Skocz do zawartości

Ile macie gier?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 31 lipca 2004 - 19:10

Gość__*
  • Goście
A ja mam : 6 orginałów i 69 "nie-orginałów" :D :D
  • 0

#122 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2004 - 09:46

Gość__*
  • Goście
A ja mam same oryginały (dlaczego - no bo kosole kupiła moja siostra za kase z 18 więc formalnie jest jej a ona się nie zgadza na przerobiene - "bo stracimy gwarancje, i konsola sie popsuje i będzie rysować płyty, i w ogóle jak ją damy kiedś do naprawy to nam jej nie naprawią bo przerobiona..... itp, itd - moze troche w tym i racji - ale gdybyście słyszeli jak ona to mowi... heh...) no mniejsza, w każdym razie mam giery(alfabetycznie - co oznacza że pomyślałam, a to mi się zadko zdarza :P):

Final Fantasy X
Max Payne 2
Metal Gear Solid 2 : Sons of Liberty
Onimusha 3 (Reno wymiata)
Tekken 4
Tenchu 3 : Wrath of Heaven
Way of the Samurai
  • 0

#123 Psycho-Mantis Napisany 03 sierpnia 2004 - 10:11

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
A ja mam same orginały, nie dlatego ,że konsola nie jest tylko moja(chociarz tak jest) ale rocznie ukazuje sie mało gier które mnie interesują i jestem jeszcze wstanie je sobie kupić .Obecnie mam 20 gier na psx-a i 25 na PS2.
  • 0

#124 luck1985 Napisany 09 sierpnia 2004 - 09:53

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
ja mam 19 gier na ps2 w chwili obecnej i 1 na psx ( Tekken 3 ) i czekam teraz za 10 grami co mi da razem 30 girer i na tym sie skonczy kupowanie gier ;)
  • 0

#125 Gość__* Napisany 09 sierpnia 2004 - 11:25

Gość__*
  • Goście

czekam teraz za 10 grami co mi da razem 30 girer i na tym sie skonczy kupowanie gier


Lepiej sie nie zarzekaj ze koniec z kupowanem gier :D Zobaczymy jak przyjdzie jesien i wysyp najlepszych gier.... ciekawe czy wtedy tez tak bedziesz myslal :wink:
  • 0

#126 syon Napisany 09 sierpnia 2004 - 11:41

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

czekam teraz za 10 grami co mi da razem 30 girer i na tym sie skonczy kupowanie gier


Lepiej sie nie zarzekaj ze koniec z kupowanem gier :D Zobaczymy jak przyjdzie jesien i wysyp najlepszych gier.... ciekawe czy wtedy tez tak bedziesz myslal :wink:


pink to chyba był sarkazm -_-
  • 0

#127 luck1985 Napisany 09 sierpnia 2004 - 12:11

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
No nie dramatyzujmy , wiadomo ze kupie jeszcze kilka gier , kilzone i nam 67 i tenchu nowe itd SH 4 i tego typu wyczesy , ale narazie mam konsole pol roku od lutego chyba , mam 20 gier z tego co przeszedlem kilka orginalow ale liczac piraty , to na 20 gier ukonczylem ostanio 4 gre ........... moje tepo w graniu to gra 20 minutowa raz na 2 tyg hehehe wiec przy 30 grach i 26 nie ukonczonych z tego 10 gdzies rozgrzebana w polowie albo poczatki albo koniec to na serio nie ma co kupowac wiecej ;) I na dniach dojdzie na gacka Zelda limit Edidion ktora kupilem dla Ocarina of time wiec bede w to gral i tylko w to :D a teraz ide grac Spider man 2 albo w 1 :P Generalnie nie wiem w co grac i co zaczac a co skonczyc ;0
Ostani Boss w Rise to honor daj mi tak w nerw ze pad przelecial pol chaty , oprocz troszke bardzie wcisnietego X i odprysku na padzie , dziala dalej ;)
  • 0

#128 Gość__* Napisany 13 sierpnia 2004 - 16:54

Gość__*
  • Goście
a ja mam 5 gier Oryginalnych:
1.VF4:Evo
2.Wipeout Fusion
3.GT3
4.Tenchu: Wrath of Heven
5. Eye Toy:Play (tą jedną mógłbym liczyć jako 12 :))
i 2 płyty demo (jednąmi przysłali z angli 4 free jak wypełniłem i wysłałem papiery przy konsoli, teraz czekam na torbę ps2 i koszulkę :))
A konsoli nie przerabiałem bo mam Satin Silver i gość od przerabiania powiedział mi że może przerobić ale tylko na moje ryzyko.Bo w konsoli jest laser Sanyo i jakieśtam cewki się łatwo palą. Więc se dałem spokój. Troche mi szkoda że filmów nagranych na cd nie moge obejrzeć, naszczęście są wyporzyczalnie DVD
  • 0

#129 cwany-lis Napisany 13 sierpnia 2004 - 17:53

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
opchnałem konsole na allegro to i lista moich gier się zmieniła, zostały mi 3 :
Ridge racer V - z sentymentu bo to była pierwsza gra jaką chciałem mieć gdy pierwszy raz zobaczyłem ps2, pozatym i tak by tego nikt nie kupił
Final Fanatsy X - jak x box 2 będzie emulował ps2 to go wtedy przejdę ;)
MGS 2 : Sons of Liberty - dla płyty dvd
  • 0

#130 Zeus-Nelson Napisany 14 sierpnia 2004 - 08:40

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ja aktualnie psoaidam 28 orginalnych gier :) ale moj occiec pracuje w SonyCentrum wiec czasem pozyczam jakies gry by je przetestowac.. :P
  • 0

#131 cwany-lis Napisany 14 sierpnia 2004 - 09:35

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Ja aktualnie psoaidam 28 orginalnych gier :) ale moj occiec pracuje w SonyCentrum wiec czasem pozyczam jakies gry by je przetestowac.. :P


to pewnie niezła fucha, 'tato weź mi przynieś mgs3 bo słyszałem ze macie" ;) może to ty sprzedajesz medal of honor na allegro ? :wink:
  • 0

#132 Gość__* Napisany 14 sierpnia 2004 - 12:23

Gość__*
  • Goście

moj occiec pracuje w SonyCentrum wiec czasem pozyczam jakies gry by je przetestowac..

Nie no... to jest niesprawiedliwe, ja też tak chcę :!: :D :wink:
  • 0

#133 Gość__* Napisany 14 sierpnia 2004 - 12:34

Gość__*
  • Goście
wow stary ty to masz fajnie!moja mama robi w erze to jedynie mam abonament za darmo ale nie to co gry z sony :cry:
  • 0

#134 Zeus-Nelson Napisany 14 sierpnia 2004 - 18:51

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Ale pzynajmniej sie strauszek do czegos przydaje co nie?/ :P On sam tez pogrywa w PS2 wiec nietylko ja korzystam... zwykle najpierwtestuje gre a dopiero pozniej ja kupuje jezeli jest dobra i warta swojej ceny...jesli nie to ja przechodze jak mi sie tylko troche podba i oddaje do dalszego obiegu :) Wiem zadno ma sie takie szczescie...PS:to nie aj psrzedaje medala na alegro...jak jzu jaks gre kupie to jzu psozosatje w mojej kolekcji zbeym mogl jescze kiedys do niej powrocic :)
  • 0

#135 Gość__* Napisany 22 lutego 2005 - 21:05

Gość__*
  • Goście
miałem około 15orginałow pozbyłem sie 10 i przerobiłem plejke ...wiec mam 5oryginalnych gierek i koło 20 "troche mniej oryginlnch" :D
  • 0

#136 mleko2099 Napisany 22 lutego 2005 - 21:10

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
W swojej kolekcji posiadam równe 30 orginalnych gier na ps2, ale jeśli miałbym podliczać łącznie wszystkie moje orginały ta liczba by "troche" wzrosła.
  • 0

#137 Gość__* Napisany 22 lutego 2005 - 22:25

Gość__*
  • Goście
Aktualnie 24+ 2 preordery= 26 8)
  • 0

#138 Gość__* Napisany 22 lutego 2005 - 22:27

Gość__*
  • Goście
frank, mleko ile zajeło Wam uzbieranie takiej kolekcji i ile przenaczyliscie na to forsy?(ah ta ludzka ciekawość :D )
  • 0

#139 mleko2099 Napisany 22 lutego 2005 - 22:35

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Gry to moja największa pasja, i wiele musiałem wycierpieć żeby taką kolekcje mieć ( wliczając w to gry na inne konsole i kompy), uwierz mi na słowo z wielu przyjemności trzeba było rezygnować żeby sie tego dorobić.....a inna sprawa że na prase w miesiącu wydaje ponad 150zł ......( dodatkowe koszta, ale mimo to z gazet nigdy nie zrezygnowałem z resztą mam ich na chacie sporą kolekcje - prawie 1500 gazet nie tylko branżowych tzn growych, mówie serio)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 22 lutego 2005 - 22:38

Gość__*
  • Goście
No 2,5 roku z tym, że przez jakieś 10 miechów wogóle nie grałem(kryzys), więc... 20 miesięcy... no, a kasy troche poszło, tymbardziej, że kupiłem tylko 2 platyny, a pozatym wszystko po premierze zaraz... nie ma co, nie jest to najtańsze hobby...

@Mleko- ja raczej nie cierpiałem, ale wierze, że skoro ty cierpiałeś to jesteś jeszcze bardziej przywiązany do swojej kolekcji... co do prasy znam ten ból, szczególnie, jak co miesiąc kupujesz angielski OPS2M, żeby najnowsze demka obczaić... też gry to moja wielka pasja i gdybym się miał zastanowić, to jeszcze raz wydałbym tą kase tak samo...
  • 0

#141 Gość__* Napisany 22 lutego 2005 - 22:40

Gość__*
  • Goście
p geeez tylko pozazdroscic samozaparcia i cierpliwosci w ciułaniu forsy (no i gierek :D ) kongratulejszyn :wink:
  • 0

#142 Zajcik Napisany 24 lutego 2005 - 16:04

Zajcik

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
Ja mam 121 gier dokładnie przy czym 26 to oryginały.
  • 0

