Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted 2: Among Thieves


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2287 odpowiedzi na ten temat

#31 xell Napisany 03 stycznia 2008 - 23:12

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 227 Postów:

Na przykład wykorzystując motyw jej pierwszych osadników - Irlandczyków. :)

Jest to możliwe...ale czy da się zrobić z tego coś, co by było w stanie zaintrygować i zainteresować przeciętnego klienta? :hmmm:
  • 0

#32 f5k Napisany 20 kwietnia 2008 - 10:55

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Rumor: Uncharted 2 to take place in India?
34

It turns out that the 'Strange Relic' treasure from Uncharted is actually a Precursor Orb from the Jak & Daxter universe. The orb has some unique markings on it that, when translated, say "Naughty Dog" and "Manmad".

A quick Google search will teach you that Manmad is a city in India, so perhaps that's where the next game will take place.

http://www.n4g.com/p...ews-137039.aspx
  • 0

#33 Texz Napisany 27 lipca 2008 - 12:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Uncharted 2 oficjalnie: http://loot-ninja.co...ed-2-confirmed/
  • 0

#34 MonsieurWoland Napisany 31 lipca 2008 - 16:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
http://ps3.ign.com/a...5/895045p3.html

"IGN: But it's safe to say that Uncharted is getting a sequel?

Richard Lemarchand: Uncharted is an important new series for Sony, so there's bound to be something in the works.

IGN: What can we expect from the next Naughty Dog title – what's it going to offer us?

Richard Lemarchand: I'm not at liberty to say – not even a little bit. We are working hard on something, and we haven't just been resting on our laurels.

IGN: So when's the big reveal going to be?

Richard Lemarchand: You won't have to wait too long for it."

IMO najbezpieczniej zalozyc ze Uncharted2 pojawi sie w Lipsku lub na TGSie.
  • 0

#35 Shinigami Napisany 31 lipca 2008 - 16:59

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
I fajniusio :)
  • 0

#36 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2008 - 17:37

Gość__*
  • Goście
Zadnego skradania. Gra jest fajna i akcja jest wartka. Mozna dodac jakies stealth kills momentami i wiecej walki wrecz ale robienie z tego nastepnego MGS'a to chyba pomylka.
  • 0

#37 Gość__* Napisany 07 października 2008 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Dla mnie w tej grze najfajniejsze są elementy strzelankowe i cover system zaczerpnięty z Gears of War. Grałem w nią na normal ale tak mi się spodobała że zacząłem grać na hardzie i jestem już przy końcu, co mi się rzadko zdarza poza serią Devil May Cry. Elementy platformowe też są ok, a z zagatkami to fakt większość jest banalnie łatwa ale nie przeszkadzało mi to w zabawie. Wręcz przeciwnie nie stopowało akcji a stanowiło miłą odskocznie. A jeśli chodzi o nowości to chciałbym żeby znalazł
się tryb multiplayer albo co-op. Gra aż się o to prosi. :)
  • 0

#38 Gość__* Napisany 17 listopada 2008 - 08:29

Gość__*
  • Goście
ND coś ostatnio spuścili z tempa. Zawsze wydawali 1 grę na rok. Teraz chyba przeszli na cykl 2 letni :(
  • 0

#39 ACZ Napisany 17 listopada 2008 - 11:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
A przeszli, przeszli. Dawny cykl produkcyjny trzyma tylko Insomniac ;]
  • 0

#40 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 00:53

Gość__*
  • Goście
http://www.giery.eu/... ... sony-12837

Uncharted zakładając że jest to prawda powinien być już w zaawansowanym stadium :-D
  • 0

#41 Nyjacz Napisany 23 listopada 2008 - 13:58

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 969 Postów:

http://www.giery.eu/news/gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-z-obozu-sony-12837

Uncharted zakładając że jest to prawda powinien być już w zaawansowanym stadium :-D

Pewnie render. :)
  • 0

#42 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 20:26

Gość__*
  • Goście
Robią grę już rok więc wątpię by był to render. Po za tym nie kojarzę by ND kiedykolwiek dało render :o
  • 0

#43 Ney Napisany 23 listopada 2008 - 20:56

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Wg źródła które przytoczyło D+PAD Uncharted2 wygląda identyko jak jedynka więc bezsensu żeby dawali render...Zresztą Sony chyba już tyle razy było jechane przez wszystkich za nie pokazywanie gameplayu tylko "target renderów" że może do nich wreszcie dotarło że to kiepskie zagrania.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 23 listopada 2008 - 20:59

Gość__*
  • Goście

Wg źródła które przytoczyło D+PAD Uncharted2 wygląda identyko jak jedynka więc bezsensu żeby dawali render...Zresztą Sony chyba już tyle razy było jechane przez wszystkich za nie pokazywanie gameplayu tylko "target renderów" że może do nich wreszcie dotarło że to kiepskie zagrania.


Znając ostatnio Sony i ich genialnych strategów to wszystko jest możliwe :?
  • 0

#45 kamionek Napisany 23 listopada 2008 - 22:50

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
niech dwójka da nam nowe scenerie (chociaż na upartego dżungla może być) i odwrotne do pierwszej części proporcje strzelanie-skakanie, a gra będzie na 10
  • 0

#46 Texz Napisany 23 listopada 2008 - 23:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jeżeli dwójka będzie wyglądać jak jedynka to z jednej strony średnio, jakiś progres musi zostać osiągnięty. Z drugiej to bardzo dobra wiadomość, bo Uncharted w tej kwestii do dziś jest jeżeli nie najładniejszą, to jedną z najładniejszych gier na konsole ogółem.
  • 0

#47 ACZ Napisany 01 grudnia 2008 - 23:38

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
Hell yeah !!!
Pojawił się oficjalny teaser dosłownie kilka minut temu. Grafa jak przystało na Naughty Dog kosi zady.
Wersja HD:
http://www.gametrail...ayer/43231.html
  • 0

#48 oranje Napisany 01 grudnia 2008 - 23:44

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Zimowa sceneria, zarosniety Nate? Zapowiada sie ciekawie mimo iz to tylko 50 sek. Chciałbym scenerie gorską w wykonaiu Uncharted 1 :)
  • 0

#49 Gość_Zero_* Napisany 01 grudnia 2008 - 23:52

Gość_Zero_*
  • Goście
Łołoło :D dawać mi to ... kiedy premiera ? :)
  • 0

#50 ACZ Napisany 01 grudnia 2008 - 23:54

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
Raczej gwiazdkę 2009 bym obstawiał. Chociaż kto wie, może prędzej.
  • 0

#51 Gość_Zero_* Napisany 02 grudnia 2008 - 00:04

Gość_Zero_*
  • Goście
Jak tak stawiamy, to obstawiam wakacje :)
  • 0

#52 Shinigami Napisany 02 grudnia 2008 - 00:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nate jedzie do Tybetu :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Phurba

Czasami oglądanie kiczowatych filmów popłaca :^^:
  • 0

#53 Ryan Napisany 02 grudnia 2008 - 00:34

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Haha, a Ci wierzą, że to ingame. _^_
  • 0

#54 Gość__* Napisany 02 grudnia 2008 - 00:37

Gość__*
  • Goście
Super, chciałem zimową miejscówkę. Jak dla mnie to może być fimik na silniku, przecież nie wygląda to jakoś inaczej niż pierwsza część. Tak czy inaczej rok 2009 będzie bardzo łaskawy: Uncharted2, Ratchet nowy i GoW3 to są gry, w które chcę grać.
  • 0

#55 Gość_Zero_* Napisany 02 grudnia 2008 - 00:38

Gość_Zero_*
  • Goście
Ktoś napisał że tak myśli Ryan ? Wątpię, albo nie potrafię tak zajebiście czytać między wierszami jak Ty :lol:
  • 0

#56 Danteusz Napisany 02 grudnia 2008 - 00:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
To nie jest in game tylko cut-scene :]

Jeśli nawet filmik nie jest na silniku gry to używa modeli z gry. Nie ma tam nic czego PS3 nie jest w stanie uciągnąć.
  • 0

#57 Ryan Napisany 02 grudnia 2008 - 00:50

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
O, dante trafił za drugim razem. :) Gra wyjdzie za rok, może nieco wcześniej. Na tym etapie filmiki to w najlepszym wypadku docelowa jakość. W większości przypadków są to offline rendery z modelami z gry ale nie na silniku (lub na silniku pracującym w 5 klatkach na sekundę w nadziei, że do wydania uda się zoptymalizować). Gra jak wyjdzie może wyglądać tak, może wyglądać lepiej, może wyglądać gorzej. Mam nadzieję, że lepiej, bo jedyna fajna rzecz z U1 zniknęła: nasycone kolorki. :/
  • 0

#58 Danteusz Napisany 02 grudnia 2008 - 00:56

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
IMO w dżunglii kolorki były przesycone :) Na tym filmiku ciężko to ocenić, raz że jest skompresowany, dwa że sama gra będzie wyglądać trochę inaczej. U1 też miał target render, z tego co pamiętam na nim nasycenie kolorów było mniejsze niż w finalnej grze.
Jeszcze jedno - nawet jakby ten filmik był na silniku gry to i tak za mało pokazuje żeby wyrokować na temat grafiki. Model postaci może trochę lepszy, ale poza nim wyraźnie widać tylko sztylet. Otoczenie jest w oddali, w dodatku wszystko jest zakryte przez śnieżycę. Do rozmowy o grafice U2 możemy wrócić za pół roku, gdy pokażą coś więcej :)

Okładka Game Informera
http://www.gameinfor... ... ov_web.jpg
Wolałem design Drake'a z jedynki
  • 0

#59 ACZ Napisany 02 grudnia 2008 - 01:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 067 Postów:
Ja sądzę, że to real time, widzę delikatny aliasing na obiekcie Nathana i tym "berle".

I Ryan trak nie fanbojuj, że jedynce co było dobre w jedynce to tylko kolorki. Pamiętam jak pisałeś, że rozchodzenie się światła (o to chodziło?) jest chyba najlepsze jakie kiedykolwiek widziałeś w grze.
Zresztą nieważne, dwójka tak samo jak jedynka będzie jedną z najładniejszych gier w ogóle.
  • 0

#60 Ryan Napisany 02 grudnia 2008 - 01:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dude, kompresja przeważnie nie psuje nasycenia. ;> Przynajmniej nie MPEG2/4. Model postaci może i lepszy, ale ponownie to target. Jeśli okaże się, że grafa przekroczyła budżet trójkątów, to przeniosą część detali to bump/normal mapy Drake'a.

@ACZ: chodzi mi o design: jeśli to jest target to celują w taki wygląd gry. I targety i cała jedynka bardziej mi podchodziły niż to.
  • 0