Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resistance 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
539 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 17 stycznia 2008 - 10:32

Gość__*
  • Goście
taaadddaaammm ;)
skany w dobrej jakości
http://www.ps3site.p...tare-nowe-scany

Dodany obrazek
piękne :ninja:
  • 0

#62 Texz Napisany 17 stycznia 2008 - 11:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Design powala. Jeżeli ta gra będzie tak się prezentować w ruchu, to mamy lidera na horyzoncie.
  • 0

#63 gruby Napisany 17 stycznia 2008 - 11:03

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
No, no. Wygląda to naprawdę klimatycznie. Zastanawiam się czy tanio nie wyjąć Resistance 1, bo te shociki robią smaka a i demko na PSN mi się dość podobało. Natomiast co do 2 - mi takie klimaty odpowiadają na pewno bardziej niż to co pokazał Killzone2 .
  • 0

#64 Litwin81 Napisany 17 stycznia 2008 - 13:23

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Res1 jest za 50 zeta to kupienia,także nie ma nad czym sie zastanawiać :^^:
  • 0

#65 kamionek Napisany 17 stycznia 2008 - 17:51

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Na jednym skrinie jest napisane, że będziemy grać w Islandii - podobno cała akcja miała się przenieść do US&A :nie:
  • 0

#66 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 19:06

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Bo gra sie zaczyna w islandii
  • 0

#67 kamionek Napisany 17 stycznia 2008 - 19:14

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Umiem czytać. Po prostu wcześniej mówili, że cała akcja ma się przenieść do Stanów.
  • 0

#68 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 19:19

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
no jak 99% gry bedzie na terenie US, to po cholere wspominac o jakims prologu?
  • 0

#69 kamionek Napisany 17 stycznia 2008 - 19:20

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
W sumie to nie wiem
  • 0

#70 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 19:21

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
no jak masz ogolnie informacji jak kot naplakal o grze, to po cholere sie jakis pierdol czekac.
  • 0

#71 kamionek Napisany 17 stycznia 2008 - 19:31

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
No sorry, jakoś tak mi się chciało przyczepić do czegoś.
  • 0

#72 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 19:35

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
przyczep sie do tego, ze akcja w US zaczyna sie w San Francisco... i skoro chimerycy atakuja z dwoch stron i Hale dostaje sie do US, przylacza sie do programu sentinels, to jakos logiczniej mi sie wydaje, ze powinna akcja objac wschodnie wybrzeze... tak z Anglii czy Islandii blizej jest do np. NY niz SF...

rowniez pierdola... :)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 17 stycznia 2008 - 20:17

Gość__*
  • Goście
Jeśli to co zapowiadają Insomniac wypali a wierze że tak będzie bo ani razu nie zawalili to będziemy mieli najlepszego FPSa tego roku :^^: Nie sądzę by screeny były retuszowane. Nigdy Insomniac czegoś takiego nie zrobili i cieszą się dobrą opinią nawet u fanbojów konkurencji :^^:
  • 0

#74 fingus Napisany 17 stycznia 2008 - 20:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Przed pierwszym Resistancem też co poniektórzy ślinili się nad bullshotami i pokazywali je ze słowami: "OMFG", " :cooo: " i "tylko PS3 uciągnie taką grafę". A potem wyszła gra i okazało się, że wygląda jak wygląda (czyli raczej biednie). :nie: Dlatego ostrożny byłbym z tymi zachwytami nad grafiką.
  • 0

#75 Litwin81 Napisany 17 stycznia 2008 - 22:01

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Biednie wygląda"1"?fingus, ty to musisz mieć mega sprzęt
  • 0

#76 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 22:20

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Biednie wygląda"1"?fingus, ty to musisz mieć mega sprzęt


jasne, ze ma

Platformy: X360, NDS, GCN

To nie są wojny, a poza wojnami za prowokacyjne posty nie na temat są warny - Dante
  • 0

#77 LoganWeapon Napisany 17 stycznia 2008 - 23:59

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

Przed pierwszym Resistancem też co poniektórzy ślinili się nad bullshotami i pokazywali je ze słowami: "OMFG", " :cooo: " i "tylko PS3 uciągnie taką grafę". A potem wyszła gra i okazało się, że wygląda jak wygląda (czyli raczej biednie). :nie: Dlatego ostrożny byłbym z tymi zachwytami nad grafiką.


biednie ? na pewno w to grałeś ?

przyczep sie do tego, ze akcja w US zaczyna sie w San Francisco... i skoro chimerycy atakuja z dwoch stron i Hale dostaje sie do US, przylacza sie do programu sentinels, to jakos logiczniej mi sie wydaje, ze powinna akcja objac wschodnie wybrzeze... tak z Anglii czy Islandii blizej jest do np. NY niz SF...

rowniez pierdola... :)


no skoro tak do tego podchodzisz to pewnie wiesz ze chimery to nie idioci i zdają sobie sprawę ze jeśli stracili tereny Anglii to do USA najlepiej dostać sie lądując na wschodnim wybrzeżu. W ten sposób ludzie, zyskają niewielki element zaskoczenia. :pijak:

też pierdoła
  • 0

#78 117 Napisany 18 stycznia 2008 - 00:03

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Przed pierwszym Resistancem też co poniektórzy ślinili się nad bullshotami i pokazywali je ze słowami: "OMFG", " :cooo: " i "tylko PS3 uciągnie taką grafę". A potem wyszła gra i okazało się, że wygląda jak wygląda (czyli raczej biednie). :nie: Dlatego ostrożny byłbym z tymi zachwytami nad grafiką.


biednie ? na pewno w to grałeś ?

przyczep sie do tego, ze akcja w US zaczyna sie w San Francisco... i skoro chimerycy atakuja z dwoch stron i Hale dostaje sie do US, przylacza sie do programu sentinels, to jakos logiczniej mi sie wydaje, ze powinna akcja objac wschodnie wybrzeze... tak z Anglii czy Islandii blizej jest do np. NY niz SF...

rowniez pierdola... :)


no skoro tak do tego podchodzisz to pewnie wiesz ze chimery to nie idioci i zdają sobie sprawę ze jeśli stracili tereny Anglii to do USA najlepiej dostać sie lądując na wschodnim wybrzeżu. W ten sposób ludzie, zyskają niewielki element zaskoczenia. :pijak:

też pierdoła


fajnie ale wiesz, oni atakuja z dwoch stron, wiec troche sie twoja teoria kupy nie trzyma...
  • 0

#79 LoganWeapon Napisany 18 stycznia 2008 - 02:39

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:
no na pewno nie mniej sie trzyma niż Twoja, a skoro atakują z dwóch stron to lepiej chyba, żeby napotkali opór tam gdzie się tego nie spodziewają, nie ?
  • 0

#80 117 Napisany 18 stycznia 2008 - 02:42

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
nie bardzo rozumiem... jak jest wojna to najlepiej stawia sie opor tam gdzie sie wrog nie spodziewa?
  • 0

#81 fingus Napisany 18 stycznia 2008 - 11:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:

biednie ? na pewno w to grałeś ?

Grałem i skończyłem. Wyglądała biednie, w porównaniu z tymi screenami, które sonyboje wklejali w temacie wojen. Ogólnie prezentuje całkiem przyzwoity poziom (choć widziałem parę bardziej efektownych gier). Niestety niektóre teksturki czy modele są tak liche, że aż kłują w oczy - pewnie dlatego to zapamiętałem. Nie wierzę, by dwójka nagle odjechała w kosmos. Pewnie poprawią to i owo, żeby nie było fragmentów odstających od reszty i tyle.

I sorry zapisanie o R1 w temacie o R2 - po prostu odpowiadam na pytanie.

Co do R2 - poza picowaniem grafiki, poproszę o większą interakcję z otoczeniem - żeby można było rozwalić nieco więcej, niż beczki czy stosy bomb. A poza tym chcę lepszy system ukrywania - np. taki jak w Vegas. Ten, który był w jedynce jest do bani. :trup:
  • 0

#82 Litwin81 Napisany 18 stycznia 2008 - 11:58

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Były momenty slabsze,były też momenty lepsze,ale ogólnie gra trzyma poziom.Za interakcja też jestem
  • 0

#83 LoganWeapon Napisany 18 stycznia 2008 - 13:25

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

nie bardzo rozumiem... jak jest wojna to najlepiej stawia sie opor tam gdzie sie wrog nie spodziewa?


no raczej, a na pewno lepiej niż tam gdzie się tego spodziewa.



no może rzeczywiście w porównaniu do pierwszych screenów, grafika wypadła nieco blado ale określenie tego biedą jest chyba przesadą.

co do większej interakcji, też się zgadzam, ale to jest bolączka FPS od niepamiętnych czasów to nie spodziewam się akcji jak w Battlefieldzie. Myślę, że graficznie gra będzie wyglądać conajmniej bardzo dobrze. Conajmniej.
  • 0

#84 McDrive Napisany 18 stycznia 2008 - 16:44

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Chrzanicie tak byle co, byle się przyczepić, że odupieć idzie.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 19:41

Gość__*
  • Goście

Design powala. Jeżeli ta gra będzie tak się prezentować w ruchu, to mamy lidera na horyzoncie.

Racja desing daje radę, np. ten "stateczek" na okładce GI prezentuje sie kapitalnie.
  • 0

#86 Raikoh Napisany 18 stycznia 2008 - 19:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mówisz Danonek,że to będzie najlepszy fps w 2k8?
Na Sony może i tak,ale jak dorzucisz do tego gry z Xo to może gdzieś na 5 pozycje by się załapało.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 20:01

Gość__*
  • Goście
Może ktoś zrobić porządek na tym forum?
Ciągłe prowokacje i to głównie xboyów
  • 0

#88 Zeus-Nelson Napisany 18 stycznia 2008 - 21:07

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Kończyć z tym chlewem i bezsensownym czepialstwem :/ Za prowokacje/offtop/prywate posypią się warny...ile można :ninja: A z wojenkami to do wojen
  • 0

#89 f5k Napisany 18 stycznia 2008 - 21:11

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Co do interakcji w R1 to można było niszczyć samochody, szyby, murki, skrzynki, czy tylko ja to niszczyłem?? :hmmm:
No ale oczywiście fajniej by było gdyby więcej rzeczy dało sie niszczyć w R2 np sporą część muru z dużej ściany i tym podobne.
  • 0

#90 117 Napisany 18 stycznia 2008 - 22:30

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

nie bardzo rozumiem... jak jest wojna to najlepiej stawia sie opor tam gdzie sie wrog nie spodziewa?


no raczej, a na pewno lepiej niż tam gdzie się tego spodziewa.



no może rzeczywiście w porównaniu do pierwszych screenów, grafika wypadła nieco blado ale określenie tego biedą jest chyba przesadą.

co do większej interakcji, też się zgadzam, ale to jest bolączka FPS od niepamiętnych czasów to nie spodziewam się akcji jak w Battlefieldzie. Myślę, że graficznie gra będzie wyglądać conajmniej bardzo dobrze. Conajmniej.


nie wiem gdzie wyczytales o takich strategiach obronnych, ale ja wyczytalem o troche innych. Zazwyczaj wlasnie atakuje sie tam, gdzie wrog sie najmniej spodziewa. Jezeli przed wybuchem II wojny swiatowej Polacy zaczeliby gromadzic wojska przy granicy z Rosja, bo najmniej by sie spodziewali ataku stamtad, to kampania wrzesniowa skonczyla sie 1, no moze 2 wrzesnia...

Ale to tak na marginesie. Ogolnie jak juz pisalem wolalbym Hale w okolicach wchodniego wybrzeza, wiecej ciekawszych rzeczy mozna zniszczyc. Chociaz tez Amerykanie sa uczuleni na niszczenie Manhattanu po 9/11, czemu sie wcale nie dziwie. Wprawdzie jasne, jest Golden Gate Bridge, ale juz patrzac na sam NY, to jednak on ma wiecej do zaoferowania. Akcja ma potem wprawdzie przenosic sie w srodek kraju, co w sumie tylko pogarsza sprawe, bo jak pokaza jakas arizone, czy wyoming ktore sa dziurami zabitymi deskami. No ale moze w sumie rozlegle obszary pokaza. W sumie to co zarzucili w GI, nie mozna wprawdzie nazwac zbiorem informacji i wyrokowac na podstawie tego, ale pokazali jakies tam rozlegle tereny, wiec kto wie...
  • 0