Skocz do zawartości

Ile macie gier?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#91 luck1985 Napisany 12 lipca 2004 - 22:21

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
To jak ps3 nie bedzie oficjalnie w sklepach , podziekujemy wam :D A raczej wszytkim piratom konsolowym :D A my podziekujemy krajowi za syf , a nie zarobek ;)
  • 0

#92 Gość__* Napisany 12 lipca 2004 - 22:27

Gość__*
  • Goście
Ej luck 1985... nie zlosc sie tak bardzo :wink:
  • 0

#93 luck1985 Napisany 12 lipca 2004 - 22:28

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Nie mowie ze jestem swiety , czlowiek sie uczy cale zycie :D A wczoraj sie dowiedzialem do czego prowadzi piractwo .......... az wstyd :( (nie sadzilem ze az tak zle to wyglada i zle sie moze skonczyc)
  • 0

#94 syon Napisany 13 lipca 2004 - 08:05

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

A wczoraj sie dowiedzialem do czego prowadzi piractwo .......... az wstyd :( (nie sadzilem ze az tak zle to wyglada i zle sie moze skonczyc)


Hmmm... do pudła :P hehe.. to co mają tu mówić u mnie na stadionie XX-lecia ;) . Piractwo i to na skalę wschodnio-europejską :lol: . Wcale nie robię tu reklamy ^_^" (no, ale koniec offtopa bo na to jest inny temat)..
  • 0

#95 Gość__* Napisany 13 lipca 2004 - 14:13

Gość__*
  • Goście

To jak ps3 nie bedzie oficjalnie w sklepach , podziekujemy wam :D A raczej wszytkim piratom konsolowym :D A my podziekujemy krajowi za syf , a nie zarobek ;)

Luck nie rob z siebie takiego swietego. A jak nie bedzie w sklepach to i tak mnie to zwisa bo ja bede mial :D
  • 0

#96 luck1985 Napisany 13 lipca 2004 - 19:26

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
;) nikt nie jest swiety , koledzy na bazarach sie postaraja zebysmy mieli konsole ;) Przyniosa do domu nawet ;)
  • 0

#97 Gość__* Napisany 13 lipca 2004 - 20:58

Gość__*
  • Goście

;) nikt nie jest swiety , koledzy na bazarach sie postaraja zebysmy mieli konsole ;) Przyniosa do domu nawet ;)

Nie badz smieszny. Mnie to zwisa czy w Polsce bedzie mozna w sklepie kupic PS3 bo i tak jada do Niemiec i kupie PS3 o wiele, wiele taniej :D
  • 0

#98 luck1985 Napisany 13 lipca 2004 - 21:05

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ty tez nie badz smieszny , nawet mapla potrafi wejsc do sklepu , wziasc z polki ps3 i zaplacic , ale jak ci sie zos zepsuje to co ? Konsola nie bedzie oficjalnie w polsce , elektronicy w garazau zanim polapia sie co i jak minie 2 lata lol ............ A jak pojedziesz do niemiec oddac do serwisu to po 1 jezyk a po 2 przerobiona wiec cie oleja i bedziesz placic :D I nie wiem czy te konsole sa tansze , na poczaktku byla tansza , bo w sklepach brali za dowoz konsoli , pozniej byla nizsza niz w niemczech wiec tak czy siak nie wyglada to tak bajecznie jak sie moze wydac na pierwszy rzut oka :/
  • 0

#99 Gość__* Napisany 13 lipca 2004 - 21:56

Gość__*
  • Goście
oj przepraszam małpa by sobie z tym nie poradzila bo nie miała by kieszeni a w niej pieniedzy. chyba ze to byla by malpa w spodniach ktora dobrze zarabia. Panowie i Pani prosze nie odbiegajcie od tematu a oto moj spis.
:arrow: the getaway :arrow: Driv3r
:arrow: Prince of persia :arrow: SOCOM 2
:arrow: Forbidden siren :arrow: Resident Evil Outbrake
:arrow: freedom fighters :arrow: Zone of teh enders 2
:arrow: hitman contracts :arrow: World War Zero
:arrow: MGS2 :arrow: Red Dead Revolver
:arrow: True Crime :arrow: SpiderMan 2
:arrow: Way of the samurai 2 :arrow: Front Mission 4
:arrow: Shrek 2 :arrow: Onimusha 3
:arrow: Gungrave :arrow: Silent Hill 4
:arrow: Splinter Cell PT

Thats all Folks

pozdrawiam

PS. a jesli was interesuje to przelazlem prawie wszystkie zostalo mi tylko Front Mission 4, Onimusha 3 i Silent Hill 4
  • 0

#100 cwany-lis Napisany 17 lipca 2004 - 08:56

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
będąc w Gdańsku, obszedłem pół miasta i znalazłem fajny sklepik z użytwanymi grami na plejke, kupiłem tam half life, fire warrior i gt3, chciałem tez gt concept car ale ktos był szybszy ;) każda gra po 50 zł. za sztuke, płytki sa albo nieporysowane albo maja po 2 ryski .

Pozatym przez przypadek znalazłem tam w pudle z grami na szaraka gre Front Mission 3 którą dostałem za 20 zł. ! (orginał) możecie sobie o niej przeczytać w najnowszym neo+, miałem fuksa nie ? ;)
  • 0

#101 Gość__* Napisany 18 lipca 2004 - 13:37

Gość__*
  • Goście
Ja mam dwia gry (oryginały) FFX i MK ale to dlatego bo sprzedaje konsole
  • 0

#102 Gość__* Napisany 18 lipca 2004 - 14:36

Gość__*
  • Goście
Oto i moja kolekcja:
PES
PES2
PES3
Devil May Cry
GTA:Vice City
Tony Hawk's Underground
Soul Calibur 2
Ico
Virtua Fighter 4
NBA 2K3
Final FantasyX
Def Jam Vendetta
Mafia
Salt Lake City:)
Forbidden Siren
Time Crisis 3
NBA Street vol.2
Eye Toy :Play
Eye Toy :Groove
Hitman :Contracts

wszystkie oryginały:)))
  • 0

#103 syon Napisany 18 lipca 2004 - 14:43

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Oto i moja kolekcja:
PES
PES2
PES3
Devil May Cry
GTA:Vice City
Tony Hawk's Underground
Soul Calibur 2
Ico
Virtua Fighter 4
NBA 2K3
Final FantasyX
Def Jam Vendetta
Mafia
Salt Lake City:)
Forbidden Siren
Time Crisis 3
NBA Street vol.2
Eye Toy :Play
Eye Toy :Groove
Hitman :Contracts

wszystkie oryginały:)))


Witamy nowego uczestnika forum N+ :) . Spora kolekcja i dodatkowo oryginały ;) . Aha może żeby trochę rozruszać "gawędy po fai" proponuje wszystkim "nowym" wpisu do tego tematu: http://www.neo-plus....wtopic.php?t=11
  • 0

#104 Gość__* Napisany 19 lipca 2004 - 16:20

Gość__*
  • Goście

podpis i_co_?

don't ban my - nie banujcie mojego
don't ban me - nie banujcie mnie
gratuluje znajomosci jez. ang. i podziwiam za chwalenie sie czyms o czym nie ma sie pojecia :wink:
  • 0

#105 syon Napisany 19 lipca 2004 - 16:31

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

podpis i_co_?

don't ban my - nie banujcie mojego
don't ban me - nie banujcie mnie
gratuluje znajomosci jez. ang. i podziwiam za chwalenie sie czyms o czym nie ma sie pojecia :wink:


lol...od czego masz PM :? Następnym razem skorzystaj z tej opcji :roll: bez niepotrzebnego spamu...
  • 0

#106 cappo Napisany 19 lipca 2004 - 18:42

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
musze to napisac ze aktualnie mam 3 gry..ffx, ffx-2 i socom II...reszta gdzies wyparowala podczas mojego 3-dniowego pobytu poza domem :lol: teraz musze sie meczyc do poniedzialku kiedy to brat wroci i przywiezie ze soba reszte gier :evil:
  • 0

#107 cwany-lis Napisany 20 lipca 2004 - 19:13

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

musze to napisac ze aktualnie mam 3 gry..ffx, ffx-2 i socom II...reszta gdzies wyparowala podczas mojego 3-dniowego pobytu poza domem :lol: teraz musze sie meczyc do poniedzialku kiedy to brat wroci i przywiezie ze soba reszte gier :evil:


cappo a masz orginały czy piraty ? bo jak Ci znikły kopie zapasowe to mała strata :P btw. gdybym ja miał brata to bym go "nauczył" że z plejki moge korzystac tylko ja a on by patrzył ;)
  • 0

#108 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 08:48

Gość__*
  • Goście
mooj brat juz zostałnauczony odkad zepsul mi czytnik :twisted:
  • 0

#109 cappo Napisany 22 lipca 2004 - 09:19

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
ja mam oryginaly...a brata musze w koncu nauczyc...tylko nie wiem jak, bo jest ode mnie troche starszy, o glowe wyzszy i wcale nie jest slabiakiem 8) potrenuje pare lat karate albo pogram ostro w virtua fightera to mu pokaze :lol:
  • 0

#110 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 10:22

Gość__*
  • Goście
Ace Combat 4
Burnout 2 (oryginał)
Chaos Legion
Enter the Matrix
Final Fantasy X (oryginał)
Final Fantasy X-2 (oryginał)
Gran Turismo 3
Lord of the Rings: The Return of the King
Lord of the Rings: The Two Towers
Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty
Need For Speed: Underground
Prince of Persia: The Sand of Time
Pro Evolution Soccer 3
Silent Hill 3
Sly Cooper
Tenchu 3
Virtua Fighter 4: Evolution

No i poszukuje wciąż tych giercuff jednych ^_^
  • 0

#111 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 12:18

Gość__*
  • Goście

ja mam oryginaly...a brata musze w koncu nauczyc...tylko nie wiem jak, bo jest ode mnie troche starszy, o glowe wyzszy i wcale nie jest slabiakiem 8) potrenuje pare lat karate albo pogram ostro w virtua fightera to mu pokaze :lol:


u mnie nie ma takich problemow bo ja mam ponad 20 lat a brat 15 :lol:
  • 0

#112 cwany-lis Napisany 22 lipca 2004 - 18:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

ja mam oryginaly...a brata musze w koncu nauczyc...tylko nie wiem jak, bo jest ode mnie troche starszy, o glowe wyzszy i wcale nie jest slabiakiem 8) potrenuje pare lat karate albo pogram ostro w virtua fightera to mu pokaze :lol:


u mnie nie ma takich problemow bo ja mam ponad 20 lat a brat 15 :lol:


ja tez nie mam problemów bo mam siostre a ta nawet nie wie jak włączyć konsole, buahaha
  • 0

#113 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 19:09

Gość__*
  • Goście
Ja jestem jedynaczką :twisted: więc nie mam najmniejszych problemów z męczeniem mojej konsoli lub znikaniem gier, no chyba że sama je gdzieś wrzucę :roll:
  • 0

#114 Gość__* Napisany 22 lipca 2004 - 19:46

Gość__*
  • Goście
Ja mam rok młodszego brata i jakoś konsole go "nie kręcą" ,zresztą podobnie jak większość gier ;)
  • 0

#115 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 10:16

Gość__*
  • Goście

Ja mam rok młodszego brata i jakoś konsole go "nie kręcą" ,zresztą podobnie jak większość gier ;)


Może on chory jest :?:
  • 0

#116 syon Napisany 23 lipca 2004 - 10:52

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Może on chory jest :?:


Może to człowiek? :lol: Samymi konsolami człowiek nie żyje wkońcu - prawda :wink: :idea:

I nie odchodźcie od głównego tematu okej :twisted:
  • 0

#117 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 12:57

Gość__*
  • Goście
nie odchodząc od głównego tematu mówię, że mam ...duuużo gier :-) około 100 na CD-Rkach i 30 na DVDkach ;) no i jeszcze te wszystkie emulatory i innne pierdoły :-)
  • 0

#118 Gość__* Napisany 23 lipca 2004 - 15:55

Gość__*
  • Goście
Obecnie posiadam:
- Final Fantasy VII
- Final Fantasy X
- ISS Pro Evolution Soccer 2
- Pro Evolution Soccer 3
- Gran Turismo 3
- Metal Gear Solid 2: Substance
- Virtua Fighter 4: Evolution
Wszystkie to oczywiście oryginały. Miałem kiedys jeszcze parę innych gier (Final Fantasy VIII, Driver, Metal Gear Solid) ale sprzedałem (Dumb ass...), czego teraz bardzo żałuję. Chętnie wróciłbym do tych gier...
Poza wymienionymi tytułami posiadam też parę romów na Snesa (The Legend of Zelda: A Link To The Past i Chrono Trigger rządzą). :wink:
  • 0

#119 logan Napisany 23 lipca 2004 - 16:03

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Ja mam z oryginalnych tylko
:arrow: MGS2:SoL
:arrow: MGS2:Substance
:arrow: GTA3
:arrow: GTA Vice City
:arrow: GT3
i jeszcze kilkanaście innych nieoryginalnych
  • 0

#120 Gość__* Napisany 26 lipca 2004 - 17:31

Gość__*
  • Goście
Mam 12 oryginalnych gier z czego 10 moich 2 brata 8)
  • 0