 2-6 players on-line... Mało nie updałem i prawie nie połamałem HS, ale nic, byłem dobrej myśli, może to błąd czy cuś. Ok, załadowała się gra. Wybieram opcje on-line, tworzę konto , loguję się i tu znów zonk. Na europejski servie grało 20 osób, ale pomyślałem, że późna pora i wogóle. Wybrałem jakąś grę(5/6graczy) i zaczołem grać, okazało się, że to deathmatch, no ale to pewno tylko jeden z wielu tybów. Postanowiłem wziąść instrukcję i poczytać coś. Potem było tylko gorzej, w onlinenie 2-6 grczy są dwa tryby, deathmatch i teamdeathmatch, a te zapowiadane unikalne mapy robione pod ps2 okazały się być wielkości ... ehh szkda gadać, pograłem 20 minut i walnołem grę w stos innych. Odpaliłem Socom2, moje nadzieje na R6 3 legły. Chyba zaopatrze się w końcu w konsolę bill, przed która broniłem się jak mogłem. Ale nie dało się, będe musiałzrobić miejsce między gackiem i czarnulą na nowy sprzęt... smutna historia :cry:
  • 0

#5 Gresh Napisany 26 kwietnia 2004 - 22:35

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
no wiec xbox live ma to do siebie ze duzo osob w niego gra w europie, w rainbowa znalesc duzo ludzi w roomie:)
to samo tyczy sie pandora tomorrow - SC:)
ja chcialbym ninja gaiden w neta:)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 03 czerwca 2004 - 18:26

Gość__*
  • Goście
Już posiadam woego X i narazie... nic niezwykłego, R6 mże być a reszta gier to takie... gnioty (z Halo włącznie), ale jest i jeden wyjątek: SC:PT ta gra to miód w czystej formie !
P.S
Nie chcę , żebo odrazu było: nieprawda bo halo ta takie, a tamto to takie. Poprostu to moje odczucia i ma opinia :D
  • 0

#7 Ryo-San Napisany 12 lipca 2004 - 09:03

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
Gamertag: RyoSan PL
posiadane gry z obsługą Xbox Live: PGR2, Midtown Madness 3, Crimson Skies, Moto GP 2

na dniach kupuje: SC: PT, Rainbow 3
  • 0

#8 Gość__* Napisany 06 sierpnia 2004 - 18:57

Gość__*
  • Goście
GT: Kaczor PL
Łącze: 1mbps/256kbps
Gry: PGR2, MM3, Pandora Tomorrow, Rainbow Six 3, Return to Castle Wolfenstein + Demka Mech Assaulta i Moto GP

Kupuję: SC3 i Halo2
  • 0

#9 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2004 - 14:34

Gość__*
  • Goście
GamerTag: cinek PL
Gry: Return To Castle Wolfenstein, Splinter Cell: Pandora Tommorow, Midtown Madness 3, Project Gotham Racing 2
  • 0

#10 Gość__* Napisany 28 sierpnia 2004 - 09:09

Gość__*
  • Goście
to mój MM3 8)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2004 - 19:49

Gość__*
  • Goście
GamerTag: Raptor PL
Gry: RalliSport Challenge2
Lacze: 640/160
Kupuje: SC: PT, Halo2
  • 0

#12 diz Napisany 02 września 2004 - 23:20

diz

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Nie mam w sumie za dużo czasu na granie ale się dopiszę, co mi tam:

GamerTag: dizPL
łącze: 1024/256

gry online: PGR2, Splinter Cell: Pandora Tommorow, Rainbow Six 3 Black Arrow, Ninja Gaiden (;))

w drodze: Burnout 3
  • 0

#13 Gresh Napisany 23 września 2004 - 19:15

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
gamertag: greshydlo
łacze: 1024 w obie

gram: pandora, burnout3, amped2, pgr2, ninja ( :) ) , star wars battlefront
mam headseta
szukam ludzi do grania!!
  • 0

#14 Gość__* Napisany 05 listopada 2004 - 01:45

Gość__*
  • Goście
Goraco polecam:
Dodany obrazek
Niestety w opakowaniu jest sama sluchawka (bez czesci, ktora wkladasz do pada). Dzwiek jest lepszej jakosci, duzo wygodniejsze (po przeszlo 3h siedzenia nic nie odczulem - z oryginalnym to mi ucho odpadac zaczynalo) - teraz moge sie oprzec wygodnie glowa i nie bedzie mi ten (lamliwy) plastik w tym przeszkadzal. Sluchawka jest w pelni regulowana (ten bolec co sie obraca mozna wydluzac i skracac) i w uchu siedzi swietnie. Jest super lekki. W zestaw wchodza rowniez 4koncowki plus 1 gabka (nie wiem po co i ona jest jakas dziwna :P - koszmary beda mi sie snily :lol:) - korzystam z tej duzej gumowej (wydaje mi sie najwygodniejsza). Naprawde goraco polecam :). Headset wyszedl mnie 54usd z podatkiem (w calym Chicago tyle chcieli).

