Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry zagracie w wakacje ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
187 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 04 sierpnia 2004 - 19:48

Gość__*
  • Goście
Parę dni temu po odkryciu dobrodziejstw neta i niejakiego programu DC++, dorwałem Vagrant Story i Final Fantasy Tactics. Co prawda cały dzień zajęło mi odpowiednie ustawienie wszystkich pluginów, ustawień graficznych, dźwiękowych. Następnym krokiem było zakupienie odpowiedniego pada, który wiernie symuluje PSXowego odpowiednika (polecam Media-Tech MT-171, naprawdę zarąbisty pad za skromną sumę). Zacząłem od FFT.......................Obecnie jestem w stanie ekstazy...........Właściwie nie wiem co powiedzieć. Wczoraj (a właściwie dzisiaj) grałem do 3 nad ranem, co jest moim dotychczasowym rekordem. A mozliwość zacinania w Vagrant Story, powoduje że mam kisiel w majtkach. Somebody stop me! :twisted:
  • 0

#92 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2004 - 12:40

Gość__*
  • Goście
no ja właśnie też męczę fajnala taktiksa. nareszcie mam okazję przekonać się czemu tak wszyscy podniecają się tą grą już od paru ładnych lat :D za***isty system! jesnak mam problema, bo gdyż ponieważ pogoda ładna się zrobiła i raczej noga live wygrywa na razie z fajnalem virtual 8)
  • 0

#93 cwany-lis Napisany 05 sierpnia 2004 - 14:59

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

Dokoncze:
Wipeout Fusion (PS2)
StarFox Adventures (GCN)
True Crime: Streets of L. A. (PS2)
ICO (PS2)
Jak 2: Renegade (PS2)
Def Jam Vendetta (PS2)
Singstar (PS2)
Freedom Fighters (PS2)

Zaczne i skoncze (mam nadzieje)

Prince of Persia: Sands of Time (PS2)
FreakStyle (PS2)
Resident Evil (GCN)
Resident Evil Zero (GCN)
Eternal Darkness: Sanity's Requiem (GCN)
Legend Of Zelda: The Wind Waker (GCN)
Agressive Inline (GCN)
Metal Gear Solid: Twin Snakes (GCN)
Final Fantasy X (PS2)
Final Fantasy X-2 (PS2)
SSX 3 (PS2)
Tony Hawk's Underground (PS2)
Grand Theft Auto: Vice City (PS2)
Silent Hill 2 (PS2)
Silent Hill 3 (PS2)
The Bouncer (PS2)
Fallout: Brotherhood of Steel (PS2)
Rayman 3: Hoodlum Havoc
Colin McRae 04 (PS2)
Midnight Club 2 (PS2)
Baldur's Gate: Dark Alliance 2 (PS2)

Bede gral przez cale wakacje, ale pewnie nie skoncze:
Perfect Dark (N64)
TimeSplitters 2 (PS2)


Stay tuned for future updates.



a nie lepiej popływac, pograć w piłke ?
  • 0

#94 Gość__* Napisany 05 sierpnia 2004 - 19:23

Gość__*
  • Goście

a nie lepiej popływac, pograć w piłke ?

Święta prawda, od czasu gdy zrobiła sie niezła pogoda (30 stopni w cieniu) i starzy mają urlop (darmowy transport), jeżdżę codziennie na plaże. Zajebiście. Apeluję do wszystkich: korzystajcie póki można, a gierkami cieszcie się w nocy...
I pamiętajcie:
"Polacy sa tak agresywni, a to dlatego że nie ma słońca,
Przez siedem miesięcy w roku,
A lato bywa czasem wcale nie gorące." :D
Sorki za offtopa.
  • 0

#95 Gość__* Napisany 07 sierpnia 2004 - 17:14

Gość__*
  • Goście
Ja kończę wreszcie Breath Of Fire IV, Soul Reaver 2 (tego z cd Action).
Pogram Parasite Eve 2.
Zacząłem grać w ISS'a, wprawdzie pierwszego, ale dopiero teraz zrozumiałem co ludzie wiedzą w tych wszystkich Winning Eleven'ach.
Oprócz tego często zdarza mi się grać w sapera na kompie gdy slucham muzyki.
  • 0

#96 Grz3chu Napisany 07 sierpnia 2004 - 17:57

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ja gram w FF10 bo narazie tylko to mam :( (dopiero w te wakacje kupilem PS2)
  • 0

#97 Gość__* Napisany 07 sierpnia 2004 - 18:31

Gość__*
  • Goście
nie wiem, czy to teżsię zalicza, ale brat całe wakacje męczy LMA Manager :wink:
  • 0

#98 Gość__* Napisany 08 sierpnia 2004 - 16:40

Gość__*
  • Goście
A Ja właśnie przebywam na wakacjach i nie gram naturalnie w nic.Mam trochę czasu więc napiszę parę postów.A będe już w piątek.Wszędzie dobrze w domu najlepiej jak to ktos powiedział.
BTW:Jak wróce to muszę dokończyć EoN.Bo narazie na rozkładzie mam tylko SH4.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 10 sierpnia 2004 - 23:21

Gość__*
  • Goście
Simpsons Hit And Run, C&C_Tiberian_Sun, Populous 3, GGX oraz dziesiatki na emulatory roznej masci. W tym tygodniu zaczne grac w Front Mission 3, a w pozniejszym terminie DMC, FFT.
  • 0

#100 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 09:47

Gość__*
  • Goście
FFT FFT FFT FFT FFT, no i Snake EX 2 na komórce :twisted: i muszę jakichś kumpli dorwać do grania w T3, bo wakacje bez małego turnieju (turniejiku?) Tekkena to nie wakacje 8)
  • 0

#101 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:19

Gość__*
  • Goście
Ja ciągle siedzę w erze Dreamcasta ;) i właśnie gram w PSO i w Nightmare Creatures 2.
  • 0

#102 syon Napisany 11 sierpnia 2004 - 14:20

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
właśnie wpadł mi w ręce Metal Slug 1&2, więc generalnie zostałem "wchłonięty" 8) ,a jak mi się znudzi (hehe..jasne) to gram w Return To Castle Wolfenstein :mrgreen: (na PieCa żeby była jasność!).
  • 0

#103 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 08:57

Gość__*
  • Goście
PSI OPS - fajna gierka nawet ;) Ale ja czekam wciaz na B3, NFS:U 2, MC 3 , Killzone, shellshock... ,GTA SA :twisted: Kiedy ja to wszytsko skoncze ?
  • 0

#104 Texz Napisany 17 sierpnia 2004 - 10:15

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

PSI OPS - fajna gierka nawet ;) Ale ja czekam wciaz na B3, NFS:U 2, MC 3 , Killzone, shellshock... ,GTA SA :twisted: Kiedy ja to wszytsko skoncze ?

chyba nie masz jeszcze sześdziesiątki na karku że tak mówisz ? :twisted:
  • 0

#105 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 10:41

Gość__*
  • Goście
mój ojciec ma 62 lata i skończył PSI OPS szybciej niz ja :? Ale ja sie bawie onlajnem w innych grach ;-) A lista oczekiwanych gier to jest 1/6 , poniewaz jak co roku jeszcze mi 'wyskocza' nieoczekiwane zajeb.....e gry :D
  • 0

#106 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 10:42

Gość__*
  • Goście
A Ja gram w Dooma 3(pc) i w WE8 :twisted:
  • 0

#107 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 11:12

Gość__*
  • Goście

A Ja gram w (...) WE8 :twisted:


farciarz :wink: a ja ostatnio do pogrania z kumplem odkurzyłem ISS Pro Evolution z '99. dobry, cały czas daje radę! :P
ponadto FFT :twisted:
  • 0

#108 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 11:49

Gość__*
  • Goście
FFT.Hmmm ile to pieknych chwil spędziłem z tym szpilem.A WE8 rzeczywiście daję radę.
  • 0

#109 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 12:02

Gość__*
  • Goście

FFT.Hmmm ile to pieknych chwil spędziłem z tym szpilem.


a teraz pomyśl, że te chwile ja mam przed sobą, bom dopiero przegrał niecałe 18 godzin... :twisted: :P
  • 0

#110 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 12:43

Gość__*
  • Goście
JJ lubisz sie znecac nad innymi nie :D :twisted: :D
  • 0

#111 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 12:54

Gość__*
  • Goście

FFT.Hmmm ile to pieknych chwil spędziłem z tym szpilem.


a teraz pomyśl, że te chwile ja mam przed sobą, bom dopiero przegrał niecałe 18 godzin... :twisted: :P

No to powinnieneś byc rad.Dopiero przed tobą najlepsze.Trzeci czwarty rozdział,dołączanie Clouda itd.
  • 0

#112 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 13:01

Gość__*
  • Goście

FFT.Hmmm ile to pieknych chwil spędziłem z tym szpilem.


a teraz pomyśl, że te chwile ja mam przed sobą, bom dopiero przegrał niecałe 18 godzin... :twisted: :P

No to powinnieneś byc rad.Dopiero przed tobą najlepsze.Trzeci czwarty rozdział,dołączanie Clouda itd.


Lubisz spojlerowac :D Nie :D :D
  • 0

#113 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 16:40

Gość__*
  • Goście
Co to za spojler devil?Napisałem ,że trzeci i czwarty rozdział jest very good i ,że można dołączyć Clouda o czym wiedziałem przed tym jak miałem grę.Niuansów ze scenariusza nie zdradziłem.
  • 0

#114 syon Napisany 17 sierpnia 2004 - 17:08

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

FFT.Hmmm ile to pieknych chwil spędziłem z tym szpilem.


a teraz pomyśl, że te chwile ja mam przed sobą, bom dopiero przegrał niecałe 18 godzin... :twisted: :P

No to powinnieneś byc rad.Dopiero przed tobą najlepsze.Trzeci czwarty rozdział,dołączanie Clouda itd.


Lubisz spojlerowac :D Nie :D :D


przyganiał kocioł garnkowi... może coś bardziej ambitnego? co?
  • 0

#115 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2004 - 18:51

Gość__*
  • Goście

Co to za spojler devil?Napisałem ,że trzeci i czwarty rozdział jest very good i ,że można dołączyć Clouda o czym wiedziałem przed tym jak miałem grę.Niuansów ze scenariusza nie zdradziłem.


tu akurat kol.Lukasz nie zaspojlerował mi, bo, że są rozdziały zdążyłem się już zreflektować, a o cloudzie też już wcześniej wiedziałem. i tak, devil, uwielbiam, jestem sadystą a moją ulubioną grąjest Wild 9 :twisted:
  • 0

#116 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 08:27

Gość__*
  • Goście
Ciesze sie :D ;) A ja teraz bede grał w Dancin' Stage Fver :D Yeah . Wreszcie zdobyłem :D . A w drodze juz jest DDR MAX i ....VIB RIBBON
  • 0

#117 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2004 - 12:57

Gość__*
  • Goście
no cóż, ja grałem w to czego nie udało mi się dobić na Cuba, zaoszczędziłem i jutro PS2!!!! happines!!!!
  • 0

#118 cwany-lis Napisany 18 sierpnia 2004 - 18:57

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

no cóż, ja grałem w to czego nie udało mi się dobić na Cuba, zaoszczędziłem i jutro PS2!!!! happines!!!!


a widzisz a ja jutro kupuje x boxa, pozdrowionka ;) zaczne sie teraz udzielac w innej cześci forum
  • 0

#119 Gość__* Napisany 21 sierpnia 2004 - 13:29

Gość__*
  • Goście
Ja obecnie gram w PSO i Nightmare Creatures 2 na Dreamcasta. Chociarz czasami gram też w Crazy Taxi a to ze względu na klimat wakacyjny tej gry. Ogólnie można zauważyć że większość osób gra w produkcje, które miejscem gdzie dzieje się akcja odpowiadają mniej więcej temu co "dzieje się za oknem".
  • 0

#120 Blizzard Beast Napisany 22 sierpnia 2004 - 15:06

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Ogólnie można zauważyć że większość osób gra w produkcje, które miejscem gdzie dzieje się akcja odpowiadają mniej więcej temu co "dzieje się za oknem".


No, zwlaszcza ten Silent Hill 2 u mnie :D
  • 0