Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brütal Legend

Double Fine EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
192 odpowiedzi na ten temat

#181 Kradziej Napisany 13 stycznia 2011 - 17:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Jak to jest że polecałeś Heavenly Sword, które w sferze gameplayu leży (przy BR - nawet bardzo) i kwiczy, a teraz mi tu strzelasz fochy :lol: Serio, pomijając zdupczone sterowanie nie ma w BR niczego, co by mi jakoś strasznie przeszkadzało.

Już spieszę (jasne jasne, parę dni zwlekałem :cf: ) z wytłumaczeniem. Moje:

Nie wiem, czy nazwać cię szefem, czy dziwakiem, Helmąs.

Odnosiło się nie do faktu przechodzenia trzeci razy Brutal Legend, tylko do faktu przechodzenia trzeci raz gry bo się sejw zwalił. O :)
  • 0

#182 Gość_Hellmans_* Napisany 13 stycznia 2011 - 18:30

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Jaki trzeci? Przeszedłem na easy, potem chciałem zrobić 100% i sejw się zwalił. Teraz będzie drugi raz. Tak czy siak chciałem przejść na hardzie, jedyna różnica że teraz czeka mnie maksowanie wszystkiego po raz kolejny. DÓPA!
  • 0

#183 Kradziej Napisany 13 stycznia 2011 - 18:59

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Jaki trzeci? Przeszedłem na easy, potem chciałem zrobić 100% i sejw się zwalił. Teraz będzie drugi raz. Tak czy siak chciałem przejść na hardzie, jedyna różnica że teraz czeka mnie maksowanie wszystkiego po raz kolejny. DÓPA!

O, no to musiałem nie skupić się przy czytaniu poprzednich twoich wypowiedzi. Zwracam honor :)
  • 0

#184 oranje Napisany 13 stycznia 2011 - 20:21

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:

Powiem inaczej. Gdybym kupił obie gry na premierę, za pełną cenę, czułbym się znacznie bardziej wydymany przez HS. Nie ogarniam jak można wypuścić na rynek GRĘ z 4 godzinami gameplayu i ZEROWYM replayability. Że fabuła fajna? Spoko. Ale w BR są IMO ciekawsze postacie, gra daje więcej do roboty, jest genialny soundtrack - czuję że to jednak gra.

Kradziej brzydki, Kradziej zły!

BL ma lepsze postacie niż HS? Proszę cię. HS może jest krótkie, ale historia, postaci czy nawet sama rozgrywka to wynagradza. Samo BL jest spoko, ale ciesze się, że nie kupowałem, tylko u kuzyna chwilę pograłem. Tylko muzyka jest świetna, a i tutaj niewiele jest utworów, które by mi jakoś super pod pasowały.
  • 0

#185 Shinigami Napisany 14 stycznia 2011 - 19:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ej no, ej no, postacie w BL są całkiem spoko. Przecież mają Jennifer Hale!
  • 0

#186 Gość_Hellmans_* Napisany 25 stycznia 2011 - 16:07

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Jeszcze 34 zwycięstwa w multi i platyna :olo:
  • 0

#187 Gość_Hellmans_* Napisany 26 stycznia 2011 - 23:26

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Gdyby ktoś twierdził że jestem totalnym zj*bem: dzisiaj grałem z kolesiem co miał ponad 600 zwycięstw online. Rozumiem że na konsolach posucha w gatunku rts, ale jest ruse, halo czy endwar, bosz...

18 to go :olo:
  • 0

#188 Inuki Napisany 21 sierpnia 2011 - 20:00

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Gra ktoś w multi? Chcę zrobić platynkę ale za nic nie mogę znaleźć ludzi do gry; gierka szuka, szuka i szuka i nic :ziewa:
  • 0

#189 Wredna Napisany 22 sierpnia 2011 - 09:55

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
Możemy zagrać :>
  • 0

#190 ACZ Napisany 27 sierpnia 2011 - 19:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Odpalilem grę i nie wiem co mysleć. Klimat potęga, ale gameplay jest mdły i bez polotu. Nie mam kompletnie przyjemności z gry. Być może jeszcze dziś gra wyleci z konsoli, lol.
  • 0

#191 Gość_Hellmans_* Napisany 27 sierpnia 2011 - 19:17

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Platyna Z&Z :^^:
  • 0

#192 ACZ Napisany 27 sierpnia 2011 - 21:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
moja przygoda z grą sie skonczyla. to juz druga po Stacking gra Shafera w ktorą zagralme i której nie ukonczę (na dysku jeszcze czeka do odpalenia Costume Quest)
Wierzę jednak, że Psychonauts mi się spodoba, jak w końcu w niego zagram.

Platyna Z&Z

wspolczuje
  • 0

#193 Gość_Hellmans_* Napisany 27 sierpnia 2011 - 21:21

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Świetna gra, nie znasz się :^^:
  • 1



Inne z tagami: