Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
382 odpowiedzi na ten temat

#31 gruby Napisany 22 lutego 2008 - 13:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Było już dość dawno, ale wrzucam -
hands on'y i filmiki z Okami na Wii.

http://wii.ign.com/a...2/852530p1.html

Szkoda, że wypadł efekt pergaminu, ale z drugiej strony wszystko wygląda "czyściej" i intensywniej. Bardzo się cieszę, bo chętnie Okami sobie odświeżę.

http://media.wii.ign.com/media/884/884970/img_5277755.html
  • 0

#32 Malutki Napisany 12 kwietnia 2008 - 14:14

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Gra została już zrecenzowana w serwisie IGN, ocena 9.0 chyba nikogo nie zdziwi :^^: .
Okami Review.
http://wii.ign.com/a...5/865958p1.html
  • 0

#33 ogqozo Napisany 14 kwietnia 2008 - 11:52

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Nintendo Power dało 7,5. Nie wiem, dlaczego. Podobno jako jedyni z wszystkich serwisów napisali, że ta wersja nie jest lepsza od wersji PS2 i w ogóle sterowanie niezbyt dopracowane.
  • 0

#34 Scorpio Napisany 18 kwietnia 2008 - 16:44

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.gametrail...ayer/32960.html

Porównanie wersji PS2 i Wii. Główna różnica to tylko nasycenie kolorów i większa ostrość grafiki (i drobnostki nie warte wzmianki ... z rodzaju "znajdź tych 10 minimalnych szczegółów).

Ale takie porównanie jest niczym. Wiadomo przecież, że główna różnica polega w rysowaniu. A tego nie można w żaden sposób zaprezentować na takim filmiku :D
  • 0

#35 Danteusz Napisany 21 kwietnia 2008 - 08:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Okładka:
Dodany obrazek
Widzicie coś dziwnego? Nie? To teraz zobaczcie ten art:
http://ps2.ign.com/d... ... 41824.html
Zwróćcie uwagę na znak wodny IGNu i spójrzcie jeszcze raz na okładkę :klaszcze:
  • 0

#36 Shinigami Napisany 21 kwietnia 2008 - 09:00

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Musze przyznać, że nie za bardzo wiem o co Ci chodzi :hmmm:
  • 0

#37 Danteusz Napisany 21 kwietnia 2008 - 09:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Zobacz gdzie na arcie jest logo IGNu, potem spójrz na to samo miejsce na okładce.
  • 0

#38 Pious Napisany 21 kwietnia 2008 - 09:02

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
O logo IGN przy pysku tego wilka.
  • 0

#39 Shinigami Napisany 21 kwietnia 2008 - 09:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Aha, no jest jakaś miniaturka, faktycznie.
  • 0

#40 Scorpio Napisany 21 kwietnia 2008 - 09:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm, Okami to gra dość kolorowa ... taka wiosenna ... a wybrali na arta śnieżne okolice Kamui ... hmmmm, dziwne. Ale ładne :) Znów Wii ma te białawe ciągoty, to nie ma co się dziwić XD
  • 0

#41 Arasz Napisany 21 kwietnia 2008 - 10:32

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
Co do okładki:

http://www.gram.pl/n... ... lkiem.html
  • 0

#42 Lady Luck Napisany 21 kwietnia 2008 - 16:19

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

a wybrali na arta śnieżne okolice Kamui ... hmmmm, dziwne.


To jest wnętrze morskiego smoka, lamo, smoka! :P


Art ładny, ale okładeczka z tego średnia jest.
I to logo IGN... o__O
  • 0

#43 Scorpio Napisany 21 kwietnia 2008 - 16:25

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

To jest wnętrze morskiego smoka, lamo, smoka! :P

Faktycznie ... :)
  • 0

#44 Shinigami Napisany 25 kwietnia 2008 - 07:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Capcom przeprasza za wpadkę z okładką i proponuje ciekawe zadośćuczynienie :)
http://www.gram.pl/n... ... pcomu.html
  • 0

#45 Lady Luck Napisany 25 kwietnia 2008 - 09:20

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
Druga okładka jest piękna :)
  • 0

#46 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2008 - 09:27

Gość__*
  • Goście
A trzecia jeszcze lepsza - no kurczę, podobają mi się te płatki kwiatów, sprawiają wrażenie, jakby leciały "na nas". I do tego piękne są.
  • 0

#47 Lady Luck Napisany 25 kwietnia 2008 - 12:07

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
O, właśnie o tę mi chodziło- druga pokazana, "trzecia" podpisana :)
  • 0

#48 Aras Napisany 25 kwietnia 2008 - 13:49

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
a Wii tam, podnieta nad okładką, gdy ja już dawno się nagrałem w Okami, i jakoś nie przekonuje mnie to zakupu wersji na Wii (i samego łi)
  • 0

#49 torq314 Napisany 25 kwietnia 2008 - 19:02

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 492 Postów:

a Wii tam, podnieta nad okładką, gdy ja już dawno się nagrałem w Okami, i jakoś nie przekonuje mnie to zakupu wersji na Wii (i samego łi)


a Wii tam, podnieta nad podnietą, gdy ja już dawno się nagrałem na Wii i jakoś nie przekonuje mnie do zakupu drugiego egzemplarza (samego łi).
  • 0

#50 BeSOS Napisany 22 czerwca 2008 - 13:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nie rozumiem czemu nikt nie kupił tej gry. Kosztuje grosze (129 Ultima) a jest w 100% nintendowa i imo znacznie lepsza od TP. Cholernie przypomina mi Zeldę WW, jest oryginalna, piękna (imo pomimo na pozór prostej oprawy jest ładniejsza od TP) i bardzo wciagająca. Dajcie jej szansuę a nie udajecie, ze Mario Kart czy inny badziew starcza wam na tygodnie grania :ban:
  • 0

#51 Kurzy Napisany 22 czerwca 2008 - 13:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Zgadzam się w 100 % z Jedynem. Inni podneicają się mario kartem który n a GC w żadnym stopniu według mnei nie mógł dorównać CTR. Ta gra jest piękna i ma klimat. Spędziłem w niej około 20h i bardzo się wciągnąłem jednak jak usłyszałem że gra ma ponad 50 h jakoś stweirdziłem że odpuszczam na razie i już pewnie do niej nie wrócę. Ale nie może to zmienić opinii. Ludzie któzy kupują mario karty- kupcie zamiast tego cholernie handicapowego crapu jedną z top gier na wii czyli Okami :)
  • 0

#52 Strenger Napisany 22 czerwca 2008 - 13:26

Strenger

    Link

  • Narybek
  • 292 Postów:
Kupił kupił - nawet dwa egzemplarze (PS2 i Wii).

Szkoda że kaska za kolejne egzemplarze wpada do Capcomu a nie do Cloverów...
  • 0

#53 me&myself Napisany 22 czerwca 2008 - 15:30

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Okami interesowało mnie od samego początku dlatego jak tylko zaopatrze się w Wii będzie to jedna z moich pierwszych gier na ten sprzęt (obok Metroida i Mario Galaxy)
  • 0

#54 Voo Napisany 22 czerwca 2008 - 18:13

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Nie rozumiem czemu nikt nie kupił tej gry. Kosztuje grosze (129 Ultima) a jest w 100% nintendowa i imo znacznie lepsza od TP. Cholernie przypomina mi Zeldę WW, jest oryginalna, piękna (imo pomimo na pozór prostej oprawy jest ładniejsza od TP) i bardzo wciagająca. Dajcie jej szansuę a nie udajecie, ze Mario Kart czy inny badziew starcza wam na tygodnie grania :ban:


Myślałem, że fani i posiadacze Wii to właśnie taki klub gdzie jedna dobra gra musi starczyć na pół roku grania :lol: Nie no oczywiście żartuję, Znaczy trochę żartuję. Mi nie starcza. A musi.

Okami jest oryginalna, piekna, wciągająca i ...grałem w nią na PS2. Pewnie nie tylko ja, stąd tak marny wobec niej odzew na tym forum. Ale czy jakakolwiek gra na Wii spoza żelaznego repertuaru N wzbudziła tutaj większą ekscytację? Chyba tylko No More Heroes.

Co do samego Okami to w recce na gamespocie czytałem, że są jakieś drobne problemy ze sterowaniem podczas walki. Nie wiem czy to prawda, może ktoś z posiadaczy Okami na Wii się wypowie?
  • 0

#55 ACZ Napisany 22 czerwca 2008 - 18:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 164 Postów:
Już się Jedyn wypowiedział na poprzedniej stronie, że są problemy.
  • 0

#56 BeSOS Napisany 22 czerwca 2008 - 19:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ogólnie muszę wycofaać kilka moich wcześniejszych zarzutów wobec sterowania wiilotem w Okami - wszystko działa ok, czasami wzory nie są rozpoznawane, ale na pewno miało to miejsce również na PS2. Teraz już ogarnąłem co i jak i jest bezproblemowo. W reckach narzekali na odskakiwanie przeciwnikom podczas walki - ja tego manewru nie używam, bo walka i tak jest prosciutka, ale faktycznie komendy rozpoznawane są często niepoprawnie.

Mam już 14h za sobą i nadal uważam, ze jest to jedna z najlepszych gier na Wii i ogólnie jedna z najlepszych gier w jakie grałem od dawna...
Apeluję do miłośników Zeldy aby kupowali Okami - gra jest o wiele bardzie rozbudowana niż TP, masa tutaj questów i zbieractwa, kombinowania itp - elementów, których była masa w WW, a których brakowało w TP. Jak już pisałem, BARDZO Okami przypomina WW, właśnie ze względu na humor i design. Nie wiem jak xelloss mógł twierdzić, że jest nudna, dla fanów gatunku jest to gra marzenie :^^:
  • 0

#57 Gość__* Napisany 23 czerwca 2008 - 09:20

Gość__*
  • Goście
Panowie mam pytanie.Premiera niby 19-tego-chodziłem,szukałem(Empik,MM,Saturn) nigdzie nieznalazłem :( .
Wiem ,że jest w Ultimie ale tam kupować nie chcę.
Więc pytam czy widział ktoś Okami w jakimś z tych sklepów czy znowu ktoś dał d...?

PS:Jedyn-jak wypadają blockheady na wii?Nadal trzeba fotki pstrykać?Jeśli grałeś na ps2 to jak wygląda sprawa z nasyceniem kolorów?
  • 0

#58 BeSOS Napisany 23 czerwca 2008 - 19:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Na PS2 Okami widziałem daaawno temu więc nie jestem w stanie porównać, ale nasycenie kolorów na Wii jest imo ok - jeśli masz jakieś obawy, że mogą być wyblakłe, to się ich pozbądź, gra jest cudowna i 'nasycona' kiedy trzeba.

Nie wiem o jakie fotki ci chodzi, może jeszcze do tego nie doszedłem, a jak nie doszedłem (jestem na etapie szukania7 psów strzegących bramy do dungeona ) to proszę bez spoilerów ;)
  • 0

#59 lukaszSA Napisany 23 czerwca 2008 - 19:45

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Witam
Tak się składa, że jestem posiadaczem Okami, więc się wypowiem.
Piszecie, że gra jest lepsza od Zeldy TP? Ja jak na razie tego nie czuję. Grając w TP czuje, że gram w wielką grę, a grając w Okami czuje się jakbym grał w grę która chce być wielka. To jest moje zdanie, więc nie bijcie :bash:

No ale teraz mam problem. Jak popłynąć do Agata Forest? Bo wilk ma strasznie słabe płuca. Tam jest w prawdzie łódka, ale tylko jest.
  • 0

#60 Scorpio Napisany 23 czerwca 2008 - 20:07

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Musisz poczekać, aż będziesz miał umiejętność tworzenia lilii na wodzie ;) Bez tego Ci się nie uda.
  • 0