Skocz do zawartości

Zdjęcie

Street Fighter IV

Dimps Capcom PS4 PS3 XONE X360 iOS AND PC Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
714 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 07 grudnia 2007 - 16:22

Gość__*
  • Goście

Czyli dobrze się ma.
jakos ludzie wilbia ponad stan SF III i pana w pelerynie brak.
Coś czuję iz w SF IV go zabraknie - no ale Gouki na pewno sie pojawi :jeee:


SF bez Akumy to właśnie poracha, więc zapewne się pojawi jak piszesz.... I MUSI być Cammy, MUSI ;(
  • 0

#62 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 16:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
I jaki z tych postów morał? SF to jedyna seria w której nie chcemy żadnych nowych postaci, tylko powrót starej kadry :)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 07 grudnia 2007 - 16:27

Gość__*
  • Goście

I jaki z tych postów morał? SF to jedyna seria w której nie chcemy żadnych nowych postaci, tylko powrót starej kadry :)


chcemy nowe postacie, ale i starą kadre. Brak kilku megazawodników w S3 bolał.... szczególnie, że IMHO tam połowa nowych nie była nawet w połowie tak charakterystyczna...
  • 0

#64 Shinigami Napisany 07 grudnia 2007 - 16:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Brak kilku megazawodników w S3 bolał.... szczególnie, że IMHO tam połowa nowych nie była nawet w połowie tak charakterystyczna...

Masz racje. Jak pierwszy raz zobaczyłem kadre Third Strike, to jedyne co cisnęło mi się na usta to "WTF?". Nowi byli średni (lub słabi), a ja jednak lubie mieć wybór, a nie grać tylko jedną czy dwoma postaciami.
  • 0

#65 ACZ Napisany 07 grudnia 2007 - 16:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Mi się nie podoba w niektórych mordobiciach to, że przy kolejnej części wywalają częśc zawodników i wsadzają nowych. Akurat Street Fighter powinien mieć zawsze standardową gwardię postaci ze SF2 czy też z SSF2T i w każdej kolejnej części powinni dodawać coraz to nowych zawodników, a nie odejmować lub zastępować. Takiej żelaznej zasady trzyma się seria Virtua Fighter. No raz tylko wywalili z serii Taka-Arashi, ale to był jedyny wyjątek.
  • 0

#66 Scorpio Napisany 07 grudnia 2007 - 19:22

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Drugi screen (dolny) z tych nowych - mina i wygląd Kena to padaka. No i nie czuć mocy ... Dużo pracy pzed Capcom w samej kwestii oprawy.

Jeśli chcą zmienić postacie, to niech zrobią jak w SF3 - zostawią Ryu, Kena, Akumę, Chun-Li, a resztę wywalą. Bo kiepawa była.
  • 0

#67 Sylvan Wielki Napisany 08 grudnia 2007 - 12:07

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

SF bez Akumy to właśnie poracha, więc zapewne się pojawi jak piszesz....

I Ja bym tu widział ciekawą opcję customize - choc taka jak w Darkstalkers 3.

I MUSI być Cammy, MUSI ;(

:nie: Poza tym nie ma Vegi - nie ma Cammy.

SF to jedyna seria w której nie chcemy żadnych nowych postaci, tylko powrót starej kadry

Piszesz o Danie :^^:

chcemy nowe postacie, ale i starą kadre. Brak kilku megazawodników w S3 bolał.... szczególnie, że IMHO tam połowa nowych nie była nawet w połowie tak charakterystyczna...

Dudley czy M.Bison....whatever.
Ale fakt z tym pozostawieniem tylko 4 fighterów ze starej ekipy to przesada.

Mi się nie podoba w niektórych mordobiciach to, że przy kolejnej części wywalają częśc zawodników i wsadzają nowych. Akurat Street Fighter powinien mieć zawsze standardową gwardię postaci ze SF2 czy też z SSF2T i w każdej kolejnej części powinni dodawać coraz to nowych zawodników, a nie odejmować lub zastępować. Takiej żelaznej zasady trzyma się seria Virtua Fighter. No raz tylko wywalili z serii Taka-Arashi, ale to był jedyny wyjątek.

Niby tak , jednak zauważ iż takie posunięcie w SF jest nierealne.
Ile VF na przestrzeni ostatnich lat se pojawiło a ile SF ( szczególnie w erze 32 bitów )
Zaraz by doszło do tego że w SF IV byłoby 96 postaci.

