Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
539 odpowiedzi na ten temat

#31 f5k Napisany 08 stycznia 2008 - 23:16

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
IMO Resistance 1 był pożądną i bardzo dobrą grą i nie można jej nic zarzucić, zresztą GT dał grze chyba 9.0 wiec co wy Xboje możecie wiedzieć.
  • 0

#32 Danteusz Napisany 08 stycznia 2008 - 23:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Oczywiście, pierwszy Resistans zasługuje na 9. Nie jest przełomowy, ale jest dopracowany, przemyślany i bardzo grywalny, do tego ma świetny design i setting. Czekam na sequel bardziej niż na KZ2.
  • 0

#33 LoganWeapon Napisany 08 stycznia 2008 - 23:48

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

Mylisz się danon,grałem u kumpla. Całej oczywiście nie przeszedłem,ale widziałem sporo.
Gra jest ok ,ale nic powyżej "dobra" ,ten kumpel zresztą też tak twierdzi. Jednak każdy ma prawo myśleć innaczej więc ...... :ninja:


Racja, każdy może inaczej. Moim zdaniem Resistance jest bardzo dobrą grą, na pewno jedną z najlepszych na next-geny w ogóle. Być może nie jest to jakaś rewolucja w grafice, to jednak jest bardzo grywalna i ma świetny klimat. A dwójka gorsza na pewno nie będzie. Jeśli przynajmniej utrzyma poziom "jedynki" ogólnie to będzie bardzo dobrze :)
  • 0

#34 hubson Napisany 09 stycznia 2008 - 23:24

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Oczywiście, pierwszy Resistans zasługuje na 9. Nie jest przełomowy, ale jest dopracowany, przemyślany i bardzo grywalny, do tego ma świetny design i setting. Czekam na sequel bardziej niż na KZ2.


popieram, popieram :D poza tym nie mogę się doczekać co stanie się z głównym bohaterem. jak dla mnie resistance to jedna z najlepszych gier na ps3. plus moja pierwsza gra na ps3
  • 0

#35 f5k Napisany 09 stycznia 2008 - 23:31

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

plus moja pierwsza gra na ps3

Moja też :^^:
Mam nadzieje że może zmieni sie trochę bohater na najdzieje ludzkiego poprzez jakieś zdarzenie.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 10 stycznia 2008 - 01:38

Gość__*
  • Goście
No i moja też :) A tak czekam z zapartym tchem na jakieś pierwsze konkrety i może screeny :)
  • 0

#37 LoganWeapon Napisany 10 stycznia 2008 - 02:06

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
No i moja też, nie ? :hurra:

Trochę szkoda, że akcja będzie się dziać w USA, chyba jednak wolę Europę. Może kiedyś się doczekam odwzorowania części jakiegoś polskiego miasta :)
  • 0

#38 117 Napisany 11 stycznia 2008 - 05:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
no to skoro wszyscy pisza, ze czekaja. To moze ja dodam, ze nie byla to moja pierwsza gra na PS3 i nie czekam na screeny R2.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 10:15

Gość__*
  • Goście
Ja czekam na kontynuacje bo jedynka byla bardzo dobra gra. IMO nie dosc, ze bedzie o niebo lepsza od Killzone 2 (singiel jak i multi, zreszta pewnie bedzie multum lepszych gier) to na dodatek ladniejsza i z wiekszymi terenami do "ekspolacji".
  • 0

#40 gruby Napisany 11 stycznia 2008 - 11:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Ja czekam na kontynuacje bo jedynka byla bardzo dobra gra. IMO nie dosc, ze bedzie o niebo lepsza od Killzone 2 (singiel jak i multi, zreszta pewnie bedzie multum lepszych gier) to na dodatek ladniejsza i z wiekszymi terenami do "ekspolacji".

A ja uważam, że drugi level będzie lepszy w Resistance 2, ale za to ostatnia walka z bossem fajniejsza w Killzone2. No i tekstury domu w 3 misji dadzą popalić, ale w CoD5.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 21:20

Gość__*
  • Goście
Nowe info na temat Resistance 2

No i co Czychu lysa palo, mowilem ze Resistance 2 bedzie lepsze od miernego Killzone'a ;]
  • 0

#42 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 21:36

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
:ninja:
INSOMNIAC ROX!!!

Reszta scanów
http://www.n4g.com/p...6.aspx#Comments

Chcę to zobaczyć w ruchu! :ninjadance:


edit.
Widze ze Ins był szybszy ;)


edit2

Prosto z GameInformera.



"Resistance 2 will be too epic to dismiss as anything but one of the biggest, boldest, and most high-reaching titles of 2008. It's a game that won't be ignored."

Amen.

^^
  • 0

#43 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 22:25

Gość__*
  • Goście
Jak Pana Boga kocham wymiot :klaszcze: Jeśli tak to będzie wyglądać w ruchu to :kult: Przed Insomniac
  • 0

#44 Danteusz Napisany 11 stycznia 2008 - 22:29

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

No i co Czychu lysa palo, mowilem ze Resistance 2 bedzie lepsze od miernego Killzone'a ;]

Też czekam na Resi 2 bardziej niż na KZ, ta gra musi zarządzić :D
  • 0

#45 Gość__* Napisany 11 stycznia 2008 - 22:30

Gość__*
  • Goście
Ale informacja o CO-OPie do 8 graczy (online) zniszczyła mnie doszczętnie. Na dodatek kampania w co-op bedzie inna od tej dla pojedynczego gracza!!!

This is madness! Madness? This is INSOMNIAC! :D

PS. Graficznie ta gra ma szanse zdeklasować KZ2!
  • 0

#46 kamionek Napisany 11 stycznia 2008 - 22:30

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Fajnie, że będzie co-op onlajnowy na 8 osób - ogień.
  • 0

#47 Shinigami Napisany 11 stycznia 2008 - 23:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Oddzielny scenariusz dla coopa, fajnie :^^: Super, że postanowili zachować ten tryb, grając z ziomem ocena gry idzie w góre :ninjadance:
  • 0

#48 oranje Napisany 11 stycznia 2008 - 23:03

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Nie przesadzajcie z entuzjazmem ;) Jeszce nie wiadomo jak wyglada w ruchu.
  • 0

#49 117 Napisany 11 stycznia 2008 - 23:40

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
lol... wlasnie przeczytalem, ze ten news powstal na podstawie informacji ktora jakis user z neogafa podal bo wyczytal to w nowym GI.... nie ma to jak przezywac orgazm na podstawie tego co jakis user napisal.

Nic czekam na nowego GI, pewnie rzeczywiscie bedzie tak napisane, fajnie. Ale wole sprawdzone informacje... nie podnieca mnie szczekanie sonybojow.

From NeoGAF user Steve who bought the latest Game Informer that ran a feature on Resistance 2. He states

:hurra:
  • 0

#50 Danteusz Napisany 11 stycznia 2008 - 23:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Zer, znów się czepiasz oficjalności informacji, zbyt dużo szczegółów jest podane żeby to była ściema.
Ale na słowo mi nie uwierzysz, więc łap link na IGN :)
http://ps3.ign.com/a...5/845049p1.html
Zadowolony? ;]
  • 0

#51 LoganWeapon Napisany 11 stycznia 2008 - 23:57

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

no to skoro wszyscy pisza, ze czekaja. To moze ja dodam, ze nie byla to moja pierwsza gra na PS3 i nie czekam na screeny R2.


dobra, nie stękaj




gra wygląda mega kozacko, do tego co-op, klasy i będzie czad. Szkoda, że dopiero we wrześniu...
  • 0

#52 117 Napisany 12 stycznia 2008 - 00:00

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
dzieki.

The game will feature the standard single-player campaign as well as an eight-player online co-op campaign that's objective-based. Two people can still work together locally.


