Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brütal Legend

Double Fine EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
192 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2009 - 08:39

Gość__*
  • Goście
Shini: double post :)

Mam nadzieje, że demko zachęci mnie do kupienia Brutal Legened, bo na razie mnie ta gra nie kręci :|
  • 0

#62 Shinigami Napisany 22 września 2009 - 22:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
http://www.gametrail... ... gend/56371

O świecie gry i różnych frakcjach.
  • 0

#63 P-chan Napisany 02 października 2009 - 09:39

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:

Gdzieś we wrześniu będzie dostępne demko pokazujące początek gry.


Ja je sobie właśnie ściągam by obczaić gierke, którą i tak kupie :lol: .
  • 0

#64 phsx Napisany 02 października 2009 - 09:41

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No to czekam na mały raport z demka gry w którą w tym roku na pewno nie zagram :cry:
  • 0

#65 AdamekPL Napisany 02 października 2009 - 10:32

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Krótko - demo jest zajebiste. Dawno nie widziałem tak pokręconej gry, świat w grze jest maksymalnie porąbany, niektóre akcje po prostu miażdżą, żarty są świetne.
Co prawda gameplay odstaje trochę od klimatu, ale i tak gra wchodzi na moją listę zakupów.
  • 0

#66 Shinigami Napisany 02 października 2009 - 10:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ciekawe kto wymyślił ponad 1600 mega tego demka.
  • 0

#67 wrog Napisany 02 października 2009 - 11:38

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Intro, przerywniki itd. trochę ważą. Poza tym demko jest dość długie.
  • 0

#68 Godot Napisany 02 października 2009 - 13:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
O RZESZ KURWA MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta gra po prostu mnie zamordowała, wymiotła, zmasakrowała!!! Muza, humor, bohaterowie, KLIMAT!! Geniusz, geniusz, geniusz!!!! Chyba biorę nawet zamiast Forzy! Brutal Legend ROXXXXXX!!!!!!! Hasło: You haven`t seen a shit wgniotło mnie w ziemię :^^: Zresztą każda scenka w tej grze miażdży. Gameplayowo to taki lightowy slasher, bardzo brutalny i bardzo fajny. Mistrzowska pozycja
  • 0

#69 Eldarion Napisany 02 października 2009 - 13:12

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
po powrocie z pracy powinienem miec już demko na dysku konsoli, mimo że jeszcze nie grałem to jestem pewien na 99% że gierke kupię, Tim Schafer i Jack Black to mistrzowie ...
  • 0

#70 wrog Napisany 02 października 2009 - 14:10

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

O RZESZ k***a MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta gra po prostu mnie zamordowała, wymiotła, zmasakrowała!!! Muza, humor, bohaterowie, KLIMAT!! Geniusz, geniusz, geniusz!!!! Chyba biorę nawet zamiast Forzy! Brutal Legend ROXXXXXX!!!!!!! Hasło: You haven`t seen a shit wgniotło mnie w ziemię :^^: Zresztą każda scenka w tej grze miażdży. Gameplayowo to taki lightowy slasher, bardzo brutalny i bardzo fajny. Mistrzowska pozycja

Hehe, dokładnie. Może pod względem gameplayu nie jest to pierwsza liga, ale ten KLIMAT i HUMOR. Mistrzostwo.
  • 0

#71 Shinigami Napisany 02 października 2009 - 14:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Intro, przerywniki itd. trochę ważą. Poza tym demko jest dość długie.

Bez przesady, więcej się ogląda filmików niż gra.

Ogólnie jest tak, jak się spodziewałem. Klimat zapowiada się świetnie, ale sama rozgrywka jest maksymalnie na 7. Na pewno kupię, ale nie na premierę.
  • 0

#72 Kradziej Napisany 02 października 2009 - 15:57

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Cholercia zastanawiam się, czy kupić se Brutala na premierę - klimat, design, muzyczka - to wszystko WYMIATA ("HEY, GIRLFRIEND!" :lol:), ale gameplay już tak genialny nie jest. Fajny, prawda, ale dosc standardowy. Cóż, zobaczymy, póki co czuję zalążek zajawki :)
  • 0

#73 phsx Napisany 02 października 2009 - 16:19

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Dobrze, że ogłosili listę utworów przed premierą 8)
  • 0

#74 Texz Napisany 02 października 2009 - 18:48

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Demo 1,6Gb, nie wiem czy ściągać. Mógł bym ten transfer lepiej wykorzystać... choć po tym jak Greg dostał spazmów radości chyba jednak się skuszę. :o
  • 0

#75 Godot Napisany 02 października 2009 - 18:59

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Stary, początek gry Cię zmasakruje :D Oglądałem go chyba z 10 razy :lol:
  • 0

#76 Shinigami Napisany 02 października 2009 - 19:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Demo 1,6Gb, nie wiem czy ściągać. Mógł bym ten transfer lepiej wykorzystać... choć po tym jak Greg dostał spazmów radości chyba jednak się skuszę. :o

Jeśli oglądałeś kilka miesięcy temu gameplay z początku gry, przejażdżką furą i walką z wielkim robalem, to widziałeś wszystko, co jest w demie. No, oprócz intra.
  • 0

#77 Godot Napisany 02 października 2009 - 19:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Yup, filmik z youtube daje identyczny pogląd na grę jak zobaczenie jej na wielkim ekranie i usłyszenie w 5.1. Zwłaszcza takiej gry, w której dźwięk i muzyka odgrywa pierwszoplanową rolę. Brutal Legend to gra dla fanów, fanatyków metalu. Jeżeli nim nie jesteś to nie spodoba Ci się gra. Tak więc wracaj Szini do Marvela czy innych syfów, a ten temat zostaw koneserom :^^:
  • 0

#78 Shinigami Napisany 02 października 2009 - 19:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No, zwróć uwagę od kiedy śledzę info o tej grze, a później mów mi takie rzeczy, Greguś.

Faktem jest, że wszystko, co gra ma do zaoferowania można zobaczyć na jakimkolwiek filmiku z GT. Jeśli tam się komuś nie spodoba, to jest mała szansa, że przekona go do tego to, co zobaczy na ekranie telewizora, bo to nie Ninja Gaiden czy inny Uncharted żeby gameplay zmieniał oblicze i robił się mega ciekawy kiedy gra się samemu.
  • 0

#79 Godot Napisany 02 października 2009 - 19:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja nie śledziłem tego tytułu wcale, w dużym stopniu dlatego, że Psychonauts nie bardzo przypadło mi do gustu. Ale demo ściągnąłem, zagrałem i jestem zauroczony. Przede wszystkim muzyka. Stary, puszczone na kinie domowym po prostu wgniata w ziemię! Poza tym ta stylistyka, te lokacje - wyjęte żywcem z okładek płyt Iron Maiden :twisted: I Ty tego nie oglądasz, Ty tam jesteś rzeźnikiem z toporem :twisted: I nagle granie samemu robi się megaciekawe. Dlatego pisanie, że jak się obejrzało filmiki nie ma sensu ściągac dema jest bezsensowne. Albo inaczej: jest bezsensowne dla ludzi, których nie interesuje metal. Ale jeżeli ktoś jest fanatykiem tego gatunku muzycznego i bawią go wszelkie smaczki to będzie zachwycony! Tak jak ja jestem :twisted: A sam gameplay się rozkręci, widziałem suplexy, dochodzą nowe combuszka :^^: Śnieżna lokacja z mamutem wyglądała BOSKO!!
  • 0

#80 Hanz Napisany 02 października 2009 - 21:21

Hanz

    youtube.com/dkstbeats

  • Forumowicze
  • 3 097 Postów:
\m/ Jack Black! \m/

jaram się
  • 0

#81 Godot Napisany 02 października 2009 - 22:25

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czy tylko jaram się na tyle żeby coś napisać?
  • 0

#82 Gość_Zero_* Napisany 02 października 2009 - 22:35

Gość_Zero_*
  • Goście
:tak:
  • 0

#83 Danteusz Napisany 03 października 2009 - 10:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ja się jaram, ale zagram dopiero wieczorem :twisted:
  • 0

#84 Matrox Napisany 03 października 2009 - 10:18

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Dobra gra i nawet śmieszna, ale żeby zaraz piać z zachwytu? Zagrać zagram w pełną i pewnie będę się dobrze bawił, ale szału nie ma ;)
  • 0

#85 P-chan Napisany 03 października 2009 - 10:45

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
Gra może ma pewne archaizmy, ale powiedzmy sobie szczerze, czy ktoś na nie zwróci uwagę, gdy do tej gry przyciąga nie tylko klimat, ale również absurdalny humor wylewający się od samego uruchomienia tego dema (oby gra trzymała ten humor do samego końca). Faktem jest jednak to, że pewne aluzje zrozumieją tylko fani metalu, do których co róż puszcza się oczko. Ja dzięki temu demu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że ta to dla mnie must have, a geniusz Tim'a znowu nie zawiódł :lol: .
  • 0

#86 Godot Napisany 03 października 2009 - 15:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Przeszedłem demko jeszcze trzy razy i za każdym razem bawiłem się po prostu cudnie! I ciągle odkrywam nowe smaczki :) Mimika postaci jest na kosmicznie wysokim poziomie, rewelacja w tym względzie. Ogólnie bardzo podoba mi się design postaci, ogromny, ogromny plus, że gra nie udaje realistycznej. Kreskówkowy styl świetnie kontrastuje z tematyką. Dialogi są najlepsze jakie słyszałem od dawna, podobnie jak gra aktorska. Dla mnie ta gra po demku to 9+, a po tym jak widziałem inne lokacje ocena się nie zmieni :) Biorę zamiast Forzy zdecydowanie
  • 0

#87 Voo Napisany 04 października 2009 - 11:46

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Cóż, sama walka zapowiada się dość banalnie (aczkolwiek całkiem widowiskowo), ale już wszystko pozostałe - mióóód :jeee: Nie jestem zawiedziony ani trochę, w końcu tego się spodziewałem - tradycyjnej rozgrywki w niezwykle oryginalnej otoczce. Design, muza, humor, no kurcze nawet te menusy z płytą z przeceny mnie rozwaliły. Wielki pozytyw.Pytanie czy po 10-20h gry, gdy już wszystko nam się opatrzy poziom nakręcenia się utrzyma? Mam nadzieję, że tak.
  • 0

#88 Godot Napisany 04 października 2009 - 12:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie znoszę wszelkiego rodzaju slasherów (z wyjątkiem pierwszego Ninja Gaiden), ale tutaj mi się bardzo fajnie walczy. Przypomina to raczej oldskulowe chodzone bijatyki (Cadillaki FTW!!!!!) niż kolejną część Devil May Crap. Mi się bardzo takie podejście podoba :twisted: A o nudę bym się nie martwił. Zróżnicowane miejscówki, nowe postacie, które do nas dołączają, nowe combosy. Będzie ok. Aaa, nikt nie skomentował występu Ozzy`ego :twisted: To chyba największa jego rola po roli w Mały Nicky (też FTW!). Mam nadzieję, że spotkamy Lemmy`ego :twisted:
  • 0

#89 AdamekPL Napisany 04 października 2009 - 12:58

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Jak sądzicie jak się sprzeda gra? Poprzednie gry Tima choć niewątpliwie bardzo dobry, sprzedawały się słabo.
Mam nadzieję że tutaj będzie inaczej, o grze sporo się słyszy, wydaje się przystępna dla osób (mnie metal niezbyt kręci, a mimo to bardzo mi się klimat spodobał, choć wiem że pewnie nie wyciągnąłem nawet połowy tych smaczków, które znaleźli ludzie, fascynujący się tą muzyką), więc powinno być dobrze.
  • 0

#90 Strenger Napisany 04 października 2009 - 13:05

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:

Aaa, nikt nie skomentował występu Ozzy`ego :twisted: To chyba największa jego rola po roli w Mały Nicky (też FTW!). Mam nadzieję, że spotkamy Lemmy`ego


Ozzy robi za sprzedawcę upgrade'ów :).

A Lemmy był na kilku trailerach więc bym się nie martwił.

Szkoda tylko, że pozbyli się Dio.
  • 0



Inne z tagami: