Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najdłuższa sesja przed DC


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#1 Martinex Napisany 24 października 2007 - 18:01

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Jaka była wasza najdłuższa sesja przed Makaronem?

U mnie 17h, wogóle rekord w całym moim graczowym życiu :).

Było nas 6, graliśmy w m.in Crazy Taxi, JSR, Dream Soccer, MSR, Super Runabout i kilka innych perełek (Dream Soccer to nie perełka).
Ogólnie było fajnie, po jakimś czasie pojawiły się problemy z cyrklu "w co tera gramy" :), ale jakoś daliśmy radę.
W miedzy czasie jeden z kumpli usnął, to wykorzystaliśmy okazję i ...pomalowaliśmy mu poznakocie :)
Była też sąsiadka z góry z pretensjami, że trochę za głośno :).

W planach była druga noc, ale ekipa niedała rady :).
  • 0

#2 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 15:25

Gość__*
  • Goście
No nieżle ja czesto z kolegami siedzielismy przy dc od ok 11 do 21
  • 0

#3 Martinex Napisany 25 października 2007 - 16:12

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Wtenczas było od 20 do 12 (+1 godzina, bo była akurat zmiana czasu:) ).
  • 0

#4 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Teraz mam troche problem bo mialem 3 pady ale 2 sie popsuly :trup:


Ale sesje z Quake3 i Tag battle w DoA2 beda niezapomniane :jeee:
  • 0

#5 Martinex Napisany 25 października 2007 - 22:54

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Grałem kiedyś z kumplem w Q3, ja na padzie, on na klawie.
Robiłem go jak chciałem :)

Później się odgrażał, że gdyby miał myszkę to by mi dokopał :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 23:07

Gość__*
  • Goście
Ja mam klawiature ale lezy w szafie ciagle. Chetnie komus sprzedam albo zamienie na pada
  • 0

#7 Martinex Napisany 26 października 2007 - 01:36

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Mi jedna wystarczy, w Carrefourze po 25pln kiedyś wysprzedawali :)
  • 0

#8 Kaxi Napisany 26 października 2007 - 14:47

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Moja najdłuższa sesja była w... Chu Chu Rocket. Dodawali do konsoli razem z demkami, a jako że nie miałem karty pamięci, przechodziłem CCR 5 dni bez wylaczania sprzętu ;p
  • 0

#9 Martinex Napisany 27 października 2007 - 19:38

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Mój kumpel jak męczył jakiegoś RPG'a na PSX'e (a niemiał memorki), to PSX chodził nieraz kilka tygodni :).

Kiedyś też męczył pokemona na GBP, ale jako bateria padła to save'y znikały po 30 sekundach od wyłączenia.
On poprostu nie wyłączał Game boya, tak jak już był pod koniec gry, to jego matka (go nie było na chacie) z miną "po co to jest włączone" wyjęła zasilacz z gniazdka :)

I dwa tygodnie szarpania poszedło się kochać :)
  • 0

#10 Pjoter Napisany 27 października 2007 - 23:33

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ja nie zapomne sesyjek z kuzynami w olimpiadke sydney 2000. Masakra, jeden z nawiekszych wysilkow fizycznych w moim zyciu. Po kilkunastu godzinach rece bolaly od mashowania gorzej niz jak bym ten sam czas na silce spedzil. To byly czasy...
  • 0

#11 Century Child Napisany 30 października 2007 - 23:01

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

Moja najdłuższa sesja była w... Chu Chu Rocket. Dodawali do konsoli razem z demkami, a jako że nie miałem karty pamięci, przechodziłem CCR 5 dni bez wylaczania sprzętu ;p

7 dni bez wyłączania :tak: - Shenmue, memorka miała być na drugi dzień od pre-ordera, ale okazało się że ktoś na poczcie ukradl i miałem sam kabel z karty nexus, potem zamówił VMU i... była :). I Ryo wreszcie mógł wsiąść do autobusy,ale to były piękne czasy...
  • 0

#12 Martinex Napisany 30 października 2007 - 23:28

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Żartujesz sobie chyba?
Po 7 dniach to można zaliczyć zgon z przemęczenia.
  • 0

#13 Century Child Napisany 30 października 2007 - 23:30

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

Po 7 dniach to można zaliczyć zgon z przemęczenia.

Kur... zapomniałem że to sesja... oczywiście przez ten czas spałem, a po przeczytaniu posta Kaxiego przypomniałem sobie motyw, gdy przez 7 dni konsola śmigała non-stop z wyłączonym jedynie AV... teraz chyba wsszystko jasne...
  • 0

#14 Kaxi Napisany 31 października 2007 - 19:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Miałem na myśli to samo co CC ;) Ale i tak te sesje były długie i codzienne.
  • 0

#15 vagrant3 Napisany 01 listopada 2007 - 16:22

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
U mnie najdłuższą sesje przed DC sponsorowało Shenmue II. Nie pamiętam już dokładnie czy były to trzy czy cztery dni. Wpadłem do kumpla w piątek popołudniu, wróciłem do domu w poniedziałek wieczorem o ile dobrze pamiętam. Spałem najkrócej jak tylko mogłem, ale też żeby jako tako funkcjonować. Fakt, DC nie był włączony non stop, bo miał przerwy, ale zaliczył trzy bardzo długie dni szarpania w tą grę nad grami. Do domu wróciłem już z bardzo mocnym postanowieniem kupienia swojego DC i obu oryginalnych części Shenmue, a pierwsze co zrobiłem, to zadzwoniłem do kumpla i zapytałem kiedy mógłby mi pożyczyć konsolę bo, choć minęła może godzina, nie wytrzymuję już bez Shenmue ;]
  • 0

#16 Gość__* Napisany 08 grudnia 2007 - 18:29

Gość__*
  • Goście
Ja grałem najdłużej 22 godziny z rzędu w Soul Calibura. Nie miałem karty pamięci a chciałem wszystko zdobyć i jakoś mi się udało, było cięzko, ale warto. Oczy na zapałkach, he, he.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 09 grudnia 2007 - 12:52

Gość__*
  • Goście
O to nieźle. Ja też bardzo dobrze wspominam chwile z Soul Caliburem :^^:, choc teraz musze zrobić sobie przymusową przerwę bo mi padł decek :trup:
  • 0

#18 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 09:23

Gość__*
  • Goście
u mnei to byl quake 3. nie maielm peceta a wtedy jedyna tania mozliwoscia pogrania w quake 3 byl dreamcast, gre dostalem jakos rano o 11 a zsnelem przy wlaczonej konsoli ok 3 w nocy ;] pozniej chwila drzemki pobudka i znowu ostre szarpanie, nie zlicze nocy z kumplami przy tym tytule,to byla jedna z gier dla ktorych w tamtych czasach kupilem dc ;]
  • 0

#19 hubson Napisany 11 listopada 2008 - 12:07

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
doa, crazy taxi i jeszcze coś, ale już nie pamiętam :/ - to było chyba w 2001, lub 2002. pojechaliśmy do chaty ojca kumpla z klasy z lo i jak zaczeliśmy w piątek to skończyliśmy w niedzielę rano. przerwy były żarcie i rzut monetą kto leci do sklepu po browary i fajki :-D
  • 0