#143 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 16:07

Gość__*
  • Goście
Na PS2 mam 30 gierek [ oryginały ]
plus spora kolekcja gierek na PSX [ też oryginały ]
  • 0

#144 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 21:33

Gość__*
  • Goście
W chwili obecnej na PS2 mam 12 gier. Najstarsza jest Dead or Alive 2 a najnowsza PES4. W kazdej chwili moge skoczyc tez do mieszkajacego obok brata i cos pozyczyc... Ma jakies 15 gier.
Na konsolach zawsze gram w orginaly...
  • 0

#145 Sotaku Napisany 25 lutego 2005 - 11:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Teraz mam 10 orginałów, ale już się przymierzam po następne. Ostatnim nabytkiem jest Eye-Toy play2 którą gorąco polecam
  • 0

#146 Gość__* Napisany 25 lutego 2005 - 11:34

Gość__*
  • Goście
Ja z oryginalow mam :GT3 ,Singstar ,Eye Toy Play,GTA Vice City,a poza tym ok. 45 piratow i konsola ma rok i dziala bezproblemowo,a te oryginaly to z poprzedniego PS2 ktory padl po roku nie bedac przerobinym:D Dziwne co nie? :)
  • 0

#147 xell Napisany 25 lutego 2005 - 12:20

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 328 Postów:

Ja z oryginalow mam :GT3 ,Singstar ,Eye Toy Play,GTA Vice City,a poza tym ok. 45 piratow i konsola ma rok i dziala bezproblemowo,a te oryginaly to z poprzedniego PS2 ktory padl po roku nie bedac przerobinym:D Dziwne co nie? :)


Oto odpowiedż, dlaczego PS2 sprzedało sią aż 80 milionów
  • 0

#148 syon Napisany 25 lutego 2005 - 12:45

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
ekhm.. a co do oryginałów to co powiecie na to:

http://img216.exs.cx...im0009562vg.jpg

Jak na polskie warunki to całkiem przyzwoicie prawda :) Oczywiście nie jest to moja kolekcja, lecz kumpla. W każdym razie od jakiegoś czasu ma u mnie ksywe "hurtownia" :mrgreen:
  • 0

#149 mleko2099 Napisany 25 lutego 2005 - 12:49

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

No 2,5 roku z tym, że przez jakieś 10 miechów wogóle nie grałem(kryzys), więc... 20 miesięcy... no, a kasy troche poszło, tymbardziej, że kupiłem tylko 2 platyny, a pozatym wszystko po premierze zaraz... nie ma co, nie jest to najtańsze hobby...

@Mleko- ja raczej nie cierpiałem, ale wierze, że skoro ty cierpiałeś to jesteś jeszcze bardziej przywiązany do swojej kolekcji... co do prasy znam ten ból, szczególnie, jak co miesiąc kupujesz angielski OPS2M, żeby najnowsze demka obczaić... też gry to moja wielka pasja i gdybym się miał zastanowić, to jeszcze raz wydałbym tą kase tak samo...



Ojj nawet nie wiesz jak bardzo Frank, wiele trzeba było poświęcić/ odmówić aby tego sie dorobić ( praca na wakacjach, w wekendy, zbieranie złomu, czasem trucie starszych o dołożenie brakującej części pienędzy itp) ale ani chwili nie żałowałem wydanej kasiury, i nigdy nie będe, konsole i kompy będe kochał po wsze czasy a grać zawsze będe.
BTW: ja kupuje OPSM2( mam karzdy nr jaki sie narazie ukazał) ale polską edycje , anglika mam ze 5 numerów bo nie ukazuje sie już u mnie. Ale za to mam niemal wszystkie nry OPSM, tego jeszcze z ery PSX'a i jak ostatnio sie temu( tzn. wszystkim moim gazetom) przyglądałem to naszło mnie pytanie- ile ja na to wszystko kasy wydałem?........
Apropo, już niedługo ( gdzieś za 3 miechy) GieCe i Xkloc będą u mnie, (jeśli wszystko wypali) i wtedy moja kolekcja jeszcze bardziej sie powiększy.......mam jeszcze jedno pytanie - skąd wziąść na to wszystko kase??

PS: Syon ta kolekcja mnie.........Z A B I Ł A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK NA POLSKIE WARUNKI ROBI PIORUNUJĄCE WRARZENIE!!!!! A przynajmniej na mnie.........HUH ten twój kumpel pracuje? jeśli tak to czy całą swoją miesieczną pensje wydaje na gry? albo okradł bank czy cuś? Heh.......ja ze swoimi "marnymi" 30 gierkami moge iść sadzić marchewki , albo podkulić ogon i schować sie do konta.......
  • 0

#150 syon Napisany 25 lutego 2005 - 13:08

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Co do pracy to nie wiem dokładnie. W każdym razie zawsze mu się sponor znajdzie z tego co widać. Zresztą nawet nie pytam bo jeszcze by się uraził hehe :lol: Bądź co bądź niech te zdjęcie będzie dla was ostoją grania na oryginałach (to takie moje małe przekazanie do was ;) )
  • 0