Skocz do zawartości

Zdjęcie

Miesięczny rozkład jazdy: Monthly Most Wanted Games for Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
151 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 12 marca 2008 - 12:18

Gość__*
  • Goście

Dwa średniaki, remake i NMH - faktycznie mocarny jak nic ;) <- uwaga, emotka


Hehe i to jest wlasnie power Wii.
Na te dwa sredniaki, remake i NMH, ktore jak dla mnie tez nie kroi sie na zadna rewelacje, ciesze sie jak debil. A X0 nie tykalem w sumie od konca grudnia, po za paroma godzinkami w Army of Two. :hmmm:
  • 0

#32 Malutki Napisany 12 marca 2008 - 20:19

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pozostaje mi czekać teraz na No More Heroes , jak znając życie ,przesyłka pewnie dojdzie już w poniedziałek ( oby ).Ostatnio zaintrygowała mnie gra Worms: A Space Oddity , mimo rożnych ocen jakie zebrała , postanowiłem , że prawdopodobnie zainwestuje w ten produkt .
  • 0

#33 nawi Napisany 14 marca 2008 - 17:18

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Tez zlozylem preorder na NMH, choc jeszcze nie mam konsoli :ninjadance: .
  • 0

#34 Krill Napisany 14 kwietnia 2008 - 10:38

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Kolejnym produktem jaki zamierzam nabyć jest Mario Kart Wii z Wii Wheel. Mam nadzieję kupić ten zestaw w maju za cenę nieco niższą niż obecna- może się uda. Podobnie nie wzgardzę Worms: A Space Oddity jeśli także napotkam na egzemplarz w cenie bliższej 100 niż 200 zł.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2008 - 14:02

Gość__*
  • Goście
29kwietna Wii idzie w chwilowa odstawke z wiadomych powodów ale na bank w tym miesiacu musze zakupic Mario Karta i WiiFitt :^^:
  • 0

#36 gruby Napisany 15 kwietnia 2008 - 15:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wii Fit to mus. Po kilku tygodniach będę pewnie musiał zmienić nicka, ale mówi się trudno.
  • 0

#37 BeSOS Napisany 17 kwietnia 2008 - 16:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moja plany na najbliższych kilka miesięcy:







:^^:
  • 0

#38 Godot Napisany 18 kwietnia 2008 - 07:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
mam bardzo podobne :foch:
  • 0

#39 Kurzy Napisany 18 kwietnia 2008 - 08:52

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
jejku :( a GTAIV? :( :( :(
  • 0

#40 BeSOS Napisany 18 kwietnia 2008 - 09:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To temat o Wii???
  • 0

#41 Godot Napisany 28 maja 2008 - 10:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
juz koniec maja wiec moje plany na czerwiec wygladaja tak:





:^^:
  • 0

#42 Krill Napisany 28 maja 2008 - 21:15

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
27. czerwca wybieram się po Super Smahs Bros. Brawl- to zdecydowany must have, w czym utwierdzi każdego niezdecydowanego recenzja z majowego Neo Plus. Ach, czerwiec pod znakiem Smasha i Metal Gear Solid 4 prezentuje się niesamowicie ekscytująco...
  • 0

#43 gruby Napisany 29 maja 2008 - 08:50

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Boom Blox na pewno. Natomiast chciałbym też łyknąć Okami i być może Smash Brosa, ale nie wiem czy jeszcze w czerwcu ( MGS4 :D ), bo muszę sprawdzić o co tyle szumu. I oczywiście nieśmiertelne zaległości, czyli odwlekane Battalion Wars II, Puzzle Quest i Fire Emblem. Żeby nie było za dużo myślenia mam nadzieję wyhaczyć do multi Metal Sluga, albo HotD 2&3 (chodzą po taniości <100zł). I Lost Winds... ale to już na pewno wakacje. Jest jeszcze Wii Fit, ale niestety akurat przeprowadzam się do malutkiej klitki i nie wiem czy zmieszczę zestaw, więc odkładam to na dużo później.
  • 0

#44 Kaxi Napisany 29 maja 2008 - 13:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Kiedy rynek się nasyci a ceny trochę ustabilizują, zamierzam kupić własny i prywatny egzemplarz Wii Fit z Balance Board. Gra dopiero co wyszła, a już zapowiedziano kilka pozycji które ją wykorzystają, więc żeby w pełni cieszyć się Wii, zakup deski wydaje się racjonalny i przyszłościowy.
A nuż Nintendo strzeli do łba wsadzić jej obsługę do jakiejś pierwszoligowej produkcji.
  • 0

#45 Pious Napisany 29 maja 2008 - 15:33

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
U mnie tylko SSBB, jednak nie wiem czy grę kupię, bo boję się, że mi nie zadziała, jak to bywa w Japonii i USA. Szkoda tak 180zł wywalić na bezużyteczną płytę. Jednak szkoda też przegapić taki hit.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 01 czerwca 2008 - 14:12

Gość__*
  • Goście

U mnie tylko SSBB, jednak nie wiem czy grę kupię, bo boję się, że mi nie zadziała, jak to bywa w Japonii i USA. Szkoda tak 180zł wywalić na bezużyteczną płytę. Jednak szkoda też przegapić taki hit.


chodzi o problemy z laserem, że niby zakurzyły się za bardzo? Jeśli tak - możesz być spokojny - musiałbyś chyba naprawde przez miesiac(e) Wii nie odkurzać :-D To tylko przypadki ludzi, którzy kupili Wii i wogóle (ale tak WOGÓLE) o nie nie dbają i mają je gdzieś na ziemi obrośnięte kurzem :| To niszowe przypadki. :)


Ja myśle w tym miesiacu (czerwiec przypominam):

Alone in the Dark
Top Spin 3
i Smash Bros. Brawl oczywiście

co najmniej jedyną z tych gier nabędę w tym mies, zaraz jak skończę ogrywać nowiutkiego Mario Karta :) BTW- polecam - szczególnie online rządzi.
  • 0

#47 lukaszSA Napisany 01 czerwca 2008 - 14:48

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
W tym miesiącu kupie co jest oczywiste - Super Smash Bros Brawl
  • 0

#48 Pious Napisany 01 czerwca 2008 - 16:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

U mnie tylko SSBB, jednak nie wiem czy grę kupię, bo boję się, że mi nie zadziała, jak to bywa w Japonii i USA. Szkoda tak 180zł wywalić na bezużyteczną płytę. Jednak szkoda też przegapić taki hit.


chodzi o problemy z laserem, że niby zakurzyły się za bardzo? Jeśli tak - możesz być spokojny - musiałbyś chyba naprawde przez miesiac(e) Wii nie odkurzać :-D To tylko przypadki ludzi, którzy kupili Wii i wogóle (ale tak WOGÓLE) o nie nie dbają i mają je gdzieś na ziemi obrośnięte kurzem :| To niszowe przypadki. :)

Mam taką nadzieję, bo moje Wii wygląda jak nowe, a kupiłem je w launchu. Nie ma niestety żadnych danych ile procent ludzi miało problem, więc boję się ryzyka. Tak czy siak gra wisi na mojej liście na ten miesiąc.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 30 lipca 2008 - 21:24

Gość__*
  • Goście
Zastanawiam się nad kupnem Wii, ale nie wiem, czy nie sprzedam jej po paru miesiącach z powodu braku gier ;P. Miałem wcześniej PS2, Xboxa, GBA, DSa, teraz nie mam nic x]. Wypadłem na jakiś czas z konsolowego światka i nie jestem zbytnio poinformowany. Możecie wymienić ciekawe tytuły obecne i zapowiadane na Wii (najlepiej wykorzystujące Wiilota) ? Czy może lepiej kupić X360 ;P ?

Dzięki ;).
  • 0

#50 Krill Napisany 30 lipca 2008 - 21:43

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Witamy w swiecie zywych ;)
Po pierwsze, powinienes napisac w Wii- pogadanki. Pewnie ktorys z moderatorow przesunie Twoj i moj post tam.

