Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożegnania nadszedł czas :(


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
145 odpowiedzi na ten temat

#31 Kyo Napisany 10 stycznia 2008 - 01:22

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

polecałbym 1 albo 3. Dwojka troche zawodzi.


Nie słuchaj go :P !!!!!!11111 Jak i tych wszystkich fanbojów MGS1. Metale sprawdzaj po kolei oczywiście. Każda następna część JEST lepsza od poprzedniej (MGS2 najlepszy jeśli chodzi o fabułę i przekaz, MGS3 najlepszy jako całokształt).

Pożegnanie z PS2? Pożegnanie to będzie, jak Persona 4 wyjdzie :P . A jeśli będzie tak dobra, jak 3, to będziemy mieli jednego z best RPG ever. Czyli jedną z najlepszych gier na PS2 :P .

muszę się też porozglądać za Mark of Kri - zaciekawiłeś mnie Aras tym tytułem


Warto. Jeśli jesteś fanem nowelek o Conanie, to będzie to jedna z Twoich ulubionych gier ;) .

dla mnie to jedyny symulator barbarzyńcy jaki powstał, reszta to zwykłe przebajerzone naparzanki


Dokładnie :tak: .
  • 0

#32 Lady Luck Napisany 10 stycznia 2008 - 11:59

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 746 Postów:

daruję sobie Final Fantasy i Okami

nigdy nie ciągnęło mnie do jRPG


Okami nie jest jRPGiem :o

stare gry potrafią rozczarować technicznym wykonaniem jak się chwilę poobcowało z x360 czy ps3. jak włączyłem kolosy to jednak poziom techniczny jest kiepski


Dla mnie to od początku była kupa pikseli XD
  • 0

#33 Sylvan Wielki Napisany 10 stycznia 2008 - 12:40

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

mimo że użytkownikiem ps2 jestem dopiero od roku, to jednak przesiadka na nową generację jest raczej nieunikniona... jednak zanim podejmę ostateczną decyzję co do nowej konsoli to chcę zagrać we wszystkie zaległe gry z ps2 którym warto poświęcić czas i które by mnie interesowały...

Ja jestem jakieś kilka tyg. po jap. premierze i pomimo przesiadki na CG zawsze się cos tam wygrzebie (choć moja biblioteka gier na PS2 mała nie jest). Vide ostatnio Manhunt2.

Jak masz rok PS2, to nie ma szans byś choć w 1/4 wspaniałych gier zagrał . A pomimo faktu oczywistego - moc obliczeniowa PS3/x360 jest ogrom gier na PS2 które deklasują pod wieloma względami ( paradoksalnie często pod względem grafiki ) pozycje z obecnej generacji - Okami , GoW2 et cetera.

- Resident Evil 4 - "najlepsza gra akcji poprzedniej generacji" - coś musi chyba znaczyć ;) poza tym chcę zobaczyć w jakim kierunku poszła ta seria w stosunku do tego w co grałem na psx

Ten zaszcztyne tytuł nosi God of War II. Jednak po zakupie RE4 nie zawiedziesz się i tak.

Silent Hill 2 - ta gra to będzie mój deser - po pierwszej części i zmasakrowaniu przez nią mojego podejścia do grania sprzedałem psx'a i nie grałem parę lat, więc zakończenie mojej przygody z ps2 inną grą jest wykluczone


Lepiej kup PC ver. zaoszczędzisz sporo gil.

Jak - raczej na pewno kupię, pytanie tylko która część ?

Najlepiej pierwszą, najbardziej na lubione przez ciebie skakanie nastawiona a i można ja za 40zl kupić .

Ratchet & Clank - podobnie jak wyżej

Polecam wszystkie (z naciskiem na 3kę). Absolutnie jedna z najlepszych serii jakie kiedykolwiek powstały.

God of War - jedynka, jest tania a jak się spodoba to może i dwójka (grałem demo i w sumie pasował mi klimat)

Spodoba się zapewniam. Absolutnie genialne pozycje.

Spójrz tylko na oceny :

GameSpy - 100%
ING - 97%
Game Informer - 97.5%
Jolt UK - 96%

- Burnout 3: Takedown lub Burnout 2 Point of Impact - b3 to niby najlepsza część serii ale b2 ma chyba więcej z racera... ewentualnie mogę sobie darować tą serię i sprawdzić na nextgenie, ale szczerze to arcade raczej nigdy mnie nie ciągnął więc chyba lepiej jak wydam teraz 30zł bo 200zł za paradise to raczej nie dam i mogę nawet nie spróbować tej serii...

Zacne podejście. Tym bardziej iż B3T to wyborna gra.

czekam na Wasze propozycje do dalej brać przed przesiadką :)


http://www.neo-plus.... ... &start=400

Polecam coś z mojej listy - głownie same hity.

Jeśli jesteś pasjonatem jRPG atakuj śmiało . PS2 ma masę wręcz wybornych tytułów tego gatunku - FF X, FF XII, VP2:S, DQ8, RG i wiele innych a są to gry , które nie dadzą się zaliczyć za 4 wieczory.
  • 0

#34 Pico Napisany 10 stycznia 2008 - 13:01

Pico

  • Forumowicze
  • 10 674 Postów:

Lepiej kup PC ver. zaoszczędzisz sporo gil.

Nie rób tego! PC wersja sux! Mimo iż na PC przeszedłem SH2 to ta wersja sux jeśli ma się opcję zagrania na PS2. O, tu jest o tym o czym mówię: http://www.silenthil.../sh2_pc_rec.htm

EOT
  • 0

#35 Grz3chu Napisany 10 stycznia 2008 - 15:18

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ja sobie zrobiłem listę tytułów w które muszę jeszcze zagrać przed kupnem PS3. Wyszło mi na to, że przez najbliższy rok nie ma potrzeby abym zmieniał generację... Oto ta lista:

God of War 2 - jeszcze nie grałem :ninja: a to dlatego, że schodzi nadal po 140 zł
Yakuza 2 - jak wyjdzie w Europie wreszcie
SMT:DDS:Nocturne + Devil Summoner - w sumie mało o tym wiem i nie wiem czy warto
Valkyrie Profile 2: Silmeria
Odin Sphere - must-have
Persona 3 - must-have, ciekawe czy wyjdzie u nas Fes ?

Nie wiecie czy 2 ostatnie tytuły nie wyszły w Japonii z angielskimi napisami\dubbingiem ?
  • 0

#36 Scorpio Napisany 10 stycznia 2008 - 15:21

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Nie wiecie czy 2 ostatnie tytuły nie wyszły w Japonii z angielskimi napisami\dubbingiem ?

Odin Sphere na pewno wyszedł w USA z możliwością przełączania ścieżki dialogowej Jap/Ang.

w każdym razie Kratos i J&D czekają spokojnie w folii aż kolosy zostaną pokonane ;)

Moja rada - w SOTC nie staraj się grać na szybko, byle pozycje ukończyć i odłożyć jako "zaliczoną". To gra do mącenia na spokojnie, bez pośpiechu ... Inaczej traci wiele i staje się kolejną pozycją, która w pamięci zostanie tylko przez wygląd bossów. Graj w inne tytuły, a gdy wiesz, że akurat w weekend czy kiedyś masz spokojny wieczór i kilka godzin czasu, wtedy odpal SOTC ;)

Mark of Kri - pisałem już od dawna o tym tytule. Niesamowita, baśniowa przygoda w świetnie zrealizowanym stylu. Całość skonstruowana tak, że misje nie nużą, ciągle coś nowego i świeżego się trafia, rozgrywka trzyma w napięciu ... i ogólnie jest zajefajnie. Tylko że o tej grze bardziej cicho niż o ICO czy BG&E ... a niezasłużenie!

Pytanie: czy ktoś grał/widział Rise of Kasai, czyli drugą część?
  • 0

#37 Kyo Napisany 10 stycznia 2008 - 15:22

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

SMT:DDS:Nocturne + Devil Summoner - w sumie mało o tym wiem i nie wiem czy warto


Jak jesteś fanem Persony, to WARTO, zwłaszcza Nocturne. To gry tych samych twórców, niejako łączące się ze sobą (Persona to spin-off SMT).
  • 0

#38 pawel_k Napisany 10 stycznia 2008 - 21:42

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

w każdym razie Kratos i J&D czekają spokojnie w folii aż kolosy zostaną pokonane ;)

Moja rada - w SOTC nie staraj się grać na szybko, byle pozycje ukończyć i odłożyć jako "zaliczoną". To gra do mącenia na spokojnie, bez pośpiechu ... Inaczej traci wiele i staje się kolejną pozycją, która w pamięci zostanie tylko przez wygląd bossów. Graj w inne tytuły, a gdy wiesz, że akurat w weekend czy kiedyś masz spokojny wieczór i kilka godzin czasu, wtedy odpal SOTC ;)

no właśnie spokojnych wieczorów to w tym miesiącu mam deficyt - praca, uczelnia, praca magisterska a do tego głupi wziąłem sobie zlecenie po godzinach więc w tym tygodniu to grałem raptem 30 minut :/ więc nawet tak na prawdę nie miałem jak sprawdzić cokolwiek... ale pójdę za Twoją radą, będę rozkoszował się jedną walką z kolosem raz na jakiś czas:]

btw. nie dość że dopiero 2 kolosy za mną, kratos i Jak w folii, to jeszcze devil may cry idzie do kolekcji :D
  • 0

#39 oranje Napisany 10 stycznia 2008 - 21:45

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
a ja sie o cos zapytam. właśnie zamowiłem Mark of kri, ktore mi sie napewno spodoba, dlatego mam pytanie. Jak na tle pierwszej cześci wypada Rise of the kasai?
  • 0

#40 pawel_k Napisany 10 stycznia 2008 - 21:47

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

właśnie zamowiłem Mark of kri

?!?!?! gdzie zamówiłeś ? take me to your dealer :D
  • 0

#41 oranje Napisany 10 stycznia 2008 - 21:50

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
http://www.play.pl/m... ... 27760.html W zasadzie to brat brał i teraz tak patrze i nie wiem czy przeslą. Pamietam jak długo czekałem na WWE:SvR 2007 z tego sklepu i okazało sie, że nie mają. ale warto zobaczyc :)
  • 0

#42 pawel_k Napisany 10 stycznia 2008 - 22:05

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
dzięki wielki, również złożyłem zamówienie ;) tylko nie wpłacam kasy bo wolę zadzwonić do nich jutro rano czy na pewno mają tą grę... dzięki jeszcze raz :)

tylko kiedy ja to wszystko poprzechodzę :D
  • 0

#43 oranje Napisany 10 stycznia 2008 - 22:07

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Jak sie dowiesz to napisz czy mają :)
  • 0

#44 Kyo Napisany 10 stycznia 2008 - 22:51

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

a ja sie o cos zapytam. właśnie zamowiłem Mark of kri, ktore mi sie napewno spodoba, dlatego mam pytanie. Jak na tle pierwszej cześci wypada Rise of the kasai?


Rise of the Kasai nie wyszło w Europie. Podobno jego największą wadą jest to, że niewiele się różni od Mark of Kri, ale mimo wszystko jest przyzwoitą kontynuacją.
  • 0

#45 pawel_k Napisany 11 stycznia 2008 - 10:15

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Jak sie dowiesz to napisz czy maja :)

Nie maja, dzwonilem do nich rano :/
  • 0

#46 Scorpio Napisany 11 stycznia 2008 - 10:37

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Podobno jego największą wadą jest to, że niewiele się różni od Mark of Kri

I gdzie tu wada? :P
  • 0

#47 Kyo Napisany 11 stycznia 2008 - 10:44

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

I gdzie tu wada?


Według recenzentów to jest olbrzymia wada :P . Ja mam SCE za złe, że nie wydali tego w Europie :? .
  • 0

#48 oranje Napisany 11 stycznia 2008 - 11:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:

Jak sie dowiesz to napisz czy maja :)

Nie maja, dzwonilem do nich rano :/

:sciana: Dwa razy u nich zamawiałem i dwa razy to samo. Eh, trzeba szukac dalej :trup:
  • 0

#49 pawel_k Napisany 12 stycznia 2008 - 02:06

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Jak sie dowiesz to napisz czy maja :)

Nie maja, dzwonilem do nich rano :/

:sciana: Dwa razy u nich zamawiałem i dwa razy to samo. Eh, trzeba szukac dalej :trup:

no niestety :/ w ogóle koleś powiedział że nie ma i nie będzie, więc spoko mają system informatyczny w którym nie można zablokować gry czy ustawić status "brak towaru" :/ dobrze przynajmniej że kasy od razu nie wpłacałem...

korzystając w wolnego wieczoru rozpakowałem z folii Jak&Dexter i God of War dając tym samym wytchnienie 14 kolosom co oczekują nieświadome czekającego je upokorzenia ;)

Jak&Dexter rewelka, gra się świetnie, design znakomity, ta gra przekonała mnie do platformówek w pełnym 3D czego nawet Spyro nie był w stanie zrobić za czasów psx'a ;) ta gra była tym czego oczekiwałem od Crash Bandicoot: the Wrath of Cortex - bajkową, niczym nie zobowiązującą przygodą :) co prawda nadal uważam że crash 3 jest najlepszym platformerem ale Jak jest u mnie zaraz za nim ;) teraz pytanie co pokaże Ratchet ;)

Z kolei GoW to z początku lekkie rozczarowanie - miałem to szczęście że grałem w demo GoW2 i spodziewałem się czegoś podobnego - tutaj jednak za bardzo ukazano samą postać zamiast środowisko gry, przez co Kratos zajmuje nieprzyjemnie dużo miejsca na ekranie co mi trochę przeszkadzało. Po 20 minutach przyzwyczaiłem się i mogłem przyjemnie grać i widzę że gra ma moc :) w każdym razie jest to pierwszy tytuł który na lcd wygląda bardzo fajnie :)


ale mimo wszystko tak się też teraz zastanawiam po co kupowałem w grudniu tv lcd. właściwie musiałem zmienić tv bo stary mi się popsuł więc stwierdziłem że "spoko, kupię sobie lcd, pogram 2 miechy w mniej komfortowych warunkach na ps2 i zmienię na x360". teraz jak parzę na listę gier do przejścia, jak również na gry które już kupiłem i czekają na przejście to mam grania na najbliższe pół roku na spokojnie. jak się wezmę za kontynuację tych serii co mam lub będę miał to mam przynajmniej rok ostrego grania... a tak jak już kupię next-gena to będę miał stary model tv :/



[EDIT]
KUPIŁEM MARK OF KRI!!! allegro, jako 7 oglądający stronę :) fuks że sprawdziłem ten tytuł :D
  • 0

#50 pawel_k Napisany 28 stycznia 2008 - 00:02

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Tak żeby nie śmiecić w inny tematach to pośmiecę u siebie ;)

Tak się składa że licytuję Ratchet&Clank 2. Z tego co mi kolega polecał najlepsza część - najdłuższa, najładniejsza i wszystko naj ;) Tylko że postanowiłem że przejdę wszystkie części tej serii, więc pytanie czy zaczęcie od drugiej części ma sens? W sensie czy jest to kontynuacja również wątków z jedynki oraz czy jak zechcę przejść w następnej kolejności r&c1 to czy nie przeżyję jakiegoś rozczarowania (graficznego, jeśli chodzi o mechanikę gry itp) ?


Poza tym nie wiem po co licytuję czy kupuję dalej gry. Po przejściu kolosów zabrałem się za God of War w który jestem mniej więcej na 3/4, Jak&Dexter na 30%. Do tego mam The Gataway można powiedzieć nie ruszone (przeszedłem 2 misje gdzieś w kwietniu 2007, ale że grę kupiłem razem z Enthusia i to tylko dlatego że kosztowała 15zł to głupi porzuciłem ją, dlatego teraz jak wezmę się za nią to tylko od początku). Oprócz tego czekają na mnie na poczcie Devil May Cry, Mark of Kri, Prince of Persia: The Sands of Time oraz ICO :) a ja jeszcze licytuję Ratcheta i Spartan Total Warrior (i tej pierwszej nie odpuszczę ;) ). A to tylko część (duża co prawda ale zawsze część) mojej listy gier do kupienia... Coś czuję że ps3 zawita u mnie najwcześniej za rok :)

i jeszcze proszę o wypowiedź co sądzicie o poniższej liście (wiem że mogę poczytać sobie tematy o tych grach ale zależy mi na opinii po czasie, poza tym trzeba ożywić trochę dział ps2 ;) )
- Sly (seria)
- Onimusha (seria)
- Shadow of Rome
- Yakuza
- SSX3
- Spartan: Total Warrior
- Genji: Dawn of the Samurai
- Ace Combat 5
  • 0

#51 Shinigami Napisany 28 stycznia 2008 - 00:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

- Onimusha (seria)

Miałem styczność tylko z częścią trzecią i DoD, które podobno nie są najlepsze, ale wciągały. Jedynka i dwójka są określane lepszymi, więc raczej się nie zawiedziesz ;)

- SSX3

Złapałbym na Twoim miejscu SSX On Tour. Ciekawa odskocznia od systemu jazdy znanego ze starusieńkiego Cool Boarders i jedna z bardziej udanych serii EA Big.

- Spartan: Total Warrior

Dynasty Warriors w greckich klimatach. Bardzo fajna pozycja :)

- Genji: Dawn of the Samurai

Gdyby nie to, że gra krótka byłaby wyśmienita. A tak mamy bardzo dobrą pozycje z mało rozbudowanym, ale za to szybkim systemem walki i świetnym klimatem.
  • 0

#52 onikage7 Napisany 28 stycznia 2008 - 09:12

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:

- Shadow of Rome

Świetny slasher od Capcomu. Starożytny Rzym, walki gladiatorów. Bardzo dobra grafika, "supergrywalność" i do tego wciągająca fabuła. Szczerze polecam ten tytuł.

- Yakuza

Niektórzy twierdzą, że to takie "japońskie GTA." W sumie nie wiem dlaczego, może ze względu na fabułę, sam pomysł na grę. Nie wiem. W Yakuzie, w odróżnieniu od GTA, przede wszystkim nie postrzelamy za dużo. Za to mamy bardzo rozbudowany i dopracowany system walki wręcz (plus wszystko co nam wpadnie w ręce), "filmową", bardzo dobrze opowiedzianą historię i do tego "charyzmatycznego" głównego bohatera. IMO na pewno warto zagrać w Yakuzę.
  • 0

#53 Kleksandra Napisany 28 stycznia 2008 - 10:48

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Tak się składa że licytuję Ratchet&Clank 2. Z tego co mi kolega polecał najlepsza część - najdłuższa, najładniejsza i wszystko naj Tylko że postanowiłem że przejdę wszystkie części tej serii, więc pytanie czy zaczęcie od drugiej części ma sens? W sensie czy jest to kontynuacja również wątków z jedynki oraz czy jak zechcę przejść w następnej kolejności r&c1 to czy nie przeżyję jakiegoś rozczarowania (graficznego, jeśli chodzi o mechanikę gry itp) ?

Ponoć najlepiej przechodzić grę od początku :ninja: Ale jakby co, to tu jest cały temat poświęcony serii, gdzie wypowiadali się eksperci, więc możesz jeszcze tam sobie co nieco poczytać ;)
http://www.neo-plus....opic.php?t=5195

Sly (seria)

Średnio na jeża, mi raczej do gustu nie przypadła ;)

Onimusha (seria)

Grałam tylko w DoD, jeśli lubisz slashery w japońskich klimatach to bierz śmiało.

Genji: Dawn of the Samurai

Jw., przy czym tak jak pisał Shini - gra jest krótka, za to powala klimatem :)
  • 0

#54 Marbel Napisany 28 stycznia 2008 - 10:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Onimusha - grałem tylko w trójką (tą z Jean'em Reno), była to jedna z pierwszych gier w jakie grałem na PS2 i przypadła mi całkiem do gustu :D

Sly - mam trójeczkę. Kupiłem razem z Jak'iem 1 i wolałem grać w Sly'a. Gra bardziej zorientowana na kombinowanie (niewielkie, ale jednak), skradanie itp. Wiele postaci, którymi można grać urozmaica zabawę :) Więc całkiem fajna - w dodatku podobno trzecia część najniższych lotów z całej serii.
  • 0

#55 Gość__* Napisany 29 stycznia 2008 - 23:00

Gość__*
  • Goście
Ja prędko nie pożegnam PS2. Jeszcze mam multum gier do ukończenia. 8)
  • 0

#56 Kyo Napisany 29 stycznia 2008 - 23:28

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

- Onimusha (seria)


1 i 2 super. Zwłaszcza dwójka - nieliniowa, ładniutka i bardzo, bardzo miodna. 3 to spory krok w tył w stosunku do 2, jeśli o gameplay chodzi, a i klimat i scenariusz są żenujące. Oni:DoD zaś to krok naprzód, ale w złym kierunku. Fabuła i klimat jeszcze gorsze niż w 3.

