Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Live (Pomoc, porady, itp.)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
760 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 29 lipca 2005 - 06:26

Gość__*
  • Goście
Cholera ciągle nie moge się zarejestrować na tym cholernym xbox live.Konkretnie chodzi o to.Założyłem sobie konto inteligo jest to Visa Electron.Ale pisze mi że karta nie może być uautoryzowana (authorize) i żebym wpisał inny numer.Może dla tego są z nią problemy bo konto aktywowałem dopiero wczoraj?W Neo plus pisało wyraźnie że do zarejestrowania się w xboxlive wystarczy konto w inteligo więc musi działać.Wie ktośco jest nie tak?
  • 0

#32 wrog Napisany 29 lipca 2005 - 12:45

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Coś źle wpisujesz, Electron z Inteligo działa na 100% (jak masz minimum 1,01 na koncie). Popróbuj jeszcze pare razy, może pójdzie.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 29 lipca 2005 - 20:38

Gość__*
  • Goście

Coś źle wpisujesz, Electron z Inteligo działa na 100% (jak masz minimum 1,01 na koncie). Popróbuj jeszcze pare razy, może pójdzie.


Mam już wpłacone pare zeta ale nadal pojawia mi sięten sam komunikat.Co jest grane? W Cardholder name wpisuje się imię i nazwisko posiadacza karty?
  • 0

#34 wrog Napisany 29 lipca 2005 - 22:06

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Wpisujesz to co masz napisane na karcie (bez polskich znaków jeśli takowe są).
  • 0

#35 Gość__* Napisany 30 lipca 2005 - 13:07

Gość__*
  • Goście
Już wszystko ok.kazało się że miałem jeszcze nie aktywną karte.Już wszystko działa.dzięki za pomoc
  • 0

#36 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2005 - 18:38

Gość__*
  • Goście
Akuz ma dziwny problem:

Nie dziala mi xbl od kilku dni, opisze wszystko po kolei, moze ktos bedzie mogl pomoc. Do piatku gralem sobie i wszystko bylo ok, gralem na trialu na ktorym juz jechalem 3 miesiac, dane w xbl wykorzystywalem od Jedrka (nr karty itd.) az nagle wlasnie w piatek zapuszczam lajwa a tu mi pisze ze mam komunikat ktory musze przeczytac zanim bede mogl sie zalogowac ("You have messages that must be viewed before you can sign in." Nastepnie wyskakuje kolejne info - " Your billing information is not valid. Please update these details to resume using Xbox Live." Dalej pojawia sie menu zarzadzania kontem w ktorym moge zmienic nr karty i inne dane. Potwierdzam wszystko tak jak bylo gdyz do tej pory dzialalo, a Jedrek dalej moze grac na tych danych. Wyskakuje komunikat - "Your credit card cannot be authorized. Enter a different credit card to continue." I wracam do punktu wyjscia czyli menu zarzadzania danymi konta. Nie wiem co robic - jak juz napisalem podaje dane Jedrka ktoremu wszystko dziala i mi do piatku tez dzialalo. Co wiecej - mam kod na 12 miesiecy ktory kupilem niedawno - zaczalem zakladac konto wpisalem tym razem swoje dane i numer swojej karty ktora niedawno sobie sprawilem, i na koncu rejestracji gdy juz wszystko jest niby ok i potwierdzam zalozenie GamerTaga wyskakuje ten sam komunikat - "Your credit card cannot be authorized. Enter a different credit card to continue." Jesli ktos spotkal sie z czyms podobnym lub skądś wie co jest grane - prosze o pomoc. smile.gif


Ktos wie jak zaradzic ?
  • 0

#37 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2005 - 18:50

Gość__*
  • Goście
No wlasnie, w gruncie rzeczy wydaje sie ze mam podobny problem co Lecho z tym ze karta Jedrka byla i jest aktywna na 100%...
  • 0

#38 Gość__* Napisany 12 października 2005 - 15:31

Gość__*
  • Goście
Przepraszam ale od pewnego czasu nie jestem w temacie. Czy żeby uruchomić XLive w naszym pięknym kraju nadal trzeba ściemniać adres z niemiec np itp?
  • 0

#39 Ryo-San Napisany 12 października 2005 - 15:38

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
trzeba..ale wpisac adres z USA - taniej wychodzi ewentualne pozniejsze przedluzenie konta
  • 0

#40 Gość__* Napisany 17 grudnia 2005 - 11:58

Gość__*
  • Goście
Mam przeogromny problem i licze że ktoś mi pomoże. Sprawa jest prosta potczas zrywania kodu tenże uległ uszkodzeniu no i nie bardzo moge go przeczytać czy ktoś wie co moge zrobić w takiej sytuacji ?? Prosze podejść do problemu poważnie :) każdemu może sie zdażyć.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 17 grudnia 2005 - 13:57

Gość__*
  • Goście

każdemu może sie zdażyć

nie wiem co mozna zrobic , ale ze kazdemu moze sie zdazyc to wiem :)
  • 0

#42 Gość__* Napisany 17 grudnia 2005 - 16:24

Gość__*
  • Goście

każdemu może sie zdażyć

nie wiem co mozna zrobic , ale ze kazdemu moze sie zdazyc to wiem :)

Prosze o bardziej konkretne odpowiedzi :) :!:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 22 grudnia 2005 - 15:50

Gość__*
  • Goście
Kolejne pytanko,tym razem chodzi mi o xbconnect (wiem że troche nie na temat ) Wiecie morze z kąd można ściągnąć patch do Ghost recon 2 , nie mam dostępu do xbox live , a bez patcha nie moge grać na xbc. POMOCY :) !!!
  • 0

#44 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 18:11

Gość__*
  • Goście
Zamierzam kupic Xa i chcialbym pobawic sie w necie, a ze jestem laikiem, to prosze o pomoc ;).

1. Czy na przerobionym Xie chipem da sie grac na luzie przez Live! ? Ponoc sa jakies komplikacje, na czym polegaja i jak je rozwiazac ?
2. Czy na pirackich grach da sie grac przez Live! ? Albo na orginalach ale na przerobionej konsoli ?
3. Ile kosztuje i jak oplaca sie Live! ?
4. Czy jesli mam internet w zwyklej sieci LAN, to bede mial lagi ?
  • 0

#45 wrog Napisany 05 lutego 2006 - 18:26

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
1. Jeśli masz chipa bez wyłącznika dostaniesz od razu bana.
2. Nie. Tak (wyłącznik).
3. Zależy z jakiej waluty będzie Ci naliczać i jaki okres chcesz opłacać (miesięcznie lub rocznie). Mi ostatnio ściągnęło 175zł za roczną subskrypcję (rejestracja na USA). Na początek kupujesz Starter Kit i masz rok z głowy...
4. Raczej będziesz miał lagi.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 18:41

Gość__*
  • Goście

175zł za roczną subskrypcję

14,5/miesiac to nie tak duzo... ;) Daloby sie taniej :P :angel: ?

A jak wyglada oplacanie abonamentu ?Wczesniej pisaliscie cos o jakis kontach bankowych... Ja mam Juniora w PKO SA, wystarczy ? A co jesli na koncie nie ma srodkow? Blokuja konto ? A czy jesli po oplaceniu rocznego abonamentu chcialbym skonczyc z Live!, to oddadza mi kase za miesiace, ktorych nie wykorzystalem ?
Na ile starczaja zdrapki w orginalnych grach i w jakich grach sie pojawiaja? Mozna nimi handlowac ?

Da sie zrobic cos z lagami ? i jeszcze jedno. Mozna kupic jakis rozgaleziacz tak, zebym mial internet w kompie i Xie ?Rozumiem, ze jesli bede gral i uzywal Neta w kompie, to zesram sie z powodu lagow :P ?

Dzieki za pomoc i moze do zobaczenia na Live :D
  • 0

#47 Gość__* Napisany 07 lutego 2006 - 18:37

Gość__*
  • Goście

A jak wyglada oplacanie abonamentu ?Wczesniej pisaliscie cos o jakis kontach bankowych... Ja mam Juniora w PKO SA, wystarczy ? A co jesli na koncie nie ma srodkow? Blokuja konto ? A czy jesli po oplaceniu rocznego abonamentu chcialbym skonczyc z Live!, to oddadza mi kase za miesiace, ktorych nie wykorzystalem ?
Na ile starczaja zdrapki w orginalnych grach i w jakich grach sie pojawiaja? Mozna nimi handlowac ?

Da sie zrobic cos z lagami ? i jeszcze jedno. Mozna kupic jakis rozgaleziacz tak, zebym mial internet w kompie i Xie ?Rozumiem, ze jesli bede gral i uzywal Neta w kompie, to zesram sie z powodu lagow Razz ?

Dzieki za pomoc i moze do zobaczenia na Live


a) Kupujesz starter kita do ixa jeden nma dvd crave. Sprzedajesz headseta i gre ktora ci daja ( crimson skies ). Jestes jakies 80zl do przodu.

b) Najlepiej konto w mbanku, lub cos ala visa czy cus,

c) Odaja ci kase.

d) 2 miesiace. Teoretycznie nie. Sa warte z 5zl ( po tyle chodzily )

e) Poki nie bedziesz nic sciagal nie. Mi gg/msn chodza bez porblemu nawet czasem aresa wlacze i gram :P Normalnie :)

f) Poodblokowywac porty, niech provider ci ustawi IP jako ZEWNETRZNE. Lub tez wymien lacze :P

g) Cya soon.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 01 marca 2006 - 10:54

Gość__*
  • Goście
Ja mam taki problem, mam Xboxa 360 i internet Chello( Warszawa). Nie potrafie sie polaczyc, wiadomo podpinam konsole pod peceta, konfiguruje wszystko i przechodzi wszystkie próby tylko nie DNS, w Dashu wstawiłem te same DNSY co ma chello.

Pomocy!
  • 0

#49 Gość__* Napisany 02 marca 2006 - 15:56

Gość__*
  • Goście

Ja mam taki problem, mam Xboxa 360 i internet Chello( Warszawa). Nie potrafie sie polaczyc, wiadomo podpinam konsole pod peceta, konfiguruje wszystko i przechodzi wszystkie próby tylko nie DNS, w Dashu wstawiłem te same DNSY co ma chello.

Pomocy!


W Dashu ustaw wszystko na AUTO, w kompie IP 192.168.0.1, Brama 255.255.255.0, reszta pusta i powinno smigac. Aha, wyłącz tez wszelkie firewalle na kompie.
  • 0

#50 Gość__* Napisany 02 marca 2006 - 20:22

Gość__*
  • Goście

Ja mam taki problem, mam Xboxa 360 i internet Chello( Warszawa). Nie potrafie sie polaczyc, wiadomo podpinam konsole pod peceta, konfiguruje wszystko i przechodzi wszystkie próby tylko nie DNS, w Dashu wstawiłem te same DNSY co ma chello.

Pomocy!


W Dashu ustaw wszystko na AUTO, w kompie IP 192.168.0.1, Brama 255.255.255.0, reszta pusta i powinno smigac. Aha, wyłącz tez wszelkie firewalle na kompie.


No i zrobiłem jak powiedziałeś ale lipa. W kompie wszystko ustawiłem, w dashu automat a nie przechodzi nawet testu ip( w ip przy auto pokazuje mi 169.254.35.57).
Nie wiem kurde co się dzieje.


Ps.: o co chodzi Terpil z tym podpisem "Woly, wyslales mi walentynke :> ?" ??? :shock:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 03 marca 2006 - 23:17

Gość__*
  • Goście
hmm... mozliwe ze chodzi tu o providera - moze musisz ustawic PPPoE tak jak w Neostradzie (niestety nie[posiadam ani Neo ani Chelllo, więc nie wiem jak to jest)... Jesli masz mozliwosc to podłącz konsole bezpośrednio do routera - IMO zdecydowanie najlepsze rozwiązanie... I zajrzyj tu

Albo wróc do tego, co Ci nie wychodzilo z DNSami - poekperymentuj troche :) (mozesz zobaczyc czy będą dzialaly jak będą ustawione na auto, upewnij sie ze masz wyłaczone firewalle, itp)
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 marca 2006 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Nie wiem gdzie dostac zdrapke albo starter, zeby moc zaczac grac po sieci na Xie... :( CZy we wszystkich grach sa zdrapki ? Kupilem orginalne, nieuzywane Halo ale starteru nie bylo.
Czy da sie zaczac grac bez startera ? Podlaczyc sie do neta i poprostu zalozyc konto ? Dzieki za pomoc.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 19:21

Gość__*
  • Goście
Dobra, słuchajcie ludki. Mam Neostradę, podłączam się do XBL przez kartę sieciową podpiętą do kompa i wyskakuje mi problem z IP. Little help?
  • 0

#54 wrog Napisany 31 grudnia 2006 - 20:42

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Kabel dobry? Jeśli tak to wpisz IP ręcznie.
  • 0

#55 Gość__* Napisany 31 grudnia 2006 - 22:42

Gość__*
  • Goście
Gdzie :P Bo nie znam się na tym :D
  • 0

#56 Gość__* Napisany 01 stycznia 2007 - 10:35

Gość__*
  • Goście

Gdzie



W network settings chyba :P
  • 0

#57 Gość__* Napisany 04 stycznia 2007 - 16:19

Gość__*
  • Goście
No albo wpisz inne Ip niż w pc (defaultowo 192.168.0.1) albo daj ustawienia DHCP w iXie - jeżeli jest taka możliwość ;)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 20 stycznia 2007 - 20:47

Gość__*
  • Goście
Dobra, słuchajcie. Jako, że router nie chce działąć, postanowiłem sięgnąć po broń ostateczną, a mianowicie LIVEBOX TP (blah, podobno kupa lagów jest, ale innej opcji nie ma- ja po prostu MUSZE grać przez Live, bo się pochlastam). słyszałem, że Ganonużywa tego, może jeszcze ktoś inny wypowie sie co i jak, hm? Byłbym wdzieczny
  • 0

#59 Gość__* Napisany 20 stycznia 2007 - 22:34

Gość__*
  • Goście
Livebox jest ok jeżeli nie używasz wszystkich 'wejść' na raz. Tzn ten modem można podłączyć bezprzewodowo, na usb i zwykłym RJ45. I jeżeli są podłączone 3 urządzenia na raz to soft modemu nie wyrabia.
  • 0

#60 Gość__* Napisany 20 stycznia 2007 - 23:17

Gość__*
  • Goście

I jeżeli są podłączone 3 urządzenia na raz to soft modemu nie wyrabia.

Fuck, właśnie tak chcę zrobić- PC, laptop i X-kloc. Ale mówisz, że jak nie korzysta sieze wszsytkiego , to jest ok, tak? Dobra, a jak z instalacją, ma ktos to cuś?
  • 0