Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silent Hill Origins na PS2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 17:25

Gość__*
  • Goście
Lisa wyglada przeapetycznie :)
  • 0

#32 Kurzy Napisany 01 lutego 2008 - 17:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Widzę że nie postarają się dla PS2...Będzie to chyba najgorsza graficznie część.
  • 0

#33 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 17:29

Gość__*
  • Goście
Nie tylko graficznie :nie: PSP zniszczylo magie tej serii.
  • 0

#34 oranje Napisany 01 lutego 2008 - 17:37

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
PSP? SH juz po dwojce sie zaczął staczac.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 17:39

Gość__*
  • Goście
Nie. Jak na razie to wlasnie trojka jest najlepsza czescia jesli chodzi o strach i klimat, mimo, ze dwojka ma mistrzowska fabule. Koniec offtopu. Jak chcesz gadac to wbij na temat odpowiedni.
  • 0

#36 oranje Napisany 01 lutego 2008 - 17:43

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
OT

Zreszta ja sie nie odzywam, bo w zyciu nie grałem w żadnego SH :P

EOT
  • 0

#37 Kurzy Napisany 01 lutego 2008 - 19:27

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Zreszta ja sie nie odzywam, bo w zyciu nie grałem w żadnego SH :P


No co ty, żartujesz? Jak to...;p

PSP? SH juz po dwojce sie zaczął staczac.


  • 0

#38 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 19:28

Gość__*
  • Goście

ponoc fotki :
http://www.jeux-fran... ... image.html

Widzę że nie postarają się dla PS2...Będzie to chyba najgorsza graficznie część.

Może poprzez tą grafikę chcą oddać klimat pierwszej części z PSX'a ;)
  • 0

#39 Kurzy Napisany 01 lutego 2008 - 19:55

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Cytat:
Widzę że nie postarają się dla PS2...Będzie to chyba najgorsza graficznie część.

Może poprzez tą grafikę chcą oddać klimat pierwszej części z PSX'a ;)


A wiesz że patrząc pierwszy raz na te screeny od razu miałem w głowie SH1. Rzeczywiście grafika przypomina tą z PSX'a :P Nie wiem dlaczego nie napisałem tego w pierwszym poście. Mi się i tak podoba ;]
  • 0

#40 Sylvan Wielki Napisany 01 lutego 2008 - 20:30

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:
Nie wygląda tak znowu źle. Poza tym to tylko konwersja z PSPka a wiadomo jak to się prezentuje zawsze - GTA choćby. Po co od podstaw bawić się nowym silnikiem. A gra się i tak sprzeda. Konami zajmuje się pewnie SH5 a nie tym by wykorzystywać silnik GoW 2 przy konwersji gry z PSP.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 21:09

Gość__*
  • Goście
Slyszalem, ze gre da sie przejsc w 4 godziny :? (idealna dla staczy grajacych w supermarkecie :D ).
  • 0

#42 AdamekPL Napisany 01 lutego 2008 - 22:10

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Słabo się to prezentuje. Liczyłem że podciągną grafikę w stosunku do wersji psp. Ale mają jeszcze, czas może się coś poprawi, choć wątpię w to.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 22:14

Gość__*
  • Goście

Slyszalem, ze gre da sie przejsc w 4 godziny

Kazdego SH przechodzi sie szybko. Zalezy poprostu od twoich zdolnosci manualnych i myslowych. SH2 przejsc mozna w 58 min.
  • 0

#44 Kurzy Napisany 01 lutego 2008 - 22:18

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

cody66 napisał/a:
Slyszalem, ze gre da sie przejsc w 4 godziny
Kazdego SH przechodzi sie szybko. Zalezy poprostu od twoich zdolnosci manualnych i myslowych. SH2 przejsc mozna w 58 min.

LOL.

Da się szybko-wiadomo. Ale nikt w SH2 czy 3 nei gonił jak głupi i gry były dłuuuugie(i piękne-SH2 :zakochany: ) A SH:O jest rzekomo 'serialnie" krótkie.

Nie wygląda tak znowu źle. Poza tym to tylko konwersja z PSPka a wiadomo jak to się prezentuje zawsze - GTA choćby

Hmmm...GTA LCS miało schrzaniony system 'cieniowania'. Nie było nic widać miejscami, programiści uczyli się konwertować z psp. A GTA VCS wyglądało moim zdnaiem dobrze - być może za sprawą dobrych filtrów. A zajmowało tlyko około 1GB obraz :) Ahh te konwersje z PSP - więcej :zakochany:
  • 0

#45 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 22:35

Gość__*
  • Goście

Slyszalem, ze gre da sie przejsc w 4 godziny (idealna dla staczy grajacych w supermarkecie

Mówisz chyba o wersji na PSP?
Mam nadzieje, że coś z tym zrobią w wersji "czarnulkowej" bo to tragedia jest.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 02 lutego 2008 - 11:55

Gość__*
  • Goście

Mówisz chyba o wersji na PSP?

No tak, bo wersji na ps2 jeszcze nie ma :)
  • 0

#47 Gość__* Napisany 02 lutego 2008 - 13:59

Gość__*
  • Goście

Mam nadzieje, że coś z tym zrobią w wersji "czarnulkowej" bo to tragedia jest.

Bedzie jak zawsze (czyt. zadnych dodatkow).
  • 0

#48 Sylvan Wielki Napisany 03 lutego 2008 - 12:05

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

Slyszalem, ze gre da sie przejsc w 4 godziny :? (idealna dla staczy grajacych w supermarkecie :D ).

Dokładnie w 2.5. I co z tego? Na upartego taka genialna Castlevanie SotN da się w kwadrans zaliczyć a wielkie MGS w ok 2g.

Ahh te konwersje z PSP - więcej

Na początek Loco Roco i T DR.

Mam nadzieje, że coś z tym zrobią w wersji "czarnulkowej" bo to tragedia jest.

Jeszcze się nie ukazała a ty już marudzisz.

Znajdą się tacy , którzy kupią PS2 ver.
  • 0

#49 phsx Napisany 03 lutego 2008 - 12:09

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ech, szkoda że mnie ta gra ominie, bo sprzedałem pleja, jedyna nadzieja że kiedyś udoskonalą emulację ps2 lub w kupnie nowej czarnulki (ale na to nie licze z powodów finansowych).
  • 0

#50 AiszA Napisany 03 lutego 2008 - 13:00

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Jak na straganie przekupy :spoko: Jeszcze nie ma towaru a już narzekacie i jojczycie, że bee :P
  • 0

#51 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 19:44

Gość__*
  • Goście
Mimo to oby jak najwiecej konwersji z psp na ps2 :^^: . W tym wypadku pazernosc developerow na $ jest plusem.
  • 0

#52 Kurzy Napisany 03 lutego 2008 - 20:17

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Mimo to oby jak najwiecej konwersji z psp na ps2 :^^: . W tym wypadku pazernosc developerow na $ jest plusem.


W tym momencie wiadomo że Sony dobrze sobie to zaplanowało mówiąc "Nie przestaniemy wspierać Playstation 2"
  • 0

#53 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 22:56

Gość__*
  • Goście

Jeszcze się nie ukazała a ty już marudzisz.

Wersja na PSP się ukazała i właśnie tego dotyczył mój komentarz.

Dokładnie w 2.5. I co z tego? Na upartego taka genialna Castlevanie SotN da się w kwadrans zaliczyć a wielkie MGS w ok 2g.

Większość gier można przejść w kilka godzin grając "na chama i do przodu", ale moim zdaniem SH na PSP przejdzie się w te 3 godziny grając normalnie.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 10 lutego 2008 - 02:29

Gość__*
  • Goście
Tiamo ja grałem parę wieczorków i to nawet dosyć długo i kiedy na końcu gry zobaczyłem czas bodajże 4,5 godziny to nie mogłem za cholerę uwierzyć :) czasem ten czas się czuje jak diabli w SH : O jest to inaczej odczuwalne , ale ja grałem po nocach i to naprawdę późnych i szedłem spać rano więc może coś mi się tam powaliło w bani.
  • 0

#55 nawi Napisany 10 lutego 2008 - 04:05

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Mialem podobne wrazenie, przechodzielem SH:O chyba w trzech kilkugodzinnych podejsciach i na liczniku bylo ponizej 6h. Dziwnie malo.
  • 0

#56 AiszA Napisany 03 marca 2008 - 22:42

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Nowa porcja, nie wiem czy była :spoko:

http://media.ps2.ign...719/imgs_1.html

Dziwnie znajome wydają mi się te postacie, pierwsze skojarzenie z pielęgniarką Lisą i znowu jest mała dziewczynka jak Cheryl (SH) :hmmm:

Makaroniarzu... tutaj, to już chyba nie będziesz narzekał na ciemność ;)
  • 0

#57 Pico Napisany 03 marca 2008 - 22:46

Pico

  • Forumowicze
  • 10 682 Postów:

Dziwnie znajome wydają mi się te postacie, pierwsze skojarzenie z pielęgniarką Lisą i znowu jest mała dziewczynka jak Cheryl (SH) :hmmm:

Przecież to prequel. A więc to naturalne, że pojawiają się takie postaci jak Lisa i Cheryl :).
  • 0

#58 AiszA Napisany 03 marca 2008 - 23:14

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:

Przecież to prequel. A więc to naturalne, że pojawiają się takie postaci jak Lisa i Cheryl .

Prequel nie prequel, może i naturalne... jak to, że rozkminiam bo jeszcze nie grałam :lama:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 13 marca 2008 - 12:07

Gość__*
  • Goście
Na razie zdołałem przejść tylko szpital, ale jako tako już wiem, jak ten SH się prezentuje. Jest ładnie, ale nie najładniej - ot, tak z 7,3 za grafikę bym dał. To nie jest liga SH3 czy SH4, ale po kowersji z PSP chyba nie można było oczekiwać więcej. Patent z lustrami jest świetny, wprowadza niepokój (pierwsze przejście "na drugą stronę lustra" jest sugestywne)i taką jakąś niechęć na sam widok lustra w lokacji. Nie podoba mi się natomiast walka - trochę anemiczna, wolna, i przede wszystkim mało rajcująca. Wolę przebiec sobie obok ;)
Ciąg dalszy moich wrażeń opiszę, gdy troszkę bardziej zagłębię się w grę.
  • 0

#60 Pico Napisany 13 marca 2008 - 12:59

Pico

  • Forumowicze
  • 10 682 Postów:
Zgadzam się z Bzdursky'm w pełni. No może prócz tych luster bo niekoniecznie mi się to widzi. Jestem obecnie w drugiej konkretniejszej miejscówce, w Cedar Grove Sanitarium. Od teraz będę omijał walki, bo prawie miałem "game over" nim dotarłem do sanitarium :ninja:.
  • 0