Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tomb Raider: Underworld

Crystal Dynamics Eidos PS3 PS2 Wii X360 NDS PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
742 odpowiedzi na ten temat

#61 Nexus Napisany 20 grudnia 2007 - 17:14

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Ciekawa sprawa z tym Uncharted... Na forum GO napisałem jednozdaniowca o tym że Bioshock wygląda równie ładnie co Uncharted - z miejsca wpadło paru wściekłych kolesi z bluzgami jakbym komuś zgwałcił całą rodzinę...

To jakaś nowa religia czy co? :lol:

Mi po prostu obecna formuła gier przygodowych nie odpowiada - niezależnie od konsoli i niezależnie od tego czy chodzi o Uncharted czy o TR Legends - masa strzelania, bardzo mało dobrych zagadek, kiepskie elementy platformówkowe.

Dlatego jestem zachwycony Anniversary i uważam ją za znacznie lepsza grę od Uncharted. I jeśli Underworld będzie podobny to Nathan może najwyżej suty Larze possać i tyle. :^^:
  • 0

#62 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 17:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

I jeśli Underworld będzie podobny to Nathan może najwyżej suty Larze possać i tyle.

I to ma być kara? Taką karę to ja mogę każdego dnia... :ninjadance:
  • 0

#63 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 17:21

Gość__*
  • Goście
Czychu jeszcze czytac nie potrafisz? Teksty o Uncharted ruszyly od Sonybojow:

Litwin: Ciekawe czy powalczy z Uncharted

YETI: Po co nam nowy TR skoro mamy U: DF.

No i co?
  • 0

#64 ACZ Napisany 20 grudnia 2007 - 17:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Czychu jeszcze czytac nie potrafisz? Teksty o Uncharted ruszyly od Sonybojow:

Litwin: Ciekawe czy powalczy z Uncharted

YETI: Po co nam nowy TR skoro mamy U: DF.

No i co?

Mówimy o dzisiejszym dniu, nie o 14 grudnia.

Konkret jest taki, że porównujecie TR:A ze średnią ocen 77,5% do Uncharted ze średnią 89,9% i twierdzicie, że Uncharted nie umywa się do starocia TR:A. Jest to tym śmiejszniejsze, że Ryan, Greg, Leenk nie skończyli Uncharteda. A Greguś myśli, że jak grał, ale nie skończył gry to ma prawo stwierdzać, że Uncharted jest gorszy od TR:A. Myśli, że takie alibi wystarczy, aby tryskać obiektywizmem. Poza tym piszecie tak, jakby to była ocena obiektywna, a nie subiektywna.
  • 0

#65 oranje Napisany 20 grudnia 2007 - 17:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
1.to ja np. nie kończąc Mercenaries (jestem w ostatniej misji), nie mam pojecia o tej grze mimo 30h? :hmmm:
2. nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że gdyby Uncharted był na XO to nikt by nie porownywał go TR:A ; )

Anniversary jest fajne, ale mocno nie-nextgenowe. Więc nie spodziewaj się cudów, jedynie mocnej gameplay'owo gry.

w sumie anniversary zapowiadane było na psp, a potem na ps2, wiec nie ma sie czemu dziwic. Ale nie zmienia to fakru, że dla mnie jest to jedna z najlepszych gier na past geny :)
  • 0

#66 ACZ Napisany 20 grudnia 2007 - 17:45

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

1.to ja np. nie kończąc Mercenaries (jestem w ostatniej misji), nie mam pojecia o tej grze mimo 30h?

Tylko, że akurat ja dobrze się orientuję ile taki Greg mógł liznąć Uncharteda, bo mniej więcej wiem, jakie ma kontakty i znajomych. Zapewne liznął Uncharteda albo w redacji PE albo u znajomego co ma PS3. I było to liźnięcie dosyć małe zapewne. To samo Ryan, który grał w niedorobionego Uncharteda na PAXie. Leenk widział jedynie filmiki. A jak Del wspomina tutaj Yetiego to Yeti akurat mógł tak napisać, bo skończył Uncharted w całości.
  • 0

#67 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 17:48

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
To jest temat o TR:U. Jaką miałeś styczność z TR:A z którego TR:U czerpie? Jaką miałeś styczność z TR:U? Więc zabieraj stąd śmierdzące cztery litery. Już!
  • 0

#68 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 17:48

Gość__*
  • Goście
OK. To ustalamy, od dzisiaj, jesli Czychu wypowie sie o jakiejs grze, w ktora nei gral, automatycznie dostaje bana na dzial next-gen.

Umowa stoi?
  • 0

#69 Mani Napisany 20 grudnia 2007 - 17:48

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Czychu za to ja wiem ze ty nawet na oczy nie widziałeś Uncharted.
  • 0

#70 ACZ Napisany 20 grudnia 2007 - 17:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

To jest temat o TR:U. Jaką miałeś styczność z TR:A z którego TR:U czerpie? Jaką miałeś styczność z TR:U? Więc zabieraj stąd śmierdzące cztery litery. Już!

Styczność miałem taką, że mogę go sobie zaraz odpalić. Poza tym myślisz, że nie znam pierwszego Tomb Raidera i nie wiem, że w remake'u polepszyli głównie grafikę, dodali QTE i niektóre ruchy z Legend?

OK. To ustalamy, od dzisiaj, jesli Czychu wypowie sie o jakiejs grze, w ktora nei gral, automatycznie dostaje bana na dzial next-gen.
Umowa stoi?

Ja nie porównuję gier, których nie skończyłem. Wy się nie wypowiadacie, wy już stwierdzacie jakiś stan faktyczny, a nie skończyliście Uncharteda i już oceniacie go niżej niż TR:A.

Za to ja wiem ze ty nawet na oczy nie widziałeś Uncharted.

A Ty jedynie mogłeś widzieć u kuzyna, ale kuzyn jeszcze Uncharteda nie kupił, mam rację?
No widzicie ile o was wiem ;]
  • 0

#71 Ryan Napisany 20 grudnia 2007 - 18:01

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

w remake'u polepszyli głównie grafikę

Gówno prawda.

Ja nie porównuję gier, których nie skończyłem.

TR:A ze średnią ocen 77,5% do Uncharted ze średnią 89,9%

Ani trochę. :trup:

Z mojej strony EOT. Napisz tutaj coś jeszcze o U i będziesz miał miesięczny urlop.
  • 0

#72 Nexus Napisany 20 grudnia 2007 - 18:04

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

"Żaden inny fpp nie ma pojary do tego kraszera." - Czychu3

:clown: :clown: :clown:
  • 0

#73 BeSOS Napisany 20 grudnia 2007 - 18:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Niezłe to streszczenie Ryana, normalnie boner :^^: W sumie wychodzi na to, że dostaniemy taką grę na jaką czekamy, z masą kapitalnych smaczków. Jest to też imo jedna z pierwszych gier (albo i pierwsza), które starają się wcielić do rozgrywki jakieś next-genowe elementy (pogoda i jej wpływ na poruszanie się itp). Ja się w Larze absolutnie zakochałem po ostatnich Tombach (imo CD odwalili kawał rewelacyjnej roboty w doborze głosu, liftingu wyglądu, animacji itp) i ciekaw jestem w jakim kierunku autorzy ją pchną przy okazji TR:U.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 18:56

Gość__*
  • Goście
nie to zebym chcial wojny konsolowej bo od tego jest inny temat, ale taka uwaga fanboye sony to najgorszy rodzaj "graczy konsolowych" jaki istnieje , trzeba bylo zobaczyc co sie dzialo na forum psxe jak smialem napisac o bledach graficznych w uncharted, mimo ze zaden "down sonowy" w to jeszcze nie gral

Co do porownania gatunkowego to uncharted i TR to inna liga i jak dla mnie TR:A z miejsca kosi uncharted, no ale coz jak dla niektorych grafika jest powodem ejakulacji to ja dziekuje...
  • 0

#75 Zeus-Nelson Napisany 20 grudnia 2007 - 20:30

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
święta to czas szczególny, dlatego proszę Was żebyście ograniczali swoje skoki ciśnienia i osobiste podjazdy :ninja: Za kolejny spam/offtop/prywate posypią się warniacze...O Uncharted dyskutujcie w temacie o tym tytule i darujcie sobie wojenkowanie...za parę postów powinny być ostrzeżenia z miejsca, ale z powodu świąt mogę Wam trochę wybaczyć :* :pijak:
  • 0

#76 Ryan Napisany 21 grudnia 2007 - 01:44

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Hej, tak się zastanawiam... Skoro zapowiadają taką interakcję z otoczeniem, moczenie Lary itp... czy sądzicie, że jeśli pannę Croftównę zmoczy zimny, tropikalny deszcz, to przez ciuszki będzie widać stojące suteczki? :ninja:
  • 0

#77 Mani Napisany 21 grudnia 2007 - 03:14

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
tak tak ... takie "szczególiki" miała już zapewnić PS2. Pamiętam jak zapowiadano że dzieki mocy PS2 to np będzie widać metkę na koszulce Lary. Ryan raczej niemożliwe.
  • 0

#78 Shinigami Napisany 21 grudnia 2007 - 10:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Może ona nie nosi markowych ciuchów i ta metka była schowana? :P
  • 0

#79 Nexus Napisany 21 grudnia 2007 - 11:01

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Hej, tak się zastanawiam... Skoro zapowiadają taką interakcję z otoczeniem, moczenie Lary itp... czy sądzicie, że jeśli pannę Croftównę zmoczy zimny, tropikalny deszcz, to przez ciuszki będzie widać stojące suteczki? :ninja:

Na ten efekt czekam już od drugiej części. Nie przejdzie przez tych cholernych obłudnych obrońców moralności typu Komitet matek Amerykańskich czy innych zyepów. :sciana:
  • 0

#80 Scorpio Napisany 21 grudnia 2007 - 11:01

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

np będzie widać metkę na koszulce Lary.

Hehe, to samo sobie przypomniałem. Były, oj były takie słowa przy starcie PS2 :)

Wiadomo, czy znów pojawią się plansz "miastowe", czy Underworld postanowi jednak całość akcji przenieść tam, gdzie jej prawowite miejsce - do grobowców!
  • 0

#81 oranje Napisany 21 grudnia 2007 - 13:25

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Raczej ppjdą w strone jaką wyznaczył genialny anniversary :ninjadance: Co za idzie, żegnamy miasta :hurra:
  • 0

#82 filip Napisany 21 grudnia 2007 - 21:28

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Też mi się tak wydaje. Poszli chyba w końcu po rozum po głowy i biorą sobie do serca uwagi prasy i graczy.
  • 0

#83 rikku100 Napisany 22 grudnia 2007 - 00:06

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
No...nareszcie wzieli sie za opowiadanie reszty tej siedmiogodzinnej historii z Legend która wciągnęła mnie tak że po końcówce miałam ochote komuś nogi z d*py powyrywać :/
Dalej niech oni już kończą tę grę... :| głóoóóóóód.....
  • 0

#84 MaxVarEmreis Napisany 03 stycznia 2008 - 22:02

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Dodany obrazek
Fajne :D
  • 0

#85 Shinigami Napisany 03 stycznia 2008 - 22:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wreszcie jest ładna z twarzy. Te kości policzkowe :D
Bardzo fajnie wygląda mokra skóra, tylko jeszcze włosy mogłyby jej przylegać do czoła.
  • 0

#86 Ryan Napisany 03 stycznia 2008 - 22:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Stare i niepełne. ;) W PLAYu był ten pic + pic przed zmoczeniem, kiedy miała plamy błota na skórze. Miód!

@shini: to WIP. Zresztą na tym zrzucie jest więcej smaczków - zauważyliście, że szew na ciuszku odstaje?
  • 0

#87 Aras Napisany 03 stycznia 2008 - 22:04

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
czy ja wiem, Twarz mi zajeżdrza poprzednią generacją, super że mamy młodą, mokrą panienkę o perfekcyjnej figurze, jednak ja chciałbym uczynienia z Lary osoby ludzkiej.
  • 0

#88 Ryan Napisany 03 stycznia 2008 - 22:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

ja chciałbym uczynienia z Lary osoby ludzkiej.

Na szczęście jest to tozbieżne z wizją Garda. I moim chciejstwem. ;)
  • 0

#89 Shinigami Napisany 03 stycznia 2008 - 22:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

czy ja wiem, Twarz mi zajeżdrza poprzednią generacją

Chodziło mi raczej o jej urode, a nie wykonanie, choć graficznie też nie wygląda źle.

jednak ja chciałbym uczynienia z Lary osoby ludzkiej.

Niech tylko nie zapomną o angielskim akcencie :ninjadance:

Zresztą na tym zrzucie jest więcej smaczków - zauważyliście, że szew na ciuszku odstaje?

Ano zwróciłem uwagę. Fałdy na bluzce też są wystające.
  • 0

#90 Ryan Napisany 03 stycznia 2008 - 22:08

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Niech tylko nie zapomną o angielskim akcencie

Głos wciąż podkłada Keeley Hawes.
  • 0



Inne z tagami: