Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samba de Amigo Wii


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 Voo Napisany 25 października 2007 - 20:30

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Dodany obrazek

oficjalny press release

LONDON & SAN FRANCISCO (October 25th 2007) - SEGA� Europe Ltd. and SEGA� of America, Inc. are excited to announce that they are bringing back Samba De Amigo™, the Dreamcast classic that helped to create the now-popular rhythm music genre. Created exclusively for the Wii™ home video game system, this vibrant and addictive new game lets players shake to the beats of a samba-infused soundtrack comprised of popular new songs as well as fan-favourites from the original game.

Playing as the grinning, sombrero-topped monkey, Amigo, players shake the Wii Remote™ and Nunchuk™ like maracas, in time with the visual beats of the music on-screen. The perfect party game, Samba De Amigo is packed with lively stages and a host of colourful characters. More details about this exciting new title including a full song listing as well as new special features will be revealed over the next few months.

Developed by acclaimed developer, Gearbox Software, Samba De Amigo will be exclusively available for the Wii in Spring 2008.


premiera - 2 kwartał 2008(?)

profil na IGN. com, siłą rzeczy narazie prawie pusty

http://wii.ign.com/o...966/966047.html

jedna z tych często ciepło wspominanych gier, co do których zawsze żałowałem, że nie miałem okazji i nigdy nie zagrałem :) Będzie okazja nadrobić braki, zobaczymy tylko jak się sprawdzą kontrolery.
  • 0

#2 Godot Napisany 25 października 2007 - 20:32

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
z tego co kojarze na DC makarasy mialy czujnik poziomu w jakim sie znajduja, ciekawe jak to rozwiaza na wii
  • 0

#3 Kaxi Napisany 25 października 2007 - 20:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Z Wiilotem nie bedzie problemu raczej, ale co z gruchą? Chyba ze gra bedzie wymagała dóch wiilotów (wtedy byłby jden zbundlowany - a yaki pomysl byl pokazywany w pierwszych filmikach prezentujacych kontroler).
  • 0

#4 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 21:18

Gość__*
  • Goście
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! na to czekąłem od czasu jak ogłosili o co biega z tym padem do wii i jest ^^ sorry mgs4, sorry bioshock kupuje wii ;D
  • 0

#5 Gość__* Napisany 25 października 2007 - 23:00

Gość__*
  • Goście

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! na to czekąłem od czasu jak ogłosili o co biega z tym padem do wii i jest ^^ sorry mgs4, sorry bioshock kupuje wii ;D


hehe jestem gotów zapłacić za filmy z Tobą na youtube jak w to grasz xD
  • 0

#6 ACZ Napisany 26 października 2007 - 00:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!! na to czekąłem od czasu jak ogłosili o co biega z tym padem do wii i jest ^^ sorry mgs4, sorry bioshock kupuje wii ;D

Taka reakcja pokazuje, jak udawanym emo jest Shadov.
  • 0

#7 Voo Napisany 26 października 2007 - 11:39

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

SEGA has confirmed to IGN that ther are currently no plans to release a maraca peripheral for the Wii version of Samba De Amigo. A SEGA rep commented that the Wii's controllers allow for gamers to enjoy unique gameplay without having to shell out on an expensive peripheral.


  • 0

#8 Arasz Napisany 26 października 2007 - 14:13

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:

Taka reakcja pokazuje, jak udawanym emo jest Shadov.


Tragedia. Idź do PZE.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 26 października 2007 - 14:23

Gość__*
  • Goście
Shadov jest emo? :P Fajnie, ze taka gra wyjdzie na Wii. Jesli sie sprzeda dobrze to widze kontynujacje wszystkich swietnych gier z Dreamcast'a na Wii. Offkorz exclusiv'ow :^^:
  • 0

#10 Gość__* Napisany 26 października 2007 - 19:37

Gość__*
  • Goście

Taka reakcja pokazuje, jak udawanym emo jest Shadov

piszesz tak bo nie chce kupić ps3 ;P

hehe jestem gotów zapłacić za filmy z Tobą na youtube jak w to grasz xD

a to sie pomyśli ;]
  • 0

#11 Voo Napisany 15 lutego 2008 - 14:59

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
filmik:

http://kotaku.com/35...-amigo-shakycam

nie znam oryginału więc nie mam punktu odniesienia, nie mam pojęcia jak bardzo zaawansowane są prace ale to co tu widać to hmm.... :/
  • 0

#12 Malutki Napisany 29 maja 2008 - 11:07

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Samba de Amigo zawita na pułkach sklepowych w Europie już 19 września 2008 roku .
http://gonintendo.com/?p=44561
  • 0

#13 Kaxi Napisany 15 lipca 2008 - 18:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://wii.ign.com/a...9/889690p1.html

DLC na Wii.
  • 0

#14 lukaszSA Napisany 15 lipca 2008 - 19:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Już Guitar Hero IV ma mieć DLC.
  • 0

#15 Kaxi Napisany 15 lipca 2008 - 19:18

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Im więcej, tym lepiej.
  • 0

#16 lukaszSA Napisany 15 lipca 2008 - 19:22

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 915 Postów:
Tyle że pamięci brakuje :?
  • 0

#17 Kaxi Napisany 15 lipca 2008 - 19:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
GH4 zapisuje na kartach SD, tam nie brakuje. Przynajmniej na mojej.
  • 0