Nie kupuj Xboxa, kup Wii (a dopiero potem zrob tak jak ja, czyli dokup druga konsole, tym razem HD- one niewiele sie tak naprawde miedzy soba roznia...chyba ze kochasz MGS, wtedy, tak jak u mnie, wybor bedzie oczywisty). Mnie osobiscie granie na tej konsoli sprawia duzo wieksza frajde niz na PS3, zwlaszcza jesli nie jestes przesadnym technofilem i ciagnie Cie do Nintendo oraz gdy stawiasz na nietypowe rozwiazania.

Na pewno bedziesz mial troche gier do nadrobienia, o to sie nie martw. Lineup na 2008 jest co prawda slaby, ale Ty nie bedziesz sie tym przejmowal.
Z mojej strony polecam zakupy w takiej kolejnosci:
1. Super Mario Galaxy- (koniecznie jako pierwsze, to arcydzielo, najlepsza gra Nintendo od 10 lat!)
2. No More Heroes
3. Super Smash Bros. Brawl
4. The Legend of Zelda: Twilight Princess
5. Metroid Prime 3: Corruption
Ale pamietaj, ze innych fajnych tytulow tez jest sporo. Nie gralem we wszystkie, wymienielm te, ktore sam posiadam i ktore mna zamiotly.
No i jesli przestales, to zacznij znowu czytac Neo Plus, to dowiesz sie o tym co zmierza na Wii, a takze niechybnie trafisz na pare zlosliwych komentarzy w stosunku do tej konsoli (i je olej). Poczytaj na przyklad o Mad World...i kupuj Wii, to goracy i zajebisty sprzet. No i ten design...
  • 0

#51 ACZ Napisany 30 lipca 2008 - 22:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Nie słuchaj tego fanboja Krilla, on bredzi. Kup sobie X360, który jest tani, jak barszcz. Wii sobie kupisz jak stanieje, teraz nie opłaca się za ten sprzęt dawać tysiaka. W kwestii biblioteki gier to Wii obecnie najgorszy wybór z możliwych. Konkurencyjne systemy w tym aspekcie wciągają konsolę Nintendo nosem. Ot, Wii posiada kilka killerów, ale reszta to jakieś popłuczyny dla casuali, gry-kpiny, nie warte złamanego grosza. A jak się rysuje przyszłość tej konsoli w sferze gier? Wystarczy obejrzeć tegoroczną konferencję z E3, aby mieć pełny obraz, lol 8)
  • 0

#52 Pious Napisany 31 lipca 2008 - 07:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Krill bredzi kompletnie. Wii kup tylko jeśli uwielbiasz gry Nintendo. W żadnym innym wypadku, bo się zawiedziesz. Tutaj zgadzam się z Czychem (który przestał gadać jak potrzaskany). X360 opłaca się bardziej, no chyba że jest jak napisałem, musisz grać w Zeldy Metroidy i Mariany. Inaczej zmarnuje kasę.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 31 lipca 2008 - 09:33

Gość__*
  • Goście
Wow, niezły kontrast :o :P. O ile mogą potanieć Wii i X360 w okresie świąt ?

Właśnie najbardziej martwi mnie to, że zagram w parę gier na Wii a potem nie będę miał w czym wybierać. JEstem dość wybrednym graczem, a że gram tylko na orginałach, to szkoda mi kasy na przeciętne gierki ;P. Dzięki za odpowiedzi, będę miał rękę na pulsie i coś wybiorę na święta :D :P.
  • 0

#54 Danteusz Napisany 31 lipca 2008 - 09:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Tak jak piszą inni, Wii ma kilka hiciorów, ale na horyzoncie naprawdę dobrych zapowiedzi jest niewiele. Możesz kupić Wii jako drugą konsolę, ale jako pierwszą nie ma sensu, chyba że zamierzasz grać głównie w minigierki i popierdółki. X360 jest tani, jeśli nie zamierzasz grać online bierz wersję Arcade (bez dysku).
  • 0

#55 lukaszSA Napisany 31 lipca 2008 - 10:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 952 Postów:
Bierz Xboxa! Wii nie warto, chyba że lubisz gry od Nintendo (te normalne nie Wii music). Kloca możesz kupić w polsce za 800 zł. Jak masz możliwość kupienia w USA to wtedy za tysiąc z hakiem możesz kupić Xboxa Premium i Wii.
  • 0

#56 gruby Napisany 31 lipca 2008 - 11:12

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
I ja też przyklasnę tłumkowi gawiedzi. Jeżeli nie jesteś fanem Nintendo i sporo grasz , to faktycznie 360-tka będzie najlepszym wyborem. Chociaż kocham Wii jak własne pachole, to na pewno dla większości graczy nie jest to dobra "jedyna" konsola. I chociaż ja jestem przypadkiem zupełnie patologicznym i jak już gram to głównie na Wii, to faktycznie lepiej walnij sobie teraz 360tkę a Wii jak stanieje.

Postanowiłem sobie odpocząć od pracy i wypisać absolutnie wszystkie według mnie ciekawe gry na Wii. Może to ułatwi Ci sprawę :) :

Zelda: TP
Mario Galaxy
Metroid Prime 3
Okami
Resident Evil 4
Resident Evil Umbrella Chronicles
Wii Sports
Fire Emblem
Battalion Wars II
Tomb Raider: Anniversary
Zack and Wiki
No More Heroes
Super Smash Bros Brawel
Excite Truck
Mario Kart
Wii Fit
PES 2008 Wii Edition
Boom Blox
Top Spin 3
Bully
Endless Ocean
Harvest Moon: Magical Melody
Super Paper Mario
Trauma Center
Mario Strikers Charged
Godfather Wii
SSX Blur
Nights 2
Puzzle Quest

To są według mnie absolutnie wszystkie ciekawe tytuły na Wii. Część to remaki, część jest stara. W część nie grałem tylko znam albo poprzednie części, albo recki. Jeżeli na tej liście nie widzisz zbyt wielu ciekawych pozycji dla siebie, to na razie odpuść Wii. Warto też się zastanowić nad Wii ze względu na WiiWare, ale w tym temacie nie jestem kompetentny, choć z tego co wiem oryginalnych gier pod tą usługę jest naprawdę sporo w zapowiedziach. Do tego w Wii Shopie znajdziesz dużo retro gierek, ale to pewnie nikogo nie przekonuje. :)

Warto też dodać jedno. Gry na Wii są sporo tańsze od gier konkurencji - nowości od Nintendo kosztują tylko 149 zeta. A to zawsze fajnie. ;) Ale tak jak pisałem wcześniej - dla "normalnych" i "prawdziwych" graczy Wii jako jedna konsola się zapewne nie sprawdzi.

Aha zobaczyłem, że interesują Cię zapowiedzi. Koniecznie zerknij jak twój organizm reaguje na filmiki i zapowiedzi takich gier, jak:

Mad World (!!!)
Wii Sports Resort
Fatal Frame IV
Tenchu cośtam
Wario: Shake Dimension
Deadly Creatures
Red Steel 2
Litlle King Stories
Pikmin 3
Disaster (;) )
i ofkoz SADNESS :twisted:

Więcej pewnie po Lipsku. Plus zauwazyłem, że nie miałeś GCN, więc może zainteresuje Cię tych kilka pozycji z tamtej konsolki (Wind Waker; Metroidy, Eternal Darkness; Residenty - chociaż wydaje mi się, że szczególnie te ostatnie strasznie źle się zestarzały).

To tyle ile da się powiedzieć o Wii. :)
  • 0

#57 Krill Napisany 31 lipca 2008 - 14:04

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

JEstem dość wybrednym graczem, a że gram tylko na orginałach, to szkoda mi kasy na przeciętne gierki ;P.


To samo moglbym napisac o sobie, terpil. Z tym, ze po pierwsze gram 'rekreacyjnie' czyli nie codziennie (nieraz robie sobie kilka dni przerwy od grania czy nawet tego forum aby nie poczuc przesytu i poswiecic czas na inne rozrywki) i nigdy wiecej niz 3-4 godzinki pod rzad, oraz kupuje jakas gre mniej wiecej co 2 miechy, wiec nigdy nie narzekam, ze gier jest za malo, bo dla mnie zawsze cos sie znajdzie, a wiele do szczescia mi nie trzeba. Jesli masz podobnie, to nawet sie nie zastanawiaj i szukaj aukcji na Allegro.

Jesli jaraja Cie produkcje od Ninny, to masz w czym wybierac, co pokazal w swoim poscie gruby. Nie zastanawiaj sie dlugo i bierz wlasnie Wii. W koncu Nintendo means fun ;)...A przekonasz sie o tym grajac w Super Smash Bros. Brawl w multi, zbierajac szczeke z podlogi w trakcie podziwiania designu No More Heroes czy wreszcie odkrywania na nowo platformowek przy Super Mario Galaxy. Wychodzi na to, ze to jest wlasnie moje top 3 i tymi grami polecam Ci zainteresowac sie w pierwszej kolejnosci. Ale obczaj sobie dokladnie wczesniej wspomniany post grubego- dla mnie to sporo grania.

Chociaz rzeczywiscie najlepszy wariant to dodatkowa, bardziej tradycyjna konsola HD. Jesli starczy Ci funduszy, pomysl tez o niej. Ale jesli masz TV SD, to na razie je olej, bierz Wii, a o PS3 lub Xboxie pomysl gdy kupisz sobie LCD lub plazme.

I tak wszystko sprowadza sie do gier. Dla mnie Wii ma na tyle zajebiste tytuly ktore przez prawie 2 lata skutecznie odwiodly mnie od mysli o innych konsolach i totalnie zawladnely moja wyobraznia, ze nie mialem w planach nawet wymiany mojego 20letniego wysluzonego Trinitrona. No, ale potem pojawilo sie Grand Theft Auto IV oraz Metal Gear Solid 4...
Gry, gry i jeszcze raz gry. Oraz swoje mozliwosci finansowe- nad tym musisz pomyslec. To by bylo tyle ode mnie w tym temacie, bo juz nic wiecej Ci nie doradze. Pozdro.
  • 0

#58 Ney Napisany 31 lipca 2008 - 14:24

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Terpil tak jak tu wszyscy mówią - jak jesteś fanem gier Nintendo (Mario, Zelda, Metroid) i stawiasz je nad każdym innym hitem z pozostałych konsol (całkiem sporo ludzi tak ma), średnio się dla Ciebie liczy grafika i on-line to chyba do PS3 lub Xboxa360 nikt i tak Cie nie przekona :) . Ja bym brał zdecydowanie X360 - za ok 700pln masz wszystko co potrzebujesz do gry (wersja bez dysku twardego, ale z memorką) - wybór prawdziwych hitów jest ogromny i na allegro są tanie jak barszcz - w rok byś wszystkiego nie sprawdził, a tu jeszcze szykuje się kolejny zabójczy okres (Fable2,GoW2,Banjo3 i masa od third party), do tego masz kapitalny on-line (co-op lub rywalizacja) w większości gier i kilkanaście roxujących tytułów z XBLA (zazwyczaj za ok 30pln) - Ikaruga, REZ, Puzzle Quest ( :king:), Soul Calibur, Geometry Wars itd...
IMHO jakbyś nie wybrał i tak w sumie będziesz się dobrze bawił :)
  • 0

#59 Gość__* Napisany 31 lipca 2008 - 14:44

Gość__*
  • Goście
Wielkie dzięki za pomoc ;). Nie jestem wielkim fanem Nintendo, bo miałem dwa Advance'y, Micro i DS'a i jakoś żadna konsolka nie wciągnęła mnie na dłużej. A gdy myślę o GTA IV ... 8) . Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, czuję, że wracam na falę :D.
  • 0

#60 torq314 Napisany 31 lipca 2008 - 14:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 485 Postów:
nie będę oryginalny - kup x360.

jeśli chodzi o Wii - za kilka miesięcy ta platforma może stoczyć się w otchłań gier mierzących ciśnienie krwi, diagnozujących choroby przez zerkanie w tęczówkę, z innych akcesoriów możliwe też są rowery do ćwiczeń, zestaw do body buildingu, jakieś interaktywne garnki, moze coś z suszarką i lusterkami i trudno powiedzieć co jeszcze.

a wtedy na pewno konsolę kupią sobie Twoi rodzice lub dziadkowie.

:P
  • 0