Skocz do zawartości

Zdjęcie

Advance Wars: Days of Ruin

Intelligent Systems Nintendo NDS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
36 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 16 października 2007 - 18:52

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:

Kilka słów o nowych Advance Wars:
 

Wi-fi multiplayer battles over the Nintendo Wi-fi Connection are finally here, bringing voice chat with them. Also coming is the tentatively titled Map Center making map creation and sharing a worldwide affair. Players can take their map designs, upload them, and rate and download others via the Map Center adding hundreds of maps to the 170 already included.



Po naszemu:
- walki online
- voice chat, prawdopodobnie w czasie walk
- Map Center, które ma pozwolić graczom tworzenie własnych map, wysyłanie ich do MC, ściaganie i ocenianie map zrobionych przez innych
- 170 map będzie zawartych w samej grze

Nieskończoność zabawy ;p


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 05 lipca 2020 - 08:48

  • 0

#2 Godot Napisany 16 października 2007 - 23:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
data data DATA!! Kox, kiedy to cudo wreszcie bedzie na rynku?
  • 0

#3 Kaxi Napisany 16 października 2007 - 23:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
2008 i raczej nie początek. :(
  • 0

#4 Danteusz Napisany 17 października 2007 - 07:09

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Czemu tak długo? Damn you Nintendo :/
  • 0

#5 Gość__* Napisany 17 października 2007 - 21:38

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje, ze wyjdzie niedlugo, bo sie zapowiada kolejny mistrz na DSa :D
  • 0

#6 Godot Napisany 23 października 2007 - 17:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wedlug skizo.org data wydania w USA to 12 stycznia :hurra:
  • 0

#7 Cola Napisany 15 stycznia 2008 - 18:46

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

wedlug skizo.org data wydania w USA to 12 stycznia


Potwierdzona data premiery w USA (gamespot , skizo) to 21 stycznia.

Podoba mi się ten cięższy i mroczniejszy klimat gry. Jest znacznie lepszy niż to co mogliśmy oglądac wcześniej na ekranach naszych konsolek.
  • 0

#8 Pious Napisany 15 stycznia 2008 - 19:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Gra rewela, pytanie tylko kiedy w Polskich sklepach będzie, bo nie ma nawet pre orderów nigdzie. BTW jedna z najbardziej grywalnych i wiecznych gier.
  • 0

#9 Gość_Zero_* Napisany 15 stycznia 2008 - 19:43

Gość_Zero_*
  • Goście
Przy obecnym kursie dolara bardziej opłaci Ci się chyba ściągnięcie gry zza oceanu :)
  • 0

#10 magister Napisany 22 stycznia 2008 - 13:03

magister

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
Gram juz w ten tytul, jestem w 7 misji. Co moge powiedziec.
1) Grafika jakas super zmieniona nie jest, ale poprawili sporo z wygladu otoczenia, animacji np zajmowania miasta, bitew i dlatego mysle ze gra wyglada duzo duzo bardziej schludnie niz Dual Strike, modele pojazdow wygladaja ladniej :) (ale tu tych zmian prawie nie widac xD)
2) Poki co bardzo sympatycznie sie gra, nie spotkalem jeszcze zadnych dziwact ktore mnie by mogly denerwowac jak np ("oziuum"- czy jakos tak w AW: DS)
3) Sa nowe jednostki :) [Bike, Anti-Tank(dzialo takie przeciw pancerne -> mocne), Flare (wyrzutnia flar, oswietla zacienione miejsca i mozna wykryc jednostki wroga)]
4) Nie pamietam czy w Dual Strike zolnierze wchodzac na gory mieli lepsze pole widzenia tu tak jest :P bynajmniej glupka z siebie zrobie..


Ok to tyle.. wiecej napisze przy dalszym progresie mojej kampani :)
  • 0

#11 Pious Napisany 22 stycznia 2008 - 13:13

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zwiększone pole widzenia było od zawsze. Powiedz gdzie kupiłeś grę, czy po prostu grasz na romie?
  • 0

#12 Gość_Zero_* Napisany 22 stycznia 2008 - 15:39

Gość_Zero_*
  • Goście
Ja się w trakcie sesji nawet za to nie zabieram, jeszcze tylko 3 egzamy ...

Pious >> jeśli nie mieszka w USA to wątpię by miał oryginał ;-)
  • 0

#13 Pious Napisany 22 stycznia 2008 - 16:13

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tak wiadomo, ale jakby nie było premiera u nas już 23, czy 25.
  • 0

#14 magister Napisany 23 stycznia 2008 - 20:28

magister

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
Ok dzis mam dla was kolejna porcje informacji, jestem w 13 misji...

