Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Space

Visceral Games EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
694 odpowiedzi na ten temat

#1 117 Napisany 17 stycznia 2008 - 00:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
na prosbe Grega zakladam temata...

gra ukaze sie na X360 i PS3 i bedzie od EA. Zadaniem glownego bohatera, ktory bedzie inzynierem, bedzie wzdbudzi w graczu emocje pustki, strachu i zagubienia. Ma to byc odpowiedz EA na GoW. Wszystko bedzie sie dzialo w przyszlosci gdzies hen w kosmosie.
Screeny z gry juz sa
wystarczy kliknac TU

Ded Spejs jest trendi, ale mało funkcjonalne ;] - Dante

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 15:31

  • 0

#2 Raikoh Napisany 17 stycznia 2008 - 18:04

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
IMO gra zapowiada się ciekawie ,jeśli chodzi o klimat. Do futurystycznych horrorów
jestem pozytywnie nastawiony ,bo podobają mi się takie klimaty,a i mało tego typu gier na rynku.
Ostatnie co pamiętam to Dino Crisis ze skopaną kamerą, i ogólnie za dobra to gra nie była.
EA? Hmm .... ,też nie wiem co myśleć,może to że to będzie albo bardzo dobra gra,albo całkowicie skopana. Bynajmniej koncepcja gry mi się podoba,więc tytuł będe obserwował i
czekał na dalsze wieści o DS. :ninja:
  • 0

#3 Raikoh Napisany 28 stycznia 2008 - 18:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Parę dni temu natknąłem się (trudno nie było) na Dead Space w Psx Extreme i .....
Jest to gra na którą przyklejam nalepkę "mój must have" .
Gra zapowiada się kapitalnie, pod względem klimatu,strachu i wszystkiego czym charakteryzować się powinien horror z najwyższej pułki.
EA rzuca się na wszystkie fronty i robi tak jak mówił mi Qsh w rozmowie na GG,czyli chcą mieć
grę bardzo dobrą w każdym gatunku i niech tak robią ,aby było dobrze.
"W kosmosie nikt cię nie usłyszy" hell yea !!!
DS wygląda kapitalnie pod względem grafiki,muzyka-prawie brak,dzwięki są i to takie jak powinny w tego typu grach.
Jest jeden patent który naprawdę mi się podoba,inni producenci mogli by brać przykład,a do czego zmierzam? Do prostej acz cieszącej drobnostki,czyli gramy i chcemy wejść do menu,
wiadomo-coś wybrać ,zmienić i itd itd. Po włączeniu menu wyskakuje hologram :jeee:
na którym mamy opcje menu,ale zaraz to wszystko działa w czasie rzeczywistym :kult: ,
więc może ktoś nas zaatakować,czyli śmierć prawdopodobna. Nie ma odsapnięcia w menusach
,będziemy cały czas się bać.
Design głównego bohatera to też mistrzostwo świata IMO!!
Klimat jest ciężki, troszkę mi przypomina Dooma3.
Broni dużo mieć nie będziemy (może nie będzie jej tak mało jak w Condemned,ale ...)
Podręczny palnik plazmowy czy działko do rozbijania skał to tylko dwa przykłady broni do jakich będziemy mieli dostęp w grze.
IMO to będzie wspaniały horror (psx exteme ocena wstępna 9) na który czekam ,a CB:J nam nie grozi. Polecam wszystkim zwrócić większą uwagę na ten tytuł ,bo warto. :ninja:
  • 0

#4 Lupo Napisany 28 stycznia 2008 - 18:43

Lupo

    Mega Man

  • Narybek
  • 117 Postów:
Mam nadzieję, że coś sensownego z tej gry wyjdzie. Jakaś dobry tytuł hard sci-fi bardzo by się przydał. Szkoda, że jakoś nikt na serio nie zabiera się za current genowego Aliena...
  • 0

#5 AdamekPL Napisany 28 stycznia 2008 - 18:52

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Niedawno zapowiedź w psx extreme czytałem.
Bardzo dobra się zapowiada, z mocnym klimatem.
Może być hit, oby tego nie spieprzyli.
  • 0

#6 Texz Napisany 28 stycznia 2008 - 19:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Szykuje się mocne 6 godzin singla i ... to w zasadzie wszystko. Wg. mnie największym minusem tej pozycji może być krótkość rozgrywki i powtarzalność lokacji.
Nie chcę tu prorokować, ale tak to widzę.
  • 0

#7 Raikoh Napisany 28 stycznia 2008 - 19:48

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Krótkość rozgrywki? Mogę się zgodzić, bo jest to możliwe (6h to jednak przesada)
Powtarzalność lokacji? Nie zgodzę się, IMO nie ma szans na takie coś. EA liczy ,że tym
tytułem powojuje w gatunku horror na konsolę. Kurcze i mają szansę i to nie małą!!!
  • 0

#8 xell Napisany 08 lutego 2008 - 11:08

xell

    Odziany w bursztyn

  • Forumowicze
  • 21 228 Postów:
Wywiad:
http://games.kikizo....space_iv_p1.asp

fajny jest fragment o rozczłonkowywaniu głównego bohatera :)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 26 lutego 2008 - 17:10

Gość__*
  • Goście
EA ogłosiło, że planuje wydać Dead Space 31 października tego roku, czyli w okresie Halloween:

Electronic Arts announces the release date of Dead Space, which is now planned to be out on October, 31st - right on time for Halloween - and brings us a nice trailer that caught-up our interest.

Źródło: http://www.gamersyde...ws_6036_en.html

Nowy trailer gry: http://www.gamersyde...am_6360_en.html
  • 0

#10 olfeusz Napisany 26 lutego 2008 - 21:57

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Horror w kosmosie? Nie bardzo to do mnie przemawia, ale jeśli będzie dobre to się skuszę za pewne.
  • 0

#11 Şichărescu Napisany 26 lutego 2008 - 22:09

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Pierwsze z czym mi sie skojarzył bohater to kolosy z SotC :ninja: Jak na razie wszystko co wiadomo o grze bardzo przypada mi do gustu. Intrygująca jest jak Folklore. I nawet nie wydaje sie na tyle straszna, żebym nie dał rady grać :D
  • 0

#12 Sylvan Wielki Napisany 26 lutego 2008 - 23:09

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 610 Postów:

Zadaniem glownego bohatera, ktory bedzie inzynierem, bedzie

Jak widać magistrów w przyszłości nie będzie, zostaną tylko inz.

Co do samej gry , zapowiada się kawałek przewspaniałej, niezwykle klimatycznej opowieści.
I ten zupełnie powalający design.

Inżynierski....
No i ten laser ,którym to częstować przeciwników będzie, a kto wie , moze i jako adept inżynierii strzelniczej jakieś odwierty strzelnicze zrobi i cos tam wykruszy/wyburzy.
  • 0

#13 Raikoh Napisany 27 lutego 2008 - 22:59

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jestem również na tak ,jeśli chodzi o dead space. Klimat ? Tego właśnie mi brakowało,więc
jest to must have dla mnie. Design jest wspaniały i data 31 pażdziernik nie jest zła,bałem się ,że może w tym roku się nie ukazać.
  • 0

#14 Raikoh Napisany 15 marca 2008 - 19:53

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wszystko fajnie,tylko ten brak pauzy to IMO idiotyczny pomysł :hmmm:
  • 0

#15 wrog Napisany 15 marca 2008 - 20:18

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Jesteś trochę do tyłu z najnowszymi informacjami, bo pauza jednak będzie.
  • 0

#16 Raikoh Napisany 15 marca 2008 - 20:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To dobrze,że będzie. Brak jej byłby całkowitym debilizmem
  • 0

#17 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 15:51

Gość__*
  • Goście

Jesteś trochę do tyłu z najnowszymi informacjami, bo pauza jednak będzie.

Ale akcja nie będzie się przez to zatrzymywać jeżeli zechcemy sobie podczas jakiejś walki pogrzebać we własnym ekwipunku. Twórcy tłumaczą to tym, że to ma w grze spotęgować dramatyzm.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 20:11

Gość__*
  • Goście
chyba "irytyzm" xD
  • 0

#19 Raikoh Napisany 17 marca 2008 - 21:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Tak jeśli wejdziesz do menu to akcja się nie zatrzyma,pojawi się hologram z wyborem różnych
opcji ,ale akcja dalej się będzie toczyć. Nam jednak chodziło o pauzę Liberal
  • 0

#20 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 15:51

Gość__*
  • Goście

Jesteś trochę do tyłu z najnowszymi informacjami, bo pauza jednak będzie.

Ale akcja nie będzie się przez to zatrzymywać jeżeli zechcemy sobie podczas jakiejś walki pogrzebać we własnym ekwipunku. Twórcy tłumaczą to tym, że to ma w grze spotęgować dramatyzm.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 17 marca 2008 - 20:11

Gość__*
  • Goście
chyba "irytyzm" xD
  • 0

#22 Raikoh Napisany 17 marca 2008 - 21:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Tak jeśli wejdziesz do menu to akcja się nie zatrzyma,pojawi się hologram z wyborem różnych
opcji ,ale akcja dalej się będzie toczyć. Nam jednak chodziło o pauzę Liberal
  • 0

#23 Texz Napisany 17 maja 2008 - 08:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Story trailer:
http://www.gametrail...ayer/34128.html
  • 0

#24 Aras Napisany 17 maja 2008 - 08:31

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
kiedy to wyjdzie na Xa ? :)
  • 0

#25 Scorpio Napisany 17 maja 2008 - 12:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ładne, mną kręci. Tak troszkę ducha Doom 3 trzyma (kto pamięta pierwsze trailery Doom 3 powinien także podobieństwo pewne wypatrzeć) zmieszane z sporą ilością Thing. I dowolnym horrorze osadzonym w kosmosie (no, może poza Critters 4) :)
  • 0

#26 Edge Napisany 17 maja 2008 - 16:33

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Dobry design i klimat, który przypomina ten z zajebistego filmu "Ukryty wymiar".
  • 0

#27 Raikoh Napisany 17 maja 2008 - 16:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ukryty wymiar? Tak,zgodzę się. Filmik niezły,podoba mi się. Design świetny,klimatyczna gadka w tle również. Premiera jest ustalona na 31 pazdziernik.
  • 0

#28 phsx Napisany 17 maja 2008 - 17:00

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Też dołączę do grona osób którym podoba się ten filmik, fajniusi klimat - jeśli wszystko pójdzie ok to będzie dobra giera i z pewnością ją sprawdzę:)
  • 0

#29 Gość__* Napisany 17 maja 2008 - 20:12

Gość__*
  • Goście
Ciezki klimat, "doomowatosc" i fajne miejscowki. Jak dla mnie bomba. Czekam na demo. Mam nadzieje, ze bedzie z tego jakis horror z domieszka dramatu, choc logo EA mnie troche niepokoi.
  • 0

#30 Raikoh Napisany 18 maja 2008 - 18:13

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Logo EA w horrorze,no właśnie. Tylko,że na razie póki widzę,że klimat jest świetny i fajnie to się wszystko prezentuję nie patrzę na te logo i wydaje mi się,że jak już w to zagram,będę patrzał na nie przychylniej ,bo EA zaczyna dawać radę
  • 0



Inne z tagami: