Skocz do zawartości

Ile macie gier?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 11:47

Gość__*
  • Goście
Mam nadzieje,ze nie było tego tematu..
No właśnie...ile macie gier?
Ja mam 6 (orginałów oczywiście).I zero piratów..
Mała kolekcja...ale za to same hity(MGS2:S,GTA3,GTA:VC,GT3,FFX,SSX3)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 12:26

Gość__*
  • Goście
z oryginalow mam 2 killery: MGS2 oraz GTA3
poluje jeszcze na nowiutkie, angielskie Vice City...
  • 0

#3 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 15:39

Gość__*
  • Goście
Troche sie pozbyłem i samych na PS2 mi zostało 9 (oryginały)
-Final Fantasy X
-PES3
-Primal
-Soul Calibur 2
-Eye Toy
-NBA Street Vol.2
-Tekken 4
-Silent Hill 3
-Tony Hawk:Underground
  • 0

#4 luck1985 Napisany 19 maja 2004 - 15:51

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Hyhy ja mam 10 narazie 8)

Wladca Pierscieni : Powrot Krola
Rise To Honour
Moto GP 3
True Crime
James Bond EON
Manhut
FFx
FF x-2
Dark Cloud 2
MGS 2
  • 0

#5 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 16:18

Gość__*
  • Goście
Oto moja kolekcja:
GTA 3
GTA Vice City
PES 3
Devil May Cry
The Getaway
THPS 3 & 4
Smuggler's Run
State of Emergency
Silent Hill 2 DC
Gran Turismo 3
Frequency
Worms 3D
LOTR: Two Towers

W sumie 14 pozycji :D
  • 0

#6 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 17:20

Gość__*
  • Goście
Jak narazie uzbierałem 18 gier (oryginały):

:arrow: SSX
:arrow: Gran Turismo 3: A - spec
:arrow: Tekken Tag Tournament
:arrow: Resident Evil Code - Veronica X
:arrow: Devil May Cry
:arrow: Jak and Daxter: The Precursor Legacy
:arrow: Grand Theft Auto 3
:arrow: Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
:arrow: Final Fantasy X
:arrow: TimeSplitters 2
:arrow: Grand Theft Auto: Vice City
:arrow: Medal of Honor Frontline
:arrow: Silent Hill 2 - Director's Cut
:arrow: Silent Hill 3
:arrow: Jak 2: Renegade
:arrow: Virtua Fighter 4 Evolution
:arrow: Prince of Persia: The Sands of Time
:arrow: Burnout 2: Point of Impact
  • 0

#7 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 18:19

Gość__*
  • Goście
pokaźna kolekcja Zaknafein :!:
oto i moja:
Silent Hill 2
Metal Gear Solid 2
Virtua Fighter 4
SSX Tricky
Final Fantasy VIII
Final Fantasy X
Final Fantasy X-II
Pro Evolution Soccer 3
Eye Toy : Play

  • 0

#8 cwany-lis Napisany 19 maja 2004 - 19:02

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
MGS2 Sons of liberty
GTA : Vice City
PoP : Sands of time
Return of the King
Two Towers
FFX
MoH : Frontline
Rigde racer V

FFVIII

i to narazie daje 9 gier, jeszcze ich wszystkich nie przeszedłem więc po co kupować nowe ;)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 19:40

Gość__*
  • Goście
Nie stac mnie zeby "zbierac" gry i dlatego jak ktoras przejde to sprzedaje zeby miec kase na nastepna, a obecnie mam:
:arrow: GTA: Vice City (chyba nigdy nie sprzedam)
:arrow: Tekken 4
:arrow: The Getaway
:arrow: Smuggler's Run
:arrow: Manhunt
:arrow: MoH: Rising Sun
  • 0

#10 kotlet Napisany 19 maja 2004 - 21:47

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Na Playstation 2 mam tylko cztery gry, ale za to orginały i hity :
Grand Theft Auto : Vice City
Ratchet & Clank (tylko 79 złotych)
The Getaway (tylko 79 złotych)
Metal Gear Solid 2 : Substance.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 20 maja 2004 - 09:11

Gość__*
  • Goście
Narazie mam tylko:
:arrow: LOTR two towers
:arrow: LOTR powrót króla
:arrow: Freedom Fighters
:arrow: Ratchet 'n' Clank
  • 0

#12 simian raticus Napisany 20 maja 2004 - 09:18

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Mam od groma piratów, ale se nie pogram, bo laser mi padł...
  • 0

#13 Blizzard Beast Napisany 20 maja 2004 - 09:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
U mnie oczywiscie same oryginaly, na razie jedynie:
:arrow: Timesplitters 2
:arrow: XIII
:arrow: Shox
:arrow: FreakStyle

ale zaznaczam, ze to jedynie te, ktore naleza do mnie. W sumie z kumplami towrzymy biblioteczke, i w niej znajduje sie duuuzo wiecej gier niz ja mam, sila rzeczy ja juz ich nie kupuje.
  • 0

#14 Duo Napisany 21 maja 2004 - 13:14

Duo

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
A oto moja wsoła gromadka w kolejności kupowania:
Devil May Cry
Final Fantasy X
Metal Gear Solid 2: Substance
Gran Turismo 3
Soul Calibur 2
Castlevania
Virtua Fighter 4: Evolution
Silent Hill 2: Director's Cut
Shadow of Memories
Silent Hill 3
czyli w sumie już 10 tytułów :D
  • 0

#15 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 16:26

Gość__*
  • Goście

Mam od groma piratów, ale se nie pogram, bo laser mi padł...

I bardzo dobrze! Masz nauczke...hehehe
jakbyś miał orginały...pograłbyś dłużej...hyhyhy
  • 0

#16 luck1985 Napisany 21 maja 2004 - 17:07

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
E tam gadanie , slyszalem o przypadkach ze ktos kupil PS2 gral nawet nie tydzien i laser mu padl , a znam takich co do dzis graja na PSX na przerobionym i nic nie siadlo :D
  • 0

#17 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 18:16

Gość__*
  • Goście
Ja soniaka mam już jakieś dwa latka i laser mi jeszcze nie nawalił, a śmigam tylko i wyłącznie na piratach :D . W swojej kolekcji mam tylko jeden orginał Dynasty Warriors 2, bo kupiłem go za śmieszne pieniądze i do tego około 48 piratów :twisted: .
  • 0

#18 marioo Napisany 21 maja 2004 - 18:31

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Ja mam gier za dużo :cry: przez to nie wiem w co grać...heh

a tak na poważnie wypisze wszystkie originały:)

Silent Hill 1,2,3
MGS2
Forbidden Siren
fatal frame
PES 2,3
Splinter Cell
GTA 3, Vice City
DMC
Time Spliters2
Manhunt
Gran Turismo 3
MOH frontline
Prince of persia
Tekken 4( najgorsza chyba z mojej kolekcji:P
Resident Evil-veronica
Beyond Good & evil
Colin McRae3 (jesuuss co to za beznadzieja- kto chce kupić:P heh)

o piratach pisac nie będe....

Miałem tych gier więcej ale pozbywam się regularnie na allegro, teraz też kilka pozycji sprzedam:( muszę bo za dużo nowości bedzie:) trzeba miec kaskę...
  • 0

#19 Gość__* Napisany 21 maja 2004 - 22:48

Gość__*
  • Goście
W swojej kolekcji gier na PS2 mam same orginały i oto one:
:arrow: Jak and Daxter
:arrow: Jak II
:arrow: Ratchet 1
:arrow: Ratchet 2
:arrow: Primal
:arrow: Drakan The Ancient Gates
:arrow: Two Towers
:arrow: Return of the King
:arrow: Moratl Kombat Deadly Alliance
:arrow: Dark Chronicle
:arrow: Haven Call of the King
  • 0

#20 luck1985 Napisany 21 maja 2004 - 23:03

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Mario i na co Tobie te orginaly ? skoro masz piarty to po co chcesz kupic GT4 za 200 zl jezeli mozesz za 20 zl ???????? to tylko taki przyklad bo sadzilem ze albo piraty albo orginaly , dziwne dla mnie jest miec piraty i orginaly 8)
  • 0

#21 marioo Napisany 22 maja 2004 - 00:13

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
A kto powiedział że chcę kupić GT4?? I nie kupuje gier za 200( poza kilkoma wyjatkami) tylko kupuje taniej( allegro). A na twoje dziwne pytanie odpowiadam: Originały są mi po to ponieważ lubie je mieć... to prawda że na grach originalnych gra się przyjemniej, nie wiem dlaczego tak jest , poprostu jest przyjemniej. A piraty to fajna rzecz ::) ale zakończmy ten temat już na tym etapie bo podobny juz istnieje...

ps: Nie rozumię Ciebie, dlaczego dziwne jest miec originały i piraty?? a co ma jedno z drugim wspólnego :?: :?: To tak jakbyś powiedział "dziwnie jest mieć originalne spodnie i podróbkii? albo jedno albo drugie." ...Nie sądzisz że brzmi to conajmniej dziwnie :roll:
Promo: Backupy mam bo mam tego mozliwość, lub inaczej, nie mam takiej mozliwośći by kupować w miesiącu 5 originalnych gier. ( musiałbym byc chyba jakimś prezesem który ma na koncie setki tysięcy złotych by sobie na to pozwolić).....
Secundo: Luck a Ty myślisz że gracze pecetowi tez graja tylko na kopiach...nie , a wiadomo że jest to takze ogólno dostępne i tolerowane?
A ja jak mam napływ gotówki to sobie kupie originała i wtedy czuje się lepiej , to tak samo jak kobieta kupujaca sobie setną pare butów...Po prostu czuję sie jak gracz :twisted: , i chciaz trochę czuję się lepiej posiadająć te kilka originałów, aniżeli same piraty....juz teraz rozumiesz?
  • 0

#22 Blizzard Beast Napisany 22 maja 2004 - 00:28

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

ps: Nie rozumię Ciebie, dlaczego dziwne jest miec originały i piraty?? a co ma jedno z drugim wspólnego :?: :?: To tak jakbyś powiedział "dziwnie jest mieć originalne spodnie i podróbkii? albo jedno albo drugie." ...Nie sądzisz że brzmi to conajmniej dziwnie


Wydaje mi sie, ze Luckowi chodzilo o to, ze jesli jest to kwestia ekonomiczna, a w przypadku piractwa tak wlasnie jest, to ludzie raczej sa konsekwentni, tzn. jesli maja przyplyw gotowki nie kupia jak ty oryuginala, tylko jeszcze wiecej piratow.
  • 0

#23 marioo Napisany 22 maja 2004 - 00:35

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
No dobrze:) to ja podam inny przykład? co byście wybrali mając napływ gotówki podróbke Hugo Bossa( perfum) czy originał. Przecież to pachnie tak samo :wink: ..haa ja wybiorę originał ponieważ dłuzej trzyma zapach itd. Tak samo jest z grami, dłuzej działaja płytki i zawsze legelnie moge takową gre sprzedać za kwotę podobną przy pierwokupie.
Inny przykład, niedługo premiera MGS3, SH4, Killzone itd. i ja juz dziś wiem że zakupię te gry only original i basta, ponieważ te gry na to zasługuja. Coś w tym jest nie sządzicie?

A tak naprawdę to chodzi tylko o to kto ma jakie zaplecze finansowe. Niestety gry sa nadal zbyt drogie jak na Polskie warunki :evil: no ale trzeba sobie jakos radzić.
  • 0

#24 luck1985 Napisany 22 maja 2004 - 00:45

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nie no rozumialem czaly czas , ale dla mnie to jest dziwne , dla innych to moze byc calkiem normalne , a gra to nie perfum , tutaj tez bym wybral orginala , a zreszta czuc roznice :P No ale jezeli mam przerobiona konsole i np w czerwcu moge miec MGS3 (podaje przyklad) za 30 zl (tez przykladowa cena) to nie rozumiem na co czekac pol roku i kupic ta gre za 180 zl i rozumiem ze orginaly sa lepsze i wogole sie lepiej gra , ale dla mnie to jest dziwne , jezeli chodzi o gry i teraz o onich mowa , to tutaj woz albo przewoz , i tyle ..........To jezeli ktos gra na piratach i orginalach jak Marioo to napisal ze wie ze kupi te gry bo one na to zasluguja , czyli pirata kupujesz gry ktore sa nie warte wydania 180 zl czyli krotko piszac shit a nie gra , to po co taka gre kupowac :P jak mozna kupowac same orginaly ktore na to tylko zasluguja :P
A co do cen gier to jest lepiej nowe we folii platynki mozna miec za 69 zl 79 zl 99 zl lbo 119 zl taka cena standart to 79 zl czyli nie jest zle , gdyby platyny byly po 29.99 zl :P a nowki cos kolo 80 zl , to sadze ze wiekszosc by grala na orginalach , i tak wygladalo to inaczej za czasow PSX gdzie prawie kazdy mial piraty , dzis przy PS2 wyglada to inaczej , wiekszosc ma orginaly .


EDIT: No wlasnie ! pokrecone to troszke , i nie zrozumiem tego hehehe
  • 0

#25 marioo Napisany 22 maja 2004 - 00:51

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
No dobra Luck powiedzmy ze llepiej jeść gówno niż dzielić się tortem :twisted: I tu się zgadzam z Tobą, wiadomo ze nie jeden zakupi np. MGS3 te kilka miechów wcześniej , Widzisz i tu jest pies pogrzebany bo ja kupuje gry zawsze wcześniej( piraty) Jednak jeżeli mam wybór kupić pirata SH4 w czerwcu, to ja wolę poczekac do lpca, i mieć gre originalną z której zakupu bedę się naprawde cieszyć, Tak to wyglada u mnie ...

Ahhh nie gram w shity, kupuję gry originalne te na które się jaram juz od dawna.Powiedzmy że w backupy gram w te do których nic nie czuję mimo że gra może być genialna:P Ajjj strzasznie to pokręcone, mało kto mnie zrozumie:p
  • 0

#26 Gość__* Napisany 22 maja 2004 - 03:17

Gość__*
  • Goście
Ja cie kumam marioo... tez mam podobnie. Nigdy bym nie kupil pirackiego Finala, poniewaz jest to moja ulubiona seria i chce ja miec orginalna... Poza tym ja mam jeszcze jedno kryterium wyboru. jak wiadomo podczas gry na piracie konsola sie dławi (w niektorych przypadkach nawet bardzo). Wiec jesli gram w jakis krotki tytul po ktorego przejsciu wiecej go nie wlacze , to moze byc to pirat...natomiast jesli jest to gra typu PES, czyli taka w ktora gra sie przez caly rok, to wole miec orginal bo strasznie wkuza mnie to jak podczas meczu co pare sekund konsola dostaje zadyszki.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 06:40

Gość__*
  • Goście
Marioo, własnie dzieki ludziom myślacym w ten sposób co Ty (oraz osobom z nieprzerobionymi ps2 :D) rynek gier w Polsce się rozwija . To, że ktoś ma dostęp do backupów nie oznacza, że nie może kupić oryginała co jakis czas. Twórcy zarabiają, gracze mają w co grac i wszyscy są heppi :D .
  • 0

#28 syon Napisany 28 maja 2004 - 11:07

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
A ja mam 15 gierek z czego najlepsze to:

-MGS2:Substance
-CTA:VC
-GT3 A-spec
-SOCOM 1&2
-Devil May Cry
-Tenchu 3
-Splinter Cell i inne skradanki (w tym super Manhunt)

EDIT:

No liczba gier podskoczyła bodajże o jeden czy dwa tytuły (daleko mam do schowka, więc piszę z głowy). A do końca 2004 napewno jeszcze się powiększy (Killzone, B3, etc.).

Nawiązując to rozmowy o piratach i oryginałach to powiem tyle: każdy robi jak chce a to ,że woli sobie przerobić i "dorabiać" piratów to jush jego brocha ja tak nie moge bo oryginały sprawiają mi dwa razy więcej frajdy!! (a SOCOM'a pirata z headsetem to chyba sobie nie kupie, prawda? )

-pozdro
  • 0

#29 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 18:21

Gość__*
  • Goście
hmm do tego są inne działy panowie...ale jak już zaczęliście...to i ja coś dopisze:) Już to wcześniej pisałem ale co tam....Ja piractwo widze jako błędne koło...Wszystko sie zaczyna od pytania: "dlaczego ludzie kupują piraty?"->"bo orginały są za drgie."->"dlaczego orginały są drogie->"bo ludzie kupują piraty...."i błędne koło sie zamyka..Na szczęście jest pewna grupka "buntowników",którzy sr*ją na piratów i dają zarobić producentom gry"x"lub"y"...Bardzo sie ciesze,ze tacy ludze są(m.in.ja)..Wojownicy o "lepsze jutro"...A piraci i ich klijenci?cóż...shame on you!!!!
  • 0

#30 Texz Napisany 29 maja 2004 - 15:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
stasus: 20 orginałów
145 piratów (+ 34 jap. versions)
4 zepsute wersje
2 nie działające.
  • 0