1) Sa nowe samoloty Dustery(polaczenie mysliwca i bombowca, ale przez to jest gorsze w bombardowaniu od bombowca i w walkach powietrznych od mysliwca. Nie moze atakowac morskich i podwodnych jednostek kosztuje 13000(bombowiec i mysliwiec 20000).
2)Teraz transportery moga budowac polowe porty, lotniska do uzupelniania i naprawiania samolotow lub statkow w zaleznosci od rodzaju polowej bazy.
3)Sa nowe lodzie-> Gunboat (moga transportowac jeden oddzial zolniezy, i maja jeden strzal kosztuja 6000)
4)Nie pameitam czy w Dual Strike mozna bylo kierowac i wydawac rozkazy samolotom z lotniskowca teraz kazdy z 3 samolotow kontroluje sie wlasnorecznie
5)Ogolem nei mam odkrytej jeszcze jednej jednostki ladowej, jednej morskiej i dwoch lotniczych
6)na R1 jest zoom, wtedy jednostki wygladaja bardzo ladnie i sa w ukosnej perspektywie pokazane
7)Nie ma juz tych beznadziejnych zdolnosci CO co bylo w Dual Strike, gra jest bardziej normalna i realistyczna

PS: Moja niewiedza w Dual Strike wynika z tego ze dawno gralem... pamietam jednostki ale juz wlasciwosci itd mniej i nie przeszedlem do konca zostaly mi 4 misje bo zaciolem sie w jednej piekielnej misji... wiec wybaczcie jezeli sie pomylilem co do nowej wlasnosci lotniskowcow :)
  • 0

#15 Pious Napisany 25 stycznia 2008 - 12:39

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Tym razem Ultima nie zawiodła i AW jest już w sprzedaży. Pech chciał, że liczyłem, że jej nie będzie i wydałem nieco kasy, brakuje mi 40zł. Idzie się wkurzyć.
  • 0

#16 majed Napisany 01 lutego 2008 - 22:10

majed

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
W sumie to nie miałem jeszcze okazji wypróbować tego tytułu. Słyszałem dużo dobrego, że wciągająca i długowieczna itd.
Możecie mi tak obietywnie coś o niej powiedzieć? Bo zacząłem szukać tytułów, które celują właśnie w długowieczność.
Od razu zaznaczam, że raczej nie jestem namiętnym strategiem, ale wiem też, że w każdą grę można się wkręcić, jeśli da się jej szansę.

Dajcie jakieś w miarę obiektywne info dla kogoś, kto nie zna tytułu.
Pozdrawiam!
  • 0

#17 me&myself Napisany 02 lutego 2008 - 00:10

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Nie grałem jeszcze na DeSie w AW ale grałem na GBA. Wielkim fanem strategi tez nie jestem (od czasu do czasu w cos na piecku pogram), a gre kupiłem głównie ze wględu na niską cene i musze powiedzieć, że sie miło zaskoczyłem. Naprawdę wciąga! Gra jest przystępna, bo nie trzeba kontrolować wiele czynników na raz (co ma miejsce w wielu rozbudowanych pecetowych strategiach) a turowy charakter rozgrywki sprawia, że jest nieograniczony czas na podjęcie decyzji imożna skupic sie pokojnie na poszczególnych fragmetach mapy, ale też z drugiej strony nie popada w "płytkość" bo pogłówkować troche trzeba - poprostu czysty fun. A jeśli zależy ci na żywotności to myśle, że sie nie zawiedziesz. Już pierwsza część na GBA oferowała sporo jeśli chodzi o czas gry a domyślam sie, że te na DS mają jeszcze więcej trybów rozgrywki.
  • 0

#18 Pious Napisany 02 lutego 2008 - 08:42

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Wersja na DS (ta pierwsza) jest mega rozbudowana i zdobyć w niej wszystko zajmuje około 100h. Do tego multi, który wciąga na miesiące. Sam nie mogę przestać w to grać.
  • 0

#19 Aras Napisany 09 lutego 2008 - 10:10

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
wczoraj w DoR zagrałem w 10 misję, była to pierwsza misja stawiająca twarde warunki... no przynajmniej mi, wiecie czemu? nie zauwazyłem że mam flote powietrzną :lol: plansza jest rozległa i w górnym-lewym rogu planszy 'lewitują' sobie nasze jednostki, gotowe do walki.
Cóż, ja je zauważyłem dopiero gdy DS pokazał animacje ich wybuchu, po skończeniu się paliwa x]

ale i bez tego wsparcia udało mi się wszystko odpowiednio rozegrać, było to niepowiem, utrudnione zadanie, ale da się w każdym razie :D wam proponuję jednak skorzystać z tych samolotów i helikoptera które czekają od samego początku ;)
  • 0

