Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Space

Visceral Games EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
694 odpowiedzi na ten temat

#31 Danteusz Napisany 18 maja 2008 - 18:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Mam pomysł na logo gry:
http://farm1.static.... ... 1c.jpg?v=0
;]
  • 0

#32 xell Napisany 18 maja 2008 - 18:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
EKHM, klawisz się nazywa space bar. Słabe. :tak:
  • 0

#33 kamionek Napisany 18 maja 2008 - 20:29

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#34 TomisH Napisany 19 maja 2008 - 11:01

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
5 najnowszych shotów.
  • 0

#35 Gość__* Napisany 19 maja 2008 - 11:11

Gość__*
  • Goście
Zdaje sie, ze bedzie jakis surrvival horror :D Mi sie podoba, choc licze wlasnie bardziej na Resident Evil, niz Silent Hill jesli chodzi o strach. Zobaczymy jak wypada to w ruchu, bo klimat w przypadku tej produkcji moze zawazyc na wszystkim.
  • 0

#36 Raikoh Napisany 19 maja 2008 - 19:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Też myślę,że grze będzie bliżej do RE niż SH. Gdybym się jednak mylił to .... ucieszył bym się
  • 0

#37 Scorpio Napisany 20 maja 2008 - 07:28

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mi jednak wciąż podchodzi, że najbliżej będzie Doom 3 albo Thing. Co w żaden sposób nie jest złe :) Ale, to zobaczymy.
  • 0

#38 Raikoh Napisany 20 maja 2008 - 14:14

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mi jednak wciąż podchodzi, że najbliżej będzie Doom 3 albo Thing.


Doom3? Jasne,że mnie też odpowiada,uwielbiam takie klimaty :skacze:
  • 0

#39 Baja Napisany 26 maja 2008 - 11:28

Baja

    Blanka

  • Narybek
  • 177 Postów:
Mi sie kojarzy z "Ukryty wymiar" jak nic. Kurcze zagrałbym w to.Jak nie grywam w takie gry tak klimat tej mnie pociąga.
  • 0

#40 Scorpio Napisany 26 maja 2008 - 12:11

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Same dobre skojarzenia :P Nie jestem do końca przekonany do kształtów potworów (czy jak te zainfekowane istoty zwać się będą) ... ale mam nadzieję na dobrze ułożoną i poprowadzoną historię oraz mocny klimacik. Kurczę, ta gra naprawdę rozpala wyobraźnię (jak chyba każda gra na stacjach kosmicznych, gdzie czuć że faktycznie w przestrzeni kosmicznej jesteśmy).
  • 0

#41 Raikoh Napisany 29 maja 2008 - 15:14

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jasne Scorpio. Wszystko dzieje się w kosmosie,będziemy tam praktycznie sami,z dala od ziemi. Co za klimat. Brawo EA, ja to kupuję na bank :klaszcze:
  • 0

#42 Scorpio Napisany 30 maja 2008 - 08:14

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Animated Comic Issue 2 http://www.gametrail...ayer/34614.html

Fajnie opowiedziana historia, pokazująca wydarzenia, które doprowadziły do "utraty" statku-fabryki. Wynika z tego, że historia przypomina Doom 3 - stary artefakt, szef okrętu który go zabiera na pokład, rozprzestrzeniająca się psychoza. Jedna rzecz mnie uderzyła: z opowieści wynika, że Ziemia miała kontakt z Ishimurą i na bieżąco mniej-więcej wiedziała, co się tam święci. Czemu więc wysłali taki standardowy zwiad naprawczy?
Kreska komiksu powinna być znana osobom, które widziały kiedyś komiks Silent Hill.
  • 0

#43 Raikoh Napisany 30 maja 2008 - 13:25

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Fabuła nabiera rumieńców. Szkoda IMO,że pokazali to w formie komiksu,lepiej jak by było słychać rozmowę i kadry Ishimury i np kosmosu.
  • 0

#44 Scorpio Napisany 30 maja 2008 - 14:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie, akurat tak naprawdę fajnie to wygląda :) Plus to wyprucie z kolorów, strasznie surowa kreska ... czuć przez to jednocześnie i narastanie psychozy i wyalienowanie świata. IMO sweet :D I czekam na część 3.
  • 0

#45 Raikoh Napisany 30 maja 2008 - 15:05

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Ja czekam na halloween :P . Jeden z 5 tytułów na który najbardziej czekam w tym roku. Mam nadzieję,że nie przesadza z potworami,tzn żeby nie było ich za dużo,a więcej tajemniczości,pustki i nagrań do oglądnięcia czy odsłuchania. Mam nadzieję,że będziemy mieli okazję widzieć też nasz układ słoneczny lub jakiś tam. Chcę móc to zobaczyć czy to przez okna czy w jakiś inny sposób. Widziałem w jednym z filmików akcję na zewnątrz Ishimury (grawitacja i te sprawy). Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie.
  • 0

#46 MonsieurWoland Napisany 08 czerwca 2008 - 15:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Hands on gamespotu http://www.gamespot.... ... ks;title;2
  • 0

#47 Gość__* Napisany 22 czerwca 2008 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Na IGN z Dead Space (PS3) pokazał sie nowy trailer "szkoleniowy" z cyklu 'jak zabić, żeby przeżyć': http://ps3.ign.com/d...ace_062008.html

EDIT:
W sumie teraz jak włączam filmik, to nie zabardzo chcę się mi odpalić, jakbyście też mieli problemy z powyższym linkiem, to można obejrzeć ten trailer na GT (niestety tu słaba jakość):
  • 0

#48 Gość__* Napisany 23 czerwca 2008 - 22:48

Gość__*
  • Goście
Wszystko wyglada niezle, ale osobiscie mam juz dosc gier, w ktorych jest ciemno jak w dupie u pingwina.
  • 0

#49 Ryan Napisany 23 czerwca 2008 - 22:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
@LL1: jest też na GT
http://www.gametrail...ayer/35447.html
http://www.gametrail...ayer/35448.html

@Del: podobnie sobie pomyślałem. :)
  • 0

#50 xell Napisany 24 czerwca 2008 - 14:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:
Walka wygląda nieźle, oby byli również inni przeciwnicy niż typu Flood (chodzi mi o AI) i będzie cycuś glancuś.
  • 0

#51 Scorpio Napisany 24 czerwca 2008 - 19:13

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nieźle, ale jakoś nie tak strasznie, przerażająco z elementami paniki, jak początkowo było reklamowane ...
  • 0

#52 ACZ Napisany 24 czerwca 2008 - 19:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:
EA robi kolejnego ciągnącego się flafora.
  • 0

#53 MaxVarEmreis Napisany 24 czerwca 2008 - 19:27

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

EA robi kolejnego ciągnącego się flafora.

Robią same sequele źle. Robią coś nowego i to zapowiadającego sie co najmniej dobrze, źle.... wymiekam. Co za ludzie. :rower:
  • 0

#54 BeSOS Napisany 24 czerwca 2008 - 19:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Walka wygląda na fajną i dopracowaną, oprawa trzyma poziom i koncept również nienajgorszy. Oby była gra na 8 wzwyż :)
  • 0

#55 xell Napisany 25 czerwca 2008 - 11:06

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Nieźle, ale jakoś nie tak strasznie, przerażająco z elementami paniki, jak początkowo było reklamowane ...

Ktoś by musiał być totalną cipką, żeby bać się oglądanego w dzień filmiku pokazującego sceny akcji, na którym koleś omawia ficzery gry.
Przerażająco z elementami paniki? CO to do cholery ma w ogóle oznaczać?

No a w sumie też jakoś straszności po Dead Space nie oczekuję - żadna gra na razie nie była straszna, DS też taka nie będzie.
  • 0

#56 olfeusz Napisany 25 czerwca 2008 - 11:24

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
3 min. GP
Prezentuje się świetnie i w miarę innowacyjnie, do tego TPP. Coś czuję, że to może być hit.
  • 0

#57 Scorpio Napisany 25 czerwca 2008 - 11:37

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Jakoś przy gameplayu Doom 3 można było poczuć lekki dyskomfort i uczucie, że w każdej chwili może coś wyskoczyć i zabić. Tutaj jest to bardziej gra akcji w s-f.

Przerażająco z elementami paniki - to, że jakoś w żadnym gameplayu nie ma człowieka, który grałby w to po raz pierwszy. A przez to nie ma uczucia zagubienia czy paniki, tylko od razu wiadomo skąd i ile potworów nadejdzie i gdzie iść. Nie ma tego zagubienia, nerwowego odwracania by zobaczyć co za plecami, jest tylko parcie przez kolejne korytarze i wrogów. A przerażająco - bo brak jakiś straszniejszych lokacji i sytuacji.
Komiks (3 część obecnie + prequel) daje po garach wykonaniem, daje ten dreszczyk niepokoju. Po wszystkich zapowiedziach twórców miałem nadzieję, na zalanie ekranu przez KLIMAT nawet na gameplayu. A tego nie było. Nie to że gra słaba, ale wobec tak wielkich oczekiwań i zapowiedzi ...
  • 0

#58 Raikoh Napisany 05 lipca 2008 - 16:21

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Jakoś przy gameplayu Doom 3 można było poczuć lekki dyskomfort i uczucie, że w każdej chwili może coś wyskoczyć i zabić. Tutaj jest to bardziej gra akcji w s-f.


Zgadzam się i to mnie martwi troszkę,bo zamiast rozwalać dziwne pokraki wolał bym się bać iść przed siebie ,a nie bać się o to czy ktoś mnie zabije,bo nie trafie poczwary. Mam jednak nadzieję ,że to akurat wybrany moment z gry do pokazania (akcja,potwory itd.) ,a w grze znajdą się jeszcze elementy zaszczucia. Jednak to EA, które wie jak sprzedawać produkty i zarabiać pieniążki ,a wiadomo co się lepiej sprzedaje. Jednak i tak to kupuję :P
  • 0

#59 Krill Napisany 05 lipca 2008 - 21:25

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Być może coś przegapiłem, ale w niedawnej zapowiedzi Dead Space w Neo Plus wyczytałem niepokojące wieści o braku opcji zapauzowania gry. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Może to jakaś fama albo fakt wynikający z tego, że testowano jedynie wersję beta albo alpha? Nie chce mi się wierzyć, że w czasach, gdy nawet Hide Kojima umożliwił stopowanie filmików w MGS4, goście z EA decydują się na tak...yyy....nawet nie wiem jak można taką decyzję określić. Absurd. Ale gra sama w sobie wydaje się straszna (zawsze boję się ohydnych, ufokopodobnych mutantów zeskakujących nagle z sufitu) i cholernie interesująca. No i ten design, ma coś w sobie. Może być bardzo dobra gra.
  • 0

#60 Inuki Napisany 06 lipca 2008 - 20:28

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:
Chyba nie było o tym mowy, więc chciałbym poinformować, że "Dead Space" ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy) zarówno na X360, jak i na PS3 :-D

http://www.ultima.pl...Space_PL/i6197/
http://www.ultima.pl...Space_PL/i6195/
  • 0



Inne z tagami: