Skocz do zawartości

Zdjęcie

Princess Peach: Showtime!

Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
30 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 21 czerwca 2023 - 16:07

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

 

Gra z księżniczką w roli głównej została zapowiedziana na 2024


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 15 września 2023 - 00:33

  • 0

#2 Kaxi Napisany 21 czerwca 2023 - 16:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

Ten krótki fragment pachnie mi gimmickową grą - bo video sugeruje mechanikę "stań w konkretnym miejscu by zrobić jakąś super skryptowaną rzecz", coś jak Paper Mario na Wii U itd. Czyli mechanika z zerowym eksperymentowaniem po stronie gracza.

 


  • 0

#3 Tawotnica Napisany 21 czerwca 2023 - 18:40

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

To wchodzenie w tło na końcu trailera do zebrania gwiazdki... może to jest nowa graod Good Feel? Wolne tempo rozgrywki i nacisk na eksplorację brzmią jak Yoshi. 

 

Czyli będzie crap :< 


  • 0

#4 gruby Napisany 21 czerwca 2023 - 20:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 334 Postów:
Good feel robi co innego, było na japońskim dajrekcie i pewnie do nas nie zawita.
  • 1

#5 Tawotnica Napisany 21 czerwca 2023 - 20:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

Good feel robi co innego, było na japońskim dajrekcie i pewnie do nas nie zawita.

 

właśnie patrzę, wygląda jak Goemon na sterydach. To odetchnąłem z ulgą.

Ciekawe jaki team wewnętrzny to robi.  


  • 1

#6 burnstein Napisany 21 czerwca 2023 - 20:44

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 52 130 Postów:

Kto chciałby grać tak paskudną postacią?


  • 0

#7 Tawotnica Napisany 21 czerwca 2023 - 21:03

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

piczi jest najlepsza w New i SM3DW przez szybowanko


  • 1

#8 Damian Napisany 21 czerwca 2023 - 21:30

Damian

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 400 Postów:

bowser-peach.gif


  • 0

#9 Tawotnica Napisany 15 września 2023 - 00:35

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

 

Wygląda ładnie. Oby tylko było więcej transformacji niż te parę z okładki, 5h grania i cześć :P 

Dalej chyba nie ujawnili jaki zespół za tę grę odpowiada? 


  • 0

#10 cybercotlet Napisany 15 września 2023 - 07:36

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 9 071 Postów:

Jakbym miał strzelać to bym powiedział goodfeel albo intelligent systems


  • 0

#11 Kaxi Napisany 15 września 2023 - 08:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:
Wygląda jak coś co kiedyś byłoby kolejnym Wario Land lub World. Ale fajnie że robią cos z Piczka.
  • 0

#12 Kaxi Napisany 23 stycznia 2024 - 15:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

 

Nowy trailerek. Nawet nieźle to wygląda, trochę jak połączenie Luigi's Mansion z Wario World.


  • 1

#13 Tawotnica Napisany 14 lutego 2024 - 16:48

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

 

więcej transformacji. Teraz jedyne co mnie boli, to że na zwiastunach wygląda na baaaardzo prostą gierkę.  


  • 1

#14 Nyjacz Napisany 14 lutego 2024 - 16:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:
Wygląda jak gra TYLKO dla dzieci, w przeciwieństwie do naprawdę wielu gier Nintendo, które są dla wszystkich. Czyli drugi Kirby.
  • 0

#15 Kaxi Napisany 14 lutego 2024 - 17:01

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

Trochę wygląda to jak jeden stój- jedna interakcja/skill. Każualowe, ale może nadrobić różnorodnością.


  • 0

#16 burnstein Napisany 15 lutego 2024 - 08:16

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 52 130 Postów:

To gra dla jedenastoletnich dziewczynek, to naturalne, że będzie urągająco prosta.


  • 0

#17 lukaszSA Napisany 15 lutego 2024 - 08:33

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 30 006 Postów:

Najlepsza w tej grze była nazwa kodowa "Princess Peach will star as the main character in a brand new game"


  • 0

#18 tomasz Napisany 15 lutego 2024 - 10:32

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 488 Postów:

Wygląda jak gra TYLKO dla dzieci, w przeciwieństwie do naprawdę wielu gier Nintendo, które są dla wszystkich. Czyli drugi Kirby.

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem: że Piczka jest drugim Kirbym, czyli grą tylko dla dzieci? To chyba nie grałeś w Kirbyego, bo z ostatnich kilku części i remasterów pamiętam, że opcjonalne areny, true endingi i wyzwania czasowe na platynkę były dla mnie bardziej wymagające od niejednej gry From Software. Kirby moim zdaniem najlepiej wpisuje się w formułę gry dla wszystkich Nintendo. Niski próg wejścia, łatwo się nauczyć, ale jest też dużo contentu dla chorych pojebów.


  • 0

#19 Nyjacz Napisany 15 lutego 2024 - 12:22

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 13 029 Postów:
Fajnie, że są bonusowe wyzwania, ale zanim do nich dotarłem, to grałem tak długo w maina, że wymiotowałem z nudów. Forgotten Lands.
  • 0

#20 cybercotlet Napisany 15 lutego 2024 - 14:44

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 9 071 Postów:

4mkgW2C.jpeg


  • 0

#21 Kaxi Napisany 07 marca 2024 - 08:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

Demko w eShopie. Zaintrygowany jestem :)


  • 1

#22 Tawotnica Napisany 07 marca 2024 - 13:49

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:
https://www.nintendo...d-in-demos-code

ponoć po nazwie kodowej można dojść do tego, że devem jesr Good-Feel.
  • 0

#23 Kaxi Napisany 07 marca 2024 - 14:51

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

Ma to sens. Na pewno to nie Next Level Games, ale jesli nie Good Feel, to w ostateczności Camelot albo Grezzo.


  • 0

#24 Tawotnica Napisany 08 marca 2024 - 08:38

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

Demko obejmuje dwa levele - jeden z mieczykową Piczą, drugie z ciastkarką Picz. Pierwszy to zestaw kill roomów zakończony prostym bosskiem. Drugi to dwie minigierki na czas i punkty. 

 

Wygląda na to, że o różnorodność gimmicków przebrań nie trzeba się będzie martwić, ale za to złożoność sterowania, bo jest używany tylko jeden przycisk akcji. Takie Balan Wonderland trochę, tylko ze skokiem :olo:

No dobra, jeszcze można pozować ZR/ZL w miejscach na które świeci reflektor, ale w gruncie rzeczy to dwuprzyciskowiec. 

 

Poza tym jak na moje za dużo przerw w rozgrywce. Rozumiem, że Peach jest tu gwiazdą przedstawienia, ale nie potrzeba co minutę zwycięskiej animacji, bo otworzyła drzwi czy smyrnęła trzy drzewka kokardą.  

 

Nie jest tak, że w ogóle nie widać potencjału, ale raczej obawy o poziom trudności/złożoność rozgrywki po trailerach się dla mnie potwierdzają. 


  • 3

#25 Kaxi Napisany 21 marca 2024 - 12:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 15 092 Postów:

Są recki, wyższe na razie niż sądziłem po demku:

 

https://opencritic.c...owtime-/reviews

 

 


  • 0

#26 ACZ Napisany 21 marca 2024 - 19:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 39 114 Postów:

Większość recek to i tak od fanbojów N, więc spokojnie od średniej można odjąć 10%, więc wychodzi średnia 66%, czyli krapik. ;]


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 21 marca 2024 - 19:51

  • 0

#27 gruby Napisany 23 marca 2024 - 09:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 334 Postów:
Sam nie gram, ale córka zachwycona. Ewidentnie gierka do młodszej widowni. Ale wygląda słodko, animacje supcio, muzyczka fajna. Takie 7/10 z tego co widzę, ale pewnie można się wychillowac. Nie jestem fanem good feel, ale tu cały czas dzieje się coś nowego i doceniam jako ofertę dla dzieciaków.
  • 0

#28 gruby Napisany 23 marca 2024 - 09:15

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 334 Postów:
Właśnie zobaczyłem swojego posta i dużo tych „ale” :)
  • 0

#29 ACZ Napisany 23 marca 2024 - 19:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 39 114 Postów:

.


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 29 kwietnia 2024 - 10:20

  • 0

#30 Tawotnica Napisany 02 kwietnia 2024 - 11:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 16 077 Postów:

Przeszedłem już parę pięterek i szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony gierką. Po demku spodziewałem się gorszego produktu końcowego. 

 

Ostatnie gry z Yoshi zamulały powolnym tempem i długimi levelami. U Piczki z kolei jest short & sweet, więc powtarzanie etapu w celu wymaksowania sparkli nie boli aż tak bardzo.

 

Sam miks różnych umiejętności imo bardzo udany. Trochę wolniejsze levele z Detective i Patisserie Peach, skupione na walkach Swordfighter, fragmenty na szynach z Cowgirl. Mimo niskiego poziomu trudności nudy nie ma - takie singleplayerowe It Takes Two, co chyba jest dobrą rekomendacją.  

 

Niestety muzyka jak często w grach Good Feel, mimo że poprawnie zrobiona to nie urywa dupy i szybko się nudzą te same 3 zapętlone kawałki, kiedy gramy standardową Peach. Powinni sobie wziąć przykład z Kirbusia. Dobry OST potrafi dodać uroku nawet najprostszej platformówce.  


  • 0



Inne z tagami: