Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Space

Visceral Games EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
694 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 10 lipca 2008 - 10:47

Gość__*
  • Goście
Na poczatku bardzo mi sie podobalo. Z kazdym nowym trailerem zachwyty staja sie coraz slabsze. Sama postac wyglada fachowo ale za bardzo mi to pachnie Star Wars.
  • 0

#62 Scorpio Napisany 12 lipca 2008 - 12:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.gametrail...ayer/36031.html - E3 2008 trailer

Gra sprawia naprawdę miłe wrażenie. Wciąż i wciąż ... a także wciąż i wciąż IMO dąży do klimatów i podobieństwa Doom 3 (tyle, że jaśniej). Jak dla mnie to ok, bo tamtego FPS wciąż bardzo lubię. Jeszcze mała uwaga - części stworów są tak mało ... organiczne. Troszkę sztucznawo to wygląda, przez co psuje atmosferę.
  • 0

#63 Gość__* Napisany 12 lipca 2008 - 15:47

Gość__*
  • Goście
Po obejrzeniu kolejnego trailera z GT.com jednak zmieniam zdanie (chociaz koles wyglada jak Boba Fett). Ta gra laczy najlepsze motywy z Doom'a 3 i The Thing. Potwory i klimat to mocna strona tej gry. A pistolet do tej pory mnie nie przekonuje - za skomplikowane to.
  • 0

#64 Kakolukian Napisany 12 lipca 2008 - 15:53

Kakolukian

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 556 Postów:
Trailer bardzo klimatyczny. Główny hero wyglada całkiem fajnie, ale już jego gun jest do bani. Mam nadzieję, że ostatecznie nie skopią tego produktu bo od dawien dawna nie grałem w takie klimaty( ostatnim razem było to 3 podejście do Doom'a 3 chyba z 2 miechy temu ) i chętnie bym zagościł tą grę w slocie PS3.
  • 0

#65 ACZ Napisany 13 lipca 2008 - 00:09

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Dopiero dziś przyjrzałem się tej grze i luknąłem najnowsze trailery. Mocno podoba mi się ten szpil.
  • 0

#66 AdamekPL Napisany 13 lipca 2008 - 12:18

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Ten nowy trailer niszczy! Co za klimat!
  • 0

#67 Krill Napisany 13 lipca 2008 - 20:11

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Mocne wrażenia gwarantowane- warto obejrzeć najnowszy trailer Dead Space. Panowie z Electronic Arts wyraźnie starają się przekonać wszystkich, że jeśli zagrać w jakiś survival horror jesienią, to właśnie w ich produkt. Zajebiście podobają mi się te obrzydliwe, doskonale zaprojketowane mutanty, odpowiednio obślizgłe a na dodatek ryczące jak na krwiożercze potwory przystało. To, co rzuciło mi się szczególnie w oczy, to to, że maszkary mają naprawdę efektowne, podnoszące ciśnienie wejścia- Resident Evil by się nie powstydził. Ja tam na pewno się wystraszę.
  • 0

#68 ACZ Napisany 15 lipca 2008 - 10:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Świetny trailer z dzeiwczynką śpiewająca kołysankę w tle.
E3 2008: Lullaby Trailer:
http://www.gametrail...ayer/36332.html
  • 0

#69 AdamekPL Napisany 15 lipca 2008 - 12:19

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Ten trailer, którzy wrzucił Czychu jest świetny. Ten klimat potęgowany przez tą śpiewającą dziewczynę jest niesamowity. Ciarki mi przeszły po plecach.
  • 0

#70 ACZ Napisany 15 lipca 2008 - 12:41

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
E3 2008: Weapons/Combat Gameplay:
http://www.gametrail...ayer/36342.html
Gameplay jest w pewnych momentach po prostu wyśmienity. Sprawdźcie motyw, jak bohatera osiadają takie małe żółte pokraki, omg. Trzeba przyznać, że powoli EA wychodzi na ludzi tymi swoimi grami.
  • 0

#71 Gość__* Napisany 16 lipca 2008 - 09:01

Gość__*
  • Goście
trailer powyżej definitywnie pokazuje że ta gra przebije dooma pod aspektem ogarniającego dreszczu i klimatu,mając porządnej jakości kino domowe dźwięk będzie tworzył lęk powodujący zastygnięcie w bezruchu i szybsze bicie serca uwaga zarzucam trailerkiem tego nie mogą skopać,gra będzie rewelacyjna :-D http://e3.g4tv.com/e... ... ailer.html
  • 0

#72 olfeusz Napisany 16 lipca 2008 - 09:51

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Army of Two, Mirror's Edge, Dead Space i pewnie jeszcze kilka innych zupełnie nowych i ciekawych tytułów o których zapomniałem. EA zupełnie zmieniło strategię i chwała im za to, bo potencjał i możliwości mają jak mało kto.

Premiera 21.10.2008
  • 0

#73 Gość__* Napisany 16 lipca 2008 - 17:43

Gość__*
  • Goście
Został pokazany nowy filmik Dead Space z "czystym" gameplay'em gry (komentarz - Chuck Beaver, SP): http://www.gametrail...ayer/36546.html
  • 0

#74 PomezZ Napisany 16 lipca 2008 - 21:03

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Klimat bliźniaczo podobny do filmu "Event Horizont" (który potencjał miał ogromny, ale wyszło jak zwykle). Szczerze mówiąc, nie zwracałem wcześniej uwago na jakiekolwiek zapowiedzi tej gry, ale po obejrzeniu ostatnich trailerów jestem na nią mocno nakręcony.
  • 0

#75 olfeusz Napisany 16 lipca 2008 - 22:03

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Bardzo fajnie, że nie ma HUDa, a pomysł na przedstawienie poziomu życia świetny :] No i gościu od EA bardzo fajnie opowiadał.
  • 0

#76 Raikoh Napisany 18 lipca 2008 - 17:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Klimat wspaniały tak jak pisałem wcześniej-jedna z 5 gier które w tym roku muszę mieć i będę miał :) . Kołysanka zabija,ech będzie cudo.

Być może coś przegapiłem, ale w niedawnej zapowiedzi Dead Space w Neo Plus wyczytałem niepokojące wieści o braku opcji zapauzowania gry. Czy coś się w tej kwestii zmieniło?



Oj dawno to było. Pauza będzie
  • 0

#77 Century Child Napisany 19 lipca 2008 - 09:42

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Psychodeliczny klimat, który mi niezwykle odpowiada. Liczę, a raczej mam nadzieję że gra nie pójdzie w ślady Army of Two - świetnie zrobione trailery, duży hype a w praniu gra na 7. Październik upłynie mi przy Dead Space i Fallout 3 :mrgreen:
  • 0

#78 MonsieurWoland Napisany 19 lipca 2008 - 11:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Dead Space gamespot stage demo http://www.gamespot.... ... -show-demo

Masakra. Podoba mi się dużo bardziej od BioShocka.
  • 0

#79 Raikoh Napisany 19 lipca 2008 - 14:31

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Mnie też .

Psychodeliczny klimat, który mi niezwykle odpowiada. Październik upłynie mi przy Dead Space i Fallout 3 :mrgreen:



O oooo właśnie. U mnie to samo + SH:H .
  • 0

#80 ACZ Napisany 19 lipca 2008 - 14:52

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
Bez dwóch zdań, gra kosi.
  • 0

#81 PomezZ Napisany 19 lipca 2008 - 17:56

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Dobra, wstrzymajmy się z rozpinaniem rozporków do Października ok? Gra zapowiada się wyjątkowo miodnie, ale zawsze mogą coś po drodze schrzanić. O ile już czegoś nie popsuli...
  • 0

#82 AdamekPL Napisany 19 lipca 2008 - 20:04

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Zgadzam się, poczekajmy do premiery. Alone in The Dark też sie kapitalnie zapowiadał, a wyszło jak wyszło.
Trailery, gameplaye mi się bardzo podobają urzekają klimatem, oby tego nie zepsuli.
  • 0

#83 Scorpio Napisany 20 lipca 2008 - 08:02

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To samo myślę - zapowiada się świetnie, ale mogą zrobić coś ala AitD - np. rozwalić klimat kosztem ciągłej walki. Poczekamy, zobaczymy ;)

A ja na razie przesłodziłem się filmikami z tej gry ... naprawdę. Odpuszczam sobie na jakiś czas wszelakie gameplaye, etc. bo już za dużo tego oglądałem. Choć na Issue 4 komiksu czekam, oj czekam :)
  • 0

#84 MonsieurWoland Napisany 24 lipca 2008 - 19:01

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Trailer animowanego filmu Dead Space mającego uzupełniać fabułę: http://www.gamespot.... ... al-movie-2
  • 0

#85 Scorpio Napisany 24 lipca 2008 - 21:06

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mi to teraz coraz bardziej przypomina Thing Carpentera .. wirus atakujący ciała ludzi i transmutujący je w takie potwory. Jak dla mnie kalka oczywista polana sosem Doom III. Ale nie szkodzi, to nawet dobrze. Czekam na ową grę :)
  • 0

#86 Raikoh Napisany 26 lipca 2008 - 16:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mi to teraz coraz bardziej przypomina Thing Carpentera .. wirus atakujący ciała ludzi i transmutujący je w takie potwory. Jak dla mnie kalka oczywista polana sosem Doom III. Ale nie szkodzi, to nawet dobrze. Czekam na ową grę :)


Chociaż na jednym z filmików,była pokazana jakaś postać lub lalka ,a dookoła niej pełno świeczek i dziwnych napisów,czyli coś ala Silent Hill. Zrobiło to na mnie wrażenie,a muzyka ładnie podbijała klimat.
  • 0

#87 AdamekPL Napisany 28 lipca 2008 - 16:52

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Będzie polska wersje językowa (napisy): http://polygamia.pl/martwa-przestrzen
  • 0

#88 Raikoh Napisany 28 lipca 2008 - 17:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To dobra wiadomość dla wielu graczy w tym kraju. Wszystko idzie ku lepszemu
  • 0

#89 phsx Napisany 28 lipca 2008 - 18:57

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Oby były też eng bo mnie czasem polskie napisy żenują - po prostu psują klimat.
  • 0

#90 Raikoh Napisany 30 lipca 2008 - 12:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Oby były też eng bo mnie czasem polskie napisy żenują - po prostu psują klimat.


Jak znasz angielski to sobie bez polskich poradzisz,a jeśli nie to coś kosztem czegoś. Klimat lub fabuła :o
  • 0



Inne z tagami: