Red Dead Redemption
#31
Napisany 01 czerwca 2009 - 09:22
#32
Napisany 02 czerwca 2009 - 16:56
#33
Napisany 03 czerwca 2009 - 14:53
#34
Napisany 14 lipca 2009 - 18:12
IMO zlękli się gry Techlandu, OLO.
#35
Napisany 14 lipca 2009 - 18:24
#36
Napisany 14 lipca 2009 - 21:59
#37
Napisany 23 listopada 2009 - 22:39
#38
Napisany 23 listopada 2009 - 23:41
mam nadzieję, że r tego nie spieprzy
#39
Napisany 24 listopada 2009 - 19:51
#40
Napisany 24 listopada 2009 - 19:53
#41
Napisany 26 listopada 2009 - 09:17
#42
Napisany 28 listopada 2009 - 11:09
#43
Napisany 28 listopada 2009 - 11:41
Engine z GTA IV, cover system z GTA IV, animacja biegu z GTA IV, słowem GTA IV na Dzikim Zachodzie.
#44
Napisany 28 listopada 2009 - 13:18
Engine z GTA IV, cover system z GTA IV, animacja biegu z GTA IV, słowem GTA IV na Dzikim Zachodzie.
Mi to pasuje. Ciekawe czy konie będzie się tak samo kradło jak samochody w GTA.
#45
Napisany 28 listopada 2009 - 14:00
#46
Napisany 28 listopada 2009 - 14:08
#47
Napisany 28 listopada 2009 - 14:20
Chyba kpisz zakładając, że konie będą nieśmiertelne o_O.ale jak będzie można strzelać do koników z euphorią to jakaś masakra z tej gry się zrobi o_O ciekawe jak to rozwiążą, mam nadzieje, że pancerne nie będą, ale z drugiej strony...
#48
Napisany 28 listopada 2009 - 14:21
#49
Napisany 28 listopada 2009 - 14:37
#50
Napisany 28 listopada 2009 - 14:42
#51
Napisany 28 listopada 2009 - 14:50
#52
Napisany 28 listopada 2009 - 14:59
#53
Napisany 28 listopada 2009 - 15:05
#54
Napisany 28 listopada 2009 - 15:42
#55
Napisany 28 listopada 2009 - 15:57
#56
Napisany 28 listopada 2009 - 18:08
W sumie, jeśli gra ma być od 18 i R* zawsze było kontrowersyjne, czemu tego nie dać? Może wizja realistycznej, a nie przesadzonej (jak gore) śmierci też by swoje zdziałała ... ale pewnie znów źle oceniam dobroć rasy ludzkiej i każdy by próbował jak największe takie wypadki wywołaćale wyobraź sobie pościg, pędzisz po równinie za jakimś typem i z gracją strzelasz w nogę jego konia - przy pełnej zamieci to będzie rzeź niepojęta: poranione, koziołkujące, zwierze, łamiące sobie resztę kończyn w kilkumetrowym "upadku" na pełnej, kwiczącej, prędkości plus wyrzucony z siodła jeździec, pędzący z prędkością armaty ryjem na ziemię, odbijający się od kolejnych kamieni, drzew i innych nieprzyjemnych przeszkód, na to gracz taranujący swym koniem oba truchła...
#57
Napisany 28 listopada 2009 - 18:17
#58
Napisany 28 listopada 2009 - 19:00
#59
Napisany 28 listopada 2009 - 19:08

Koleś spadający z konia, koń wykrzywiony w bólu. Pełen obraz Euphorii, która gdyby nie ucięcie ujęcia, pokazałaby się w pełnej krasie. To musi niesamowicie wyglądać

