Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution

Eidos Square Enix WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1357 odpowiedzi na ten temat

#31 Veeroos Napisany 09 grudnia 2009 - 10:00

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
Jedynka to dzieło, mistrzostwo świata i chyba już żadna gra nie da mi tyle emocji i przeżyć co pierwszy Deus Ex :D Szkoda, że już dwójka tak ostro zaniżyła poziom i trochę się obawiam tej trójki, no ale dobrze że się coś dzieje i ach, fragment tematu głównego jedyneczki w tym teaserze DX3 to było TO ;)
  • 0

#32 Raikoh Napisany 14 stycznia 2010 - 23:16

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Bez obawy Veeroos, bo DE3 ma być bliski jedynce. Bardziej złożony mechanizm rozbudowy wszystkiego oraz klimat, ma być taki jak w jedynce czyli bez udziwnień fabularnych jak w Invisible War.
  • 0

#33 Texz Napisany 12 marca 2010 - 11:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:



M-I-A-Z-G-A!
  • 0

#34 Scorpio Napisany 12 marca 2010 - 14:39

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Genialny pomysł i mocne tupnięcie :) Dobrze, że projekt żyje i się rozwija, bo cicho było o nim w mediach od jakiegoś czasu. Jedyne co mi przeszkadza to ultrabłysk powierzchni materiału, którym pokryte są ręce. Zbyt "czyste" to po pierwsze. Po drugie ... cóż, z punktu widzenia działania na czymś takim strasznie łatwo widać najmniejsze rysy, które na pewno się pojawiają (jak to będzie w grze uwzględnione to kewl). Znów: chyba, że to powierzchnia mimetyczna, czyli "pracująca" na niewielkich wymiarach, dzięki czemu łatwiej chwytać rzeczy a i rysy znikają ... kurde, dawno nie było dobrej c-p gry ^^
  • 0

#35 Raikoh Napisany 13 marca 2010 - 01:22

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Scorpio czy ja wiem czy mało było o grze ostatnio ... EDGE Magazine dosyć często publikował jakieś materiały czy wywiady z twórcami. Gra zmiażdży, bo wraca do korzeni czyli rozbudowanie ma być przynajmniej na poziomie jedynki. Cóż, jedna z gier na które czekam najbardziej. Trailer niszczy.
  • 0

#36 Scorpio Napisany 13 marca 2010 - 12:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Scorpio czy ja wiem czy mało było o grze ostatnio ... EDGE Magazine dosyć często publikował jakieś materiały czy wywiady z twórcami. Gra zmiażdży, bo wraca do korzeni czyli rozbudowanie ma być przynajmniej na poziomie jedynki. Cóż, jedna z gier na które czekam najbardziej. Trailer niszczy.

Bo EDGE to normalnie mam tak dostępne w naszym kraju ... a z serwisów zagranicznych przeglądam tylko GT i IGN oraz RPGamer (oczywiste). Nie drążę tematu jak nie czuję ciśnienia (aka jeśli nie StarCraft II czy Diablo III to nie drążę). Stąd, jak dla mnie, w mediach cisza od jakiegoś czasu panowała.
A Deus Ex miło wspominam. Kolega ze studiów nawet mapy przygotowywał (że w żadną z nich nie zagrałem, inna sprawa).
  • 0

#37 Veeroos Napisany 13 marca 2010 - 21:43

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
Nareszcie coś się zaczyna dziać :) Treściowo to ten trailer jest nieco zabawny, głównie chodzi mi o scenkę ze szklanką (pomyślcie sobie, ile gościu musi na nie wydawać mając tak silny chwyt), ale ogółem git, jest klimat, jest ładna muzyczka, jeśli faktycznie pod względem rozgrywki chcą się zbliżyć choć trochę do poziomu jedynki to będzie bardzo ciekawie :)
  • 0

#38 Raikoh Napisany 14 marca 2010 - 06:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Rozumiem Scorp :) Mam ciśnienie na mocny i piękny cyberpunkowy klimat. W sumie od Invisible War w nic o takim klimacie nie grałem czyli jeśli chodzi właśnie o cyberpunk to nie ma Deus Ex konkurencji. Swoboda, rozbudowanie postaci, dużo gadżetów, implantów, korporacje, sojusze i ciekawa fabuła oraz misje to podstawa, nie wspominając o muzyce oczywiście. To musi się udać.
  • 0

#39 Scorpio Napisany 14 marca 2010 - 10:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A ja grałem ... Beneath a Steel Sky.

Właśnie: nasze życie coraz bardziej przypomina klimaty c-p, a tymczasem sam gatunek jest w ostrym zaniku (światowo chyba tylko marka Ghost in the Shell się przebija do pop-kultury). Naprawdę szkoda, bo jest i wizjonerski (przeczytajcie trylogię Gibsona) i ciekawy. Gier tym mniej, co też aż dziw bierze, bo chyba to właśnie gry, jako multimedia i komputer stanowią naturalną bazę do rozwoju tego gatunku.

Pożyjom, uwidim
  • 0

#40 Raikoh Napisany 17 marca 2010 - 00:36

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
zapowiedz z GDC
  • 0

#41 Zeus-Nelson Napisany 18 marca 2010 - 17:50

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

zapowiedz z GDC


Zapowiada się ciekawie...
Szkoda tylko że nie wiadomo kiedy..


ps: pozwolę sobie dodać podtytuł do tematu ;)
  • 0

#42 Ryan Napisany 01 czerwca 2010 - 19:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jakieś "szoty".
http://www.rockpaper...eus-ex-3-shots/
  • 0

#43 Zeus-Nelson Napisany 04 czerwca 2010 - 17:51

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Nowy-dłuższy trailer:
http://n4g.com/news/...r-now-available

Zapowiada się niezły klimat ;) ciekawe jak będzie z wykonaniem
  • 0

#44 phsx Napisany 04 czerwca 2010 - 21:28

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Wiadomo, że grafa będzie słabsza niż ten render ale jeśli dorównają klimatycznie, designowo, stworzą mroczne miasto przyszłości - ogromną metropolię po której będziemy mogli w miarę dowolnie pobiegać - będzie amazing.
  • 0

#45 xell Napisany 04 czerwca 2010 - 21:38

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:

Wiadomo, że grafa będzie słabsza niż ten render ale jeśli dorównają klimatycznie, designowo, stworzą mroczne miasto przyszłości - ogromną metropolię po której będziemy mogli w miarę dowolnie pobiegać - będzie amazing.

OLO nad OLO - na wuj by mieli odtwarzać jakieś miasto przyszłości?

Gra będzie podzielona na levele, nieliniowe i rozmiarami zbliżone do jedynki - wypasior :mrgreen:
  • 0

#46 Danteusz Napisany 04 czerwca 2010 - 22:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Łapcie screeny

http://forums.eidosg...&postcount=1409


  • 0

#47 phsx Napisany 05 czerwca 2010 - 08:32

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No w jedynce nie było to źle rozwiązane ale i tak wolałbym, większą dowolność, bardziej sandboxową. W końcu trzeba się rozwijać. No i czy ja pisałem, że mają odtworzyć? Stworzyć. ^_^ Screeny wyglądają fajnie.
  • 0

#48 Scorpio Napisany 05 czerwca 2010 - 11:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dobry c-p klimacik :) Akurat zaraz za Mona Lisa Turbo się zabieram :D
  • 0

#49 Kradziej Napisany 05 czerwca 2010 - 11:39

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
GENIALNY ten trailer!
Wypadałoby zagrać w poprzednie części wreszcie...
  • 0

#50 Danteusz Napisany 05 czerwca 2010 - 11:58

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Kapitalny trailer, czemu nie robi się takich filmów? Mam nadzieję że Square Enix nie zawiedzie  :clown:
  • 0

#51 Ryan Napisany 05 czerwca 2010 - 17:28

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Trailer przekozacki. =]
  • 0

#52 Razel Napisany 05 czerwca 2010 - 17:43

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:
Fajny cyberpunkowy klimacik, ale przede wszystkim kapitalna muza w trailerze potęguje tutaj zajebistość :)
  • 0

#53 kostek Napisany 05 czerwca 2010 - 21:20

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:
Miażdżący trailer, dawno nie czułem tego specyficznego typu podniecenia choć muszę przyznać, że nigdy tą serią nie interesowałem się.
  • 0

#54 Scorpio Napisany 05 czerwca 2010 - 21:51

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
GODDMIT!!

Tak powinno się robić trailery! Pech dla FEAR 3, którego trailera zobaczyłem po Deusie. Z miejsca wydał się co najmniej miałki, słaby i nieciekawy. Ta moc, muzyka ... no i c-p! Czułem się, jakbym oglądał trailer do spinn-offa Ghost in the Shell Innocence. A to naprawdę najlepszy komplement, jaki mogę dać :D
  • 0

#55 Ryan Napisany 05 czerwca 2010 - 21:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Sprawdziłem na LinkedIn skład Eidos Montreal. Na 50 losowo wybranych osób, które zajmują się deweloperką (a więc nie koleś od sharepointa czy pani z kadr) można na palcach jednej ręki policzyć tych, którzy nie pracowali w Ubisoft Montreal. Kilku jest po Artificial Mind & Movement, Electronic Arts Montréal, Pandemic czy Secret Level/SEGA San Fran, ale większość z nich i tak po drodze zahaczyła o Ubi. Kilku animatorów nie pracowało przy grach i ma jedynie historię w TV/reklamie/itp. W sumie LinkedIn mówi o 254 pracownikach (wliczając ejczary i temu podobne). Studio pracuje nad dwoma grami (Deus Ex i Thief) więc przy takim headcouncie i takiej historii, sądzę że można być względnie spokojnym o efekt. :)
  • 0

#56 Danteusz Napisany 05 czerwca 2010 - 22:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
Wywiadzik:

http://www.eurogamer...e3-2010-trailer

Gra będzie chodzić na zmodyfikowanym silniku z ostatnich Tomb Raiderów. 


  • 0

#57 Ryan Napisany 06 czerwca 2010 - 00:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Screeny, ale ewidentnie mocno podkręcone w szopie.
http://www.allgamesb...n-realtime.html
  • 0

#58 Raikoh Napisany 06 czerwca 2010 - 02:31

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mój Must have nr.1
Mam wielką nadzieję, że gra ukaże się w tym roku, bo naprawdę już chciałbym pospacerować po Detroit.
  • 0

#59 Veeroos Napisany 08 czerwca 2010 - 14:42

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
Ten nowy trailer jest... za***isty, a ta muzyka... Już nie mogę się doczekać :)
  • 0

#60 pumba132 Napisany 08 czerwca 2010 - 15:27

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Będę mógł w to zagrać nie grając przed tem w pozostałe części? Nie pogubię się w fabule?
  • 0



Inne z tagami: