Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
37 odpowiedzi na ten temat

#1 ogqozo Napisany 11 października 2007 - 21:50

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Czy mi się wydaje, czy nie ma tematu o PES-ie? No więc niedługo wyjdzie i zapowiada się, że będzie bardziej udany niż wersja na DS-a. A nawet jeśli wyjdzie kiepski, to i tak każdy w to będzie grał, bo ile można oglądać zamiatającego po boisku hydraulika z wąsem.

A może FIFA? Tak tylko żartuję.

Dodany obrazek


http://wii.ign.com/a...6/826603p1.html

Relacja z prezentacji rozgrywki. Na razie bez tragizowania. Strzelajcie - będzie coś z tego, czy nie?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 12 października 2007 - 06:37

Gość__*
  • Goście
to ja nawet nie slyszalem ze na wii ma byc PES :hmmm:
a jak pierwszy sie nie uda to kolejne pewnie beda dobre :))
na zdjeciach to fajnie wyglada..
  • 0

#3 Kaxi Napisany 12 października 2007 - 13:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Nie było tematu tu bo jest w Current Genach.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 12 października 2007 - 13:33

Gość__*
  • Goście

Nie było tematu tu bo jest w Current Genach.

To Lepiej żeby był tu też, bo ta gra raczej będzie troszkę inna od pozostałych PES :P
chyba wiecie dlaczego? :gwizdek:
  • 0

#5 ACZ Napisany 12 października 2007 - 13:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 144 Postów:
Nie rozumiem dlaczego, jak jest jakaś multiplatforma to Wii musi mieć oddzielny temat? Przecież o sterowaniu na Wii możecie pisać w temacie w currentgenach, nikt Wam tego przecież nie broni, a nie są zakładane oddzielne tematy dla Wii.
  • 0

#6 gruby Napisany 12 października 2007 - 15:34

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Mmm. NIe jest kiepsko http://media.wii.ign...202/vids_1.html.

Chyba kupię obie wersje. Kocham PESa :kocha:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 12 października 2007 - 16:51

Gość__*
  • Goście

Mmm. NIe jest kiepsko http://media.wii.ign...202/vids_1.html.

Chyba kupię obie wersje. Kocham PESa :kocha:


http://streamingmovi... ... wmvlow.wmv
  • 0

#8 Danteusz Napisany 12 października 2007 - 16:55

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jakby się ktoś pytał - temat zostaje, bo dyskusja o "normalnych" PESach toczy się tu:
http://www.neo-plus.... ... &start=450
i lepiej żeby nie trafiały tam rozmowy o machaniu łapami ;)
  • 0

#9 ogqozo Napisany 12 października 2007 - 17:19

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Założyłem temat, bo według mnie - wersja Wii będzie miała więcej punktów rozbieżnych niż zbieżnych z wersją next-genową. Skoro to się nie liczy, to równie dobrze możnaby zakładać jeden temat pt. "Gry piłkarskie", bo w końcu wszystkie się różnią "tylko" sterowaniem, no i trochę wyglądem. O czym jeszcze można pisać, jak nie o sposobie rozgrywki?
  • 0

#10 Voo Napisany 16 października 2007 - 22:03

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Rzeczywiście wersja Wii będzie miała dużo rozbieżności z wersją current gen a właściwie to same rozbieżności ;) Graficznie będzie raczej siostrzyczką wersji z PS2. Jesli zaś chodzi o sterowanie to nie będzie alternatywy dla machania wiilotem.

It has been confirmed that there will be no classic controller support for the Wii version of PES despite it being based on the PS2 version. A Konami staffer noted that while it is possible, the team is soley focused on a brand new game for the Wii so there are no plans to make use of the classic controller for a traditional gameplay experience.


  • 0

#11 Kaxi Napisany 07 stycznia 2008 - 15:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
http://www.jeux-fran... ... video.html

Jesli to będzie wyglądało w praktyce tak ak na filmiku to szykuje się malutka rewolucja. Nie do końca pesowy PES, ale na pewno coś odkrywczego.
  • 0

#12 torq314 Napisany 08 stycznia 2008 - 17:25

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

pesowy PES, ale na pewno coś odkrywczego.


czym jest ta tajemnicza "pesowość", której wersji Wii zabraknie?

bo to zabrzmiało tak, jakby kwintesencją pesowości, jedynym elementem spajającym wszystkie dotychczasowe wersje, było sterowanie na klasycznym padzie z dwoma gałkami.

może to prawda, ale gdyby tak było, to znaczyłoby że to jedna z najbardziej skostniałych serii gier w historii ;)
  • 0

#13 Voo Napisany 08 stycznia 2008 - 18:40

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
myślę, że chodzi o wyszukany system zwodów, wersja na Wii bardziej mi wygląda na jakąś grę strategiczną, gdzie dowodzimy druzyną niż grę piłkarską gdzie o zwycięstwie nad żywym przeciwnikiem decyduje "wypracowana" precyzja i opanowane kombinacje klawiszy. Co innego cierpliwie nauczyć się dryblować czy idealnie podawać na dobiegnięcie a co innego pokazać wiilotem miejsce na boisku gdzie ma trafić piłka. Tutaj każdy może precyzyjnie podać. Mniej tutaj indywidualnej zabawy z piłką, prowadzenia jednego piłkarza a więcej myślenia o całej druzynie i kierowania (chyba) kilkoma zawodnikami na raz. Pod pewnymi względami będzie łatwiej, pod innymi trudniej. Tak przynajmniej to widzę. PES na Wii może być najbardziej innowacyjną wirtualną piłką w historii, pytanie tylko czy ktokolwiek na to czeka. Fani "tradycyjnego" PESa? Nie. Użytkownicy Wii? Hmm... chciałbym.
  • 0

#14 torq314 Napisany 15 stycznia 2008 - 16:29

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

czy ktokolwiek na to czeka. Fani "tradycyjnego" PESa? Nie.


w takim razie skostniała jest nie tyle seria, co jej fani ;)
  • 0

#15 Kaxi Napisany 15 stycznia 2008 - 19:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Widać, że Konami się nad tym PESem trochę męczy (w sensie ze sie stara), ale nie jak EA z FIFĄ 08 - K chce cos nowego wymyslec i jelsi tylko to zadziała, będzie mały przełom. A jeśli firma się stara, to może i fani pójdą tą drogą.
  • 0

#16 Voo Napisany 15 stycznia 2008 - 20:44

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

czy ktokolwiek na to czeka. Fani "tradycyjnego" PESa? Nie.


w takim razie skostniała jest nie tyle seria, co jej fani ;)


cóż, trzeba akurat zrozumieć, że PES to gra turniejowa. I nie ważne czy mowimy o turnieju "ja vs szwagier vs mój kuzyn vs jego kolega" czy o imprezie na kilkuset graczy. Grając w "tradycyjnego" PESa tak naprawdę każdy gra w to samo i (prawie) tak samo, bez względu na platformę. Dlatego nie sądzę, żeby ktokolwiek traktujący poważnie tę zabawę przerzucił się na kompletnie różniącą się gamplayem i sterowaniem wersję Wii. Chyba, że jako dodatek albo urozmaicenie. Wg mnie nie ma co czepiać się "skostniałych" fanów PESa, trzeba zapytać czy "lubujący się w rewolucyjnych rozwiązaniach" posiadacze Wii postanowią spróbować czegoś trudniejszego niż machanie wiilotem na czas.
  • 0

#17 torq314 Napisany 15 stycznia 2008 - 21:08

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:

"lubujący się w rewolucyjnych rozwiązaniach" posiadacze Wii postanowią spróbować czegoś trudniejszego niż machanie wiilotem na czas.


dopóki była tylko jedna mainstreamowa linia, na PS2, to cała PEScena skupiała się wokół corocznych edycji. prawdopodobnie wraz z wersjami next-gen scena i tak pęknie, bo jakoś słabo widzę kompromis turniejowy między mimo wszystko subtelnie, ale różniącymi się wersjami na xo i ps3.
  • 0

#18 Malutki Napisany 22 stycznia 2008 - 12:34

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pro Evolution Soccer 2008 UK Hands-on
The Revolution has arrived! We go hands on with the newest addition to the PES stable.
http://wii.ign.com/a...6/846663p1.html

We only managed to squeeze in a handful of games but at the end of our short acquaintance we were already getting a feel for the new style, dictating play with the Wii-mote and Nunchuk with all the ferocity of Graham Taylor in his more unstable years. What really excites is what is capable when the controls are fully grasped – with such untold control in your hands a whole different skill set is required, and after the relative disappointment of the Xbox 360 and PS3 incarnations, Pro Evolution 2008 on the Wii looks to be the first truly next-generation offering from the series.


Źle nie powinno być tylko czemu w menu taktycznym widzę piłkarzy w trybie super deformed .
  • 0

#19 gruby Napisany 06 lutego 2008 - 14:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Meczyk z graczami a la Mii. Trochę przesadzili z tymi głowami i wygląda to przerażająco.

http://dl.uksites.fu... ... 001_hq.wmv
  • 0

#20 fingus Napisany 06 lutego 2008 - 14:40

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

http://dl.uksites.futureu...vie_0001_hq.wmv

LOL. :jeee: Wygląda to prześmiesznie. Zwłaszcza, że sędzia ma normalną głowę. Spoko. :lol:
  • 0

#21 gruby Napisany 13 lutego 2008 - 12:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Famitsu zrecenzowało bardzo pozytywnie:

Famitsu Review

9899

- The game plays in an entirely unique fashion (RTS style), and effectively gives entirely unique sensations of gameplay.
-The fact that the game tends to develop more like the real soccer makes it really fun.
-The people who were used to the old control scheme might be puzzled. But because the buttons used in the game are actually so few, it is still accessible.
-The players positions and formations can be easily adjusted.
-Because the players and the cursors can be a bit small, we recommand this game to be played on a large TV.
  • 0

#22 Malutki Napisany 18 marca 2008 - 11:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pro Evolution Soccer 2008 Review
The first sports game on Wii to revolutionize the experience rather than dumb it down.


That experience has arrived.

So what makes Pro Evo so different from the other versions (or console soccer games) out there? It's simple really, and it all starts with the Wii IR. Using a quick click-and-drag system, players can conduct live tactical actions across the entire soccer field, using the A button to send teammates around the field on offense, or mark players on defense for single or double coverage, or deliver more complex tactics such as the offside trap (with a quick lift of the Wii remote) or pass guarding for fast interceptions. Think of it as the Madden Telestrator – allowing you to draw on-screen – if it was happening live, and the players were following your drawings.
The system is both simple and deep at the same time as well, since a quick tap of the A button will send any player to any position on the field, while a pull of the B trigger passes to them. Everyone on the field uses complex AI systems that lets them know instantly that they are the intended receiver of the pass as well, so a quick tap of B will not only send a ball out for a pass, but automatically start the nearest player running towards it. The end result is easily the most fluid and enjoyable soccer experience we've ever played.
Gameplay
Pro Evo has changed the game of soccer, hopefully forever. Pointer control blends speed and fluidity with unprecedented strategy, and it’s an extremely rewarding innovation.

http://wii.ign.com/a...0/860254p1.html
Jestem mile zaskoczony :^^: .
Ocena:8.6
  • 0

#23 ogqozo Napisany 19 marca 2008 - 01:38

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ja wiem, czy takie miłe zaskoczenie? Ocena dokładnie taka sama, jaką dostała wersja na PS3, a ta przecież od ideału jest dość daleka... Ale sukces na pewno, bo już kilka wielkich serii zostało przeniesionych na Wii z efektem zdecydowanie gorszym, niż w oryginale. Dobrze, że PES wyszedł, jak trzeba.
  • 0

#24 gruby Napisany 19 marca 2008 - 10:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dziwna ta ocena. Najpierw recenzja zachwytów i 'o rany ale rewolucja", a potem ocena taka sama jak najbardziej zbugowanej wersji. Ja amerykańskim recenzjom symulatorów gały nie wierzę. Hamburgery niech pykają w carling. Zobaczymy co powie Eurogamer.
  • 0

#25 Malutki Napisany 19 marca 2008 - 10:29

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Jestem zaskoczony oceną , ponieważ obawiałem się że coś zostanie niekompetentnie wykonane i spowoduje że gra nie będzie godna uwagi . Chociaż musze po części zgodzić się z opinią Grubego nad zachwytami recenzentów , skoro gra oferuje więcej możliwości, to czemu ocena jest lekko zaniżona.
  • 0

#26 gruby Napisany 19 marca 2008 - 14:25

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Gamesradar daje 9.
Dodany obrazek
  • 0

#27 Malutki Napisany 18 marca 2008 - 11:35

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pro Evolution Soccer 2008 Review
The first sports game on Wii to revolutionize the experience rather than dumb it down.


That experience has arrived.

So what makes Pro Evo so different from the other versions (or console soccer games) out there? It's simple really, and it all starts with the Wii IR. Using a quick click-and-drag system, players can conduct live tactical actions across the entire soccer field, using the A button to send teammates around the field on offense, or mark players on defense for single or double coverage, or deliver more complex tactics such as the offside trap (with a quick lift of the Wii remote) or pass guarding for fast interceptions. Think of it as the Madden Telestrator – allowing you to draw on-screen – if it was happening live, and the players were following your drawings.
The system is both simple and deep at the same time as well, since a quick tap of the A button will send any player to any position on the field, while a pull of the B trigger passes to them. Everyone on the field uses complex AI systems that lets them know instantly that they are the intended receiver of the pass as well, so a quick tap of B will not only send a ball out for a pass, but automatically start the nearest player running towards it. The end result is easily the most fluid and enjoyable soccer experience we've ever played.
Gameplay
Pro Evo has changed the game of soccer, hopefully forever. Pointer control blends speed and fluidity with unprecedented strategy, and it’s an extremely rewarding innovation.

http://wii.ign.com/a...0/860254p1.html
Jestem mile zaskoczony :^^: .
Ocena:8.6
  • 0

#28 ogqozo Napisany 19 marca 2008 - 01:38

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ja wiem, czy takie miłe zaskoczenie? Ocena dokładnie taka sama, jaką dostała wersja na PS3, a ta przecież od ideału jest dość daleka... Ale sukces na pewno, bo już kilka wielkich serii zostało przeniesionych na Wii z efektem zdecydowanie gorszym, niż w oryginale. Dobrze, że PES wyszedł, jak trzeba.
  • 0

#29 gruby Napisany 19 marca 2008 - 10:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Dziwna ta ocena. Najpierw recenzja zachwytów i 'o rany ale rewolucja", a potem ocena taka sama jak najbardziej zbugowanej wersji. Ja amerykańskim recenzjom symulatorów gały nie wierzę. Hamburgery niech pykają w carling. Zobaczymy co powie Eurogamer.
  • 0

#30 Malutki Napisany 19 marca 2008 - 10:29

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Jestem zaskoczony oceną , ponieważ obawiałem się że coś zostanie niekompetentnie wykonane i spowoduje że gra nie będzie godna uwagi . Chociaż musze po części zgodzić się z opinią Grubego nad zachwytami recenzentów , skoro gra oferuje więcej możliwości, to czemu ocena jest lekko zaniżona.
  • 0