#20 Godot Napisany 18 lutego 2008 - 10:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
fabula i postacie w tej grze obrazaja mnie jako gracza... rozumiem, stare czesci mialy przerysowana i postacie i fabule, co sprawialo ze patrzalo sie na to z przymrozeniem oka :) tutaj zrobiono niby mroczny klimat a wyszla groteska...
sama gra zas praktycznie nic sie nie zmienila, teraz bardziej licza sie zdolnosci samego gracza, nie ma przegietych umiejetnosci c.o., nie ma psujacego balans dual strike`a wiec jest dobrze; nowe jednostki sa ok, przydaja sie - ogolnie to stary, dobry Advance Wars
  • 0

#21 Pious Napisany 18 lutego 2008 - 11:14

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mi za to fabuła bardzo się podoba. Nie wiem co złego jest tez w postaciach. Dla mnie to najlepsze AW jak do tej pory. A i dużym plusem są mapy w Design Room. Teraz można tworzyć mapy 30/30 i to mi się podoba, bo poprzednie były za małe. Do tego można stworzyć ich 50. Te ściągane z sieci są nędzne, bo tylko 10/10.
  • 0

#22 Gość_Zero_* Napisany 31 stycznia 2010 - 15:08

Gość_Zero_*
  • Goście
gra ktoś jeszcze w AW ? kiedy następna część wychodzi ?
  • 0

#23 Pious Napisany 31 stycznia 2010 - 19:46

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jeszcze nowej nie zapowiedzieli. NIkt nie gra, bo średnia wyszła. Chyba że w starsze.
  • 0

#24 boromi Napisany 11 lutego 2010 - 18:47

boromi

    Mokujin

  • Narybek
  • 36 Postów:
O ile faktycznie jeżeli chodzi o ilość maeriału do przerobienia ta część jest najsłabsza, to mi fabuła bardzo podpasowała. Bodaj pierwsze AW w którym w kilka dni po mordędze z ostatnią misją odpaliłem kampanię na nowo. :)

Ogólnie rzecz biorąc - jestem zwolennikiem nowych klimatów, aczkolwiek sam content mógł ludziom z IS wyjść pełniejszy.
  • 0

#25 Pious Napisany 16 lutego 2010 - 13:34

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Fabuła jest fajna, ale postacie za to kompletnie bez wyrazu. To jest jedyne AW, z którego nie pamiętam imion bohaterów i ich mocy. Pod względem mocy, czy swoich właściwości postacie wypadają jeszcze gorzej, bo w zasadzie poza głównym złym nikt nie ma nic szczególnego do zaoferowania. Wolałem jak każdy miał swoje cechy i CO Power. W DoR mieli fajny pomysł, który niekoniecznie dobrze wyszedł. Przez to wszystko multi dużo stracił. Poprzednio zagrywałem się z bratem godzinami w multi, teraz odpaliłem raptem kilka razy. Chciałbym, żeby nowa część wróciła do starego kreskówkowego klimatu i postaci.
  • 0

#26 me&myself Napisany 18 marca 2010 - 00:23

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
A ja pozwolę się nie zgodzić z powyższą opinią. Mi osobiście o wiele bardziej podoba się klimat i stylistyka DoR od poprzednich advance warsów. Mniejsza rola CO Power w rozgrywce to jak najbardziej plus. No sposób narracji w głównej kampanii bardzo przypomina Fire Emblem, IMO jest to strzał w dziesiątkę. W końcu to jedno studio.
  • 0

#27 Pious Napisany 18 marca 2010 - 19:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mniejsza rola co power byłaby znośna, ale tutaj ta rol jest żadna, przez co każdy CO jest taki sam i można grać kimkolwiek, bo nie orbi to żadnej różnicy. W poprzednich można było dopasować co do swojego stylu gry, a tu tego brakuje. Gra dobra, ale odłożyłem po jednym przejściu. Męczyłem ją najkrócej ze wszystkich.
  • 0

#28 Spuczan Napisany 28 sierpnia 2011 - 00:43

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
Jedyna gra na DS która nie przypadła mi do gustu. Brat naopowiadał mi jaka to strategia i tak się napaliłem, że będzie można w coś pyknąć w podróży. Oczywiście jak odpaliłem to czar prysł. Nie polecam nikomu.
  • 0

#29 Pious Napisany 28 sierpnia 2011 - 08:58

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zagraj lepiej w AW: Dual Strike. To jest jedna z najlepszych gier. DoR jest średnio udanym eksperymentem w stronę casuali. Nie ma porównania między tymi dwiema częściami.
  • 0

#30 Spuczan Napisany 13 grudnia 2011 - 03:00

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 040 Postów:
No właśnie raczej wątpię. Mimo iż uwielbiam strategie to jak patrze na ta grę na YT/GT to czuję już to samo co podczas grania w AW:DoR. Może kiedyś będę miał okazję sprawdzić za darmo. Sam na pewno nie kupię.
  • 0



Inne z tagami: