Skocz do zawartości

Ile macie gier?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 31 maja 2004 - 14:10

Gość__*
  • Goście
Ja mam około 90,ale kolekcja się powiększa...
  • 0

#32 Kyo Napisany 04 czerwca 2004 - 21:33

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
To i na mnie przyszła pora. Wszystkie następujące gry są oryginalne.

- Devil May Cry
- Metal Gear Solid 2 - Sons of Liberty
- Final Fantasy X
- Onimusha 2 - Samurai's Destiny
- Tenchu - Wrath of Heaven
- Kingdom Farts... eee... Hearts
- Tenchu - Stealth Assasins
- Final Fantasy 7
- Final Fantasy X-2
- Way of the Samurai 2
  • 0

#33 Shinigami Napisany 04 czerwca 2004 - 22:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ja mam:
:arrow: Devil May Cry
:arrow: The Bouncer
:arrow: Tekken 4
:arrow: WRC 2
:arrow: EyeToy Play
Wszystkie orginalne. Do tego dokupie sobie MGS:Substance orginalnego i Rippera 2 też orginalnego :D A potem to będe wydawał po 10 nie 20 zł, zna się tych ludzi :D
  • 0

#34 luck1985 Napisany 04 czerwca 2004 - 22:08

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Mi doszla jedna gra do kolekcji mianowicie Gran Turismo 4 P.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 08:52

Gość__*
  • Goście
Moje to:
-MGS (cholerne metalgiry :wink: , męcze się już drugi dzień)
-THPS3
-NBA2k3
-GTA VC
-GT
-Rachet&Clank
Oryginały :P .
  • 0

#36 Gość__* Napisany 07 czerwca 2004 - 11:17

Gość__*
  • Goście
wiecie co...Nie piszczie o piratach...ile ich macie..itp...Piszcie o orginałach..Bo to jest o wiele ciekawsze..Mam nadzieje,że mnie posłuchacie :)
Btw w środe dostane SOCOM'a I czyli będe miał już 6gier!
  • 0

#37 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 13:06

Gość__*
  • Goście
Niech będzie, mam 2 oryginały - rekord świata...
  • 0

#38 luck1985 Napisany 08 czerwca 2004 - 13:10

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
No to oprocz swoich "gier" mam dwie orginalne plyty z demami Demo one z konsola i jedna plytka z gazety :D
  • 0

#39 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 16:11

Gość__*
  • Goście
Ja mam 80 gier i mam nadzieje że w końcu wszystkie skończe! Mam w dupie wydawców bo chyba isch straszy jeśli sądzą że będe płacić 200zł za pare dni grania. To jest chore! To ile bym musiał zarabiać żeby grać we wszystko co chcę?
  • 0

#40 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 16:20

Gość__*
  • Goście
a tak po za tym to kto tak naprawdę dostaję kase za oryginały? Wydawca? Pomysłodawca? Wydaje wam sie że jak kupicie oryginalną płytę z muzyką albo grą to dajecie kase developerowi? Oni już dawno dostali swoją kasę a kasa idzie tylko do kieszeni nadzienych firm które te gry wydają i chca grubej kasy od nas graczy - wiemy doskonale jak wygląda sytuacja w innych krajach - gracze mogą sobie spokojnie pozwolić an kilka oryginałów w miesiącu bo ceny gier są dostosowane do zarobków a u nas cenowa anarchia - ludzie zarabiają marną kase i mają taką grubą kase płacić! NIGDY W ŻYCIU! miałem kiedyś saturna i miałem same oryginały ale ile ich miałem pod koniec? 13! A ile miałem po pół roku posiadania psx-a? 55! Nie mam już więcej ochoty patrzeć na gazety i dostawać nerwicy ponieważ nie moge sobie pograć w klilka superhitów i muszę wybrać jeden. Te czasy się skończyły i dopóki będę mógł mieć piraty to będę je sciągał i koniec ponieważ nie stać mnie na oryginały i jeśli nie miałbym internetu to prawdopodobnie miałbym 3 gry na krzyż!Współczuję wam koledzy jeśli macie tylko kilka tytułów i na tym koniec poniewaź to tak jakby mieć piękną kobietę i móc tylko uprawiać z nią seks tylko kilka razy - nei będe już mówił co by się stało jakbym wywalił 200 zł na gre a ona by mnie nie wciągnęła (tak jak 3/4 moich gier)
  • 0

#41 Gotenks Napisany 08 czerwca 2004 - 16:49

Gotenks

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Ja konsolę mam od wczoraj :)
A lista gier jest na razie skromna:

- Final Fantasy X
- Forbidden Siren

Oczywiście są to oryginały.

Czekam jeszcze na dwie gry: Devil May Cry i GTA: Vice City. Mam nadzieje, ze dostane je w tym tygodniu :roll:
  • 0

#42 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2004 - 18:44

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Mam w dupie wydawców


Oni ciebie tez, badz pewien.

To ile bym musiał zarabiać żeby grać we wszystko co chcę?


Policz. Chyba, ze to za trudne.

Te czasy się skończyły i dopóki będę mógł mieć piraty to będę je sciągał i koniec ponieważ nie stać mnie na oryginały i jeśli nie miałbym internetu to prawdopodobnie miałbym 3 gry na krzyż!Współczuję wam koledzy jeśli macie tylko kilka tytułów i na tym koniec poniewaź to tak jakby mieć piękną kobietę i móc tylko uprawiać z nią seks tylko kilka razy - nei będe już mówił co by się stało jakbym wywalił 200 zł na gre a ona by mnie nie wciągnęła (tak jak 3/4 moich gier)


Powiem tak. Pieprzysz jak poturbowany zajac. Naprawde, kondolencje. Ale to nie jest temat, w ktorym gadamy o piractwie, wiec z laski swojej, jesli bedziesz mial ochote jeszcze poprzedstawiac swoj fascynujacy tok rozumowania, to wyynies sie, np. tu:

:arrow: http://www.neo-plus.... ... sc&start=0 - Orginaly -Piraty
  • 0

#43 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2004 - 18:45

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Mam w dupie wydawców


Oni ciebie tez, badz pewien.

To ile bym musiał zarabiać żeby grać we wszystko co chcę?


Policz. Chyba, ze to za trudne.

Te czasy się skończyły i dopóki będę mógł mieć piraty to będę je sciągał i koniec ponieważ nie stać mnie na oryginały i jeśli nie miałbym internetu to prawdopodobnie miałbym 3 gry na krzyż!Współczuję wam koledzy jeśli macie tylko kilka tytułów i na tym koniec poniewaź to tak jakby mieć piękną kobietę i móc tylko uprawiać z nią seks tylko kilka razy - nei będe już mówił co by się stało jakbym wywalił 200 zł na gre a ona by mnie nie wciągnęła (tak jak 3/4 moich gier)


Powiem tak. Pieprzysz jak poturbowany zajac. Naprawde, kondolencje. Ale to nie jest temat, w ktorym gadamy o piractwie, wiec z laski swojej, jesli bedziesz mial ochote jeszcze poprzedstawiac swoj fascynujacy tok rozumowania, to wynies sie, np. tu:

:arrow: http://www.neo-plus.... ... sc&start=0 - Orginaly -Piraty

Poza tym, jesli nie jestes w stanie zebrac mysli w jednym poscie, uzywaj przycisku "edytuj" nad nim - naprawde przydatne.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 19:34

Gość__*
  • Goście
palant
  • 0

#45 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2004 - 19:59

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

palant


To do mnie? Tylko na tyle cie stac? Tak zwykles dyskutowac? Widocznie jeszcze do normalnej wymiany opinii nie dorosles. Nawet mi sie nie chce ripostowac.

I jeszcze jedno. Nie obrazaj innych forumowiczow, bo sam chyba nie chcialbys byc obrazany, co? Wiec bez takich tekstow.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 20:19

Gość__*
  • Goście

Współczuję wam koledzy jeśli macie tylko kilka tytułów i na tym koniec poniewaź to tak jakby mieć piękną kobietę i móc tylko uprawiać z nią seks tylko kilka razy - nei będe już mówił co by się stało jakbym wywalił 200 zł na gre a ona by mnie nie wciągnęła (tak jak 3/4 moich gier).


Porównanie konsoli do kobiety nawet ci wyszło - tyle tylko , ze ja to widze inaczej. Granie na piratach to sex z wieloma kobietami - niewazne czy ładne czy brzydkie, mądre czy głupie ważne aby je zaliczyć :D. Tymczasem te kilka oryginałów to własnie taka kobieta z klasą - piekna bo sam ją wybierałes pod kątem swojego gustu, bardzo cenna bo dla niej musiałes zrezygnowac z innych.

A co do drugiej częsci wypowiedzi - skoro 3/4 twoich gier cie nie wciągnęło to po co je kupiłes ?? Tak cięzko przeczytać recenzje w prasie czy internecie i wysnuć wnioski czy giera jest warta zakupu ? Teraz jak trafisz na dobra gre, która rozkręca sie po jakimś czasie to prawdopodobnie rzucisz ja na półke :roll: .
  • 0

#47 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 23:06

Gość__*
  • Goście
nie zrozumiałeś mnie - 3/4 moich gier w ogóle mnie nei wciągnęło a mam JEDYNIE gry króre dostały minimum 7.5i wyżej i czytam wszystkie recenzje w n+,ign i gamespot ale po prostu nie mają tego czegoś a rozbawiłeś mnie mówiąc że piraty się 'zalicza". To brednia. Przecież gram w tą samą grę co ty, poswięcam jej tyle samo czasu, działa na mnie tak samo tylko że ludzie którzy kupują oryginały pzy przechodzeniu gry doskonale wiedzą co ich czeka. .. NIC ICH NIE CZEKA bo muszą uzbierać na następną grę i mogą albo chodzić zaliczać grę na 100% albo przejść jeszcze raz. JA MAM WYBÓR! Ogromny i nieograniczony i to jest piękne, a to że wkłądamy to czytnika płyty tylko że twoja jest wytłoczona i nadrukowana oryginalnie a moja wypalona w domu i z nadrukiem z drukarki nie znaczy że gry się zalicza - chcesz powiedzieć że ludzie któzy grają w piraty nie wgłębiają się w gry czy co? A może mają inny stosunek do gier bo nie mają do niej SZACUNKU bo nie wywalili w nią 2 bańki!Chodzi o to że gdy wywala się tyle kasy to gra AUTOMATYCZNIE ma szacunek bo trudno z siebie zrobić idiotę który wywala tyle kasy więc wiadomo że nasza kupiona gra na pewno jest dobra i w ogóle a to że mam gry za darmo oznacza że mogę subiektywnie i bez patrzenia na portfel i wspomnienia typu "jak pięknie się na ta grę czekało" ocenć i powiedzieć że grafa piękna ale mnei nei wciąga i po prostu odstawić. Ty takiego wyboru nie masz i dobrze o tym wiesz bo nie możesz zmarnować tyle kasy i dlatego przy wyborze tytułu musisz przeżywac koszmar. Współczuję.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 23:11

Gość__*
  • Goście
aha co do drugiej części i rozkręcaniu się gry - jakie gry miałeś na myśli? Nie znam gry która się rozkręca przez kilka porządnych godzin ale może powiesz mi o jakie chodzi bo naprawdę mnei zdziwiłeś. Wszyscy doskonale wiemy że gra albo od razu trzyma nas przy telewizorza albo robi to już po godzinie albo dwóch więc nie sądzę abym cokolwiek przoczył. Jeśli gra jest dobra dokończę ją tak samo jak ty i bez strachu że gra się kończy i znowu trzeba docisnąć pasa.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 23:13

Gość__*
  • Goście
"Policz. Chyba, ze to za trudne."

"Powiem tak. Pieprzysz jak poturbowany zajac. "

to wg ciebie nie są obraźliwe teksty?
  • 0

#50 luck1985 Napisany 08 czerwca 2004 - 23:15

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Swiete slowa , ale czy az takie to nie wiem :P Ale znam te uczucie hehhe doskonale , wydac na gre 200 zl to nie ma wyjsca albo szybko isc i oddac albo poprostu grac bo szkoda kasy na niej wydana , jak juz pisalem gdzie wczniej gdybym wydal za 12 godzin przyjemnosci na gre za 200 zl o tytule kazdemu znanym czyli MGS2 to bym sie ladnie wkurzyl ............. ok mozna dostac za 180 zl a na aukcjach niegdys za 150 zl nawet ale za 12 godzin tyle kasy to i tak duzo ale tutaj moze sie wpisac "pablohp"
ktory wydal na MGS2 chyba cos kolo 170 zl a po kilkunastu dniach widzi oferte ze nowka kosztuje 119 zl .......... teraz on wydal na nia 170 zl przejdzie ja w dzien i pojdzie sprzedac , dostanie za nia 80 zl to duzo ! a taki kolega wyrzej czy inni kupi dvd-r za 7 zl wypali gre i jak bedzie kicha to 7 zl przezyje albo sprzeda kumplowi za browarka :D

A co do czytania recek i patrzenie na ocene czy na co tam nie ma sensu i mija sie z celem bo na co komu to ze kupi gazete a tam ze FFx-3 ( przyklad) to super gierka ma 9,9 wszytko ok totalny wypas , i ktos nie lubi RPG i co ma kupowac ta gre bo jest extra ? No raczej , kazdy ma inny gust najczesciej gazety opisuja obiektywnie gre ew moga cos dodac od siebie , ale gra moze miec nawet 4 w ocenie a jednemu sie spodoba , drugiemu nie .

Ale generalnie to zly temat trzeba przejsc do innego bo tutaj mowa o ilosci gier a nie jakie gry uzywamy :P
  • 0

#51 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 23:26

Gość__*
  • Goście
Taką grą jest np. Final Fantasy X - pocżatek nie jest jakiś porywajacy (nie mówie o filmikach tylko o gamepalyu). Gra rozkręca sie dopiero po jakimś czasie. Obecnie mam na liczniku 40 godzina wiem ze pogram gdzies z 80.

Co do "zaliczania" tytułów i tym podobnych kwesti. Z poprzedniego postu wywnioskowałem ze nie kręci cie 3/4 gier które posiadasz:

Współczuję wam koledzy jeśli macie tylko kilka tytułów i na tym koniec poniewaź to tak jakby mieć piękną kobietę i móc tylko uprawiać z nią seks tylko kilka razy - nei będe już mówił co by się stało jakbym wywalił 200 zł na gre a ona by mnie nie wciągnęła (tak jak 3/4 moich gier).


Logiczne jest więc pytanie o cel kupowania tylu gier. Z oryginałami jest tak, ze musisz dojść do wniosku, iż nie musisz grać we wszytsko co wyjdzie. Nawet jesli ma sie kasę a nie popracuje sie nad mentalnością to dlugo sie na oryginałach nie pogra. Napewno zansz osoby mające dużo kasy a i tak grające na piratach.

Przy okazji - przytaoczyłes argument o grafice. Dla mnie nie jest to najwazniejszy element (choć oczywiscie na grafe patrze).


co do czytania recek i patrzenie na ocene czy na co tam nie ma sensu i mija sie z celem bo na co komu to ze kupi gazete a tam ze FFx-3 ( przyklad) to super gierka ma 9,9 wszytko ok totalny wypas , i ktos nie lubi RPG i co ma kupowac ta gre bo jest extra ?


Sorki, ale teraz mnie rozwaliłes :D. Skoro ktoś nie lubi RPG to nie musi tej gry kupowac - choćby dostała i 10+. Napisałem przcież , zeby czytać recenzje i znajdowac gry, które cie interesują. Jesli nie interseuje cie RPG to po jaką choler masz wogóle myslec o kupnie tej gry. Brak logiki.
  • 0

#52 luck1985 Napisany 08 czerwca 2004 - 23:45

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

co do czytania recek i patrzenie na ocene czy na co tam nie ma sensu i mija sie z celem bo na co komu to ze kupi gazete a tam ze FFx-3 ( przyklad) to super gierka ma 9,9 wszytko ok totalny wypas , i ktos nie lubi RPG i co ma kupowac ta gre bo jest extra ?


Sorki, ale teraz mnie rozwaliłes :D. Skoro ktoś nie lubi RPG to nie musi tej gry kupowac - choćby dostała i 10+. Napisałem przcież , zeby czytać recenzje i znajdowac gry, które cie interesują. Jesli nie interseuje cie RPG to po jaką choler masz wogóle myslec o kupnie tej gry. Brak logiki.



Wiem sam sie rozwalilem jak to przeczytalem drugi raz :D hahahaha Ale tutaj dopisze tyle ze sam nie lubie RPG ale FFx kupilem bo mi sie podobaly filmiki i opinie byly ze gra typu MUST HAVE , jak sam napisales i co juz slyszalem gra sie rozkreca pozniej ja mam 12 godzin i narazie nic special , ale ok to wyrzej to kit z tym bo zamieszalem lol
  • 0

#53 Gość__* Napisany 08 czerwca 2004 - 23:57

Gość__*
  • Goście
stary to jest tekst roku "nie musze grać we wszystko co wyjdzie?" A CO DO K***Y NĘDZY JEŚLI CHCE? CO WTEDY MAM PROBLEM? Nie to ty masz problem. ja nie muszę układać filozofii zapobiegającej wkurzaniu się przy wchodzeniu do sklepów. Oh w ten super tytuł nie muszę grać.. w ten też nie... on jest tylko dla wystawy.... TAK MAM MYŚLEĆ? BUHAHAha nie nie nie moge stary . To tak jak nie wiem z czym nie ma porównania. Mam się wyrzekać super tytułów? A final x wciąga od razu ale janie musiałem go męczyć 80 godzin bo mi się nie chciało a gdyby mi się chciało to męczył bym go nawet 100 niezależnie od tego ile w tym czasie gier bym sciągnął. rozumiesz? Wydaje ci się że jesteś lepszy? Że jesteś oryginalnym hardcorowcem? Jesteś konsolowym monogamistą i jeśli nie grasz we wszystko co wychodzi to współczuje bo gier jest dużo, czasu mi nie starcza na wszystkie i nie czuję się z tym źle. Była juź gatka o oryginalnym windowsie itd i nie zaczynajmy tego tutaj ale czy jakbym ci zaoferował paliwo do auta po 10% ceny to powiedziałbyś "nie bo kocham orlen i shell i aral i bp?" Wydaje mi się że nie i skończ myśleć że piraci nie potrafią docenić gier itd. A w czzasach amigi czy c64 kupowałeś oryginały? Szedłeś ne giełde i mówiłęś głośno "GDIZE SĄ ORYGINAŁY???" pamiętasz w ogóle te czasy? To wszystko kwestia poglądów niczego innego i nie można nic nikomu narzucać ani nikogo krytykować bo nikogo nie okradam, nic nikomu nie zabieram i z faktem ze mam tyle iger czuję się wspaniale i też ci tego życzę. A jak ci zależy żeby gra wyglądała jak oryginał to moge ci pokazać moje gry i miałbyś duży problem żeby je odróżnic od oryginałów (tylko po kontakcie z bliiska ale nie o to chodzi) Kopia to zawsze kopia ale treśc zawsze dokłądnie ta sama.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 00:16

Gość__*
  • Goście
a po za tym to wspaniałe być częscią pewnej grupy ludzi którzy dzielą się grami za darmo i traktują się jak przyjaciół. O ile dobrze widziałem na stronie ign to premiera w sklepach Splinter Cell Pandora Tommorow na Ps2 ma być 17 czerwca a według gamespot 15 czerwca. Ja mam tą grę juz od 4 dni i to jest tylko JEDEN przykład bo zwykle mam gry w takich terminach (grupy pirackie mają swoich ludzi w firmach które produkują i dystrubutują gry) Mamy wszystko co jest i to się nigdy nie skończy ponieważ nawet jeśli oryginał będzie kosztował 10zł a pirat 5 to 50% ludzi statystycznie wybierze pirata. Różnica pomiędzy liczbą 200zł a 7zł musi sie zmniejszyć wtedy piractwo się zmniejszy. Pamiętam akcję jak w sklepach i kioskach były gry za 20 i 30zł (nowe) gry oryginalne (np larry 7 czy obywatel kabuto na pc lub ostatnia podróż) Kupowałem te gry bo nie było mi szkoda wydać trochę więcej ale gdyby kosztowały 100zł to raczej nikt by tego nie kupił. Nigdy bym nie poznał wspaniałego świata ratcheta i clanka , masy przygodówek ktore ziśkocham, wspaniałych horrorów (sh raczej bym i tak kupił) i mam sobie odmawiać takich wspaniałych chwil? Nigdy!
  • 0

#55 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 00:20

Gość__*
  • Goście
fuck ale się rozpisałem.... a napisz mi skąd np miałbym wziąć osundtracki a silent hill któe tak kocham? Albo unikalne płyty artystów których w naszym kraju po prosu nie ma? no wszystko jasne nie musze grac i słuchać wszystkiego co wychodzi...
  • 0

#56 Blizzard Beast Napisany 09 czerwca 2004 - 01:13

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
1. Przyjmijmy w takim razie, ze poturbowany zajac znosi palanta.
2. Edytuj posty. Dwa podejscia, szesc tematow.
3. Usprawiedliwiaj sie ile wlezie, ale przestan przekonywac ludzi, ze to ty robisz dobrze. Bo w takiej sytuacji powtorze jeszcze raz - pieprzysz. Robisz zle, i piractwo nie jest ta forma dystrybucji, ktora powinna dominowac. Nie prezentuj pogladow Leppera.
5. Wszystko mozna sprowadzic przez net - czasy kiedy czegos nie mozna bylo dostac sie skonczyly.
6. Twoj poglad o tym, ze piractwo jest jakoby "piekne" to debilizm. Ono jest tak samo piekne, jak trzask miednicy w seksie z siedmiolatka.
7. Zal ci dwie stowki wywalic? Naprawde szkoda.
8. Skonczmy ten offtopic.

P.S. Szkoda, ze nowe konsole nie sa na kartridze. Ciekawe co bys wtedy zrobil.

EDIT: mi to sie do tej pory wydawalo, ze jak ktos jest piratem, to sie nie ma czym chwalic. Mozna bylo sie przyznac, i z bolem spowiadac, ze inaczej sie nie da, itd. A tu nagle wychodzi, ze to jakis jest wielki HC byc piratem :D Dobre. Powod do dumy sobie znalazles. Twoje prawo. Znam i takich, co sie chwalili komu to telefon podpieprzyli, i tez w oczach towarzystwa rosli. Coz, to chyba kwestia... wychowania?
  • 0

#57 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 02:51

Gość__*
  • Goście
6. Twoj poglad o tym, ze piractwo jest jakoby "piekne" to debilizm. Ono jest tak samo piekne, jak trzask miednicy w seksie z siedmiolatka.- chore porównanie
7. Zal ci dwie stowki wywalic? Naprawde szkoda. - tobie nie żal? Dziwne. Ale jeśli masz kase to spoko, ja też bym chętnie kupował oryginały ale policzmy 200zł = 27gier TAK JEST MI SZKODA!
8. Skonczmy ten offtopic.

P.S. Szkoda, ze nowe konsole nie sa na kartridze. Ciekawe co bys wtedy zrobil. - ciekawe co byś zrobił jakby windows albo ofiice były na tych kartridzach :P

"EDIT: mi to sie do tej pory wydawalo, ze jak ktos jest piratem, to sie nie ma czym chwalic. " no wydawanie 200zł to w dzisiejszych kryzysowych czasach powód do chwalenia się?
Mozna bylo sie przyznac, i z bolem spowiadac, ze inaczej sie nie da, itd. A tu nagle wychodzi, ze to jakis jest wielki HC byc piratem :D Dobre. Powod do dumy sobie znalazles. - no to jest jednak jakiś powód do dumy że nie musze pomagać utrzymywać pana sklepikarza, pana developera, pana producenta bo oni i tak nigdy nie narzekali
"Twoje prawo. Znam i takich, co sie chwalili komu to telefon podpieprzyli, i tez w oczach towarzystwa rosli. Coz, to chyba kwestia... wychowania?"

- hmm twoim zdaniem to jesat kradzież. To fakt. Ale te gry w necie są własnością ludzi któzy dobrowolnie mi je dają i to chyba jest cos innego niż ukraść komuś telefon no nie?

Jak chcesz to możemy skończyć ale ja dalej uważam że lepiej się czuje ze stosunkiem gier 27/1 i są one tyle samo warte mentalnei co oryginały i tu nie możesz się ze mną kłócić bo dane to tylko dane i są takie same obojętnie czy na kopii czy oryginale. Zresztą kupowanie oryginałów to pranie mózgu zrobione przez sony i microsoft - gdyby nie przeróba konsoli to psx NIGDY nie byłby tak popularny w naszym kraju (i ps2 też)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 08:44

Gość__*
  • Goście
Wiesz co wonsak, myslałem, ze sobie pogadamy, podyskutujemy ale widze że Blizard ma racje - nie da sie z toba dyskutowąc . Kilka przykładów:

stary to jest tekst roku "nie musze grać we wszystko co wyjdzie?" A CO DO K***Y NĘDZY JEŚLI CHCE? CO WTEDY MAM PROBLEM? Nie to ty masz problem.


Po pierwsze, nie wmawiaj mi, ze mam problem - ja czuje sie świetnie :D. Naprawde musisz grać we wszytskie gry ?? Fajnie, powodzenia życze - pewnie wszystkie kończysz :wink:.


A final x wciąga od razu ale janie musiałem go męczyć 80 godzin bo mi się nie chciało a gdyby mi się chciało to męczył bym go nawet 100 niezależnie od tego ile w tym czasie gier bym sciągnął. rozumiesz? Wydaje ci się że jesteś lepszy? Że jesteś oryginalnym hardcorowcem? Jesteś konsolowym monogamistą i jeśli nie grasz we wszystko co wychodzi to współczuje bo gier jest dużo, czasu mi nie starcza na wszystkie i nie czuję się z tym źle


Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem - gdzie napisłem ze uwazam sie za lepszego czy coś takiego ? Widac ty czujesz sie gorzej skoro cały czas musisz leczyć swoje kompleksy i wmawiać innym coś czego nie powiedzieli. A z tym monogamistą to mnie rozwaliłes - tak sie składa że mam Gamecuba i PS2, od 94 grałem na PC, automatach i pegazusie (było więcej konsol ale pisze tylko te które posiadam/posiadałem na wlasnośc). Gram w hity a to ze kupie je np. 3 miesiące po premierze nie stanowi dla mnie problemu.
A w gry od Midasa też grasz ???

hmm twoim zdaniem to jesat kradzież. To fakt. Ale te gry w necie są własnością ludzi któzy dobrowolnie mi je dają i to chyba jest cos innego niż ukraść komuś telefon no nie?


:shock: :shock: Jestem w szoku - ktos kopiuje nielegalnie gre i staje sie od razu je właścicielem . Zastanów sie co piszesz - przecież to bez sensu.

I edystuj posty - nie pisz kilku pod rząd.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 10:50

Gość__*
  • Goście
ok spoko podyskutujmy bo szczerze powiedziawszy obrzucanie sie błotem niezbyt mnie ciekawi i mam już tego dość. Wszak wszystkim nam chodzi tylko o jedno - dobrą zabawę i chyba dopisywanie do tego jakiejś wyższej ideologii nie ma sensu. (słowem komentarzu tego co napisałeś dodam tylkoże kończe te gry które mnie wciągają a reszta jak nie wciąga to nie ma sensu w to grać)Nigdy nie będe dumny że nie mogę kupić oryginału ale nie można mówić że skoro nie mam kasy to nie powinienem grać - to jest złe twierdzenie. Cena gier nadal przekracza możliwości większości graczy - nic się nie zmieniło od czasów gdy miałem saturna i to nie jest normalne wg. mnie. Skoro można było sprzedawać nowe gry na PC za 30zł to czemu z playstation nie może być inaczej? Chyba Sony ma to w dupie i nei ma ochoty wgłębiać się w to że ludzie tu mało zarabiają. Zresztą nasz kraj pod względem dystrybucji zawsze był traktowany jak czarna dziura na mapie a obok nas niemcy mają większość gier tłumaczoną ale to inna sprawa... Gdybym zarabiał 2000zł a gra kosztowałą 50 nie pomyślałbym o piratach bo to jest do przełknięcia ale spytajcie niemca czy jakby zarabiał 700euro czy wydałby 200 na gre? CHyba by was wyśmiał! Póki co nie jestem złodziejem bo wiadomo jak w naszym kraju działą prawo i nikt złodziejem mnie nazwać nie może - gry są dostępne za darmo a ja chcę być na bierząco. CHce pograć w każdy nowy tytuł, zobaczyć samemu, nie zostawać w tyle. Redaktorzy neo grają we wszystko i mogą się wypowiadać - ja też chce pograc we wszystko ponieważ granie to rpzyjemność a im więcej tym lepiej :) Hmm może zmienimy temat co? Wiadomo że ta rozmowa nic nie zmieni i chyab nie ma sensu sobie tłumaczyć i wytykać jacy jesteśmy pojebani :)Poglądy dzielą ludzi a granie powinno nas łączyć. prawda?
  • 0

#60 Gość__* Napisany 09 czerwca 2004 - 11:50

Gość__*
  • Goście
Jak narazie jedyną osoba dzielącą ludzi w tym topicu byłes ty :wink:. Ale już jest lepiej - przynajmniej już nie piszesz, że piractwo jest super i wogóle. I to jest dobry punkt wyjścia do dyskusji - myślisz ze wiekszość garjących na oryginałach nie garła chociaz raz w życiu na piracie ?? Pewnie tak, ale zamiast powtarzac ciągle stare argumenty ludzie ci spóbowali troszke cięższej drogi. A że nie jest łatwo - no cóz "życie to sztuka wyboru" (to chyba z reklamy lodów :D ). Wiadomo jak jest sytuacja w kraju i nikt kwestionuje tego ze mamy cięzko jesli chodzi o kupowanie nowości-oryginałów. Decyzja o przerzuceniu sie na oryginały to indywidualny wybór a jak wiadomo dany wybór daje korzyści oraz tzw. "drugą najlepszą alternatywe". Nikt tu nikogo ne ocenia - jedynie przedstawiamy swoje zdanie.
  • 0