Update: Juz wiem na co ta gabka :P - wystarczylo zajrzec do instrukcji... :P jezeli komus minimalnie lata na uchu headset to sobie nasowa ta gabke (na odpowiednia wysokosc) i juz trzyma sie idealnie.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 05 listopada 2004 - 13:10

Gość__*
  • Goście
Wszystko fajne poza ceną :twisted:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 11 listopada 2004 - 08:21

Gość__*
  • Goście
Ile nickow mozna zalozyc sobie na XBL ? Czy jesli mam brata i razem bysmy chcieli grac na swoich kontach, to musze kupowac 2 oddzielne startery ? Czy tez mozna miec kilka nickow na jednym koncie ?
Aha, i czy nicka mozna sobie zmienaic czy jak sie juz raz ustawi to tak jest do "konca zycia" ?
  • 0

#17 Gość__* Napisany 11 listopada 2004 - 11:18

Gość__*
  • Goście
Do 6 czy 8 kont mozna miec na 1xb. Kazde konto wymaga oddzielnej subskrypcji. Kazdy GamerTag (nick - na stale) jest pod jedna osobe, inne nicki (GamerTagi - czyli konta xbox live) to inna oplata. Tak kazdy moze na wlasnym grac. GamerTag jest na zawsze (do poki nie zrezygnuijesz z uslugi). Na jednej karcie kredytowej mozesz chyba miec do 10 kont (chyba - nie pamietam - wiecej info znajdziesz na http://www.xbox.com).
  • 0

#18 Ryo-San Napisany 11 listopada 2004 - 12:05

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
male sprostowanie..GamerTaga mozna zmienić jeżeli będziesz przedłużał konto nie kartą kredytową a rocznym starterem..tak mi powiedzial POLE jak gadalismy na "Lajwie"...nicka mozna zmienić..a wszystkie osiągniecią jakich dokonales przez ten rok na Lajwie też zostają przypisane pod nowy stary nick..oczywiscie Twoim friendsi zostają o tym poinformowani..
nie wiem jak to jest w praktyce..bo nie szukale nigdzie poywierdzenia tej informacji..ale to wlasnie POLE poowiedzial mi ze subskrybcje mozna przedluzyc kolejnym starterem(no i mial racje.bo tak mozna).wiec i w tym wypadku tez pewnie ma racje..
  • 0

#19 Gresh Napisany 11 listopada 2004 - 20:01

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
a czy mozna przedlużac tymi kuponami ktore dostaje sie z grami ( 3 miechy grania ) ??
  • 0

#20 Ryo-San Napisany 11 listopada 2004 - 20:21

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
nie niestety nie można..dlatego jak ktoś jeszcze nie założył Xbox Live..to wtedy najlepiej najpierw skorzystac z darmowego 2 miesiecznego triala a dopiero potem przedluzyc go roczną subskrypcją..tym oto sposobem dostaniemy 2 miesiące za darmo..w drugą strone to niestety nie działa..
  • 0

#21 Gresh Napisany 15 listopada 2004 - 21:38

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
no wlasnie bo mi wylacza sie xbox live 17 listopada:(
i musze wydac kaske na new:)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 16 listopada 2004 - 03:09

Gość__*
  • Goście
Pogralem troche na XBL w halo2... XBOX LIVE ROX - tyle mam do powiedzenia ;) 8). Zalatwienie lagow rozwiazali imo super (gra liczy strzal u ciebie i dopiero go wysyla, wiec celujesz idealnie w glowe - jak jest wiekszy lag to koles kawalek przejdzie i po czasie padnie, przynajmniej teraz jest fair play ;)).

Update: ---> http://www.neo-plus.... ... 9720#39720
  • 0

#23 Gość__* Napisany 16 listopada 2004 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Ja juz tez mam swoje Halo 2 Limited Edition. Jedyny minus to taki ze nadal mam zbanowanego xboxa :cry: Kto poratuje?
  • 0

#24 Hipcio Napisany 24 lutego 2005 - 08:02

Hipcio

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
gdzie moge kupic starter kit bo w ultimie beda mieli za miesiac a na allegro nie ma :( ???
  • 0

#25 wrog Napisany 24 lutego 2005 - 09:49

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
http://www.dvdcrave.com
  • 0

#26 Hipcio Napisany 24 lutego 2005 - 11:26

Hipcio

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
aha dzieki, orientuje sie ktos z was jak dlugo plynie paczka z tamtad ?
  • 0

#27 wrog Napisany 24 lutego 2005 - 11:30

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
tydzien, poltora
  • 0

#28 filip Napisany 25 lutego 2005 - 00:32

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Podobno LIVE nie wspiera lacz satelitarnych. Czy to prawda??? A jesli jakos da rade odpalic to 512/115 wystarczy?????
  • 0

#29 wrog Napisany 28 lutego 2005 - 17:53

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
XBL dziala juz na 115/115 kablowych, satelitarne nie sa polecane, ale powinno zadziałac. Sprawdz trialem, nic nie ryzykujesz.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 17:30

Gość__*
  • Goście
Ma ktos na zbyciu trial do Lajwa? Bylbym bardzo wdzieczny.
  • 0