Skocz do zawartości

Zdjęcie

Quake 2

• Zaloguj się by odpowiedzieć
40 odpowiedzi na ten temat

#31 Ofeck Napisany 06 marzec 2009 - 12:30

Ofeck

Link

• Narybek
  • 282 Postów:

dla mnie najlepszy fps na psxa i w ogole jedna z lepszych gier na te konsole:) Szczerze mowiac to ta wersja podpasowala mi o wiele bardziej niz piecowa :-D Duzo czasu spedzilem przy split screenie, mialem pare osob do pogrania zawsze, z ostatnim bossem lubilem sie tez pobawic:) I to sterowanie, nie rozumialem jak mozna na nie zle slowo powiedziec :-D
ps ja pierdziele, jeszcze mi sie przypomnialo co sie dzialo jak z widownia przechodzilem kampanie :P dobre czasy :)

Dokladnie te same odczucia, pamietam jak kartonem za pomoca specjalnego mocowania oddzielalismy ekran na polowe i jeden gracz gral lezac, a drugi siedzac i nie bylo widac gdzie kto jest, nostalgia...
  • 0

#32 f5k Napisany 06 marzec 2009 - 13:20

f5k

People do change, but only a little bit

• Forumowicze
  • 1864 Postów:
Nawet jak ktoś nie dał rady sterować za pomocą d-pada to zawsze można było grać na analogach i było wygodniej. No i wibracje w DS były a w wersji PC nie :P
  • 0

#33 Kyo Napisany 26 marzec 2009 - 21:25

Kyo

Master Chief

• Forumowicze
  • 2503 Postów:
IMO sterowanie nawet na d-padzie było very good :tak: . Szkoda, że jedynki nie wydali na PS1.... :(
  • 0

#34 Kleksandra Napisany 26 marzec 2009 - 21:44

Kleksandra

Geriatric Boozer

• Reformatorzy
  • 9990 Postów:
Prawdę pisząc to ja do dziś w większości przypadków wolę grać krzyżakiem, niż analogiem, nawet w shooterach :ninja:
  • 0

#35 Lady Luck Napisany 26 marzec 2009 - 21:59

Lady Luck

Meow

• Forumowicze
  • 9109 Postów:
O nie, analogiem nie da się grać w Drugie Kłaki :ninja:
  • 0

#36 f5k Napisany 26 marzec 2009 - 22:24

f5k

• Forumowicze
  • 1864 Postów:
Co kto woli, przez lata grałem w Q2 na krzyżaku grało mi sie świetnie ale po ograniu tylu fpsów co na PS2 i nowsze konsole wyszły to troche bardziej wole granie w Q2 na d-padzie plus prawej gałce do rozglądania się.
  • 0

#37 piterekd Napisany 26 marzec 2009 - 22:24

piterekd

Dabrowsky

• Forumowicze
  • 17265 Postów:
Pomysł z przedziałką i ja zastosowałem. Ale wersję HC - bo poziomą. Montowania było co nie miara, by nie opadał na sznurek się jeszcze wiązało ... cała architektura XD Później jedna osoba siedziała na ziemii, a druga na pufie postawionej na łóżku. Ale się sprawdzało! I cholernie miło grało. Niesamowite, jak wiele radości dawały takie proste pojedynki ^___^
Rozwaliłeś mnie Scorpio!! :cooo: szacun :tak:
ostatnio dopalilem quake 2 na x360 na czterech
Da się Q2 odpalić na xboxie 360?? :shock: Skąd go wziąć? Z marketplace?

Ja się zagrywałem w Queja2 na kompie, tylko ja, gra i ciemny pokój. Jedyne co mnie odrywało od monitora, to matka rano pukająca do drzwi ze słowami: wyrodny syn i co ja z siebie robię, żeby całą noc tak zarywać :P
  • 0

#38 f5k Napisany 26 marzec 2009 - 22:28

f5k

• Forumowicze
  • 1864 Postów:
piotrekd->W Q2 na x0 zagrać można ale trzeba posiadać dysk bonusowy od Q4 bo tam jest Q2 właśnie z achvami za 0 GS.
  • 0

#39 piterekd Napisany 26 marzec 2009 - 22:44

piterekd

Dabrowsky

• Forumowicze
  • 17265 Postów:
Aha, dzięki, czyli w Q4 muszę się zaopatrzyć :)
Czy wspomniany dysk bonusowy jest standardowo z grą, czy mówimy o jakiejś edycji rozszerzonej?
  • 0

#40 f5k Napisany 26 marzec 2009 - 23:16

f5k

• Forumowicze
  • 1864 Postów:
Po allegro widać że raczej w standardzie ta bonusowa płyta jest, wiec można kupić dla pewności z allegro jak na aukcji pisze że jest bonusowa płyta ale imo to standardowo jest dodawane.
  • 0

#41 Gamemaniak Napisany 01 maj 2009 - 20:09

Gamemaniak

Pikachu

• Narybek
  • 87 Postów:
Gierka wymiata do dziś . Podobały mi się te odgłosy tych potworów ten element wyróżniał gre . To samo grywalność stoi na wysokim poziomie .
  • 0