Skocz do zawartości

God of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#31 Scorpio Napisany 08 listopada 2007 - 17:44

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Powiem tak - czekam na screen, jakieś newsy czy informacje propos designu i gameplayu, najlepiej filmik ...

Czekam na informacje, które pokażą, że po przejściu z PS2, gdzie Kratos zarządzał, gra będzie trzymała równie wysoki poziom. I że bez Jaffe i Balroga gra nadal będzie powypychana po brzegi pomysłami, mini-grami, fantastycznymi wykorzystaniem różnych elementów rozrgywki, przegiętymi, brutalnymi wizjami mitologi. Wicie, GoW style :P
  • 0

#32 Kleksandra Napisany 08 listopada 2007 - 19:55

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

ciekawe czy do tego czasu zapowiedzą również kontynuacje przygód Nariko (ps:pasowałaby do Kratosa )

Taaaaa, Ty to nawet ze slashera zrobiłbyś love story :P

Ciekawi mnie bardzo nowa odsłona tej serii, może jakieś nowe rozwiązania, więcej broni/mocy... :hmmm:
  • 0

#33 Scorpio Napisany 08 listopada 2007 - 21:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

więcej broni/mocy

Więcej broni nie trzeba. Bo gdy i tak jest kilka, to i tak ostrza idą głównie w ruch. Za dużo mocy może znów onieśmielać i ludzie i tak korzystać będą z 2-3.
Najlepiej mało broni i mocy, ale dobrze wyważone, przemyślane i odpowiednio podane.

Tylko, by nie poszli w realizm. Bo z slasherskiego i miłego GoW zrobi się coś na kształt Hellraisera (nagle naszła myśl z sieką by Cenobici :) ).
  • 0

#34 Kurzy Napisany 08 listopada 2007 - 21:38

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ciekawi mnie bardzo nowa odsłona tej serii, może jakieś nowe rozwiązania, więcej broni/mocy... :hmmm:


Lepszy zaawansowany system combosów. Więcej broni to nie wiem. Taki młot w GOW 2 wywołuje u mnie uśmeiszek.

Przydałaby się normalna kamera bo piękne tła to nie wszystko.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 08 listopada 2007 - 23:09

Gość__*
  • Goście

Lepszy zaawansowany system combosów

Koniecznie

Oby gra była jeszcze bardziej rozbudowana (w kwestii ciosów) od GoW2 i niech będzie tak dobra bo lepsza to już raczej być nie może.
  • 0

#36 ACZ Napisany 08 listopada 2007 - 23:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
No i po co jeszcze bardziej rozbudowane systemy combosów, gdzie i tak się będzie używalo tylko kilku. Tak samo, jak w NG. Jest masa ciosów, combosów, a grę można przejść 3 ciosami na krzyż.
  • 0

#37 Shinigami Napisany 08 listopada 2007 - 23:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:

No i po co jeszcze bardziej rozbudowane systemy combosów, gdzie i tak się będzie używalo tylko kilku. Tak samo, jak w NG. Jest masa ciosów, combosów, a grę można przejść 3 ciosami na krzyż.

Właśnie po to, żeby nie trzeba było gry przechodzić trzema ciosami na krzyż ;)
  • 0

#38 Mani Napisany 09 listopada 2007 - 01:18

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:

Tak samo, jak w NG.


Mówisz o Ninja Gaiden ? TYM Ninja Gaiden ? Widocznie nie grałeś skoro twierdzisz, że można przejść używając 3 ciosów na krzyż. Pograj. Przejdź na poziomie Master Ninja i powiedz że użyłeś 3 ciosów na krzyż.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 09 listopada 2007 - 07:40

Gość__*
  • Goście

Właśnie po to, żeby nie trzeba było gry przechodzić trzema ciosami na krzyż

Dokładnie po to by nie było tak jak w pierwszym GoW

Mówisz o Ninja Gaiden ? TYM Ninja Gaiden ? Widocznie nie grałeś skoro twierdzisz, że można przejść używając 3 ciosów na krzyż. Pograj. Przejdź na poziomie Master Ninja i powiedz że użyłeś 3 ciosów na krzyż.


Też tak uważam gdyby grał to by inaczej pisał.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 09 listopada 2007 - 08:34

Gość__*
  • Goście
Z całym szacunkiem NG jest przereklamowane i ten jego niby ultra system walk.
  • 0

#41 Ryan Napisany 09 listopada 2007 - 08:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Z całym szacunkiem to nie jest temat o NG a Twoje trolowanie jest średnio interesujące. :ziewa:
  • 0

#42 oranje Napisany 09 listopada 2007 - 13:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Z całym szacunkiem nie on zaczął pisac o NG. Dla mnie wystarczy jak GoW 3 bedzie odpowiednikiem GoW na ps2. Z małymi zmianami np. wiecej ciosow czy inna kamera :)
  • 0

#43 Litwin81 Napisany 09 listopada 2007 - 14:14

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Dużo zmieniać nie trzeba,ale apetyty rosną,jestem mega ciekaw jak to będzie wyglądało.
  • 0

#44 McDrive Napisany 09 listopada 2007 - 16:29

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
System walki mogą zostawić według mnie bez zmian byle tylko klimat był zarąbisty.
  • 0

