Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gal Guardians: Demon Purge

Inti Creates Switch XSX XONE PS5 PS4 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 05 sierpnia 2022 - 06:19

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:



Właśnie zapowiedziane na bit.summit

Castlevania z co-opem z dziewczynkami z Gal*Gun.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 09 marca 2023 - 08:51

  • 0

#2 Tawotnica Napisany 20 grudnia 2022 - 22:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:


tak, jeszcze więcej gierek mi dajcie w lutym
  • 0

#3 Tawotnica Napisany 07 lutego 2023 - 22:09

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

W ramach Steam Next Fest dostępne jest demko (do 13.02.) z pierwszymi dwoma levelami do przejścia. 

 

Gierka to bardziej classicvania, ale z walką w hack 'n' slash w stylu sonatowym. Nie ma mapki, zamiast tego kompas pod prawym analogiem, wskazujący w którą stronę najbliżej do kolejnego bossa. Po każdym levelu dostepne są teleporty, pozwalające się cofać do poprzednich plansz - jak mniemam żeby polizać ściany wykorzystując nowe sub-bronie, po których zdobyciu demo się kończy.

 

Nawiązania do Gal*Gun oczywiście są. Szkoła została zamieniona w demoniczny zamek i wskutek tego uczennice pochłonięte przez demony, które trzeba rozwalić, żeby je uwolnić. Jednym z pierwszych bossków jest Aoi, która w G*G prowadzi sklepik z itemami. 

 

Pewnie będę ściągał fizyka z JP pod koniec marca, bo na eShopie wychodzi razem z Octo II, więc na cyfrę nie będę się rzucał.  


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 07 lutego 2023 - 22:10

  • 0

#4 Tawotnica Napisany 11 kwietnia 2023 - 19:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 074 Postów:

Nie wytrzymałem i kupiłem cyfrę i przeszedłem.

 

77c47e0c-104a-41fa-9bw9f6e.png

 

To takie "Circle of The Moon light", gdzie każdy szefek w akcie desperacji przed śmiercią jeszcze próbuje zadać ostatni cios, gdzie levele są specjalnie skonstruowane pod odwiedzanie ich parę razy, gdzie po 5-6h zobaczycie przynajmniej pierwszy z paru endingów. 

 

Poziom trudności nie jest wysoki, więc jak się ogarnie pierwsze parę sub-broni i złapie rytm w zmienianiu bohaterek idzie jak z bicza (pun intended) strzelił i można się skupiać na szukaniu uczennic poukrywanych w każdej planszy.

 

Zbieractwo jest bardzo satysfakcjonujące. Dziewczynki zaznaczają swoją obecność rozpaczliwym wołaniem o pomoc, ale niestety nie zawsze jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć, bo brakuje odpowiedniej umiejętności albo skręcimy w nie ten korytarz co trzeba w poziomach a modłę Castlevania III, ścieżki rozczapierzają się trochę zanim się schodzą przy boss-roomie. 

 

Inti umią w te klocki :tak: Solidna entry-level-vania z co-opem ze znamionami parodii, a dla weteranów jest boss-rush, który błyszczy na wyższych poziomach trudności.

Dodam jeszcze, że na XSX można włączyć ultra-płynne 120 klatek na sekundę. 

 


  • 1



Inne z tagami: