Skocz do zawartości

God of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#61 Godot Napisany 06 grudnia 2007 - 12:13

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ah, to pewnie chodzi o skrot QTE :D wyrazaj sie precyzyjnie bo wprowadzasz zamieszanie
  • 0

#62 oranje Napisany 06 grudnia 2007 - 12:21

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
QTE może zarządzic jak dodadzą mozliwaści sixaxisa/dual shocka 3. Na przykład wyrywanie broni jakiemus satyrowi poprzez "trzepanie" :P padem.
  • 0

#63 Scorpio Napisany 06 grudnia 2007 - 18:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

QTE może zarządzic jak dodadzą mozliwaści sixaxisa/dual shocka 3. Na przykład wyrywanie broni jakiemus satyrowi poprzez "trzepanie" :P padem.

W sumie to bardziej naturalne niż kręcenie kółek na gałce bądź walenie w kołko :)
  • 0

#64 Danteusz Napisany 06 grudnia 2007 - 19:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 879 Postów:
O ile sixaxis nie nadaje się do dokładnego sterowania to w QTE sprawdziłby się świetnie. Kilka gier już pokazało że można dobrze wykorzystać możliwości pada.
  • 0

#65 oranje Napisany 06 grudnia 2007 - 22:16

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Podobno Folklore genialnie wykorzystuje mozliwości pada.
  • 0

#66 Century Child Napisany 09 grudnia 2007 - 16:20

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

na szeroka skale rozpowszechniona technika w SM (DC)

Sylvan, to nie jest "Shen Mue", a "Shenmue", więc jak chyba sam zauważysz pisząc SM w skrócie popełniasz błąd ;) naucz się wreszcie, bo to nie pierwszy raz :ninja:
  • 0

#67 Gość__* Napisany 10 grudnia 2007 - 08:41

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje że GOW 3 będzie godnym zakończeniem serii :^^:
  • 0

#68 Kleksandra Napisany 10 grudnia 2007 - 11:04

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Mam nadzieje że GOW 3 będzie godnym zakończeniem serii

Oby, chociaż nie zdziwi mnie specjalnie, jeśli powstaną kolejne części :ninja:
  • 0

#69 ACZ Napisany 10 grudnia 2007 - 11:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:

Oby, chociaż nie zdziwi mnie specjalnie, jeśli powstaną kolejne części

A któż by nie chciał kolejnych części? Ja tam chcę :P
  • 0

#70 Sylvan Wielki Napisany 10 grudnia 2007 - 15:14

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Mam nadzieje że GOW 3 będzie godnym zakończeniem serii

Takim "zankończeniem" jak Onimusha 3 i FF. :)
Cos co przynosi takie zyski nie bedzie zakończone - seria GoW nie tylko znakomicie się sprzedaje ale i zbiera kapitalne noty.

Ja tylko czekam na to jak całość będzie się prezentowała - poprzedniczki to najpiękniejsze pozycje na PG a sam GoW2 robi większe wrazenie niż wiekszość gier na obecna generacje .
  • 0

#71 oranje Napisany 10 grudnia 2007 - 15:24

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Może nie koniec gier w stylu GoW, ale koniec Kratosa i jego historii. Może zrobia podobną gre, ale np. w klimatach Egipskich?
  • 0

#72 Litwin81 Napisany 10 grudnia 2007 - 16:34

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
A ja czekam na film z Kratosem,tylko żeby zagrał go jakiś zwyrol,a nie tak jak venoma w wersji kinowej
  • 0

#73 Gość__* Napisany 10 grudnia 2007 - 16:51

Gość__*
  • Goście

A ja czekam na film z Kratosem,tylko żeby zagrał go jakiś zwyrol,a nie tak jak venoma w wersji kinowej

No przecież, że Qoora :D
A co do GoW3 - ja chcę zakończenia na miarę części pierwszej, bo to z drugiej w stylu "CDN" okropnie mi podniosło ciśnienie. Byłem przygotowany na solidny cios w klatę, a tu dostałem co najwyżej kuksańca w bok. Inna sprawa, że cholernie mocnego i się po nim wywaliłem...
  • 0

#74 oranje Napisany 10 grudnia 2007 - 17:22

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 112 Postów:
Zwłaszcza jak Kratos w swego ojczulka miecz wbija to juz byłem pewny, że to koniec.
  • 0

#75 Franek Napisany 12 grudnia 2007 - 00:43

Franek

    Mega Man

  • Narybek
  • 102 Postów:

Może nie koniec gier w stylu GoW, ale koniec Kratosa i jego historii. Może zrobia podobną gre, ale np. w klimatach Egipskich?


łeee tam.... ja wolałbym God of War w mitologii skandynawskiej :P
  • 0

#76 McDrive Napisany 12 grudnia 2007 - 16:26

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

Może nie koniec gier w stylu GoW, ale koniec Kratosa i jego historii. Może zrobia podobną gre, ale np. w klimatach Egipskich?


łeee tam.... ja wolałbym God of War w mitologii skandynawskiej :P

A ja w czasach wojen Polsko- krzyżackich, ale nic z tego nie będzie.
  • 0

#77 Sylvan Wielki Napisany 13 grudnia 2007 - 20:12

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Może nie koniec gier w stylu GoW, ale koniec Kratosa i jego historii. Może zrobia podobną gre, ale np. w klimatach Egipskich?


Pewnie bedzie jak z Onimusha 4 i DMC 4. Zupełnie nowa-stara jakośc .

A co do GoW3 - ja chcę zakończenia na miarę części pierwszej, bo to z drugiej w stylu "CDN" okropnie mi podniosło ciśnienie. Byłem przygotowany na solidny cios w klatę, a tu dostałem co najwyżej kuksańca w bok. Inna sprawa, że cholernie mocnego i się po nim wywaliłem...

2ka miała znakomite zakończenie - to oczekiwanie, i przynajmniej wimy ,że GoW 3 już na początku zmasakruje gracza - 1. że NG wizualia ( a seria obłednie zawsze wyglada ), 2.....hmm, na początek moze mała potyczka z boosami z Olimpu :jeee:
  • 0

#78 Gość__* Napisany 13 grudnia 2007 - 20:58

Gość__*
  • Goście

2ka miała znakomite zakończenie - to oczekiwanie, i przynajmniej wimy ,że GoW 3 już na początku zmasakruje gracza - 1. że NG wizualia ( a seria obłednie zawsze wyglada ), 2.....hmm, na początek moze mała potyczka z boosami z Olimpu :jeee:

Z tym, że w jedynce był solidny przytup w zakończeniu - Kratos na Olimpie i cała reszta, której nie chcę spoilerować, po prostu wbijały człowieka w fotel.
  • 0

#79 Sylvan Wielki Napisany 14 grudnia 2007 - 14:39

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

Z tym, że w jedynce był solidny przytup w zakończeniu - Kratos na Olimpie i cała reszta, której nie chcę spoilerować, po prostu wbijały człowieka w fotel.

Tak. Skończyło się tak .... władczo :^^:
Z tym,że sequel równiez nie jest słaby w tej materri "Ojczę....nadchodzę" no i to be continue.... :ninjadance:

Zresztą kto sie bedzie przejmował tym jak outro będzie wyglądało w GoW 3.... Kazdy czeka na to jak gra sie będzie prezentować - takie gore w NG musi być z przytupem :jeee: :skacze: - : kratos tupie :
  • 0

#80 ACZ Napisany 23 stycznia 2008 - 23:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
God of War III nie ukaże się wcześniej niż przed gwiazdką 2009 roku.
http://www.vgchartz....news.php?id=792

Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Sony dopiero niedawno prężyło mięśnie i zbierało ludzi do prac nad tym tytułem, a takiej superprodukcji nie robi się przecież w rok.
  • 0

#81 Litwin81 Napisany 24 stycznia 2008 - 10:39

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Kurde,czekac 2 lata na takie coś,idzie się zajeb..:P
  • 0

#82 Scorpio Napisany 24 stycznia 2008 - 10:48

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
2 lata ... mają czas, by jakoś logicznie przemyśleć zakończenie fabuły. Bo dwójka urwała się w takim momencie że ... no iwłaśnie: jak teraz wytłumaczą utratę mocy Kratosa? Bo arcydopakowany chyba startować nie będzie.
  • 0

#83 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 14:08

Gość__*
  • Goście
Tylko ten tytul trzyma mnie przy PS3. Chociaz 2 lata :hmmm:
  • 0

#84 vaan Napisany 24 stycznia 2008 - 15:36

vaan

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Bardzo liczę na tą grę, tylko szkoda, że tyle trzeba czekać.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 17:53

Gość__*
  • Goście
Niech i ją robią nawet dłużej byle by się nie skończyła tak kapiato jak H3.
Ciekawe co wymyślą z tymi mocami. Najprościej było by po prostu dodanie jeszcze nowszych lub jakieś wariacje starych :hmmm:
  • 0

#86 ACZ Napisany 24 stycznia 2008 - 19:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 135 Postów:
Niech jeszcze dopakują Kratosa. Oprócz standardowych ostrzy niech mu dodadzą jeszcze wirujące tarcze, które by siekały przeciwników hihihi.
  • 0

#87 AdamekPL Napisany 24 stycznia 2008 - 22:10

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Niech i nawet robią tę grą, do końca 2009 roku, byleby pokazała klasę. Choć w to nie wątpię patrząc na poprzednie odsłony tej wspaniałej serii.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 24 stycznia 2008 - 22:30

Gość__*
  • Goście

God of War III nie ukaże się wcześniej niż przed gwiazdką 2009 roku.
http://www.vgchartz....news.php?id=792

Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Sony dopiero niedawno prężyło mięśnie i zbierało ludzi do prac nad tym tytułem, a takiej superprodukcji nie robi się przecież w rok.


Bardzo dobrze. Lubię kiedy kolejne części hitów wychodzą co 2-3 lata. Więcej czasu na dopracowanie gameplayu że nie wspomnę o wykonaniu które prawdopodobnie zmasakruje. :D
  • 0

#89 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 00:15

Gość__*
  • Goście
No to jużwiem kiedy kupię PS3 na allegro :)
  • 0

#90 Sylvan Wielki Napisany 10 lutego 2008 - 15:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 614 Postów:

God of War III nie ukaże się wcześniej niż przed gwiazdką 2009 roku.

To i nawet dobrze. Pierwsza część również nie ukazała się na pierwszej, czy drugiej nawet generacji gier na PG a graficznie ( i nie tylko ) zarządziła na całej linii. Poza tym niech produkt będzie kompletny i dopracowany jak poprzedniczki.
  • 0