Skocz do zawartości

Zdjęcie

Street Fighter IV

Dimps Capcom PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
714 odpowiedzi na ten temat

#31 Sylvan Wielki Napisany 06 grudnia 2007 - 12:34

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Z digitalizowana grafika ..... to Ja strzela w Scorpio a on we mnie...ale najpierw z zarząd Capcom :D
  • 0

#32 Gość__* Napisany 06 grudnia 2007 - 12:35

Gość__*
  • Goście
liczyłem na high resolution 2D, ręcznie malowane kolorowe postacie, wypełniające 2/3 ekranu... Widać, że trend 3d bez możliwości obrotu kamery staje się co raz modniejszy :).

Ciężko oceniać jaka będzie gra po 1 screenie... Chciałbym zobaczyć jakiś gameplay :)
  • 0

#33 Shinigami Napisany 06 grudnia 2007 - 12:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

liczyłem na high resolution 2D, ręcznie malowane kolorowe postacie, wypełniające 2/3 ekranu...

Ja to samo :( Troche dziwnie to wygląda, może przynajmniej grafa będzie troche bardziej cell shade'owa, albo czasami nawet coś na wzór Okami. Do tego Ryu jest jakiś brzydki :D
  • 0

#34 Sylvan Wielki Napisany 06 grudnia 2007 - 13:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Przeciez to wygląda jak 2d chłopaki , nie przesadzajcie .
No i widzimy ,iz fabuła przedstawi wydarzenia po genialnym SF III

Oby nie zabrakło Viktora :cry:
  • 0

#35 Scorpio Napisany 06 grudnia 2007 - 14:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Scorp....masz 2d wizualnie z moca i możliwościami 3d. Jest wspaniale.

jak DragonBall ... nie no, po prostu nie pamiętam, by kiedyś taki eksperyment wypadł na tyle dobrze, by wpakowywać w taką oprawę nie mniej, ni więcej jak samego SF4
  • 0

#36 Ryan Napisany 06 grudnia 2007 - 17:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

liczyłem na high resolution 2D, ręcznie malowane kolorowe postacie, wypełniające 2/3 ekranu

To kup sobie SFHD. Wielki problem...
  • 0

#37 Scorpio Napisany 06 grudnia 2007 - 17:47

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

To kup sobie SFHD. Wielki problem...

Eeee... what? Sorka, ale SFHD to SFHD, a nie SF4. Za całością SF nie idzie tylko grafa, ale i cały system ...
  • 0

#38 ACZ Napisany 06 grudnia 2007 - 18:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Odkąd mamy cell shading i odkąd mamy wysoką rodzielczość to raczje nie było szans na to, aby SFIV był totalnie w 2d. Nawet już na pastgenach stosowano łaczenie technik 2d i 3d w takich mordobiciach, jak chociażby w SNK vs Capcom 2 czy Marvel vs Capcom 2, gdzie postacie były w 2d, a już tła w 3d. Myślałem jednak, że będzie to styl Okami dodatkowo z rozbryzgującą się farbą, tak jak w trailerze. Takie wyświetlanie grafiki byłoby bardzo oryginalne i bardzo przypominałoby 2d mimo iż obiekty byłyby w 3d. A tutaj z tego co widzę to nie jest to taki typowy cell shading, jak w innych grach. Ale w sumie popatrzcie z daleka na tego screena, to imo przypomina także 2d. Ja tam nie drę szat narazie tylko poczekam na pierwszy filmik z gameplayu. Capcom i tak tej gry nie spieprzy i dobrze wie co robi, spokojna głowa.
  • 0

#39 Scorpio Napisany 06 grudnia 2007 - 18:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Marvel vs Capcom 2, gdzie postacie były w 2d, a już tła w 3d

Tylko, że niezbyt specjalnie to tło w tej grze wygląda.

Rozumiem zastosowanie technologii 3D i cell shading i inne. Ale to jest Street Fighter 4. Oczekuję od niego perfekcjonizmu i wykonania doskonałego. Czy pod względem technicznym, systemowym, czy pod względem oprawy. A do tej pory próby stworzenia gier 2D na bazie grafiki 3D nie dały jeszcze efektu, który byłby właśnie doskonały. Godny tego, by w ten sposób podejść bez strachu do utworzenia kontynuacji jednej z najlepszych mordobić 2D. Gdyby była to inna gra, to byłbym spokojny, ale z tą pozycją wiążę naprawdę spore nadzieje i nie chce, by powstały rysy i wady przez takie podjęte rozwiązania.
  • 0

#40 Ryan Napisany 06 grudnia 2007 - 18:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Sorka, ale SFHD to SFHD, a nie SF4. Za całością SF nie idzie tylko grafa, ale i cały system ...

Tyle że zarówno HD jak i 4 mają przebudowany system.
  • 0

#41 Kaxi Napisany 06 grudnia 2007 - 18:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
A mi się shocik podoba, może bardziej technika niż konkretnie design (bo morde Ryu to ma brzydką) ale podoba. Chce zobaczyć więcej :D
  • 0

#42 Ryan Napisany 06 grudnia 2007 - 19:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Mnie się nie podobają tła. Wygląda na to, że fighterzy będą oblani ładnymi, "węglowymi" shaderami. A otoczenie jest sterylne i plastikowe (szczególnie ludziki w tle).
  • 0

#43 ACZ Napisany 06 grudnia 2007 - 19:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Nie rozumiem jednak jednego. Po jakiego wała mordę Ryu upodabniają do mordy Akiry z VF5? o_O
  • 0

#44 Ryan Napisany 06 grudnia 2007 - 20:11

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Masz zwidy Czysiu. :tak:
  • 0

#45 Scorpio Napisany 06 grudnia 2007 - 20:34

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie, po prostu ma zatwardzenie.

Albo życie dało mu nieźle popalić pomiędzy częściami (wygląda jakby żarł surowe mięso z tłuczonym szkłem, a popijał sokiem prosto z cytryn) :cooo:
  • 0

#46 Shinigami Napisany 06 grudnia 2007 - 20:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Mnie się nie podobają tła. Wygląda na to, że fighterzy będą oblani ładnymi, "węglowymi" shaderami. A otoczenie jest sterylne i plastikowe (szczególnie ludziki w tle).

Dokladnie, jak na razie sa jakby troche niedorobione. No ale pewnie jeszcze sie tym zajma.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 06 grudnia 2007 - 22:08

Gość__*
  • Goście

:o

TO wygląda lepiej niż na trailerze :ninja:


W pełni popieram. W...iście oczo.ebne 2D. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. IMo to jest wręcz rewolucja :shock: Szkoda że nie lubię SF

Nie rozumiem jednak jednego. Po jakiego wała mordę Ryu upodabniają do mordy Akiry z VF5? o_O

Że co? Gdzie bo nie widzę :ninja:
  • 0

#48 kamionek Napisany 07 grudnia 2007 - 11:52

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Dwóch nowych skrinów.
  • 0

#49 ACZ Napisany 07 grudnia 2007 - 12:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
Mimo grafiki 3d wygląda to na 2d trzeba przyznać. Z daleka wygląda to na śliczne 2d. Animacja będzie kopała zady, bo będzie lepsza niż w trójce, to pewne.
  • 0

#50 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 13:12

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

jak DragonBall ... nie no, po prostu nie pamiętam, by kiedyś taki eksperyment wypadł na tyle dobrze, by wpakowywać w taką oprawę nie mniej, ni więcej jak samego SF4


Ja też chciałbym SS uniknąc i FR po planszy ale tu 3d mam nadzieję że zostanie wykorzystane jak w Ex, czyli rzutu , opcjonalnie SC - pamietacie Kairi :^^:

Eeee... what? Sorka, ale SFHD to SFHD, a nie SF4. Za całością SF nie idzie tylko grafa, ale i cały system ...

Dokładnie, ale co tam Ryan wie o SF :ziewa:

Odkąd mamy cell shading i odkąd mamy wysoką rodzielczość to raczje nie było szans na to, aby SFIV był totalnie w 2d. Nawet już na pastgenach stosowano łaczenie technik 2d i 3d w takich mordobiciach, jak chociażby w SNK vs Capcom 2 czy Marvel vs Capcom 2, gdzie postacie były w 2d, a już tła w 3d.

Po raz kolejny Czychu trafia postem w samo sedno sprawy i przekazuje ogrom swej growej wiedzy.

Dokładnie tak jest. Pamietamy GG? Z tym,że Ja osobiście po OS liczyłwm w SF IV na engine właśnie GG na prochach , ale i tak jest kapitalnie - zawsze to lepiej niz typowe 3d.

Mimo grafiki 3d wygląda to na 2d trzeba przyznać. Z daleka wygląda to na śliczne 2d. Animacja będzie kopała zady, bo będzie lepsza niż w trójce, to pewne.

Po raz wtóry, nic dodać nic ując - ech wiecej czesławów na forum i błogi stan by był.

Jeśli już mamy doczynienia z 3d to i Ja licze na ultrapłynne 60 fps.


Chłopaki....sho-ryu-ken :ninjadance:

A i jeszcze jedna istotna sprawa....Postaci.

Widze ,że tylko Ja zauważylem iż calosc po SF III sie rozgrywa a jak wiemy w SF III ze znanych postaci mieliśmy tylko Chun LI, Akumę aka Gouki oraz Shokotan bro.

Ja chce na prawdę Viktora w IV ce :cry:
  • 0

#51 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 13:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Widze ,że tylko Ja zauważylem iż calosc po SF III sie rozgrywa a jak wiemy w SF III ze znanych postaci mieliśmy tylko Chun LI, Akumę aka Gouki oraz Shokotan bro.

Plus Ryu i Ken. I to bardzo ciekawe, że tylko Ty zauważyłeś, skoro cały internet o tym trąbi :ziewa: A w trójce większość kadry jest fail.
  • 0

#52 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 13:26

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

I to bardzo ciekawe, że tylko Ty zauważyłeś, skoro cały internet o tym trąbi

Jakos w tym topicku nie zauważyłem tego :)

Plus Ryu i Ken.

Czyli jak napisałem shokotan bro :)
  • 0

#53 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 13:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

Czyli jak napisałem shokotan bro :)

Fakt, nie zauważyłem tego. Poza tym Shotokan jak już. Albo Ansatsuken.
Jak dla mnie wszyscy z trójki mogą wylecieć, zostawiłbym tylko z cztery postaci (z nowych ofkoz).

Jakos w tym topicku nie zauważyłem tego :)

Może w tym "topicku" wszyscy uznali to za oczywiste i nie chciało im się o tym pisać.
  • 0

#54 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 13:41

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Fakt, nie zauważyłem tego.

No :foch:

Jak dla mnie wszyscy z trójki mogą wylecieć, zostawiłbym tylko z cztery postaci (z nowych ofkoz).

Jakie?

Może w tym "topicku" wszyscy uznali to za oczywiste i nie chciało im się o tym pisać.

Z pewnościa :hejka:
  • 0

#55 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 15:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Oprócz Kena, Ryu, Chun i Akumy mogliby przejść Sean, Yang, Yun i Makoto. Może jeszcze od biedy Remy.

EDIT:
Wyczytałem właśnie na Wiki, że jak na razie w SFIV potwierdzono Ryu, Kena, Chun Li i Dhalsima.
  • 0

#56 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 15:47

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
I Viktor Shini , Viktor :cry:
Yun i Yang moga byc w jedno scaleni , przydał by się też Vega - "sajko kraszer" :jeee:
  • 0

#57 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 15:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

I Viktor Shini , Viktor :cry:

To była moja lista, więc jego tam nie ma, bo mi nie podszedł.

przydał by się też Vega - "sajko kraszer" :jeee:

Jesteśmy poza Japonią, więc lepiej używać "naszych" imion. Poza tym Bison to już przeżytek.
  • 0

#58 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 16:16

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Poza tym Bison to już przeżytek.

Ale i kultowa postac.

Byleby tylko Huga nie było :blah:
  • 0

#59 Godot Napisany 07 grudnia 2007 - 16:18

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
SF bez Bisona to jak MK bez Shao Khana albo Goro :)
  • 0

#60 Sylvan Wielki Napisany 07 grudnia 2007 - 16:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Czyli dobrze się ma.
jakos ludzie wilbia ponad stan SF III i pana w pelerynie brak.
Coś czuję iz w SF IV go zabraknie - no ale Gouki na pewno sie pojawi :jeee:
  • 0



Inne z tagami: