Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mirror's Edge

DICE EA PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
785 odpowiedzi na ten temat

#61 Ryan Napisany 06 maja 2008 - 18:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A pisałem na poprzedniej stronie, że tytuł kosi, pisałem? (jako siemek, ale jednak) ;-P
  • 0

#62 wrog Napisany 06 maja 2008 - 18:58

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
A mnie jakoś nie rusza na razie. Biega, skacze, fika, a co poza tym będzie? Zobaczymy.
  • 0

#63 ACZ Napisany 06 maja 2008 - 19:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Mi się podoba, ALE, ALE, to tylko wizualizacja tego, jak się porusza nasza bohaterka. Zobaczymy, jak będzie się "jadło" gameplay i czy nie będzie zbyt chaotyczny.
  • 0

#64 Ryan Napisany 06 maja 2008 - 19:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ponoć DICE spędzili dużo czasu na doskonaleniu gameplay'u, bo chwiejny widok z pierwszej osoby + widok własnych nóg przyprawia o mdłości. ;) Jestem pewien, że są świadomi jak problematyczne jest takie podejście i że nie spartolą "jadalności" gameplay'u.
  • 0

#65 wrog Napisany 06 maja 2008 - 19:22

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Tutaj jest jeszcze jeden trailer, zapowiada się jednak świetnie.
  • 0

#66 ACZ Napisany 06 maja 2008 - 19:25

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
LOOOOOOOOL :lol:
  • 0

#67 Gość__* Napisany 06 maja 2008 - 19:27

Gość__*
  • Goście

http://www.gamevideo.../video/id/18706

Rewelacyjnie się to prezentuje, a motyw muzyczny "kosi", jednak screen'y nie "kłamały". Cichy hit?
  • 0

#68 xell Napisany 06 maja 2008 - 20:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 313 Postów:

Ponoć DICE spędzili dużo czasu na doskonaleniu gameplay'u, bo chwiejny widok z pierwszej osoby + widok własnych nóg przyprawia o mdłości. ;) Jestem pewien, że są świadomi jak problematyczne jest takie podejście i że nie spartolą "jadalności" gameplay'u.

OLO, kolejny nieprzystosowany społecznie :-D Tak poważnie, to współczuję ludziom choroby symulacyjnej :pociesza:
  • 0

#69 Gość__* Napisany 06 maja 2008 - 20:58

Gość__*
  • Goście
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Od pierwszych screenów stałem się wyznawcą tej gry a teraz jeszcze oczekiwany od dwóch miechów trailer który mnie zniszczył. Pomysł na grę, lokacje i klimat trafiają do mnie idealnie (te szklane budynki i błękitne niebo :-D )Niech tylko spróbują skopać gameplay. :evil:
Jedyny minus to głółwna bohaterka... jakoś słabo wykonana

I świetna muza pod koniec trailera :-D
  • 0

#70 filip Napisany 06 maja 2008 - 21:51

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Ależ to będzie GRA :D Moje numero, uno ex aequo z Ninja Gaiden2, na liście most wanted :D Nie mam słów, proszę Jedyna aby ten włączył tryb zajawki i skrobnął pozytywną komętke w moim imieniu ;*
Oczywiście, za każdą komętke daje 3 :^^:
  • 0

#71 Shinigami Napisany 06 maja 2008 - 22:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Trzeba przyznać, że w ruchu wygląda to naprawdę ciekawie :) Miejmy nadzieję, że będzie to tak samo intuicyjne jak choćby w AC.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 06 maja 2008 - 22:19

Gość__*
  • Goście
Za każdym razem, gdy oglądam trailer dostaję przyśpieszonej akcji serca i dziwnej euforii :D. Ta gra powinna zarządzić, wygląda niesamowicie, gameplay po tym krótkim filmiku wygląda na mega zabawny. Żeby jeszcze tylko odpowiednio zakręcili z fabułą (wiadomo, coś takiego jak Utopia nie istnieje, zawsze jest jakieś "podziemie") i będę się modlił do tej gry codziennie wieczorem :D (zaraz po tym jak skończę modły do Halo ;) ).
  • 0

#73 Gość__* Napisany 06 maja 2008 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Ogladam i ogladam ten filmik i z podziwu wyjsc nie moge (no i ta muzyczka :zakochany: ).
  • 0

#74 Nexus Napisany 06 maja 2008 - 22:51

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 960 Postów:
Wygląda to przefajnie. Byłaby rewelka gdyby to był jednak third person no ale i tak lepszy taki nietypowy FPS niż kolejny typowy...
  • 0

#75 Ryan Napisany 06 maja 2008 - 23:06

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Linku, właśnie cały wic polega na tym, że to FPP. :) Assassin's Creed było fajne i w ogóle, ale było takie odległe. Sterowałem postacią a nie byłem postacią. ME ma to zmienić i dlatego, osobiście, czekam niecierpliwie. :)
  • 0

#76 Aras Napisany 07 maja 2008 - 07:41

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Nie wiem czemu, dzięki tej muzyce, odrazu skojarzyłem ME z BG&E... ogólnie Europa roxxx, nasi developerzy potrafią wyskoczyć z prawdziwą rewelacją. Szkoda tylko, że tak rzadko


Ja tam się grzeję na ten tytuł, byle nie skończył jak wspomniane BG&E
  • 0

#77 leon Napisany 07 maja 2008 - 08:58

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
Zapowiada się coś wielkiego. Gra ma "to coś", robi ją DICE a promocją zajmie się EA. Główna bohaterka bardzo mi pasuje, klimat miejscówki jest przefajny, no i ta MUZA !!! Podczas bieganiny bosko się rozkręca i nadaje tego ulotnego klimatu a potem eksplozja dźwięków. Kocham to. Kupuje w ciemno.
  • 0

#78 gruby Napisany 07 maja 2008 - 09:39

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Gruby mode ON:

CHRYSTE, to wygląda BOSKO, serce rośnie do wielkości arbuza, Wiilot staje dęba :D Chcę mieć tą szpilę. JUŻ. TERAZ!

Gruby OFF

Dodam tylko, że najbardziej zniszczyła mnie muza, coś cudnego i takiego nie FPSowego - BOŁNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A u mnie paradoksalnie bez bołna. :D Klimat spoko, gra kolorów spoko, muzyka spoko, ale czekam na sam gameplay. Liczę na ten tytuł na maksa, ale póki co jeszcze nie sram żarem.
  • 0

#79 ACZ Napisany 07 maja 2008 - 09:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Była taka gra na Xboxa1, taka ala przygodówka z widokiem fpp, gdzie też położono nacisk, aby ładnie było widać ręce itp. (oczywiście nie na taką skalę, jak w Mirror's Edge). Czy ktoś pamięta tytuł tej gry?
  • 0

#80 Gość__* Napisany 07 maja 2008 - 09:51

Gość__*
  • Goście
Ja osobiście też czekam na więcej, jest wiele elementów które mogą położyć tą grę. Dlatego lepiej wyczekać niż później się zawieść. gra ma spory potencjał i fajne patenty z tego może być cichy HIT :)
  • 0

#81 ACZ Napisany 07 maja 2008 - 09:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Po trailerze jednak widać, że będzie bardzo mocna wczuwka w postać, tak jakby samemu się pędziło pod dachach, to będzie mocny punkt tej gry. Gameplay jednak staje pod znakiem, położyć go może chaotyczność.
  • 0

#82 gruby Napisany 07 maja 2008 - 09:56

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
@Czychu3

Breakdown od Namco. Koncept świetny, pierwsze godziny gry świetne, potem nuda. [jak dla mnie].
  • 0

#83 ACZ Napisany 07 maja 2008 - 10:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Rzeczywiście, to ta gra. Dziwne, że do tej pory Breakdown kojarzył mi się z jakimś slasherem na X1. Będę musiał kiedyś tam skończyć tą grę.
  • 0

#84 BeSOS Napisany 07 maja 2008 - 10:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi osobiście jakoś to z Perfect Parkiem się kojarzy - może przez level (Rooftops) a moze przez postać bohaterki, która Joannę rozwala pod każdym względem, przede wszystkim buźkę ma cudną....no i muza iście cudna...to będzie mój duchowy spadkobierca PD :zakochany: Oby się udało.
  • 0

#85 gruby Napisany 07 maja 2008 - 10:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nie jesteś jedyny. To chyba paleta kolorów, bo ja, choć w PDZ grałem bardzo mało, też miałem takie skojarzenia.
  • 0

#86 ACZ Napisany 07 maja 2008 - 10:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
No jawnie level kojarzy się z PDZ.
  • 0

#87 BeSOS Napisany 07 maja 2008 - 13:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Niech Rare patrzy i uczy się, jak zrobić śliczny model głównej 'heroinki' :^^:
  • 0

#88 Raikoh Napisany 07 maja 2008 - 20:49

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jedyny minus to głółwna bohaterka... jakoś słabo wykonana


Bzdura,bo panna jest świetna 8)

Wszystko cacy,ale to Ja mówiłem ,że to cudna gra będzie 8)
  • 0

#89 xell Napisany 07 maja 2008 - 20:52

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 313 Postów:
Może ktoś powiedzieć, jak wyeksportować muzyczkę z tego pliku? Chciałbym jej posłuchać od czasu do czasu.
W sumie ciężko coś powiedzieć o samej grze... Jest wiele niewiadomych, np. czy platformowe elementy to automatyka jak w Assassin's Creed czy też bardziej ręcznie będzie trzeba wszystko robić jak w klasycznych platformerach. Szkoda też, że misje będą liniowe, chciałoby się poskakać jak w Crackdownie.

Ale i tak za stlistykę DICE zasługuje na 11/10. To połączenie grafiki, muzyki i głównej bohaterki jest genialną całością. :-D
  • 0

#90 Aras Napisany 07 maja 2008 - 20:54

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
A mi bohaterka, średnio przypadła do gustu. skoro już porównujemy ME do PDZ, to Joanna jest bardziej hot
  • 0



Inne z tagami: