Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation 3 w 2008 roku


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
139 odpowiedzi na ten temat

#91 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 22:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

A jeśli kogoś rzeczywiście nie kręcą te gry, a w gry plejakowe się zagrywał, to co?

Obrazek


1. to sie nie zna
2. nie ma gustu
3. jest chory
  • 0

#92 filip Napisany 17 stycznia 2008 - 22:08

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

1. GTA IV
2. MGS4
3. Killzone 2
4. Fallout 3
5. FFXIII

:bue:
Kontrowersyjna ta lista. No ale ok, powiedzmy, że redakcja PE naprawdę czeka na FFXIII bardziej niż na choćby NG2.
  • 0

#93 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 22:08

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
ktory ukaze sie w 2009 roku...
  • 0

#94 Gość__* Napisany 17 stycznia 2008 - 22:26

Gość__*
  • Goście

A jeśli kogoś rzeczywiście nie kręcą te gry, a w gry plejakowe się zagrywał, to co?

Obrazek


1. to sie nie zna
2. nie ma gustu
3. jest chory


Spadaj do wojen gdzie twoje miejsce ignorancie konsolowy.

Ja zakupiłem PS3 w dniu premiery w Polsce i jestem bardzo zadowolony z tego roku. MotorStorm, Resistance, Uncharted, Ratchet, Heavenly Sword i parę innych mam w swojej kolekcji i wszystkie mi się podobały. :^^:
  • 0

#95 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 22:27

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
urzekla mnie twoja historia...
  • 0

#96 Psycho-Mantis Napisany 17 stycznia 2008 - 22:28

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Zrób sobie wreszcie to nowe forum.
  • 0

#97 pawel_k Napisany 18 stycznia 2008 - 00:17

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

urzekla mnie twoja historia...

kim Ty jesteś że masz prawo wydawać takie bezwzględne opinie? człowieku weź wyluzuj trochę, prezentujesz jedną z najbardziej żałosnych postaw na tym forum. jak nie lubisz ps3 a kochasz x360 to możesz tutaj nie wypowiadać się bo Twoje słowa nic nie wnoszą wartościowego...

i szczerze to mi znacznie bardziej podeszły gry z ps3 z 2007 roku. nie lubię fpp czy tpp czy czegokolwiek w klimacie sf (bye bye halo3, mass effect, girsy), jak już mam strzelać to tylko do ludzi i do tego najlepiej nazistów (cod4, moh: a), ale zdecydowanie wolę platformówki i przygodówki (pokaż mi na x360 odpowiednik godny ratcheta, HS czy U: DF -btw. tak wiem że to dla Ciebie słabe gry ale unieś się chwilę ponad swój cynizm i zdejmij czapeczkę wielkiego krytyka ps3 a zobaczysz że na tej linii to ps3 ma zdecydowanie więcej do zaoferowania). mogę dla Ciebie nie mieć gustu, nie znać się czy być chorym... ale przynajmniej nie mam klapek na oczach
  • 0

#98 Shinigami Napisany 18 stycznia 2008 - 00:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dobra, wystarczy tego użerania się ze sobą, panowie ;)
  • 0

#99 117 Napisany 18 stycznia 2008 - 00:27

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

urzekla mnie twoja historia...

kim Ty jesteś że masz prawo wydawać takie bezwzględne opinie? człowieku weź wyluzuj trochę, prezentujesz jedną z najbardziej żałosnych postaw na tym forum. jak nie lubisz ps3 a kochasz x360 to możesz tutaj nie wypowiadać się bo Twoje słowa nic nie wnoszą wartościowego...