Pozatym to dzieje się w takiich zalożeniach - ktoś malo popularny jest - out z gry.
Zresztą zawsze ktoś może dotać za mocnego hadoukena na turnieju i musi go ktoś inny zastąpić kolejnym razem.

Jeśli chcą zmienić postacie, to niech zrobią jak w SF3 - zostawią Ryu, Kena, Akumę, Chun-Li, a resztę wywalą. Bo kiepawa była.


Bez CL , jakos nigdy mi ta jej noga nie podchodziła - od SSF2T :/
  • 0

#68 ACZ Napisany 11 grudnia 2007 - 16:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nowy screen:
http://www.play3-liv...-plus-5809.html
  • 0

#69 Gość__* Napisany 11 grudnia 2007 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Piękny. Niesamowity styl graficzny ma nowy SF
  • 0

#70 Shinigami Napisany 11 grudnia 2007 - 22:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Piękny. Niesamowity styl graficzny ma nowy SF

Nie wiem czy to sarkazm czy nie :hmmm: W każdym razie fakt, może być ciekawie, albo panowie na obrazkach wyglądają dziwnie, wręcz brzydko :? I chodzi mi tu o design, nie grafike.
  • 0

#71 Lupo Napisany 11 grudnia 2007 - 22:45

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

W każdym razie fakt, może być ciekawie, albo panowie na obrazkach wyglądają dziwnie, wręcz brzydko :? I chodzi mi tu o design, nie grafike.

Za dużo sterydów. Nawet twarze od koksu mają powykrzywiane. Ciekawe jak będą wyglądać panie... :ninja: Obawiam się, że już nie ma tej magii co w starych, dobrych czasach 2D.
  • 0

#72 Godot Napisany 11 grudnia 2007 - 23:28

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
alez sie nakrecilem na ta gre :) wiadomo kiedy premiera?
  • 0

#73 ACZ Napisany 11 grudnia 2007 - 23:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nic nie wiadomo, nawet tego na jakie platformy wyjdzie.
  • 0

#74 Godot Napisany 11 grudnia 2007 - 23:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
szkoda... klimatem ani VF ani Tekken nie podskoczy :)
  • 0

#75 Mani Napisany 12 grudnia 2007 - 02:08

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Nie podoba mi się. Wolałbym ręcznie rysowaną 2d. Dlatego bardziej jara mnie nowy SF, który wyjdzie niedługo na LIVE i PSStore. Wogóle w tych screenach nie czuje ducha SF. Oby Capcom wpore sie obudziło bo to mi wygląda na kashane pokroju EX.
  • 0

#76 Shinigami Napisany 12 grudnia 2007 - 16:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

LIVE i PSStore

Dwójka w HD wyjdzie też na PS3? Poważnie? Nie wiedziałem :^^:
  • 0

#77 Sylvan Wielki Napisany 12 grudnia 2007 - 17:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Piękny. Niesamowity styl graficzny ma nowy SF

Mnie również się podoba. Mało tego. CG wszystkie jak jeden mąż poszły w odstawkę a ja ostatnimi czasy ( no od wczoraj w sumie =) katuję .... starusieńkiego SF III 3rd :ninjadance:
Widząc tą animację nawet podczas zwykłego hadouken'a , wprost nie mogę się doczekać widoku SF IV . Tymbardziej ,iż "Uliczny Wojownik" nigdy nie powalał na ziemie rozdzielczościom i jako takim wykonaniem - w stosunku do GG , bowiem animacja, design i artyzm niewyobrażalny to inna sprawa.

Combo ( nawet Super Combo ) w wykonaniu 720p przynajmniej ( jak zakładam ) i słusznych rozmiarów HD nawet dziś w SF 3 by zachwycił a co dopiero w NG wersji.

Szczególnie spora nadzieję pokladam w animacji właśnie.

W każdym razie fakt, może być ciekawie, albo panowie na obrazkach wyglądają dziwnie, wręcz brzydko :? I chodzi mi tu o design

Może poczekajcie chłopaki do czasu ukazania się shotów z Chun Li przykładowo. Ja tam tolerancyjny jestem, ale dziwnie się czyta jak co rusz piszecie "Ryu jest brzydki...i Ken też" :P

Jak dla mnie wygladaja znakomicie, tak jak wyglądać powinni - in SF III mode , żadne tam gładkie bishi jak w wersji Zero.

Za dużo sterydów. Nawet twarze od koksu mają powykrzywiane.

Ryu i sterydy :lol: Pamietajcie,ze akcja dzieje sie po SF III a nie za czasów Alpha, więc chłopaki juz dawno dotykają swej twarzy brzytwą goląc zarost.

Ciekawe jak będą wyglądać panie...

Oby nie jak w SC IV -_-

alez sie nakrecilem na ta gre :) wiadomo kiedy premiera?

Nie tylko ty Greg :^^: preiera arcade zapwne w 08 na konsolach również pewnikiem - opcjonalnie 09 , jednak stawiam na przyszły rok wlaśnie.

Nic nie wiadomo, nawet tego na jakie platformy wyjdzie.

jako że nie jeden SF ukazał się na sprzecie M$ ( o maszynie Sony nie piszę nawet ) mozna przypuszczać że zarówno PS3 jak i x360 dostana nowego SF. Kto wie, może coś PSPek dostanie a i może Wii .

Oby Capcom wpore sie obudziło bo to mi wygląda na kashane pokroju EX.

Ale nowy SF nie ma typowej oprawy 3d. Poza tym Ex były 9 są ) świetne.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 12 grudnia 2007 - 21:46

Gość__*
  • Goście
Nowe screeny
http://www.jeux-fran... ... mages.html
  • 0

#79 ACZ Napisany 12 grudnia 2007 - 21:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Ekstra są, będzie bogata mimika postaci, już to widać. Szykuję się na niezły szok w kwestii animacji.
  • 0

#80 Lupo Napisany 12 grudnia 2007 - 21:56

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

Szykuję się na niezły szok w kwestii animacji.

Mistrzu, naucz mnie oceniać animację po screenach, plisss...
  • 0

#81 MahDee Napisany 12 grudnia 2007 - 22:05

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
ciekawi mnie jak to bedzie wygladac w ruchu, bo na screenach troche wala po oczach plastikowe tla. Ale moze w akcji bedzie ok wlasnei tak. Nie bylem nigdy wielkim fanem serii, ale nagle okazuje sie ze z bijatyk to wlasnie na SF najbardziej czekam
  • 0

#82 Godot Napisany 12 grudnia 2007 - 22:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Sylvan, jezeli do VF jest potrzebny AC to do Street Fightera tym bardziej? da sie wogole nawalac okregi na analogu czy to totalnie mija sie z celem?
  • 0

#83 Sylvan Wielki Napisany 12 grudnia 2007 - 22:15

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
http://www.jeux-fran...s8_4_23112.html

Lepiej zaakcentowanego 2d w 3de nie widziałem. Niech tylko działa ultrapłynnie w 60fps i co najmniej bite 9/10 za grafikę . Nowoczesny silnik, feeling SF III.

Lupo....zapewne Czychu bazowo założł iż jeśli SF III na DC/PS2 zachwycha animacją , to wersja 3d na konsolach obecnej generacji równiez to zrobi.

Nie bylem nigdy wielkim fanem serii, ale nagle okazuje sie ze z bijatyk to wlasnie na SF najbardziej czekam

mały wybór MahDee...albo T6 albo SF IV....o innych sza.. :ninja:
  • 0

#84 Lupo Napisany 12 grudnia 2007 - 22:23

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:

Lupo....zapewne Czychu bazowo założł iż jeśli SF III na DC/PS2 zachwycha animacją , to wersja 3d na konsolach obecnej generacji równiez to zrobi.

Nie sądzisz, że to bardzo odważne i daleko idące założenie? Za daleko?
Oczywiście, jak chyba wszyscy, chciałbym żeby wyszedł rewelacyjny tytuł. Może rzeczywiście to tego designu idzie się przyzwyczaić po pewnym czasie...
Czekam niecierpliwie na screeny z innymi fighterami.
  • 0

#85 Shinigami Napisany 12 grudnia 2007 - 22:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
http://www.jeux-fran...s1_4_23112.html

Współczuje w tym momencie klejnotom Ryu o_O Patrząc po wyrazie twarzy Kena na pewno nie będzie to lekki cios :ninja:
No cóż, na nowych kadrach chłopaki prezentują się troche lepij. Już nie wygladają na przepakowanych. Mam nadzieje, że to tylko wina ujęć i będzie z nimi spoko.
  • 0

#86 Sylvan Wielki Napisany 13 grudnia 2007 - 20:52

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Nie sądzisz, że to bardzo odważne i daleko idące założenie? Za daleko?

Odwaga wychodzi jak czlowiek do dentysty się wybiera, Ja wręcz wymagam znakomitej produkcji z odpowiednią oprawą, jeśli tego nie spełni irma, proste, danej gry nie kupie ( w tym przypadku SF IV ) niby jedna osoba, jednak niech więcej tak postąpi to SF V sie nie doczekamy.

Poza tym jeśli SF III dzisiaj zachwyca grafiką , to czy odsłona na CG może togo nie zrobic? Pewnie ,że tak. Badźmy jednakowoż dobrej myśli.
Bo co innego zostaje....petycja do Capcm o stale 60 fps :niepewny:

Czekam niecierpliwie na screeny z innymi fighterami.

Akuma vs Sagat :ninjadance:
  • 0

#87 Shinigami Napisany 13 grudnia 2007 - 22:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Poza tym jeśli SF III dzisiaj zachwyca grafiką , to czy odsłona na CG może togo nie zrobic? Pewnie ,że tak. Badźmy jednakowoż dobrej myśli.

W gruncie rzeczy, to nie zachwyca. Wygląda tylko ok. Tła i obserwatorzy są słabi, zawodnicy także mogliby bardziej zostać dopieszczeni graficznie. Styl może być ciekawy, ale jak na razie nie jest wcale zachwycająco.
  • 0

#88 Scorpio Napisany 13 grudnia 2007 - 22:35

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mimika ... mimika to i ładnie może wyjść, gdy całe te next-genowe ustrojstwo zawarte na kartach i chipach graficznych pójdzie w True HD grafę 2D i animację 60 klatek na sekundę. W takim podejściu jest to chyba do uzyskania ...

A tak, to na razie wygląda plastikowo i sztucznawo. SF4 to nie ma być jakiś dobry/bardzo dobry fighter, a wspaniały/genialny fighter.
  • 0

#89 Sylvan Wielki Napisany 14 grudnia 2007 - 14:53

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

W gruncie rzeczy, to nie zachwyca. Wygląda tylko ok. Tła i obserwatorzy są słabi, zawodnicy także mogliby bardziej zostać dopieszczeni graficznie.


Zależy jak leży a u mnie stoi .... SF III zaraz nieopodal tv i gram niemal co dzień mając w nosie aktualnie cokolwiek na CG ( no, nie licząc Eternal Sonaty =)

Widzisz Shini, tu całosć rozbija się o to jaki gracz ma stosunek do 2d. Ja od czasu SSF2T wielbię tą serie a sama oprawą 2d zawze się niemal zachwyca. Malo do dzis lubie pograc od czasu do czasu w SSF2T bez zgrzytu w materii opray ( podobnie jak w C:SotN ) a to nie tuzy przeliczające miliony polygonów. Mój brat tez ma CG'y a gra ze mna w SF III zachwycając się tą pozycją i chyba tylko nowe GTA go odciągnie od robienie shoryuken'ów.

Ot ślynny feeling 2 de.

Ja wiem, że takie GG ma mocarniejszy nieporównywalnie silk=nik graficzny, gra przy tym jest bardziej efektowna , ma takie nie inne tła, wyższa rozdzielczosć , sama wspomagana polygonami jest, ale SF III ma ta magię. Ot GG to kolorowy drink, szybko i mocno kopiacy a SF III to wytrawne wino. :ninjadance:

Zagraj z kolega dziś, zobaczysz, fun niesamowity jesli lubisz SF.

A samo SF IV właśnie tak sie zapowiada. Feeling SF ( jakby inaczej :hadouken: ) z NG wykonaniem , ale z zachowaniem jakości i polotu 2d.

Styl może być ciekawy, ale jak na razie nie jest wcale zachwycająco.

To już kwestia gustu, mnie ZACHWYCA. Mało, czekam tylko jak to w ruchu bedzie wygladało.

Mimika ... mimika to i ładnie może wyjść, gdy całe te next-genowe ustrojstwo zawarte na kartach i chipach graficznych pójdzie w True HD grafę 2D i animację 60 klatek na sekundę. W takim podejściu jest to chyba do uzyskania ...

Chyba nie ma co liczyć na tru 2d :cry:

Posiadacze PSX/PS2 pamiętaja ,że co rusz nowy SF się ukazywal. A jak obecnie jest? Kiedy ostatni SF wyszedł :niepewny:

Na prawdę nie ma co chłopaki marudzić. Powinniśmy się cieszyć ,że oto nadchodzi SF IV TYLE wyczekiwany i ma ten posmak 2d.

SF4 to nie ma być jakiś dobry/bardzo dobry fighter, a wspaniały/genialny fighter.

Święte słowa :jeee:
  • 0

#90 Strenger Napisany 29 grudnia 2007 - 00:03

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
http://www.gametrail... ... t=featured

Urywki gry już w ruchu :).
  • 0



Inne z tagami: