Skocz do zawartości

God of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1517 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2008 - 10:23

Gość__*
  • Goście
of War 3 ma wykorzystywać czujniki ruchu kontrolera Sixaxis oraz ma być wyświetlany w najwyższej możliwej rozdzielczości - 1080 p


Jaffe oraz Cory Barlog to dwaj istotni programiści, dzięki którym seria God of War jest właśnie taka, a nie inna. To właśnie Ci dwaj panowie włożyli najwięcej w pracy w przygody Kratosa, tym samym oddając w ręce graczy świetną produkcję. Niestety, zarówno Jaffe jak i Barlog nie będą współpracować już z Sony przy produkcji trzeciej części gry, zmierzającej na PlayStation 3.

Barlog, postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat God of War 3 z odwiedzającymi jego bloga. Napisał on tam, że „ Dla mnie, całe to odejście od Sony nie było aż taką super drogą, jak sobie wyobrażałem, ale teraz uważam, że zrobiłem najlepszą rzecz jaką mogłem kiedykolwiek zrobić. Wiem, że dla wielu fanów God of War fakt, że nie pracuję nad trzecią częścią jest rozczarowaniem. Jednak mogę Was zapewnić, że wszystko jest w dobrych rękach. Zespół Sony Santa Monica jest jedną z najlepszych grup developerskich z jakimi przyszło mi kiedykolwiek pracować! Co więcej, zaraz po skończeniu God of War 2 rozpocząłem pracę nad historią i tworzeniem części trzeciej. Gdy wreszcie Sony i ja rozeszliśmy się swoimi drogami, podstawy gry były gotowe wraz z całą fabułą kontynuującą tę zapoczątkowaną w pierwszym GoW-ie. Chciałbym być przy tym do końca, ale widać nie było mi to pisane. Cała opowieść zakończy się jednym, wielkim i niezapomnianym uderzeniem. Sądzę, że wszyscy będą zadowoleni. No może oprócz magazynu edge” – stwierdził
  • 0

#122 Gość__* Napisany 24 czerwca 2008 - 17:04

Gość__*
  • Goście
Król króli nadchodzi :klaszcze: Pierwszy trailer GOW 3 na E3 :klaszcze:

http://giery.eu/Play... ... na-E3.html
  • 0

#123 ACZ Napisany 19 lipca 2008 - 00:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Nikt jeszcze nie wstawił teasera widzę, więc wstawiam.
http://www.gametrail...ayer/36487.html

I nowe wieści.

GameSpot - God of War III niszczy graficznie.
http://www.ps3site.p...ar-iii-niszczy/

W najnowszym podcastcie serwisu GameSpot, dokładnie w 59 minucie pada kilka zdań o poziomie graficznym trzeciej części God of War. Gra podobno prezentuje bardzo zbliżony poziom do renderu, którym SONY uroczyło nas podczas swojej konferencji. Jak możemy usłyszeć - ”the level of realism as far as the graphics go in God of War 3″.
Prezentacja Heavy Rain wraz z tajemniczym tytułem za zamkniętymi drzwiami. God of War III z niesamowitą grafiką, wszystko ściśle tajne… kto zrozumie SONY?


  • 0

#124 Ryan Napisany 19 lipca 2008 - 09:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Gra podobno prezentuje bardzo zbliżony poziom do renderu, którym SONY uroczyło nas podczas swojej konferencji.

BS? Jack na pytanie jak się gra prezentuje powiedział "jest jeszcze wcześnie [w produkcji] ale mam wiele wiary [w ten tytuł]".
http://www.gametrail... ... &ch=1&sd=0
  • 0

#125 Gość__* Napisany 19 lipca 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście

Nikt jeszcze nie wstawił teasera widzę, więc wstawiam.
http://www.gametrail...ayer/36487.html

I nowe wieści.

GameSpot - God of War III niszczy graficznie.
http://www.ps3site.p...ar-iii-niszczy/

W najnowszym podcastcie serwisu GameSpot, dokładnie w 59 minucie pada kilka zdań o poziomie graficznym trzeciej części God of War. Gra podobno prezentuje bardzo zbliżony poziom do renderu, którym SONY uroczyło nas podczas swojej konferencji. Jak możemy usłyszeć - ”the level of realism as far as the graphics go in God of War 3″.
Prezentacja Heavy Rain wraz z tajemniczym tytułem za zamkniętymi drzwiami. God of War III z niesamowitą grafiką, wszystko ściśle tajne… kto zrozumie SONY?



Sony At E3: God Of War III Presents Lame Trailer Time
"Of the big 3, Sony always seems to be the one having trouble making course corrections. Take the E3 God of War III trailer this year. Time and time again Sony makes the mistake of putting out CGI only trailers."
http://www.cinemable... ... 11322.html
  • 0

#126 Gnato Napisany 30 sierpnia 2008 - 18:44

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Dzisiaj przez przypadek dowiedziałem się od mojej "nauczycielki" Mariny, że Kratos oznacza zasadę lub autorytet. To on ma jakieś zasady? :hmmm:
Autorytetem jest niewątpliwie - w kategorii "zabójca bogów". :lol:

To tak czekając na nowe info. Oby szybko i oby gameplay.
  • 0

#127 Shinigami Napisany 30 sierpnia 2008 - 18:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
To ja mam chyba inne źródła, bo według moich "kratos" oznacza "siła, panowanie" ;)
  • 0

#128 Gnato Napisany 30 sierpnia 2008 - 19:09

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
HotForWords nie kłamie. :wink:
  • 0

#129 Shinigami Napisany 30 sierpnia 2008 - 19:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Moja książka do antycznej greki zapewne też nie ;)
  • 0

#130 Scorpio Napisany 31 sierpnia 2008 - 01:03

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Wiedza z internetu vs książkowa ... obstawiam opcję Shinnyego ;)
  • 0

#131 Gnato Napisany 31 sierpnia 2008 - 01:20

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Trochę luzu, panowie, nie znacie Mariny? Polecam. :wink:

BTW - Ona też korzysta z książek. :P
  • 0

#132 Shinigami Napisany 31 sierpnia 2008 - 01:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Trochę luzu, panowie, nie znacie Mariny? Polecam. :wink:

Znam. Nie znaczy to jednak, że muszę jej we wszystkim wierzyć XD Zresztą myślałem, że "władza", to powszechnie znane u zainteresowanym GoWem znaczenie imienia Kratosa :cooo: W końcu każdy w szkole uczy się znaczenia słowa "demokracja" ;)
  • 0

#133 oranje Napisany 31 sierpnia 2008 - 22:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Demo kratos ;]
  • 0

#134 oranje Napisany 23 listopada 2008 - 20:55

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:

Największe wrażenie na zebranych zrobił jednak GoW3, który był swoistą wisienką na torcie. Kratos przedzierał się przez hordy szkieletów i cyklopów, następnie wskoczył na orła, którego po krótkiej przejażdżce rzecz jasna rozpłatał. Na sam koniec zwrócił swój wzrok ku ciemniej górze, którą był najprawdopodobniej Olimp. - Część z tego co zaprezentowano może pochodzić z gry, wnioskując po pracy kamery, ale wszystko wyglądało aż za dobrze. CGI czy nie, wszyscy byli podekscytowani tą prezentacją. Oczekiwanie narasta. GoW3 może być niesamowity - zakończyła osoba, która podobno była obecna na zebraniu.

Mam wielka nadzieje, ze ukaże sie jeszcze w 2009r :)
  • 0

#135 ACZ Napisany 23 listopada 2008 - 22:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#136 Gość__* Napisany 24 listopada 2008 - 10:44

Gość__*
  • Goście
http://www.neogo.pl/newsy/15082

Hail To the King :-D 2009 będzie wypaśnym rokiem dla nas :-D
  • 0

#137 ACZ Napisany 24 listopada 2008 - 15:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
David Jaffe:

- Widziałem God of War 3 kiedy byłym tydzień temu w Santa Monica. Nie mogę i nie podam żadnych szczegółów. Myślę jednak, że będzie w porządku jeśli napiszę dwie rzeczy. Holy, holy, holy fu****g hell! Myślałem, że Gears of War 2 wygląda tak dobrze, jak gra następnej generacji tylko może... i ta gra jest obecnie, i prawdopodobnie tak zostanie, moją grą roku. I jeśli nie zostanę zaskoczony przez Prince of Persia lub coś innego co ominąłem, Gears 2 są najlepsze... w tym roku. Ludzie, czekajcie aż zobaczycie tą powalającą grafikę... po prostu czekajcie. (...) Ta gra wygląda jak nic w co do tej pory graliście... możecie trzymać mnie za słowo do czasu aż zaczną pokazywać urywki z rozgrywki. Wygląda jakby obraz malarski ożył - tak dobrze się prezentuje - zakończył swój post Jaffe.


Wg plotek i wycieków, już na tym etapie prac nad GoW3 w kwestiach technicznych Sony Santa Monica jest krok przed Epic. GoW3 równocześnie ma być najbardziej epicką grą wszechczasów.

Hell yeah !!! :ninjadance: :^^:
  • 0

#138 Texz Napisany 24 listopada 2008 - 16:27

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Gdzieś wyczytałem, że Sony w końcu udało się stworzyć porządne narzędzia deweloperskie (EDGE czy jakoś tak). Killzone 2, Resi2 i właśnie GOW3 to pierwsze wewnętrzne gry Sony, które wykorzystują te narzędzia i podobno to widać (tekstury w Kz2 to nawet nie podobno, ale na pewno).
Czekam na pierwsze gameplaye z God Of War 3, choć jeżeli nie poprawią/rozbudują systemu walki, to wątpię żeby to samo przeszło przez magiel po raz trzeci.
  • 0

#139 Godot Napisany 24 listopada 2008 - 16:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
heh, trzeba bedzie jednak kupic te PS3 jak to wszystko wyjdzie :)
  • 0

#140 BeSOS Napisany 24 listopada 2008 - 18:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
LOL, po tym jak wygladał każdy GoW, czy to na PS2 czy PSP, ja nawet przez chwilę nie wątpiłem, ze będzie to najlepiej wyglądająca gra na konsole next-gen.
  • 0

#141 Danteusz Napisany 24 listopada 2008 - 18:50

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
GoWy wyglądają świetnie między innymi dzięki predefiniowanej kamerze, pozwala to na zastosowanie mnóstwa sztuczek ukrywających niedobory mocy. Jeśli to się nie zmieni wystarczy spojrzeć jak wygląda KZ2 i wyobrazić sobie że GoW3 będzie wyglądał o połowę lepiej, wtedy poziom renderu z E3 stanie się osiągalny ;)
  • 0

#142 Gość__* Napisany 24 listopada 2008 - 20:53

Gość__*
  • Goście
Jeśli GoW3 zawiedzie (grafiką, gameplayem czy soundtrackiem) - stracę wiarę w branżę. To gra, której posiadacze X0 po prostu będą musieli zazdrościć, a ludzie z PS3 pod TV będą mogli się nią puszyć do przesady :) Cholernie ciekaw jestem gameplayu, w którą stronę się zwróci - akcji rodem z dwójki czy epickości na miarę pierwszej części.
  • 0

#143 Shinigami Napisany 24 listopada 2008 - 20:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja to bym chciał jakiś głębszy system walki, bo bez tego nie tknę GoW3 bez obniżonej ceny.
  • 0

#144 Marbel Napisany 24 listopada 2008 - 21:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
A tam zaawansowany system walki. W GoWie najlepsza była właśnie rzeź ;) w mitologicznym świecie. I jaki fun dawało same granie w nią. Więc nie gadajcie, że chodzi o to by był super system walki... i może jakaś głęboka fabuła jeszcze? Poziom poprzednich części (na PS2 bo na PSP jeszcze przede mną) był bardzo dobry :P
  • 0

#145 Shinigami Napisany 24 listopada 2008 - 22:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jasne, że poziom poprzednich przygód Kratosa jest fajny, ale mnie osobiście po pewnym czasie męczyło ciągle wciskanie kwadratu przeplatane trójkątem. Niech dopracują walkę i będzie cacy, bo czego jak czego, ale w grach, gdzie chodzi o nawalanie się z przeciwnikami nie lubię odczuwać znużenia.
  • 0

#146 Scorpio Napisany 24 listopada 2008 - 22:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
This is SPARTAAAAAAAAA!

Ech. Dawać część dalszą owej rzezi. Dawać kolejne przemłucenia mitologii na owe charakterystyczne podejście (mi się to podoba - wiem że to nie jest idealna mitologia, ale do diaska, przecież mogę oczekiwać, że ktoś przemieli mitologię inaczej niż zawsze i zrobi z niej prawdziwie krwawe, nieco prostackie, ale brutalne i epickie dzieło). Dawać kolejne rzezie. Dawać kolejne piękne budowle. Dawać kolejne przygody !!!
  • 0

#147 ACZ Napisany 24 listopada 2008 - 22:58

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Oryginalna, niecenzurowana wypowiedź cycka Jaffe'a:

"ps. I saw GOD OF WAR III when I was in Santa Monica last week. I can and will not give away details. But I think it's ok for me to say two things:

a- HOLY HOLY HOLY FUCKING HELL!
b- I thought GEARS OF WARS 2 looked about as good as a next-gen game could look... and that game is currently- and will probably remain- my game of the year. And hell, I think I actually get to vote on that kind of stuff in some circles :) And unless I get blown away by POP or something else I missed, GEARS 2 is the SHIT... this year. Dudes and dudettes, fucking WAIT till you see the amazing graphics... just fucking wait. And yes, Xbots, accuse me all you want of being a Sony fanboy. Just remember two things:

#1- I just said GEARS 2 is the BEST fucking playing and looking game of the year... better than any PS3 game. And there are some damn good PS3 games, I feel.

#2- FUCK YOU! I ain't no fan boy but this mother fucking game looks like nothing you've ever played... and you can hold me to that when this thing hits and when they start showing gameplay footage. It looks like a painting come to life- it's THAT good looking.

David"


  • 0

#148 Texz Napisany 24 listopada 2008 - 23:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

GoWy wyglądają świetnie między innymi dzięki predefiniowanej kamerze, pozwala to na zastosowanie mnóstwa sztuczek ukrywających niedobory mocy. Jeśli to się nie zmieni wystarczy spojrzeć jak wygląda KZ2 i wyobrazić sobie że GoW3 będzie wyglądał o połowę lepiej, wtedy poziom renderu z E3 stanie się osiągalny ;)

Predefiniowana kamera przy wielgachnych planszach to podstawa. Liczę jednak, że wraz z trzecią częścią nie będzie trzeba niczego ukrywać i dadzą dynamiczną kamerę, przynajmniej w sekcjach typowo napierdalankowych ;)
  • 0

#149 Gość__* Napisany 26 listopada 2008 - 19:02

Gość__*
  • Goście
GOWIII pokaże prawdziwe możliwości Playstation 3, położy konkurencję. Skoro twórca serii, David Jaffe wypowiedział takie słowa, to osobiście nie mam żadnych pytań w kontekście audiowizualnym. Czekam na ten tytuł z ogromną niecierpliwością (niech Sony zaprezentuje jakieś fragmenty w sieci). Teaser z E3 to był znak, że Kratos powróci, teraz czas na jakąś małą prezentację, ale nic nie wiadomo kiedy pierwsze materiały mogłyby się pojawić.
  • 0

#150 Nyjacz Napisany 26 listopada 2008 - 21:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
God of Wary (nie mówcie GoW, bo ten skrót należy do Gearsów ;) ) były ogółem I.M.O. kiepskie. Taka I.M.O. głupia masherka, bez stylu. Więc na trzecią część się generalnie nie nastawiam. Ale przez te słowa jakoś chciałbym to zobaczyć, ale jeśli nie zszokuje mnie do takiego stopnia to na samym starcie mówię NIE. :P

DMC jako slasher jest kilka epok lepszy... I.M.O.
  • 0