i szczerze to mi znacznie bardziej podeszły gry z ps3 z 2007 roku. nie lubię fpp czy tpp czy czegokolwiek w klimacie sf (bye bye halo3, mass effect, girsy), jak już mam strzelać to tylko do ludzi i do tego najlepiej nazistów (cod4, moh: a), ale zdecydowanie wolę platformówki i przygodówki (pokaż mi na x360 odpowiednik godny ratcheta, HS czy U: DF -btw. tak wiem że to dla Ciebie słabe gry ale unieś się chwilę ponad swój cynizm i zdejmij czapeczkę wielkiego krytyka ps3 a zobaczysz że na tej linii to ps3 ma zdecydowanie więcej do zaoferowania). mogę dla Ciebie nie mieć gustu, nie znać się czy być chorym... ale przynajmniej nie mam klapek na oczach


Sprawa jest prosta...
Nie wskaze ci odpowiednikow na X360 bo takowych praktycznie nie ma i chwala ci za to, ze wolisz takie gry i nie lubisz fpp i tpp ale to, ze nie bylo innych gier nie oznacza, ze te byly genialne... i sorry ale PS3 nie ma w tej linii wiecej do zaoferowania... ma HS ma U:DF i Ratcheta i to tyle... wskaz mi wiecej chociaz przyzwoitych platformowek, tpp i slasherow na PS3...
Ratchet jest genialny i pisalem to na kazdym kroku... ale jedna jaskolka wiosny nie czyni (chyba, ze jaskolka nazywa sie halo)

acha i czy posiadasz ps3 i x360 i grales w te gry ktore wymieniasz?
  • 0

#100 pawel_k Napisany 18 stycznia 2008 - 00:51

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Sprawa jest prosta...
Nie wskaze ci odpowiednikow na X360 bo takowych praktycznie nie ma i chwala ci za to, ze wolisz takie gry i nie lubisz fpp i tpp ale to, ze nie bylo innych gier nie oznacza, ze te byly genialne... i sorry ale PS3 nie ma w tej linii wiecej do zaoferowania... ma HS ma U:DF i Ratcheta i to tyle... wskaz mi wiecej chociaz przyzwoitych platformowek, tpp i slasherow na PS3...
Ratchet jest genialny i pisalem to na kazdym kroku... ale jedna jaskolka wiosny nie czyni (chyba, ze jaskolka nazywa sie halo)

tyle że ja na ps3 i na x360 mam taką samą ilość gier które chciałbym sprawdzić (na ps3 już wymieniłem, z x360 to by były forza2 i bioshock).

acha i czy posiadasz ps3 i x360 i grales w te gry ktore wymieniasz?

HS grałem, U: DF siedzialem obok kolegi który grał (możesz się śmiać, ale to wystarczy żeby stwierdzić że ta mechanika i świat gry bardzo mi się podobają), ratchet niestety nie (ale jak sam piszesz gra wymiata więc nie widzę powodu żeby to podważać ;) ). znacznie więcej grałem na x360 (dlatego wiem że girsy i halo nie są dla mnie). ogólnie z nextgenami to nie spędziłem za dużo czasu, ale ja jestem casulem i pogram sobie jeszcze na ps2 przez najbliższe pół roku (jak nie więcej), a teraz nie opowiadam się za żadną ze stron...

i jasne że nie ocenia się gier po filmach (nie chcę tego robić) ale nie mając na stałe ani jednej ani drugiej konsoli trzeba jakoś sobie zdanie wyrobić, inaczej takie neo+ nie miałoby sensu. z tych filmów mogę co najwyżej ocenić że świat gry czy jej klimat mi odpowiada lub nie, a o tym czy gameplay jest ok, czy sterowanie nie przeszkadza to już muszę wyczytać w sprawdzonych źródłach i wiem że jak autor recki napisał że uncharted jest zajebisty sterowanie świetne a klimat rozwala to wiem że tak będzie bo nigdy jego recenzja nie rozjechała się z moim późniejszym odbiorem gry.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 19 stycznia 2008 - 10:43

Gość__*
  • Goście
Best Reasons PS3 Is Going to Kick Ass in '08
http://www.newspail.com/story/725
  • 0

#102 Texz Napisany 19 stycznia 2008 - 12:40

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Best Reasons to buy PS3

fixed

Ja tu widzę tylko jeden (dla mnie) jak na razie: http://www.neo-plus.... ... 9&start=91
:klaszcze:
  • 0

#103 Raiot Napisany 19 stycznia 2008 - 14:45

Raiot

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 947 Postów:
1)Metal Gear Soldi 4 (ex)
2)Naruto Project PS3 (ex)
3)LBP (ex)
4)Resistance 2 (ex)
5)Tekken 6 (ex)
6)Devil May Cry 4
7)Soul Calibur 4
8)KZ2 (oblukać warto )
9) e nie wiem
10) też nie wiem

11)FF13 tyle że to dopiero na 2009 :/
  • 0

#104 Gość__* Napisany 19 stycznia 2008 - 15:11

Gość__*
  • Goście
Sądze że oprócz znanych juz gier, które wyjdą w tym roku (LBP, MGS4, KZ2, Resistance2 czy Heavy Rain) są szanse ze dostaniemy jeszcze The Gateway, WarDevila, nową gre Naughty Dog, nowy tytułod Ninja Theory (już się robi) i może Eight Days.
IMO ten rok zapowiada się naprawde świetnie, pójdzie spoooro kasy na gry. Samych exc. które mnie interesuje jest z 8-10.
:^^:

A na konkurencyjnej maszynce, tak jak w przypadku TEXZ, jest jeden, moze dwa tytułe, które mnie interesują :)

PSU's Most Anticipated PS3 Exclusives of 2008
http://www.psu.com/P... ... 473-p0.php
  • 0

#105 Raikoh Napisany 19 stycznia 2008 - 17:13

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Czemu się tak oszukujecie ????
  • 0

#106 Gość__* Napisany 19 stycznia 2008 - 17:34

Gość__*
  • Goście

Czemu się tak oszukujecie ????


Jak ci się nie podoba to wracaj do swoich.

Ps. Znana jest przybliżona data Motorstormu 2 ? :^^:
  • 0

#107 Danteusz Napisany 19 stycznia 2008 - 17:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 886 Postów:

Czemu się tak oszukujecie ????

My się nie oszukujemy, to ONI nas oszukują!!

Sony's Lineup Dominates This Year's Holiday Season
Nintendo has already released a Mario, Metroid and Zelda title for the system, and Smash Bros. will be out relatively soon, leaving its must-have library as old news. Microsoft has a strong lineup, but most of those games are cross-platform. Sony, on the other hand, will have a bevy of killer exclusives hit the system throughout the year, and especially around the holidays.

Resistance 2 is already scheduled for the end of the year, and we expect Killzone 2 to release around the same time. We also expect to hear that Infamous, SOCOM: Confrontation and, hopefully, Gran Turismo 5 will launch around the same time as well. But we don't expect that to be the end: Sony will pull out all the stops and get MotorStorm 2 and God of War III out the door before 2008 is over as well, at least in demo form. And remember, we don't even know about the E3 announcements yet...

http://ps3.ign.com/a...6/846509p9.html
  • 0

#108 Cola Napisany 19 stycznia 2008 - 17:39

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

PSU's Most Anticipated PS3 Exclusives of 2008
http://www.psu.com/P...a0002473-p0.php


Widac, że PS3 w końcu zaczyna się rozpędzac.

Czemu się tak oszukujecie ????


Czy Ty przypadkiem nie oszukujesz samego siebie nie dostrzegając nadchodzących gier na platforme Sony?
  • 0

#109 LoganWeapon Napisany 19 stycznia 2008 - 17:46

LoganWeapon

    Pikachu

  • Narybek
  • 85 Postów:

Czemu się tak oszukujecie ????


Czy Ty przypadkiem nie oszukujesz samego siebie nie dostrzegając nadchodzących gier na platforme Sony?


exactly
  • 0

#110 Ney Napisany 19 stycznia 2008 - 17:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jeśli chodzi o tytuły na wyłączność to Sony póki co na rok 2008 wyrażnie wygrywa...Masa uznanych IP jeszcze z czasów PSX'a (MGS,GT5,Tekken6), budzący duże zainteresowanie KZ2, kontynuacje hitów z PS3 - Resistance i Motorstorm, może Uncharted2... i jakby tego było mało pewnie GoW3 i zupełnie nowe IP - LBP, Infamous. Do tego na 100% dojdzie jeszcze kilka tytułów (może coś od team ICO). Nie ma co ukrywać - mimo że X360 też ma całkiem niezłą biblotekę ekskluzywnych tytułów na ten rok (i pewnie jeszcze sporo dopiero ujawni) to IMHO na stan dzisiejszy wygląda to zdecydowanie gorzej. Dla mnie w tym roku zakup PS3 to konieczność pod warunkiem że dadzą jakiś inny model bo shitu w postaci "PS3 40GB" nie zamierzam kupować:)
  • 0

#111 fingus Napisany 19 stycznia 2008 - 18:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Jeśli chodzi o tytuły na wyłączność to Sony póki co na rok 2008 wyrażnie wygrywa...Masa uznanych IP jeszcze z czasów PSX'a (MGS,GT5,Tekken6), budzący duże zainteresowanie KZ2, kontynuacje hitów z PS3 - Resistance i Motorstorm, może Uncharted2...

No, chyba że kogoś nie pociąga Tekken, GT, czy MGS, a Resistance czy Motorstorm nie wstrząsnęły nim aż tak, by czekać kontynuacji. :nie: I tak z zapowiedzi najsilniej wyglądają multiplatformery i gotów jestem się założyć, że to wśród multiplatformerów będzie w 2008 roku najwięcej hitów. :^^:
  • 0

#112 oranje Napisany 19 stycznia 2008 - 19:10

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:

Ney napisał/a:
Jeśli chodzi o tytuły na wyłączność to Sony póki co na rok 2008 wyrażnie wygrywa...Masa uznanych IP jeszcze z czasów PSX'a (MGS,GT5,Tekken6), budzący duże zainteresowanie KZ2, kontynuacje hitów z PS3 - Resistance i Motorstorm, może Uncharted2...

No, chyba że kogoś nie pociąga Tekken, GT, czy MGS, a Resistance czy Motorstorm nie wstrząsnęły nim aż tak, by czekać kontynuacji.

Tak ro mozna o wszystkim pisac. Kogos może nie pociągac zarowno Halo, Gearsy, Mario, Zelda jak i Killzone czy Tekken ;)
  • 0

#113 rikku100 Napisany 20 stycznia 2008 - 13:10

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Masa uznanych IP jeszcze z czasów PSX'a


Masa? :cojest:

Killzone 2 (SCE) (powiedzmy ze to znana i uznana marka...)
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami)
Gran Turismo 5 (SCE)
Final Fantasy XIII (Square Enix) (na 95% nie w tym roku)
Jak and Daxter: The Lost Frontier (SCE)
Tekken 6 (Namco)

To sie nazywa przesada chyba...
  • 0

#114 Aleks Napisany 20 stycznia 2008 - 16:40

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
1.Tekken 6 (Namco)
2.Gran Turismo 5 (SCE)
3.Grand Theft Auto IV (Rockstar Games)

4.Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami)
5.Killzone 2 (SCE)
6.Burnout Paradise (EA)
7.Devil May Cry 4 (Capcom)
8.Haze (Ubisoft)
9.PlayStation Home (SCE)
10.Chronicles of Riddick (Sierra)
11.Battlefield: Bad Company (EA)
12.Midnight Club: Los Angeles (Rockstar Games)
13.SOCOM: Confrontation (SCE)
14.LittleBigPlanet (SCE)
15. Mercenaries 2 (EA)
16.Dynasty Warriors 6 (Koei)
17.Fallout 3 (Bethesda Softworks)
18.Tiberium (EA)
19.MotorStorm 2 (SCE)
20.Resistance 2 (Insomniac Games)


Więcej mi nie trzeba :gwizdek:
  • 0

#115 Gość__* Napisany 21 stycznia 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście
Moje typy na ten rok, które raczej na 100% znajdą się na półce z grami to Killzone2 ( bez dwóch zdań, najbardziej przeze mnie oczekiwana pozycja ), MGS4 i TR:Underground... Reszta? Sie zobaczy :)
  • 0

#116 Gość__* Napisany 21 stycznia 2008 - 13:11

Gość__*
  • Goście
Ładnie przygotowana lista:
http://www.ps3site.p... ... a-2008-rok

Panowie kto chętny na skok na Bank bo inaczej nie wiem skąd tyle kasy wezmę na same exy :cooo: Ten rok może być nawet lepszy od 2007 :kult:
  • 0

#117 Albertos Napisany 03 lutego 2008 - 03:19

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:

Oj na 2008 Sony ma jednak lepsze ekskluziwy

Na X360 zresztą nie ma nic ciekawego w tym roku

Trudno wybrac cos... no ale z checia bym zagral w

wszystko

Póki co

zobaczymy

problem z wyborem gry dla

X360

a

i

multiplatformy lepiej kupic na

PS3

O jak milo :ninjadance:
  • 0

#118 phsx Napisany 03 lutego 2008 - 10:31

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Niezła manipulacja, ale nie radzę tego powtarzać :^^:
  • 0

#119 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 11:36

Gość__*
  • Goście
jakby nie bylo jest bardzo milo na ten rok ps3 nie zamulilo :] ja osobiscie slinie sie na kz2 i mgs 4 gdzies tam sa jeszcze tekken 6 i gt5. o ile te dwie pierwsze to praktycznie must have i nie oddac to bez reszty bym sie obszedl :) niech to ps3 tanieje a gry wychodza i biegne juz do sklepu po swoj egzemplarz ;)
  • 0

#120 Sylvan Wielki Napisany 03 lutego 2008 - 11:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Ten rok może być nawet lepszy od 2007

Z pewnością.

1.Tekken 6 (Namco)
2.Gran Turismo 5 (SCE)
3.Grand Theft Auto IV (Rockstar Games)
4.Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (Konami)
5.Killzone 2 (SCE)
6.Burnout Paradise (EA)
7.Devil May Cry 4 (Capcom)
8.Haze (Ubisoft)
9.PlayStation Home (SCE)
10.Chronicles of Riddick (Sierra)
11.Battlefield: Bad Company (EA)
12.Midnight Club: Los Angeles (Rockstar Games)
13.SOCOM: Confrontation (SCE)
14.LittleBigPlanet (SCE)
15. Mercenaries 2 (EA)
16.Dynasty Warriors 6 (Koei)
17.Fallout 3 (Bethesda Softworks)
18.Tiberium (EA)
19.MotorStorm 2 (SCE)
20.Resistance 2 (Insomniac Games)

Więcej mi nie trzeba :gwizdek:

A komu trzeba. Wychodzi mniej więcej (lub jak mawiał mój prof. od termodynamiki "więcej mniej" ) jak 2 gry miesięcznie.

Tekken 6 bankowo, tak jak każda poprzedniczka. W nią będzie grało masa moich znajomych + ogarnąć system = pojedynki do Tekken 7 , opcjonalnie nowej VF.

GT5 i GTA IV .... tu kilka stów w kieszeni, bowiem brat kupi zapewne.

MS2, Merc2 oraz Resitance również do zakupienia, wszak poprzedniczki zachwycały.

MGS4, DMC4...wiadoma sprawa.

DW6 dla odstresowania.

Fallout 3 laduje na pokładzie PC

Killzone 2 a to głównie dla Taty.

I chłopaki jeszcze o jednym , ale jakze istotnym tytule zapomnieliście ....

Street Fighter IV.

A ktoś tam z zielonej frakcji płacze ,że nie bedzie w co grać i PS3 r.i.p....
  • 0