Skocz do zawartości

Zdjęcie

Advance Wars: Days of Ruin

Intelligent Systems Nintendo NDS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
36 odpowiedzi na ten temat

#31 Hellmans Napisany 03 października 2012 - 12:41

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:
Gierka ograna. To według mnie najgorsza część serii. Brzydką grafikę i durną fabułę można przeboleć, ale braku balansu jednostek (zwłaszcza artylerii przeciwczołgowej, która z powodzeniem zastępuje czołgi), kompletnemu zatarciu różnic między postaciami, czy wreszcie ograniczenie co power do roli ciekawostki - tego wybaczyć nie mogę. Gra jest zwyczajnie nudna. Jak ktoś zaczyna od tej części przygodę z Advance Wars, to gra może się spodobać, ale po AW2 ,czy nawet lekko słabującym Dual Strike, Days of Ruin sprawia wrażenie gry niedorobionej, brzydkiej i wykastrowanej z wielu elementów. Mega hejt i nie polecam.
  • 0

#32 Pious Napisany 03 października 2012 - 13:15

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Zgadza się. Gra sama w sobie jest dobra, ale patrząc przez pryzmat pozostałych odsłon, wad jest masa. Mam nadzieje, że kolejna część powróci do bajkowego designu. DS słabował? Gra była na maksa rozbudowana, aż za bardzo. 290h w nią grałem. W sumie z 1000h wyjdzie z 1 i 2.
  • 0

#33 Tawotnica Napisany 03 października 2012 - 13:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 111 Postów:

Mam nadzieje, że wyjdzie kolejna część


fixed. ;_;
Days of Ruin zbombiło tak kosmicznie, że należy się spodziewać najgorszego.


  • 0

#34 Hellmans Napisany 03 października 2012 - 13:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:
W Dual Strike nie podobały mi się łączone powery i design nowych "złych". Natomiast cała reszta to stare dobre AW + pełno bonusów (w tym statystyki, strasznie mi tego grakowało w AW2), więc generalnie nic do tej części nie mam.
  • 0

#35 Hellmans Napisany 25 sierpnia 2018 - 21:07

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

 

Ubrali nam Nell :( Tego glicza z edytorem też nie znałem :olo:


  • 2

#36 tomasz Napisany 26 sierpnia 2018 - 17:07

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 342 Postów:

Też mi ten filmik wyskoczył w proponowanych. Najlepsze było to, że japońce nie chciały wrzucić gierki za granicę, bo uważali odbiorców za zbyt głupich na AW.


  • 0

#37 Hellmans Napisany 06 lutego 2019 - 00:34

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 012 Postów:

https://kotaku.com/p...s-in-1832338275

 

Nie no kupuję, bez kitu.


  • 0



Inne z tagami: