Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Space

Visceral Games EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
694 odpowiedzi na ten temat

#691 xell Napisany 23 czerwca 2013 - 18:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 315 Postów:

Midi było wspaniałe. Człowiek wiedział, że ma do czynienia z grą komputerową (midi z DN3D - najlepsza muzyka w grach ever). Dzisiaj to jakiś symfoniczny syf o poziomie przeciętnego filmu. A jeszcze co do Dooma pierwszego i drugiego: kupiłem jakiś czas temu Doom 3 BFG Edition. Podobno wsadzili tam również te części. Może sobie odświeżę (po 20 latch!). Doom 1 i 2 na PS3. Powinno wyglądać zabawnie.

Lepiej pograć w zDooma.

 

MIDI faktycznie było fajne, dawało giereczkom swój własny klimat, nieporównywalny do niczego innego. Jeden z czynników, dla których wracanie do giereczek z pierwszej połowy lat 90' jest dalej satysfakcjonujące.


  • 0

#692 twilitekid Napisany 23 czerwca 2013 - 19:55

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Dzisiaj to jakiś symfoniczny syf o poziomie przeciętnego filmu. 

 

Z tym się zgodzę. Producenci gier zaprzęgają do roboty filmowych kompozytorów i w co drugiej grze mamy właśnie jakieś napompowane "epickością" kawałki. 


  • 0

#693 Nyjacz Napisany 23 czerwca 2013 - 21:31

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 986 Postów:

Midi było wspaniałe. Człowiek wiedział, że ma do czynienia z grą komputerową (midi z DN3D - najlepsza muzyka w grach ever). Dzisiaj to jakiś symfoniczny syf o poziomie przeciętnego filmu. A jeszcze co do Dooma pierwszego i drugiego: kupiłem jakiś czas temu Doom 3 BFG Edition. Podobno wsadzili tam również te części. Może sobie odświeżę (po 20 latch!). Doom 1 i 2 na PS3. Powinno wyglądać zabawnie.

Polecam, ja też kupiłem BFG Ed. i przeszedłem wszystkie części (Dooma II tylko połowę - za jakiś czas wrócę).

 

Wciąż grywalne szpile.


  • 0

#694 Scorpio Napisany 23 czerwca 2013 - 21:56

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Midi było wspaniałe. Człowiek wiedział, że ma do czynienia z grą komputerową (midi z DN3D - najlepsza muzyka w grach ever). Dzisiaj to jakiś symfoniczny syf o poziomie przeciętnego filmu. A jeszcze co do Dooma pierwszego i drugiego: kupiłem jakiś czas temu Doom 3 BFG Edition. Podobno wsadzili tam również te części. Może sobie odświeżę (po 20 latch!). Doom 1 i 2 na PS3. Powinno wyglądać zabawnie.

Mam - jasne, że wsadzili ... ogrywam je. Choć to idealny port! Tylko i aż.


  • 0

#695 burnstein Napisany 26 lipca 2021 - 12:16

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 117 Postów:

bump


  • 0



Inne z tagami: