Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution

Eidos Square Enix WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1357 odpowiedzi na ten temat

#1351 kowal Napisany 24 października 2013 - 15:24

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

http://www.ppe.pl/ne...23_10_2013.html

Director's Cut na PSN. chyba coś przeoczyłem... czy to nie miał być exclusive dla Wii U?


  • 0

#1352 Kaxi Napisany 25 października 2013 - 12:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 152 Postów:

Miał być, ale sprzedaż konsoli N sprawiła, że nie jest.

 

Okazuje się jednak, że pomimo możliwości używania Vity (PS) i Smartglassa (X) i ta wersja na Wii U jest definitywna. Tak przynajmniej wynika z wrażeń graczy. Otóż tylko wersja na Wii U została zrobiona przez Straight Right, reszta to konwersje zrobione przez inne studio, którego nie znam (Snow In cośtam).

 

Wg wrażeń graczy wersja na PS3 ma coś zjechane z dźwiękiem, wersja na PC działa kiepsko nawet na mocnych kompach. Nic nie wiadomo jeszcze o wersji na 360.

 

No i ostatecznie gierka chodzi na Wii U po tyle samo, co na inne konsole, a miała pierwotnie być droższa.


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 25 października 2013 - 12:12

  • 0

#1353 kowal Napisany 25 października 2013 - 12:15

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

cholera dali by same walki z bossami jako dlc i byłby spokój.


  • 0

#1354 cwany-lis Napisany 09 grudnia 2017 - 20:12

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

właśnie kończę na x360 ale pod sam koniec gry w rozdziale 15 gra zawiesza się ciągle w tym samym momencie - mam wersję PL, nie pomaga wczytanie innego stanu gry ani czyszczenie pamięci podręcznej - gra oczywiście oryginalna - ktoś się spotkał z czymś takim?


  • 0

#1355 Chewie Napisany 09 grudnia 2017 - 20:52

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Ni ale też mam deusa na xboxa moge ci dac. Ale watpie zeby to bylo przez trefna plytke?


  • 0

#1356 cwany-lis Napisany 09 grudnia 2017 - 21:12

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

okazało się, że miałem błąd o którym pisano na gamesfaqu - kilkunastu graczom giereczka zawieszała się to tu to tam - ale mnie zaszczyt kopnął :uff:

 

w rozdziale 15 wystarczy na początku przez kilkanaście minut ustawiać schody ze skrzynek by dostać się do hangaru w sposób, którego gra nam nie sugeruje i tym samym nie musiałem przechodzić przez lokację, która wiesiła mi całą rozgrywkę

 

a sama gra mocno OK, cacy, jak skończę to napiszę więcej !


  • 1

#1357 Chewie Napisany 09 grudnia 2017 - 21:28

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Ok! Ja jeszcze tam nie doszedlem wiec nie wiem czy tez mnie to spotka


  • 0

#1358 cwany-lis Napisany 10 grudnia 2017 - 16:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 566 Postów:

Skończone - było syto i dobrze, ze dwa razy przysiedziałem dzień cały nie mogąc się od gry oderwać. Przez pół gry skradałem się wielce by kilka razy dać upust fantazji rodem z CoD'a - te bronie aż się proszę by je używać, aczkolwiek kilka totalnie nie przydaje się wcale. Ba, nie ma nawet sposobności by jakoś sensownie huknąć z karabinu laserowego i plazmowego, o wyrzutni nie wspominając.

 

Gra jest mocno pudełkowa tzn. po kilku godzinach mechanikę zna się na wylot, bardzo sympatyczne i ciepłe barwy, kontrast w stosunku do przedmiotów, których można użyć - aż się prosi by myszkować po laboratoriach i dzielnicach biedoty. Nic nie daje takiej satysfakcji prawdziwemu mężczyźnie, jak przedzieranie się pół godziny przez kible, kanały by ostatecznie w stróżówce zmienić stosunek robotów do otoczenia na wrogi :banderas: 

 

Fabuła - potrafi wciągnąć i razem z przemyślaną oprawą mocno satysfakcjonuje, immersja na szóstkę z minusem, bo przerysowany finał i kilka wątków nie wyjaśnionych w całości - brakowało mi templariuszy i nazistów ale stratę przeboleję, jak na giereczkę video wcale dobrze ukazano problemy trapiące społeczeństwo i grzechy główne władzy. 

 

Wrażenia z gry mocno satysfakcjonujące, szkoda, że misje poboczne trzeba samemu wyszukać i natrafia się na nie zupełnie przypadkiem np. pytając barmana w klubie. 


  • 0



Inne z tagami: