Skocz do zawartości

Zdjęcie

E3 …, tfu, Summer Game Fest 2022!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

#31 burnstein Napisany 13 czerwca 2022 - 10:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Zajebista konfa. Ale tylko dlatego, że był Silksong :cf:
 
Więszkości innych gierek już niezbyt pamiętam, Starfield wzbudza we mnie jakieś tam zainteresowanie, ale głównie dlatego, że nigdy nie grałem w żadnego rpga Bethesdy i zawsze gdzieś tam mam w głowie, że trzeba by to nadrobić, ta gra od twórców Rikaimortiego ma taki trochę wibe Stranger's Wrath (żywe bronie), które generalnie gejplejowo było kapiszonem. Fajne było to Limbo, ale z kolorami i gejplejem, cośtam smośtam Fox. Ta nowa gierka od TN to chuy wie co to ma być, że zacytuję przedmówcę "człowiek przyzwyczaił się do klaskania jajami na widok cinematic trailerów gier które wyjdą za 5 lat. :olo: ". Więcej gier nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję i obiecuję poprawę. Proszę Cię Wielki Spencerze o naukę, pokutę i rozgrzeszenie.


  • 0

#32 Woroq Napisany 13 czerwca 2022 - 11:02

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Microsoft od lat kupuje nowe studia, w tym Obsidian, inXile, Id, Coalition, Ninja Theory itd Spodziewałem się jakiejkolwiek bomby czy zapowiedzi czegoś mocnego. Nowa Forza na wiosnę za rok czy Starfield, wyglądający średnio i z wątpliwą premierą w najbliższych 12 miesiącach, to za mało.
A gdzie Hellblade, Avowed, nowe Gearsy itd :(

Moja topka to:
1. Callisto Prolocol
2. Finał Fantasy 16
3. RE 4 Remake
4. Diablo 4

….
5. ???? Starfield + Wo Long: Fallen Dynasty.

Indyczki super, ale na każdej konferencji jest ich sporo

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 13 czerwca 2022 - 11:03

  • 0

#33 Kazuo Napisany 13 czerwca 2022 - 11:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Bardzo fajny pokaz. Persony, które każdy zdążył już ograć lata temu na Plejce, sequel No man's sky, ale z ładniejszą grafiką i toną bezsensownych ficzerów, nowe Dynasty Warriors oraz niespodzianka w postaci Hideo Kojimy, który pewnie już tworzy jakiś wypaśny symulator pracownika Pocztexu. Szołkejs 11/10
  • 0

#34 Kaxi Napisany 13 czerwca 2022 - 12:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Nie rozumiem zawodu konfą MS. Fakt, że dosłownie w każdą z tych gier zagrasz za rok i latały praktycznie same gejmpleje był zajebisty i sporo dodawał. Ale rozumiem, że człowiek przyzwyczaił się do klaskania jajami na widok cinematic trailerów gier które wyjdą za 5 lat. :olo: Dla mnie przyjemna odmiana, co prawda może zabrakło jakichś bęgierów (jeśli dla kogoś Starfield, Redfall, Forza, Diablo 4, Silksong to nie bęgiery), ale raczej ponad połowa konferencji z ciekawym kontentem. 

 

No i też była taka sytuacja żeby pokazać, że gamepassik nadal krul, może to nie to czego oczekujemy od tych wydarzeń, ale deal z Atlusem, Kojimą czy Riotem to dosyć duże newsy.

 

Też masz rację. Bo są dwie formy oceny:

 

Bardziej obiektywnie, to rzeczywiście mocna konfa. Maksimum gier, minimum gadania, gejpleje i konkrety. Tak branżowo i wizerunkowo, to świetna sprawa. Przynajmniej na papierze.

 

Subiektywnie z kolei, to po prostu to, co MS ma w portfolio nie do końca wygląda dla mnie pociągająco. Albo były rzeczy mnie nie interesujące (Overwatch, LOL, Diablo), albo potencjalnie ciekawie ale wyglądają tak se (Redfall, dla wielu Starfield).


  • 1

#35 ACZ Napisany 14 czerwca 2022 - 12:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

EU09IlF.jpg

Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 14 czerwca 2022 - 12:46

  • 0

#36 Shinigami Napisany 14 czerwca 2022 - 12:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Widziałem wczoraj na evencie. Nie targajcie moimi emocjami, Capcom, dawajcie DD2 i tyle. 11 lat czekałem na sequel na DMC5, więc tutaj też jeszcze chwilę mogę.


  • 0

#37 ACZ Napisany 14 czerwca 2022 - 12:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 169 Postów:

Jaka dwójka, rimejk pewnie. :cf:


  • 0

#38 Shinigami Napisany 14 czerwca 2022 - 12:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Nie zdziwię się. Nie mam żadnych oczekiwań, więc przynajmniej się nie zawiodę :infamous:


  • 0

#39 Kazuo Napisany 14 czerwca 2022 - 15:44

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jeżeli faktycznie klecą dwójeczkę ( :cf: ), to dziwne że nie zapowiedzieli jej na szołkejsie. Z drugiej strony od premiery DMC5 minęły ponad 3 lata, więc przy czymś lord Itsuno musi pracować :hmmm:

 

to mi uzmysłowiło, że wypada w końcu przejść część pierwszą :olo:


  • 0

#40 burnstein Napisany 14 czerwca 2022 - 17:19

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Jedyne co zapowiedzą to kolejny sezon bajki na netfliksie.


  • 0

#41 Schrodinger Napisany 15 czerwca 2022 - 11:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

chyba nikt specjalnie nie wierzy w ten "zagracie w ciągu roku" bo jak potrzebna będzie obsuwa to będzie i wyjebka

 

z tej konfy to tylko Silksong i Diablo 4 mnie jarają bo reszta wyglądała średnio, Starfield póki co zapowiada się na nic specjalnego sorry 


  • 1

#42 cybercotlet Napisany 16 czerwca 2022 - 10:23

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:
The plucky squire jeszcze wygląda ciekawie
  • 0

#43 Texz Napisany 16 czerwca 2022 - 16:56

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Remake FF7 na Xboxie ????
  • 0

#44 Shinigami Napisany 16 czerwca 2022 - 22:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No dobra, za chwil kilka ten stream z rocznicy Dragon's Dogmy. Gdzieś tam głęboko w serduszku jednak czekam, że chociaż w ostatniej minucie zapowiedzą kontynuację na 2024 :cry:
  • 0

#45 Hellmans Napisany 19 czerwca 2022 - 09:03

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:


  • 2

#46 cybercotlet Napisany 20 czerwca 2022 - 08:16

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 602 Postów:

Bomby prawdy


  • 0