#45 MahDee Napisany 10 listopada 2007 - 15:51

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
Kratos musi byc najgorszy.najgorszy:) chce z jego strony takiego skur*ysynstwa zeby Kratos z poprzednich czesci sie zląkł.chce grafiki ktorej nie jestem w stanie sobie wyobrazic patzrac przez pryzmat pozstalych gier tej generacji.i fakt, troche moznaby bylo rozbudowac system walki.Duze wymagania, wielcy poprzednicy;)
  • 0

#46 Sylvan Wielki Napisany 03 grudnia 2007 - 16:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Gra została oficjalnie zapowiedziana. Teraz wystarczy czekac tylko na konkretne wieci z placu boju i to na co wszyscy czekamy ( nie licząc x boyów ) sam wygląd.

Patrzac jak prezentuje sie dziś GoW 2 i widziąc co wyczyniają z naszymi oczami gry typu HS, Lair, R&C5, U : DF możemy tylko przypuszczać jak prezentowac sie bedzie next gen'owy Bóg Wojny :ninjadance:
  • 0

#47 Scorpio Napisany 03 grudnia 2007 - 18:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jestem naprawdę ciekawy, jak potoczy się historia. Część druga wpadła w piękny zwyczaj zakańczania w połowie.

No właśnie ... jak w połowie akcji ponownie pozbawić Kratosa wszystkiego? Przecież w tej chwili to bez sensu (dwójka IMO ładnie opowiedziała czemu stracił moce). Chyba, że historia przeskoczy o parę lat do przodu. I dostaniemy retrospekcję - pierwsze lata służby Kratosa u Aresa.
  • 0

#48 AdamekPL Napisany 03 grudnia 2007 - 19:35

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:

to na co wszyscy czekamy ( nie licząc x boyów ) sam wygląd.

Żadnej niespodzianki raczej nie będzie. Zapewne gra graficznie z powierzchni ziemi zmiecie wszystko z tego gatunku. wystarczy spojrzeć, na to co twórcy wskórali na ps2.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 03 grudnia 2007 - 19:41

Gość__*
  • Goście
God of War 3 zarzadzi i bedzie radzic do czasu Ninja Giden 3 (lub nie straci nawet NG2 z tronu).
  • 0

#50 oranje Napisany 03 grudnia 2007 - 21:18

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
nie prowokuj Pablo ;)

No właśnie ... jak w połowie akcji ponownie pozbawić Kratosa wszystkiego? Przecież w tej chwili to bez sensu (dwójka IMO ładnie opowiedziała czemu stracił moce). Chyba, że historia przeskoczy o parę lat do przodu. I dostaniemy retrospekcję - pierwsze lata służby Kratosa u Aresa.

To poniekąd bedzie Chains of olympus. Ares ginie w końcu jedynce.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 03 grudnia 2007 - 21:19

Gość__*
  • Goście
Szczerze mowiac to nie prowokowac chcialem, bo GoW jak dla mnie podoba sie 1000x bardziej, niz NG :P
  • 0

#52 Gość__* Napisany 03 grudnia 2007 - 21:24

Gość__*
  • Goście
To po co wypisujesz takie bzdury?
  • 0

#53 Raiot Napisany 03 grudnia 2007 - 21:35

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
O właśnie mi przypomnieliście powód na co ja trzymam w domu PS3 :ninja:

Kratos to jest Twój gamertag?

Dodany obrazek
  • 0

#54 Gość__* Napisany 03 grudnia 2007 - 22:31

Gość__*
  • Goście
No bez jaj o.0 Taki se chcialem dac ale ten kolo mi go zajal i dalem se RATCHET PL
  • 0

#55 kamionek Napisany 03 grudnia 2007 - 22:39

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Ej, pytanko - można sobie zaklepać nicka (czy jak to sie zwie) na XBL nie mając konsoli?

Żeby nie było OT - gra zamiecie, to jest pewne.
  • 0

#56 Danteusz Napisany 03 grudnia 2007 - 22:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Koniec spamu, bo będą warny
  • 0

#57 Gość__* Napisany 06 grudnia 2007 - 06:33

Gość__*
  • Goście
God War 3 ma wykorzystywać czujniki ruchu kontrolera Sixaxis oraz ma być wyświetlany w najwyższej możliwej rozdzielczości - 1080 p
  • 0

#58 Sylvan Wielki Napisany 06 grudnia 2007 - 10:47

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Pewnie przy QTE oraz przy locie nad przepaściami . Co do oprawy , to raczej oczywiste,że bedzie to :hurra: podobnie jak poprzedniczki.
  • 0

#59 Godot Napisany 06 grudnia 2007 - 12:06

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
TQE?
  • 0

#60 Sylvan Wielki Napisany 06 grudnia 2007 - 12:09

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Quick Time Event - na szeroka skale rozpowszechniona technika w SM (DC) polegajaca na wciskaniu odpowiednich przycików w danym czasie ( należy miec dobry timming ). Takie cos równiez było obecne w GoW oraz w GoW II - w sequelu wieciej i bardziej skomplikowanie. Możemy byc niemal pewni iz technika QTE zagości w GoW III
  • 0