Genji: Dawn of the Samurai


Śliczne, świetny soundtrack, krótkie i płytkie, choć całkiem grywalne ;) . Mi się podobało, ale nie należy się spodziewać rewelacji.
  • 0

#57 pawel_k Napisany 03 lutego 2008 - 16:02

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
Dziś skończyłem God of War :)

grałem w nią bardzo krótko (ok 7-8h wg licznika gry, bo grę jako taką to grałem chyba z 2 tygodnie), ale jak się gra na easy to nie ma co się dziwić ;)

Gra ogólnie świetna, to co mnie w niej zdenerwowało to grafika - po prostu w czasach next-genów wygląda dobrze ale przez to w innych grach grafa zaczyna mi przeszkadzać...

Tylko jedna rzecz powstrzymuje mnie od nazwania GOW grą rewelacyjną - GOW2 ;) Bo przez całą pierwszą część, nawet pomimo że grało się świetnie, to nie uświadczyłem takich akcji jak w krótkim demie z drugiej części ;)

przy okazji biblioteka moich gier troszkę się rozszerzyła więc opowiem o pierwszych wrażeniach bo spędziłem po 5 minut grami... Ico, Devil May Cry, Mark of Kri oraz Prince of Persia: The Sands of Time czekają u brata aż odbiorę więc te gry pominę ;) W międzyczasie dokupiłem:
- Rarchet&Clank 1 i 2 -grafika może uboga dzisiaj ale zapowiada się fajna przygoda :)
- Ferrari 355 - wybrałem właściwie tylko dlatego że sklep zamykali a nie wiedziałem na co wymienić gry które zaniosłem - gra generalnie dobra ale ma za silną konkurencję dlatego już raczej do niej nie wrócę na poważnie
- Onimusha 2 - jakbym wiedział że sterowanie jest wyciągnięte z Resident'a 1 z psx'a to pewnie bym nie brał, ale liczę że klimat mnie wciągnie
- Metal Gear Solid 2 - nie chcę bluźnić ale grafa jest tragiczna (albo ja za bardzo oczekuję poziomu God of War od każdej gry), mam nadzieję że dalej będzie lepiej a i sama gra mnie wciągnie...

teraz na tapetę biorę Jak&Dexter :) ps2 jest wielka :)
  • 0

#58 oranje Napisany 03 lutego 2008 - 16:47

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:

- Metal Gear Solid 2 - nie chcę bluźnić ale grafa jest tragiczna (albo ja za bardzo oczekuję poziomu God of War od każdej gry), mam nadzieję że dalej będzie lepiej a i sama gra mnie wciągnie...

Mi sie MGS 2 bardziej podoba niz GoW graficznie.
  • 0

#59 pawel_k Napisany 03 lutego 2008 - 17:01

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

- Metal Gear Solid 2 - nie chcę bluźnić ale grafa jest tragiczna (albo ja za bardzo oczekuję poziomu God of War od każdej gry), mam nadzieję że dalej będzie lepiej a i sama gra mnie wciągnie...

Mi sie MGS 2 bardziej podoba niz GoW graficznie.

mam nadzieję że rzeczywiście to tylko początek jest kiepski. grę włączyłem, strzeliłem kilka razy z pistoletu do pierwszego strażnika i tyle - na tej podstawie mogę powiedzieć tylko tyle że strasznie alising wali po oczach (gram na lcd - ale w gow praktycznie nie czuć go w ogóle), generalnie jest szaro buro i ponuro. ale liczę że to tylko początek i dalej będzie lepiej...
  • 0

#60 oranje Napisany 03 lutego 2008 - 19:56

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:

gram na lcd

To mowi wszystko ;) Ja grałem na małym 15 calowym tv. do lcd nawet nie podłaczałem ps2.
  • 0