Czyli zapowiada sie, ze kampania co-op i single bedzie wygladala jak w GRAW2... ogolnie swietny patent...

no to skoro wszyscy pisza, ze czekaja. To moze ja dodam, ze nie byla to moja pierwsza gra na PS3 i nie czekam na screeny R2.


dobra, nie pierdol



gra wygląda mega kozacko, do tego co-op, klasy i będzie czad. Szkoda, że dopiero we wrześniu...


a spiepshaj gowni@rzu
  • 0

#53 Gość__* Napisany 12 stycznia 2008 - 09:17

Gość__*
  • Goście

Zer, znów się czepiasz oficjalności informacji, zbyt dużo szczegółów jest podane żeby to była ściema.
Ale na słowo mi nie uwierzysz, więc łap link na IGN :)
http://ps3.ign.com/a...5/845049p1.html
Zadowolony? ;]

ekh... a fanboy x360 miał nadzieje ze to wszystko to tylko sciema, a ty go tak brutalnie sprowadziłeś na ziemie :(

To juz chyba tradycja, ze Insomniac co roku będzie wypuszczało grę na jesień :)
  • 0

#54 f5k Napisany 12 stycznia 2008 - 10:38

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

To juz chyba tradycja, ze Insomniac co roku będzie wypuszczało grę na jesień :)

No i dobrze, świetnych gier nigdy nie jest za wiele.
  • 0

#55 Raiot Napisany 12 stycznia 2008 - 11:00

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
Zwłaszcza na PS3 ;)

Widać że zmienili ciut dizajn , jeszcze bardziej ciemno i mrocznie + dobre oświetlenie ,choć póki co ciężko coś konkretnie napisać bo mamy do czynienia ze skanami średniej jakości , no ale jak widać Yeti zdążył już się podniecić " OMG OMFG itp "
Chce zobaczyć screen'a w 720p no i jakiś gameplay ,ciekawe jak to chodzi w porównaniu do pierwszej części:)
  • 0

#56 LoganWeapon Napisany 12 stycznia 2008 - 13:33

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
fakt dizajn zmieniony nieco, no ale w końcu to sequel. na pewno będzie wiele nawiązań do pierwszeg Resistance'a, żebyś wiedział, że grasz w kontynuację.

Do wydania gry jeszcze rok prawie, więc pierwsze trailery i gameplaye pojawią się za kilka-kilkanaście tygodni.
  • 0

#57 Gość__* Napisany 12 stycznia 2008 - 13:53

Gość__*
  • Goście
Może na kolejnym E3 pokażą Gameplay. O ile te targi powstaną tym roku :/
  • 0

#58 117 Napisany 12 stycznia 2008 - 15:36

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Zer, znów się czepiasz oficjalności informacji, zbyt dużo szczegółów jest podane żeby to była ściema.
Ale na słowo mi nie uwierzysz, więc łap link na IGN :)
http://ps3.ign.com/a...5/845049p1.html
Zadowolony? ;]

ekh... a fanboy x360 miał nadzieje ze to wszystko to tylko sciema, a ty go tak brutalnie sprowadziłeś na ziemie :(

To juz chyba tradycja, ze Insomniac co roku będzie wypuszczało grę na jesień :)


:lol: no tak, to juz nie pierwszy raz, gdzie udowadniasz, ze czytac ze zrozumieniem nie umiesz...
  • 0

#59 Danteusz Napisany 16 stycznia 2008 - 11:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Jeden podjazd osobisty skasowałem, każdy następny zostanie nagrodzony warnem.
  • 0

#60 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 00:54

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
no wiec tak. Dostalem nowego GI.
Z rzeczy o ktorych moze nie wiecie, to w R2 nie bedzie juz wystepowac/znaczy gadac/Parker, wszystko skupi sie na Hale. Najazd chimerykow odbedzie sie z dwoch stron, i zaczna spychac amerykanow do centrum kraju. Wiecie, ze zacznie sie w San Francisco, ale akcja bedzie sie przenosic na inne tereny kraju as well. Co-op ma byc dluzszy od kampani, wiec jak bedziecie chcieli grac z dante to rezerwujcie jakie 3-4 miesiace. Ok to wiadome, ze generalnie II ws nie bylo, ale dochodzi jeszcze akcja, ze nie bylo tez wielkiej depresji w US. Generalnie screeny z gry sa rozmazane...na bank bedzie o niebo graficznie lepiej, ale czy bedzie powalac na kolano to po screenach nie bede oceniac :P
  • 0