Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fatal Frame 4


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
101 odpowiedzi na ten temat

#91 Malutki Napisany 11 kwietnia 2009 - 21:06

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Nie chce powtórki z 2008 roku , Big N już od dawna nie dostarczyło nam solidnego rzemiosła .Jeżeli na tegorocznych targach wyskoczą z kolejnym shitem to mogą liczyć na solidnego kopa od mojej skromnej osóbki :evil: .Chce oficjalnej zapowiedzi Fatal Frame dla Europy !!
Dodany obrazek
  • 0

#92 Krill Napisany 11 kwietnia 2009 - 22:00

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Gif mówi sam za siebie- pasuje do ostatnich doniesień o Fatal Frame 4 jak ulał. Przydałby się tylko facepalm na koniec...
  • 0

#93 Malutki Napisany 30 maja 2009 - 11:14

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Heh , ostatnio było za dużo dobrych newsów dla " rdzennych graczy " , czas na smutną , oficjalną wiadomość :( :
Nintendo confirms Fatal Frame IV won't hit Europe

Bad news for Europe gamers.. Nintendo has made an official statement about Fatal Frame IV (known as Project Zero IV here) in its last official magazine: "One time envisaged for a May release, the localization of the game has been cancelled and the game will stay as an Japanese exclusive game".

http://www.neogaf.co...ad.php?t=363332
Podobno jednym z powodów była niechęć Tecmo do naprawienia sterowania i pozbycia się błędów w grze :sciana: .
Kto jest winny ?? BigN czy Tecmo ??
  • 0

#94 Godot Napisany 30 maja 2009 - 11:18

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ehhh, szkoda wielka. Dobrze, że Silent Hill będzie
  • 0

#95 torq314 Napisany 30 maja 2009 - 13:08

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 482 Postów:

Kto jest winny ?? BigN czy Tecmo ??


Platforma Obywatelska
  • 0

#96 ACZ Napisany 30 maja 2009 - 16:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
To chyba oczywiste, że to wina Nintendo, bo nie stworzyli konsolę, która ma podział regionalny na gry.
  • 0

#97 gruby Napisany 30 maja 2009 - 16:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Trudno powiedzieć kto zawinił. Ale jedno jest pewne japońska wersja ukazała się faktycznie z mnóstwem bugów. Być może wersja EU nie przeszła kontroli jakości NoE? Wydaje mi się, że skoro N wydaje tak niszowe produkcje jak Excitebots, to i FF4 by wydało, nie licząc nawet na zbyt dużą sprzedaż. Ale możliwe że Tecmo nie wierząc w tytuł nie chciało się zgodzic na dodatkowe koszty związane z naprawianiem błędów. kto tam wie tych Japończyków. Ja trochę żałuję, bo to w końcu Suda.
  • 0

#98 BeSOS Napisany 30 maja 2009 - 17:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
W sumie nigdy w FF nie grałem więc nie wiem czy jest czego załowac. Pozostaje mieć nadzieję, ze The Grudge jednak da radę, ale niespecjalnie wierzę, że wyjdzie z niej cos więcej niż krótki horrorek na 7.
  • 0

#99 Kaxi Napisany 01 czerwca 2009 - 11:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
Wielki zawód. Liczylem ze Europa gre jednak dostanie. Fanem serii nie jestem bo w sumie w zadna nie gralem ale bylem CHOROBLIWIE ciekaw co Suda wymyslil w horrorze. A wina? Pewnie lezy po srodku, zaraz obok prawdy.
  • 0

#100 Godot Napisany 18 stycznia 2010 - 21:34

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Obiecałem sobie nie wchodzic na to forum, ale jednak ta informacja jest ważniejsza niż moje ego :) Otóż wyszedł patch, który tłumaczy japońskie Fatal Frame 4 na angielskie! Działa na każdej wersji firmware, nawet na 4.2 i likwiduje blokadę regionalną. Oto adres:
http://zero4.higashinoeden.com/
Ja już uruchamiam moje kontakty w Japonii i postaram się grę ściągnąc!
  • 0

#101 Malutki Napisany 29 września 2010 - 14:44

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Na dzisiejszej konfie Big N zaprezentowało remake FF2 (1:34), wątku nie zakładam ponieważ gra i tak do nas nie dotrze :lol:
Zapodam filmik ,który Kaxi podlinkował w innym temacie.

  • 0

#102 Kaxi Napisany 29 września 2010 - 14:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 159 Postów:
A ja wątek założyłem :P Ty mogłeś o Inazuma Eleven Strikers, to ja mogę o FF :P
  • 0