Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox Live (Pomoc, porady, itp.)


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
760 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 21 stycznia 2007 - 09:49

Gość__*
  • Goście
Instalacja, jak instalacja :P Wkładasz płytkę NEO, instalujesz sterowniki, podpinasz modem i jedziesz :)
  • 0

#62 Gość__* Napisany 21 stycznia 2007 - 19:32

Gość__*
  • Goście

Instalacja, jak instalacja Wkładasz płytkę NEO, instalujesz sterowniki, podpinasz modem i jedziesz

Oj wiesz o co mi chodzi dwa tysiace piąty diable :P. Czy są jakieś problemy z podłaczeniem X360, czy wszystko śmiga gładko?
  • 0

#63 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 09:18

Gość__*
  • Goście
Podejrzewam, że iXa ustawiasz na DHCP i 'jedziesz' bez problemów, ale musiałbyś się zapytać kogoś kto ma x0 ;) (podejrzewam, że tak jak normalnie na Neo czy jakimś modemie z routerem nie ma żadnych problemów).
  • 0

#64 117 Napisany 05 lutego 2007 - 20:55

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
bez problemu powinno dzialac.
  • 0

#65 dh12 Napisany 20 kwietnia 2007 - 16:04

dh12

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
mam pytanie:
ktos z was ma internet z "Multimedi" podlaczony do ixa.
jesli tak, to moze powiedziec jak to zrobic by wszystko sie udalo?
  • 0

#66 tomekd Napisany 24 kwietnia 2007 - 10:54

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
Czy jeśli zarejestruje konto na US to czy ilość dostępnego contentu na Marketplace będzie większa niż na koncie w UK? :hmmm:
  • 0

#67 Ryan Napisany 24 kwietnia 2007 - 11:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak, o Video Downloads. Ale za pobieranie tej treści możesz zarobić bana.
  • 0

#68 tomekd Napisany 24 kwietnia 2007 - 11:22

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:

Tak, o Video Downloads

A są tam filmowe trailery?
  • 0

#69 Ryan Napisany 24 kwietnia 2007 - 11:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Tak, ale niewiele. Przypuszczam, że za pobieranie darmowych trailerów nikt nikomu kuku nie zrobi (choć i tutaj kwestia licencji na danym terytorium obowiązuje, nikt się chyba darmową reklamą nie przejmie). Za pobieranie płatnego lub okresowo darmowego contentu można mieć kłopoty (kwestie licencyjne).
  • 0

#70 dh12 Napisany 27 kwietnia 2007 - 18:30

dh12

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
Prosze o pomoc!:
zarejestrowałem się, podałem wszystkie dane, wybrałem xbox live gold. i gdy przychodzi moment kiedy klikam na "join xbox live" to podaje g-tag i trzeba podac windows live ID: podaje maila i hasło , klikam na polacz i podczas ladowania wyskakuje mi komunikat w stylu:
"ten windows live Id jest juz podlaczony pod xbox live account, wybierz inny Windows Live ID"
wie ktos co robic?
  • 0

#71 Ryan Napisany 27 kwietnia 2007 - 19:41

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wejdź na xbox.com, zaloguj się swoim paszportem i zobacz jaki gamertag sobie wcześniej przypisałeś.
  • 0

#72 kmh Napisany 09 maja 2007 - 20:18

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Ok, jestem w trakcie konfiguracji łącza, wywala mi się test na MTU.

gdy wybieram more info cos sie przez chwilę ładuje, jednak po chwili zostaje puste pole, bez tekstu.

Jakieś pomysły co z tym począć?
  • 0

#73 wrog Napisany 09 maja 2007 - 22:05

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
MTU wywala często gdy ma się jakiś błąd w konfiguracji. Jak nie napiszesz nam jakie masz łącze, w jaki sposób wszystko podłączyłeś i skonfigurowałeś, to nie licz na odpowiedź.
  • 0

#74 kmh Napisany 10 maja 2007 - 06:15

kmh

    Blanka

  • Narybek
  • 231 Postów:
Podłączam się pod wspólnego z dwoma kompami huba a dalej pod router linksysya wrt54G, który znajduję się na liście kompatybilnego sprzętu M$. Dalej bezprzewodowo idzie do większego łącza, jednakze specyfikacji urządzeń po tamtej stronie już nie znam.

Zastanawia mnie tylko, czemu "more info" jest puste :ninja:
  • 0

#75 NightForce Napisany 11 maja 2007 - 09:21

NightForce

    Mokujin

  • Narybek
  • 29 Postów:
Hejos kupiłem sobie router (TP-Link TD88-11) aby podłaczyc x360 do sieci,podpinam router do gniazda telefonicznego (neo) , X do routera ustawienia w X daje na auto naciskam test i wyskakuje błąd IP :hmmm: routera wogole nie konfigurowałem bo sie nie znam moze własnie w tym tkwi bład ? ewentualnie moze musze wpisac cos recznie w X ?

Edit: ok dałem rade :) :klaszcze:
  • 0

#76 MaxVarEmreis Napisany 01 czerwca 2007 - 21:03

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
W niedługim czasie zmieniam providera internetowego na Chello. Dlatego chce kupić sobie router. Mam oko na D-LINK DI-624. Miał ktoś z nim do czynienia. Na stronie Xbox.com pisze, ze wspólpracuje bezproblemowo, ale może macie własne doswiadczenia ?? :)
Dzieki.
  • 0

#77 Orange Napisany 01 czerwca 2007 - 21:28

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

W niedługim czasie zmieniam providera internetowego na Chello. Dlatego chce kupić sobie router. Mam oko na D-LINK DI-624. Miał ktoś z nim do czynienia. Na stronie Xbox.com pisze, ze wspólpracuje bezproblemowo, ale może macie własne doswiadczenia ?? :)
Dzieki.


Jeżeli sprzęt sieciowy, to tylko Cisco i nic innego. Też mam chello i korzystam z Linksys WRT54GS-EU - sprzęt obsługuje się sam, włączasz wtyczki i zapominasz. A D-Linki mają tendencję do wieszania się.
  • 0

#78 MaxVarEmreis Napisany 01 czerwca 2007 - 21:33

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

W niedługim czasie zmieniam providera internetowego na Chello. Dlatego chce kupić sobie router. Mam oko na D-LINK DI-624. Miał ktoś z nim do czynienia. Na stronie Xbox.com pisze, ze wspólpracuje bezproblemowo, ale może macie własne doswiadczenia ?? :)
Dzieki.


Jeżeli sprzęt sieciowy, to tylko Cisco i nic innego. Też mam chello i korzystam z Linksys WRT54GS-EU - sprzęt obsługuje się sam, włączasz wtyczki i zapominasz. A D-Linki mają tendencję do wieszania się.

Dzieki wielkie :)
Szkoda, ze drozszy jest.... ale coż, lepiej zapłacić wiecej i nie miec kłopotów ( moj kumpel sie ucieszy, chodzi na kursy Cisco).

BTW: widze, ze na Allegro teraz wszędzie v.6 są, a na stronie Xbox.com nie ma akurat tego modelu wypisanego. Ty jaki masz??
  • 0

#79 AVErsiv Napisany 06 czerwca 2007 - 15:40

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
hmm a ja przepraszam ze niby co ??

ja mam router jakis no name sprzerd miliarda lat i sie nie wiesza :P

fakt fakt cisco sa gites i wogole ale ja osobiscie jak mialbym kupic nowy to kupilbym taniego pentagrama i wio , a kasiore ktora bym zaoszczedzil wolalbym wydac na gre czy tam jakas inna uzywke :P

nie stawiasz na tym sieci na cale miasto czy w banku jak ci sie zawiesi nawet raz na rok to co tragedia wielka ??

:rower:
  • 0

#80 Gość__* Napisany 06 czerwca 2007 - 22:05

Gość__*
  • Goście
no to ja mam teraz pytanie do wszystkich tegich glow - chce podlaczyc Xa do LIVE, wszystko skonfigurowalem recznie, uzywam routera w ktorym jest skonfigurowany net i podlaczony do niego jest rowniez moj PC na ktorym necik smiga bez problemu. Podczas testow w Xie wszystko jest ok IP, MAC itd...tylko nie mam podlaczenia do Live co nie dziwne bo jeszcze nie jest skonfigurowane - pojawia sie pytanie czy chce sciagnac aktualizacje - klikam Yes - laczy sie zaczyna sciagac i tu wywala mi blad polaczenia - o co tu moze chodzic? Jedyne moje podejrzenie to ze firewall w routerze nie wypuszcza polaczenia z LIVE ale kurde teraz pytanie ktorego portu uzywa X do laczenie z LIVE zeby go ewentualnie otworzyc w firewallu...innych pomyslow niz firewall nie mam...
  • 0

#81 wrog Napisany 06 czerwca 2007 - 22:13

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Otwórz: 3074 i 88 (TCP oraz UDP).
  • 0

#82 Gość__* Napisany 06 czerwca 2007 - 22:29

Gość__*
  • Goście

Otwórz: 3074 i 88 (TCP oraz UDP).


ehh dzieki...ale niestety nie pomoglo...kurde sam juz nie wiem w czym moze przyczyna...hmm...skoro wszystkie testy poza - Xbox Live przechodzi - tego nie moze przejsc dlatego bo pojawia sie blad podczas sciagania update...hmm WTF?
  • 0

#83 wrog Napisany 06 czerwca 2007 - 22:32

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
A jak wyłączysz całkiem firewalla? Może wrzuć Xboksa w DMZ?
  • 0

#84 AVErsiv Napisany 07 czerwca 2007 - 21:13

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
a moze masz zwyczjnie w swiecie klocka z jakiegos rodzaju przerobka :P

FW niema tu nic do roboty ja mam odblokowane jedynie porty dla swojego PC reszta za sciana.

sprawdz lepiej czy na 100% masz dobre adresy DNS wpisane w Xpudle ja na neti jak podam np DNSy TPSa to testy na DNS i all ida OK ale przy tescie XBL jest DOOPa :P
  • 0

#85 Gość__* Napisany 11 czerwca 2007 - 23:16

Gość__*
  • Goście
A ja mam pytanie. Kiedy dokładnie zablokują możliwośc korzystania z Live'a, bo przecież w najnowszym Neo+ Mielu o tym wspomina...
  • 0

#86 fingus Napisany 12 czerwca 2007 - 00:43

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

A ja mam pytanie. Kiedy dokładnie zablokują możliwośc korzystania z Live'a, bo przecież w najnowszym Neo+ Mielu o tym wspomina...

Już to zrobili. Ja na przykład (konto mam na USA) nie mogłem ściągnąć z Marketplace trailera Matrixa. Oczywiście demka i cała reszta działa OK. Zablokowane zostały (i miały być) tylko materiały objęte taką-to-a-taka licencją. (Jakieś tam prawnicze gadanie.) :hmmm: Wszelkie inne gadki o blokadzie były bełkotem haterów, którym nie należy się przejmować. :-)
  • 0

#87 Texz Napisany 12 czerwca 2007 - 07:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

A ja mam pytanie. Kiedy dokładnie zablokują możliwośc korzystania z Live'a, bo przecież w najnowszym Neo+ Mielu o tym wspomina...

Mielu zapodał zbyt szybkie i nie prawdziwe informacje, które bazowały jedynie na stosie plotek i nie potwierdzonych rewelacji z pod pachy.
Prawda jest taka, że oprócz rzeczy przeznaczonych jedynie dla danego kraju, dla którego są dostępne, reszta jest dostępna bez przeszkód, nawet dla użytkowników u których jeszcze nie było oficjalnej premiery Xbox Live.
stary news, który o tym wspomina:
http://www.onlinecen... ... Itemid=190
Pozdro i miłego ściągania z XL :)
  • 0

#88 wrog Napisany 12 czerwca 2007 - 09:59

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

A ja mam pytanie. Kiedy dokładnie zablokują możliwośc korzystania z Live'a, bo przecież w najnowszym Neo+ Mielu o tym wspomina.

Korzystania z Live nie zablokują (przynajmniej na razie :) ), nie da się jedynie niektórych rzeczy ściągnąć z Rynku - np. mapek do Gears of War.
  • 0

#89 AVErsiv Napisany 12 czerwca 2007 - 10:33

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
zablokowac live moga ale tylko osobom posiadajacym zmodowane XBOXy :P

co ciekawe mnie zbanowali , mam klocka z modem :/ a i tak kupowalem oryginaly do grania online ,
teraz juz nie musze tego robic a do tego LIVE oplacac tez nie musze a MS pointsy co kupilem i nie zdazylem wpisac to sobie odsprzedam.

cos MS namnie nei zarobi w tym momecie :P
  • 0

#90 Texz Napisany 13 czerwca 2007 - 09:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
http://azzie.wrzuta....dio/3VvqV0WNb3/

LOL
  • 0