Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution

Eidos Square Enix WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1357 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 26 listopada 2007 - 22:13

Gość__*
  • Goście

Panie, panowie, sonyboje.... Deus Ex 3 oficjalnie zapowiedziany, o grze na razie wiadomo wielkie nic, ale.... jest teaser http://www.gametrail...ayer/28286.html


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 20 marca 2018 - 19:29

  • 0

#2 phsx Napisany 26 listopada 2007 - 22:20

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Wspaniała wiadomość, jedynka była mistrzostwem świata, dwójka podobno też spoko więc po 3 można się spodziewać czegoś dobrego.
  • 0

#3 xell Napisany 26 listopada 2007 - 22:23

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
OMG YAY DEUS EX 3!

Nie grałem w dwójkę, ale jedynka to jedna z gier życia. Wprawdzie Bez Warrena, ale mam nadzieję, że tym razem oprą trójkę na elementach, które czyniły jedynkę tak świetną grą i je rozwiną i ulepszą elementy, które nie były tak dobre. Zdaje się, że z dwójką obrali inną drogę...

Świetny teaser swoją drogą, pozytywnie nastawia do obserwowania rozwoju gry.
  • 0

#4 Texz Napisany 26 listopada 2007 - 22:43

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kiedy ta gra wyjdzie ja zapewne będę już magistrem - specjalistą do wykorzystywania zintegrowanych systemów informatycznych w lostistyce przedsiębiorstw czy jak się to zwało.
2009, nie wcześniej.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 26 listopada 2007 - 22:59

Gość__*
  • Goście
Niewiele tu pisze ,ale jak o Deusie mowa to musze :) . Chyba nie będe oryginalny jak powiem że w moim odczuciu to najlepsza gra jaka została kiedykolwiek wydana . Skomplikowana , głęboka , każdą czynność można było wykonać na kilka sposobów , które były determinowane tym jak rozdzieliliśmy sobie exp czy wszczepy. Właśnie przez nią zawiodłem się na Bioshocku ( dobra gra tak na 8 ) , dlatego że został tak bardzo uproszczony względem tych cudów które zapowiadali. Po skończeniu Bioshocka odpaliłem sobie właśnie deusa i miło było popatrzeć jak 7 letnia gra kopie tyłek gameplayowo grze którą zachwyca się pół świata a deusa czy system shocka na oczy nie widzieli. Miał naprawde nieliniową rozgrywke , nasze wybory naprawde sie liczyły zresztą zobaczcie sobie ten filmik , a muzyka to już prawdziwe mistrzostwo świata i w żadnej grze jeszcze lepszej nie słyszałem. Mam nadzieje że nie pójdą w mainstrem za bardzo co było powodem klęski sequela.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 26 listopada 2007 - 23:27

Gość__*
  • Goście
Bomba. Jedynka była jedną z najlepszych gier w jakie grałem :hurra:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 27 listopada 2007 - 07:23

Gość__*
  • Goście
Naprawdę świetna wiadomość, chociaż ja osobiści bardziej wolałbym, aby w końcu powstała trzecia część kultowego System Shocka :)
  • 0

#8 fingus Napisany 27 listopada 2007 - 11:04

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Bioshock został uproszczony nie z powodu indolencji twórców, czy też braku środków, tylko "nadążania za oczekiwaniami" i chęci trafienia do nieco szerszej widowni, niż ta garstka ocalałych miłośników System Shocka. Z DE może być podobnie - teraz takich gier się już nie robi. Nie dlatego, że "nie umiom", a dlatego że "nie chcom ich kupować". :hejka:
  • 0

#9 Scorpio Napisany 27 listopada 2007 - 16:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Z DE może być podobnie - teraz takich gier się już nie robi.

Dziwnie się to czyta. Pierwszy DE w świecie gier nie pojawił się tak strasznie dawno temu, a wtedy to premium novum prezentowała giercunia. Dziś już to przestarzałe ... Akurat sama mechanika i sposób rozgrywki są dla mnie ciekawe i do dziś się bronią przed nowymi tytułami. Zwłaszcza gdy minie 2-3 lata i tytuł ten nie broni się tylko grafiką - wtedy wychodzi, że jednak aż tak cudny nie był :P
  • 0

#10 Raikoh Napisany 27 listopada 2007 - 18:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Powiem tak- Zajebista wiadomość!!!!
W jedynke nie grałem ( tak wiem ,wiem ) jak mogłem.
Dwojka mnie rozwaliła ,miałem ją na starym xboxie i dużo bardziej mi sie podobała niż np
Halo!!! Tak tak, poprostu leprzy klimat i tyle.
Nie wiem czy dobrze widziałem, czy to wychodzi tylko na Ps3?
Jak tak to pierwsza gra której będe zazdrościł "obozowi" Sony!!!! :blah:
  • 0

#11 Raikoh Napisany 27 listopada 2007 - 18:37

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Zaraz , dział curentgen= multiplatform !!!!!!!
Ufff a już sie bałem.
Sorry za post pod postem :ninjadance:
  • 0

#12 Gość__* Napisany 27 listopada 2007 - 18:38

Gość__*
  • Goście
yep platformy to PS3, PC, Xbox 360
  • 0

#13 fingus Napisany 19 stycznia 2008 - 18:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
http://www.gram.pl/n..._Deus_Ex_3.html
Warren Spector czeka na nowego Deusa z zapartym tchem. A Wy? :^^:
  • 0

#14 Kyo Napisany 19 stycznia 2008 - 18:43

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Cóż, jeśli gra zadowoli samego Spectora, to i pewnie mnie zadowoli ;) . Tylko, żeby gameplay był rozbudowany, a scenariusz nie zawiódł....
  • 0

#15 Raikoh Napisany 19 stycznia 2008 - 18:48

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ,mówię o sobie.
Tyle,że jedna rzecz mnie zmartwiła, 2 LATA!!!!! 2 lata czekania,masakra.
Mam nadzieje,że nowy team da radę.
  • 0

#16 Scorpio Napisany 19 stycznia 2008 - 20:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja tam, jako wielbiciel c-p, jestem strasznie zainteresowany, w jaki sposób technologia w świecie DE uległa rozwinięciu.
  • 0

#17 phsx Napisany 19 stycznia 2008 - 20:21

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
W sumie dobrze, że tyle lat cza czekać może za ten czas nadrobię dwójkę. :ninjadance:
A i w jedynkę mi się zachciewa znów zagrać.
  • 0

#18 Raikoh Napisany 20 stycznia 2008 - 16:00

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie mniej jednak czekania jest od cholery. IMO Deus Ex: inwisible war to świetny tytuł
  • 0

#19 xell Napisany 07 lutego 2008 - 09:25

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Koleś z Crystal Dynamics stwierdził na forum Beyond3D, że gra będzie działać na silniku Tomb Raider Underworld. Ciekawe...
  • 0

#20 ACZ Napisany 08 sierpnia 2008 - 21:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Premierowy artwork:
http://www.play3-liv...-ex-3-9550.html
  • 0

#21 Kyo Napisany 09 sierpnia 2008 - 10:08

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Stare i w sumie nic ciekawego :P .
  • 0

#22 ACZ Napisany 09 sierpnia 2008 - 10:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Zatem przepraszam :(
  • 0

#23 Raikoh Napisany 09 sierpnia 2008 - 14:06

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Już myślałem ,że me oczęta ujrzą jakieś nowe info ,a tu Czychu3 tylko babola strzelił :cry:
  • 0

#24 xell Napisany 08 września 2008 - 13:57

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
http://item.slide.co... ... FhGmmA_oW/
Następny numer PC Zone, który ukaże się 9 października, będzie zawierać pierwszą obszerną zapowiedź gry
  • 0

#25 Zeus-Nelson Napisany 08 września 2008 - 16:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
No to w końcu dowiemy się czegoś więcej :angel: Osobiście jestem fanem pierwszej części która wyżarła dużo mojego czasu kiedy grywałem jeszcze na PC...
Ciekawy jestem jak wiele Deus Ex 3 będzie miał wspólnego ze swoimi poprzednikami, bo czasy gdy sequele Fajnych tytułów zawsze były co najmniej Niezłe już minęły...
  • 0

#26 Raikoh Napisany 09 września 2008 - 19:11

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wspaniała wiadomość ,że w końcu poznamy jakieś szczegóły. Też kocham tą grę i czekam na nią z niecierpliwością. Invisible War było cudne,ale wołał bym żeby DE3 był taki jak jedynka ,czyli bardziej rozbudowany i skomplikowany ,a żebym mógł spędzić z tym szpilem tyle czasu aż mi wyjdzie bokiem :shock:
  • 0

#27 Zeus-Nelson Napisany 04 października 2008 - 14:02

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
http://www.computera... ... ?id=198546

pierwsze informacje^^^!

Zapowiada się zacnie 8)
  • 0

#28 Raikoh Napisany 17 listopada 2008 - 20:00

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mam nowe info z magazynu EDGE,ktory teraz bede kupował,aby zastąpił Neo +. Akcja gry dziać sie bedzie przed pierwszą częścią czyli bedzie prequelem. Grafika na screenach prezentuje sie okazale. Jak powiedział jeden z producentów gry - Deus EX :Invisible War był za bardzo .... fantastyczny. W sumie racja, ta część będzie bardziej powiedzmy przyziemna. Zapowiadają również nowy system dialogów który ma wpływać na wszystko i wszystkich to zależy jak z każdym będziemy rozmawiać,ma to być coś rewolucyjnego,zobaczymy. Będzie nowy bochater czyli nie C.J.Denton .Na screenach czuć prawdziwy cyberpunk ,było widać miasto nocą które prezentowało sie na prawde okazale oraz czarne helikoptery. System modyfikacji ciała i wszczepów też będzie bardzo rozbudowany,a na jednym ze screenow było widać modyfikacje całego ramienia ,więc bedzie dużo zabawy i kombinowania. Jest to najbardziej oczekiwana gra na 2009r i myślę ,ze spełni oczekiwania fanów którzy pragną czegos na styl pierwszej części.
  • 0

#29 xell Napisany 24 listopada 2009 - 14:17

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
http://www.next-gen.... ... cinematics

Shit Enix Japan robi filmiki do Deus Ex 3. :blah: :trup:
  • 0

#30 Ryan Napisany 24 listopada 2009 - 14:58

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Olololololo! Już widzę te epickie ujęcia kamery i falujące na nieistniejącym wietrze włosy. :lol:
  • 0



Inne z tagami: