Skocz do zawartości

God of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 10:44

Gość__*
  • Goście

God of War III nie ukaże się wcześniej niż przed gwiazdką 2009 roku.

Kiedy?! O zgrozo!

Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Sony dopiero niedawno prężyło mięśnie i zbierało ludzi do prac nad tym tytułem, a takiej superprodukcji nie robi się przecież w rok.

A ja byłem przekonany, że prace nad kontynuacją rozpoczęły się zaraz w dzień po tym, jak GoW2 trafił na półki sklepowe :cojest: .
Choć patrząc na to z drugiej strony... do tej pory nie przeszedłem jeszcze drugiej części... a nadarzyła się nie byle jaka okazja do nadrobienia zaległości... spadła cena gry do 120zł... :hmmm: coś mi sie wydaje, że nie będę się nudził w oczekiwaniu na kontynuację :D
  • 0

#92 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 13:14

Gość__*
  • Goście

spadła cena gry do 120zł.

Teraz masz już nawet po 70 zł bez 10 groszy.
  • 0

#93 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2008 - 17:42

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

A ja byłem przekonany, że prace nad kontynuacją rozpoczęły się zaraz w dzień po tym, jak GoW2 trafił na półki sklepowe :cojest: .

To pocieszaj się tym,ze taki Duke Nukem Forever jest jeszcze dłużej tworzony , z tym ,że o ile on może w ogóle sie nie ukazać, tudzież w 2016 gdzieś tam, to GoW 3 ukarze sie raczej wtedy kiedy jest zapowiedziany.

Po co ma się ukazać za 4 miesiące i dropować jak nie jedna obecnie wydana szybko gra .

coś mi sie wydaje, że nie będę się nudził w oczekiwaniu na kontynuację

To masz zapewnione.
  • 0

#94 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 23:09

Gość__*
  • Goście

To pocieszaj się tym,ze taki Duke Nukem Forever jest jeszcze dłużej tworzony , z tym ,że o ile on może w ogóle sie nie ukazać, tudzież w 2016 gdzieś tam, to GoW 3 ukarze sie raczej wtedy kiedy jest zapowiedziany.
Po co ma się ukazać za 4 miesiące i dropować jak nie jedna obecnie wydana szybko gra .

Duke Nuken Forever to marginalny przykład. Ale pewnie kiedyś w końcu wyjdzie... kiedyś :D.
Co do GoW3, to oczywiste jest, że szybko wydanego niedopracowanego gniota nikt nie chce oglądać. Po prostu zaskoczyło mnie to, że ( według tego co napisał Czychu3 ) prace nad "bogiem wojny" rozpoczęły się stosunkowo niedawno... skąd taka obsuwa?! Przecież GoW3 jest kolejnym kilerem mogącym przechylić szale zwycięstwa w wojnie konsolowej na stronę Sony.
Dziwne :?
  • 0

#95 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 09:08

Gość__*
  • Goście
Pod koniec marca GoW: Chains of Olympus, więc nie marudzić na późna premierę GoW3, bo jeszcze kilka tygodni i dostaniemy nową część rzeźnika Kratosa :skacze:
  • 0

#96 ACZ Napisany 12 lutego 2008 - 09:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:

Co do GoW3, to oczywiste jest, że szybko wydanego niedopracowanego gniota nikt nie chce oglądać. Po prostu zaskoczyło mnie to, że ( według tego co napisał Czychu3 ) prace nad "bogiem wojny" rozpoczęły się stosunkowo niedawno... skąd taka obsuwa?! Przecież GoW3 jest kolejnym kilerem mogącym przechylić szale zwycięstwa w wojnie konsolowej na stronę Sony.
Dziwne

W Sony Santa Monica były zawirowania w szeregach. Najpierw odszedł David Jaffe, a następnie główny gość od GoW2. Sony dopiero niedawno uzpełniało kadry i może jeszcze je uzupełnia. Oczywiście pracowici specjaliści od wyciskania siódmych potów z PS2 tam zostali, więc na PS3 standardowo można się spodziewać po ich developerce GoW3, uczty dla oczu, a raczej graficznej i designerskiej orgii na ekranie.
  • 0

#97 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 11:18

Gość__*
  • Goście

Pod koniec marca GoW: Chains of Olympus, więc nie marudzić na późna premierę GoW3, bo jeszcze kilka tygodni i dostaniemy nową część rzeźnika Kratosa :skacze:

Hehe, jak się ma psp... ale jak już pisałem nie przeszedłem jeszcze drugiej części... dzisiaj zamawiam :twisted:

W Sony Santa Monica były zawirowania w szeregach.

To wiele tłumaczy. Trzymam kciuki za odświeżony team :)
  • 0

#98 Sylvan Wielki Napisany 12 lutego 2008 - 15:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:

Po prostu zaskoczyło mnie to, że ( według tego co napisał Czychu3 ) prace nad "bogiem wojny" rozpoczęły się stosunkowo niedawno... skąd taka obsuwa?! Przecież GoW3 jest kolejnym kilerem mogącym przechylić szale zwycięstwa w wojnie konsolowej na stronę Sony.
Dziwne :?

Przecież chłopaki już od dłuższego czasu pracują nad GoW na PSPka i to nie nad konwersją.

Pozostaje tylko się zastanawiać głęboko jak też to będzie wyglądało. Wszak GoW oraz sequel z miejsca stały się najpiękniejszymi pozycjami na PG w momencie premiery .
A dziś nie brakuje prześlicznych gier, no i fakt oczywisty. GoW III bedzie jedną z pierwszych pozycji kolejnej generacji gier.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 17 lutego 2008 - 11:54

Gość__*
  • Goście
God of War III to appear at GDC08?
http://gdc.gamespot....event_nav;games
  • 0

#100 Gość__* Napisany 17 lutego 2008 - 13:33

Gość__*
  • Goście

God of War III to appear at GDC08?
http://gdc.gamespot....event_nav;games


Nie za szybko coś :ninja: Myślałem że dopiero zaczynają ją robić.
  • 0

#101 Zeus-Nelson Napisany 17 lutego 2008 - 15:06

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Nie za szybko coś :ninja: Myślałem że dopiero zaczynają ją robić.

Pewnie rzucą jakimś teaserem, w którym nic nie będzie widać i bliżej nieokreśloną premierą- that's all :ninjadance:
  • 0

#102 ACZ Napisany 17 lutego 2008 - 15:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Oczywiście, że co najwyżej może to być krótki teaser w postaci rendera i nic ponadto.
  • 0

#103 Danteusz Napisany 29 lutego 2008 - 22:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:
Tył okładki GoW na PSP
Dodany obrazek

:jeee:
  • 0

#104 Gość__* Napisany 29 lutego 2008 - 22:26

Gość__*
  • Goście

Tył okładki GoW na PSP
Obrazek

:jeee:

Jaka wartosc metoryczna ma powyzszy post? :)
  • 0

#105 Danteusz Napisany 29 lutego 2008 - 22:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:

Jaka wartosc metoryczna ma powyzszy post?

Jakbyś ruszył głową to byś wymyślił doszedł do wniosku że Sony w ten sposób poinformowało że GoW3 na PS3 będzie niedługo.
  • 0

#106 kamionek Napisany 29 lutego 2008 - 22:32

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
o dnf też się mówi, że jest coming soon :P
  • 0

#107 Gość__* Napisany 29 lutego 2008 - 22:34

Gość__*
  • Goście

Jaka wartosc metoryczna ma powyzszy post?

Jakbyś ruszył głową to byś wymyślił doszedł do wniosku że Sony w ten sposób poinformowało że GoW3 na PS3 będzie niedługo.

Naprawde? :shock: Widze Dante nowe info dla Ciebie :tak:

o dnf też się mówi, że jest coming soon :P

Z tym, ze o Diuku mowi sie tak od 10 lat ;] Mam nadzieje, ze taki los nie spotka Kratosa ;)
  • 0

#108 Danteusz Napisany 29 lutego 2008 - 22:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:
Sięgnij do pamięci, było mówione że GoW3 może być dopiero pod koniec 2009, a "soon" to krócej niż 2 lata.
  • 0

#109 kamionek Napisany 29 lutego 2008 - 22:38

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:

a "soon" to krócej niż 2 lata


kto tak powiedział?
  • 0

#110 Raiot Napisany 01 marca 2008 - 09:01

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Fani PS3 :^^:
  • 0

#111 Scorpio Napisany 01 marca 2008 - 09:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja nie mogę, dante wkleił tył INSTRUKCJI (dante ... jaka okładka? :P) od GoW na PSP i już afera że "po co", "po kiego", "no i co z tego". Ale marazm ...

To nawet ciekawostek o grze już nie można umieszczać na forum o grach? o__O Albo własnego zdania bez obawy, że zaraz ktoś podejdzie, kopnie w jaja i z radością pójdzie dalej? (tak, przesadzam, ale po Zero Punctuation takie porównania wchodzą do łba)
  • 0

#112 Danteusz Napisany 01 marca 2008 - 10:18

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 838 Postów:

INSTRUKCJI (dante ... jaka okładka? )

No, miało być właśnie tak jak piszesz ;)

IGN uznało że ta informacja jest warta napisania newsa, więc nie widzę powodu dla którego nie miałbym tego wkleić tutaj.
  • 0

#113 MonsieurWoland Napisany 01 marca 2008 - 10:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:

Tył okładki GoW na PSP
Obrazek

:jeee:


Może to oznaka że GoW: CoO bedzie niedługo do zassania na PS3 przez PSS. Tak jak to było w przypadku Tekken DR;)
  • 0

#114 Gość__* Napisany 01 marca 2008 - 11:22

Gość__*
  • Goście

GoW: CoO bedzie niedługo do zassania na PS3 przez PSS


Może tak, albo może GoW 3 "soon" będzie miał premierę, a może to będą jakieś puzzle z Krotosem czy cuś
  • 0

#115 Nyjacz Napisany 01 marca 2008 - 12:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:

Może tak, albo może GoW 3 "soon" będzie miał premierę, a może to będą jakieś puzzle z Krotosem czy cuś

Na pewno nie - wtedy by nie robili takich nadziei i w ogóle. Pisało by coś a nie takie mroczne... "PS3" i "Coming Soon"... A i tak wiadomo, że jest w produkcji więc ta reklama niczego nam nie mówi -.-.
  • 0

#116 Gość__* Napisany 01 marca 2008 - 12:59

Gość__*
  • Goście

Tył okładki GoW na PSP
Obrazek

:jeee:

NICE
Czyli pierwsze oficjalne informacje (trailer?) już tuż tuż :ninjadance:
  • 0

#117 Raiot Napisany 01 marca 2008 - 14:16

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
No nareszcie;)
  • 0

#118 raf Napisany 01 marca 2008 - 16:36

raf

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 875 Postów:

Jaka wartosc metoryczna ma powyzszy post? :)

A jaką wartość merytoryczną ma ta informacja na Kotaku?
http://kotaku.com/36... ... ystation-3
  • 0

#119 Gość__* Napisany 01 marca 2008 - 17:19

Gość__*
  • Goście
Tak samo było z GOW na PSP, którego zapowiedź widniała na ostatniej stronie instrukcji do GOW2 na PS2. Nie pamiętam dokładnie kiedy GOW2 wyszło, ale chyba z rok temu? No to pewnie tyle samo poczekamy na GOW3. A swoją drogą nie wzgardziłbym GOW:COO na Playsation Store.
  • 0

#120 Sylvan Wielki Napisany 02 marca 2008 - 00:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 611 Postów:
To teraz pozostaje tylko czekać jak to będzie wyglądało - stawiam ,iz co najmniej obłędnie.
  • 0