Skocz do zawartości

God of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 00:17

Gość__*
  • Goście
Oficjalna zapowiedz juz jest i nie ma watpliwosci, ze ta czesc takze wzrorem poprzedniczek zarzadzi pod kazdym wzgledem. Niestety niewiadomo nic jeszcze o samej grze tyle, ze jest juz w produkcji.

Tu macie link do news'a:

http://www.next-gen.... ... ew&id=2324
  • 0

#2 Shinigami Napisany 08 listopada 2007 - 00:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
No tak, ciekawe tylko jak Sony poradzi sobie bez Jaffe'a i Barloga. Ale wierzyć wypada :)
  • 0

#3 oranje Napisany 08 listopada 2007 - 00:20

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
I niestety team jest ubozszy o kolejną osobe. Ale to nie powinno wpłynąc na jakosc gry ;) Jestem ciekaw w jaki sposob Kratos dobierze sie do dupy bogom.Mam nadzieje, że od startu bedziemy mieli wszystkie moce :)
  • 0

#4 Mani Napisany 08 listopada 2007 - 00:22

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Nie no jakbyśmy od startu mieli wszystkie moce ON to gra byłaby bez sensu bo wyzwanie rzucone graczowi nie miałoby miejsca.
Kratos masz może tego newsa na jakimś innym serwisie niż "Twoim" next-gen ? Flyjack za podawanie linków do swojego serwisu to warny dostawał.
  • 0

#5 oranje Napisany 08 listopada 2007 - 00:24

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Niby tak, ale mam dosyc naciąganych historyjek jak to bohater zostaje powalony i traci swoje zdolności.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 00:27

Gość__*
  • Goście
Przeciez moga dac stare umiejetnosci od razu, a podczas gry mozna by je bylo ulepszac i np. dodawac nowe. Mi tak by pasowalo.
  • 0

#7 Raiot Napisany 08 listopada 2007 - 00:31

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Przydały by się jakieś pierwsze screeny , albo coś.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 00:32

Gość__*
  • Goście
Xaxa znowu się zacznie jazda :^^:
  • 0

#9 Ryan Napisany 08 listopada 2007 - 00:38

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

i nie ma watpliwosci

Mantra sonybojów. :lol: Nie ma Jaffe, nie ma Barloga.
  • 0

#10 oranje Napisany 08 listopada 2007 - 00:40

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:

KRATOS_PL napisał/a:
i nie ma watpliwosci
Mantra sonybojów. Nie ma Jaffe, nie ma Barloga.

niby tak, ale zespoł jest ten sam ;) Poza tym ten tytuł jest zbyt ważny dla Sony.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 00:44

Gość__*
  • Goście

Nie ma Jaffe, nie ma Barloga.


Myslisz, ze bez nich gra sie nie uda? :hejka:
  • 0

#12 Ryan Napisany 08 listopada 2007 - 00:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Sądzę, że stworzenie mocnego tytułu bez nich będzie mocno utrudnione. :) Chyba nie powiesz mi, że ich wkład jest pomijalny? :niepewny:
  • 0

#13 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 00:59

Gość__*
  • Goście
Jakos Jaff'a w dwojce zabraklo i ta czesc byla jeszcze lepsza niz poprzedniczka, teraz pewnie Balroga tez ktos zastapi i napewno nie bedzie to byle kto :hejka:
Pewnie i ta czesc (wzorem poprzedniczek) bedzie jeszcze lepsza :ninjadance:
  • 0

#14 Ryan Napisany 08 listopada 2007 - 01:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ale bzdura. Jaffe wcale w GoW II nie zabrakło. :nie: Głównymi designerami GoW II byli Cory Barlog oraz David Jaffe i obaj przy GoW III nie pracują.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 01:20

Gość__*
  • Goście
Przeczytaj se news o God of War 3 na PS3site.pl - tam pisza co innego.
  • 0

#16 Mani Napisany 08 listopada 2007 - 01:25

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ja nie widze sensu tego tematu obecnie. Ani jednego screena nie ma, ani choćby CG nie ma. Wy sie spieracie kto maczał palce w GoW2 a kto nie. Kratos niestety dla Ciebie Ryan ma racje. Poczytałbyś jakiś IGN czy gamespot a nie wierzył swojemu Next-gen czy ps3site.... czytaj poważne serwisy a nie homebrew ;) Jaffe brał udział przy tworzeniu GoW2 i nawet Czychu nie może zaprzeczyć.
  • 0

#17 ACZ Napisany 08 listopada 2007 - 01:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
http://www.play3-liv...nonce-5460.html

A tu takie coś znalazłem:
http://www.vgchartz....news.php?id=620

Cory Barlog, director of the highly regarded God of War II game, is apparently following his predecessor David Jaffe and leaving Sony Santa Monica for greener pastures. As of now there is no word on where he is going so, like Jaffe, he could stay in the Sony camp in some fashion.

From 1up.com:

"We just received confirmation that SCEA Santa Monica game director Cory Barlog, best known for his work on God of War II, will soon leave the studio to pursue other opportunities.

"We can confirm that Cory Barlog, game director for God of War II, is leaving the SCEA SM Studio and we are grateful for his work and creative vision for the critically acclaimed God of War franchise," says a Sony spokesperson. "Moving forward, we are confident in the God of War team, as they are an extremely talented group of people that are passionate about the franchise and dedicated to creating even more epic content with God of War: Chains of Olympus for the PSP and God of War III for PS3."

Notably, this statement also provides the first instance of Sony saying the words "God of War III" in public, though we doubt they will come as much surprise to those who have been following the franchise. There's no word yet on where Barlog will turn up, but according to Sony, rumors of other Santa Monica team members also leaving are inaccurate.

God of War: Chains of Olympus is currently in the final stages of development at Ready at Dawn Studios, with a release date set for March 2008, while God of War III has no release date set at this point. "


To teraz niech ktoś to przetłumaczy w skrócie.
  • 0

#18 Raiot Napisany 08 listopada 2007 - 01:32

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Panowie to wy jeszcze nie wiecie że nie bierze się do głowy tego co wypisuje Kratos?! :cojest:
przecie to casual jest ;]
  • 0

#19 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 01:33

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie 2 część była łatwiejsza od 1, niewiadomo jak teraz będzie.A jak będą pomagać kratosowi, tytany(Atlas,Gaja..)Zobaczymy.
  • 0

#20 ACZ Napisany 08 listopada 2007 - 01:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
A Ty Mani co? Temat będzie otwarty, bo ludzie chcą pisać.

Oj ta gra pokaże prawdziwe moce przerobowe PS3, oj pokaże.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 01:45

Gość__*
  • Goście

Panowie to wy jeszcze nie wiecie że nie bierze się do głowy tego co wypisuje Kratos?! :cojest:
przecie to casual jest ;]



Ja tego nie napisalem w tym newsie noobie :pociesza:
  • 0

#22 Ryan Napisany 08 listopada 2007 - 01:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

se

Nie znam tego słowa. :hmmm:
A poważnie: to, że ktoś wypisuje bzdury to już nie moja wina. Wystarczy poczytać co do powiedzenia ma Jaffe albo zobaczyć creditsy GoW II. :)

Czychu: Sony potwierdza, że Barlog odszedł. Nic więcej tam nie ma. Na blogu Barloga jest tajemniczy post (rebus). Póki co nie wiadomo czym się zajmie, ludzie spekulują, że zrobi to, co zrobił Jaffe i zajmie się rynkiem pchełek.
  • 0

#23 Mani Napisany 08 listopada 2007 - 01:50

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Mówiłem że nawet Czychu nie zaprzeczy. I prawde powiedziałem Kratos. No Arko masz racje ...na GoW3 czekam bo chce zobaczyć co teraz wykombinują z mitologii bo podoba mi sie ta alternatywna opowiastka.
  • 0

#24 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 01:53

Gość__*
  • Goście
No sorry, nie wiedzialem o tym wczesniej, a PS3site wprowadzilo mmie tylko w blad. :trup:
  • 0

#25 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 02:14

Gość__*
  • Goście
No ciekawe jak potoczy się nowa wersja Tytanomachii, ale pewne jest, że PS3 będzie miało szanse zaprezentować przy jej okazji swoje moce, bo epickich bitew nie powinno w niej zabraknąć.

Nie przesadzałbym natomist z tymi lamentami po odejściu Barlroga. Na pewno On i Jeffe sporo zrobili dla tej świetnej serii i szkoda, że już nie podłubią przy kolejnej części. Ale to taki bardziej medialny szum zrobi niż odbije się w rzeczywistości na grze moim zdaniem. Są gry, których twórcy personalnie nie są wogóle znani i jakoś nie ujmuje to im doskonałej jakości. Grając we wszytkie dzieła Rare na N64 nie pamiętam ani jednego nazwiska, a gry jakie to były każdy kto grał pamięta. Ekipa od GOW pozostanie ta sama i powinno być dobrze. Dwójka panów napewno zrobi jeszcze coś świetnego, bo przecież to, że dostawali mnóstwo kasy od Sony i wszelkie środki na obie części GOW nie było istotnym składnikiem ich sukcesu... Teraz dopiero będąc na swoim pokażą na co naprawdę ich stać.
  • 0

#26 gruby Napisany 08 listopada 2007 - 10:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Albo mi się wszystko pomyliło, albo GoW od zawsze był zapowiadany jako trylogia, więc fakt powstawania nowej części nie dziwi. RaD świetnie sprawiło się przy Jaku oraz PSPkowym GoWie (przynajmniej według prasy, bo ja w żadną nie grałem), więc może ktoś od nich obejmie swoim jestestwem produkcję 3ki. Ja czekam, bo Kratosa ubóstwiam i mam nadzieję, że zamkną to z przytupem.
  • 0

#27 Raiot Napisany 08 listopada 2007 - 13:24

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:

No sorry, nie wiedzialem o tym wczesniej, a PS3site wprowadzilo mmie tylko w blad. :trup:


nOob to Ty jesteś ,co udowadniasz każdym swoim kolejnym poście (o to kolejny przykład) ,biedny casual'u :hmmm: :hejka:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 14:29

Gość__*
  • Goście

No sorry, nie wiedzialem o tym wczesniej, a PS3site wprowadzilo mmie tylko w blad. :trup:


nOob to Ty jesteś ,co udowadniasz każdym swoim kolejnym poście (o to kolejny przykład) ,biedny casual'u :hmmm: :hejka:


Jeli chcesz sie powyzywac to zapraszam na PW i przestan smiecic i spamowac chociaz w tym temacie.
Aha, na X360 mam wieksze GS niz Ty. :hmmm:
  • 0

#29 Zeus-Nelson Napisany 08 listopada 2007 - 15:09

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Panowie sie uspokoją z prywatnymi podjazdami czy mam rozdać uspokajacze w postaci jednorazowej dawki warnów? :ninja:

Co do samej gry, to liczę na nią bardziej niż na nowe DMC :^^: ciekawe czy do tego czasu zapowiedzą również kontynuacje przygód Nariko :) (ps:pasowałaby do Kratosa :P )
  • 0

#30 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 17:40

Gość__*
  • Goście
Najwazniejsze to, zeby team bez Jeffa sobie poradzil. Rozczlonkowane Rare tez nie radzi sobie tak jak robilo gry wczesniej. Licze na FullHD w grze, bo poprostu nie wyobrazam sobie nic lepszego, niz niezwykle brutalne wyrwanie glowy gorgonie w FullHD :D
  • 0