Skocz do zawartości

Zdjęcie

CurrentGen - Pogadanki

• Zaloguj się by odpowiedzieć
7152 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 07 luty 2008 - 16:59

Gość__*
  • Goście

Przypominam,że oczekuje rady, którą konsole wybrac.

A co tutaj radzic? Patrzysz na biblioteke gier na PS3, X, Wii i wybierasz ta kosnole, na ktora podoba Ci sie wiecej gier, ktore sie ukazaly i ktore maja sie ukazac. Proste.
  • 0

#32 oranje Napisany 07 luty 2008 - 17:05

oranje

14-0-0

• Forumowicze
  • 11263 Postów:

Ale cos w tym jest, że w gry z poprzednich generacji łykam i bardzo dobrze smakują, gdzie current geny, które to ponoć są nową generacją, nie ciągną mnie wcale, ba!, w ogóle mnie nie interesują.
Nie odmawiam im pięknej grafiki, animacji i możliwości, jakie dają graczom. Problem w tym, że nie widzę w nich magii. Popykałabym sobvie na próbę w DMC4, czekam na SCIV, chętnie pożyczyłabym od kogoś X`a żeby pochodzić sobie w świecie Eternal Sonaty, czy zobaczyć, dlaczego LO jest niby takie słabe- ale tylko po to, by popatrzeć. Nie czuję parcia, jakie było przy wydaniu PS2 (nie, to NIE JEST tekst wojnowy), gdzie chciało mi się płakać, kiedy widziałam to, co się na czarnulę wydaje, a myślałam co dzień "Brakuje mi jeszcze tyle-a-tyle kasy, żeby kupić. Muszę kupić. Muszę zagrać!"
Nie twierdzę, że gdybym już miała tę (te) konsolę(e), to bym się nie zagrywała, bo poczułabym to "coś". Ale nie chcę kupować. Jeśli kiedyś wygram/ dostanę, spoko, ucieszę się, nawet bardzo. Ale płacić, póki co, nie mam zamiaru.

To nie jest wina konsol, ale wieku :P Mnie tez juz gry tak nie kreca jak kiedyś. Pamietam jak czekałem na MGS 2. cos strasznego, a na czworke czekam już bez takich emocji. Inna sprawa. Dawniej Wyciskałem z gry wszystko, zdobywałem co było do zdobycia czy nawet jak nie było żednej nagrody to przechodziłem na najwyższym poziomie (MGS 2 na European extreme). A teraz? DMC 3 przeszedłem raz i mam dosyc, MGS'a 3 ukończyłem tylko na normal (ale za to kilkanaście razy). Jedynie FFX i GoW 2 zwrociły moją uwage w ostatnim czasie. Jeżeli chodzi o gry current genowe to wiekszośc mnie nie interesuje. Nie wiem o co chodzi w Uncharted, nie mam pojecia o czym jest Mass efect. Jedynie Assasin creed jest dośc intrygujący.
  • 0

#33 hacker Napisany 07 luty 2008 - 17:19

hacker

Mokujin

• Narybek
  • 34 Postów:
Raikoh prosił,żebym od niego przekazał to :

Xelloss doradził byś coś ,a nie banały piszesz.
Dla mnie to jest dziwne podejście (mowa o lady luck) , co cię lady luck tak hamuje
żeby dać szansę nowej konsoli? Ja wiem że są fajne gry w które fajnie się gra na ps2
,ale pisanie że te nie mają duszy ,czy że nie potrzeba? Troszkę dziwne.

Jeśli nie liczy się grafika dla ciebie i lubisz machać pilotem to bierz Wii. Widzę że chciałbyś
sprawdzić coś nowego (Wii jest inne). Drogie też nie jest, pisałeś że nie masz plazmy ani lcd
,a to wymagane jest w Xo i Ps3 ,bo nie oszukujmy się ,różnica jest SPORA.
Wybieraj Wii .
  • 0

#34 Shinigami Napisany 07 luty 2008 - 17:27

Shinigami

bilf

• Forumowicze
  • 33178 Postów:
Ej, ludzie, nie roztrząsajcie tak "problemu" LL XD Na razie po prostu nie ma gier w które musizagraćbosiępotnie i tyle ;)
  • 0

#35 Gość__* Napisany 07 luty 2008 - 17:29

Gość__*
  • Goście
Jak wyjdzie Vib Ribbon 2 to kupie konsole na ktora sie ukaze :P LL kupi cos z FF pewnie.
  • 0

#36 Balth Napisany 07 luty 2008 - 17:44

Balth

Fraa

• Forumowicze
  • 834 Postów:
Ta chyba Wii bo FFXIII to będzie nędza i pogrzebanie serii :blah:
Ja ostatnio doszedłem do wniosku, że jak będzie okazja to wciągne X360 - co mi tam, kiedyś się dokupi PS3.
  • 0

#37 TEXZ Napisany 07 luty 2008 - 17:48

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:

Przypominam,że oczekuje rady, którą konsole wybrac.

Kieruj się sercem* młody Padawanie.

*właź na Allegro i sprawdź która konsola ma:
a). lepszy soft
b). większy wybór
c). jest najbardziej okazyjna cenowo

... a będzie Ci dane.
  • 0

#38 ACZ Napisany 07 luty 2008 - 18:19

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 31090 Postów:
Hacker, jako że świetnie się bawiłeś na konsolach Sony to obiektywnie wybór jest prosty. Wybierz PS3 (ale najpierw kup tv hd, jak jeszcze nie masz). Po co inwestować w nieznane? ;]
  • 0

#39 Balth Napisany 07 luty 2008 - 18:26

Balth

Fraa

• Forumowicze
  • 834 Postów:

Hacker, jako że świetnie się bawiłeś na konsolach Sony to obiektywnie wybór jest prosty. Wybierz ...

X360 - MS i tak wykupił/wykupi Sony część exów + własne.
A tak poważnie to przejrzyj gdzie jest/będzie więcej gier które Cię interesują - pamiętaj, że PS3 się poooooooooowooooli rozkręca. Myśle, że zawsze można za jakieś 1,5-2 lata dokupić PS3 poprostu.
  • 0

#40 TEXZ Napisany 07 luty 2008 - 18:38

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:

Hacker, jako że świetnie się bawiłeś na konsolach Sony to obiektywnie wybór jest prosty. Wybierz PS3 (ale najpierw kup tv hd, jak jeszcze nie masz). Po co inwestować w nieznane? ;]

Sam sobie przeczysz. Każesz kupować najdroższą konsolę, z racjonalnie najdroższymi grami multiplatformowymi i do tego jeszcze system HD.
Zapomnij o tej bajce.

Ja gram na X360 podłączonej do zwykłego TV i na takim systemie czuję się spełniony jako gracz. Obecnie mógłbym zgarniać nowsze tytuły prosto z allegro (SEGA RALLY i The Darkness za grosze - tzn. poniżej 80 zeta), ale po co? Po 2007 mam tyle niedokończonych tytułów, że muszę podołać niepodołanemu...
  • 0

#41 Ryan Napisany 07 luty 2008 - 18:43

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32206 Postów:
hacker: a jakie gry Cię interesują? W co lubisz grać?
  • 0

#42 hacker Napisany 07 luty 2008 - 20:00

hacker

Mokujin

• Narybek
  • 34 Postów:
W dawnych czasach:P porywało mnie niesamowicie Tenchu 2. Teraz tenchu zeszło na psy. Ale gierkami w stylu Devil My Cry czy Conan nie pogardzam także:) wiem, jest wiele tytułów z różnych gatunków, w które bym zagrał z chęcią. Assasin Creed chociażby, Mass Effect itp. Bardzo mnie jara tez Super paper mario, SMG.
  • 0

#43 Gość__* Napisany 07 luty 2008 - 20:42

Gość__*
  • Goście

Ilością gier i ich jakością nie "pochwali" konsoli to się łapie za przywiązanie do marki...

Tonący brzytwy się chwyta... A tak na serio: branie nowej konsoli, bo kiedyś tam w supermarkecie 5 min mi się fajnie grało to głupota...
  • 0

#44 kamionek Napisany 07 luty 2008 - 20:57

kamionek

zloty forumowicz; wzór

• Forumowicze
  • 3411 Postów:
Jeśli zależy Ci na graniu online, a nie masz jakiejś ulubionej serii wydawanej na konsole Sony, dla której byłbyś skłonny kupić konsolę, to bierz x360
  • 0

#45 Gość__* Napisany 07 luty 2008 - 21:17

Gość__*
  • Goście
ludzie nie kierujcie sie sentymentem :) zawsze warto zobaczyc co jest nowego na rynku, ja zawsze bylem w jakims sensie outsiderem,mialem psx-a , pozniej wybralem dc i co nie zawiodlem sie bylo fajnie itd,pozniej nastal czas na ps2,ktore tez kupilem , teraz era next gen mam x360 i w przyszlosci kupie ps3 bo teraz mnie na nie nie stac zwyczajnie, ale nie warto sie do czegos przywiazywac,mowie tu o marce bo sama marka ci nic nie da, zobacz co oferuje konkurencja,bo mozesz przegapic duzo nowych tytulow,ktorych po prostu bys nie odkryl ;) przykladowo jak ja opowiadam moim kumplom o sonicu z dc, lub shenmue,fenomenalnym soulu jedynce to nie moga zrozumiec co jest w tych grach, tak samo teraz w przypadku halo,bioschocka,doa4 i tak mozna w nieskonczonosc. a do czego daze miales xboxa to nie zamykaj sie na inne systemy niz ms, miales plejstacje to pograj tez troche na czyms innym , miedzy innymi zmiana konsoli tez bardzo urozmaica granie. ja po tym jak sprzedalem ps2 nigdy bym nie przypuszczal,ze bede w przyszlosci gral w gry,smialem sie z tego a teraz rowno szarpie na next genie :^^: tak bylo i bedzie , zmiany sa potrzebne by nie wialo nuda ;)
  • 0

#46 oranje Napisany 07 luty 2008 - 23:43

oranje

14-0-0

• Forumowicze
  • 11263 Postów:

Ej, ludzie, nie roztrząsajcie tak "problemu" LL XD Na razie po prostu nie ma gier w które musizagraćbosiępotnie i tyle

A ty kto? Jej adwokat? :^^:
  • 0

#47 Shinigami Napisany 08 luty 2008 - 00:50

Shinigami

bilf

• Forumowicze
  • 33178 Postów:
Ta, narzeczony XD Wiem co mowie i wcale nie dziwie sie temu, ze na razie do niczego jej nie ciagnie ;)
  • 0

#48 Gość__* Napisany 08 luty 2008 - 08:23

Gość__*
  • Goście
No przecież każdy może mieć swoje zdanie - jednych kompletnie nie ciągnie, a inni w tej generacji nie mają czasu, żeby ograć wszystkie "hiciory" - różnie bywa :^^:
  • 0

#49 gruby Napisany 08 luty 2008 - 14:22

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4463 Postów:

Rzuć monetą - orzeł to 360, reszka to Wii a kant to PS3. :tak:

;) Dobre. :)

Wybierz Wii. Pograj w fajne, konsolowe gierki, solo i ze znajomymi. A jak zatęsknisz kiedyś za bardziej klasycznymi grami, to next-geny zdążą już stanieć.
  • 0

#50 Century Child Napisany 08 luty 2008 - 21:02

Century Child

Dante

• Forumowicze
  • 1335 Postów:

Sony, dla której byłbyś skłonny kupić konsolę, to bierz x360

Treść wykasowana
Kaxi: Nie wszczynaj wojen w temacie!

• 0

#51 Gość__* Napisany 08 luty 2008 - 22:24

Gość__*
  • Goście

Rzuć monetą - orzeł to 360, reszka to Wii a kant to PS3. :tak:

;) Dobre. :)

Wybierz Wii. Pograj w fajne, konsolowe gierki, solo i ze znajomymi. A jak zatęsknisz kiedyś za bardziej klasycznymi grami, to next-geny zdążą już stanieć.

dzis widzialem goscia kupowal w empiku wii :D 1 wii a na stosie 42 sztuki jeszcze zostaly i tak sobie pomyslaem ,choleracia w wakacje kupie jeszcze raz ta konsole... :D wii plus 360 to najlepsza opcja dla gracza :D:P ciekawe tylko jak sie prezentuje wii na lcd 1080p :/
  • 0

#52 ACZ Napisany 08 luty 2008 - 22:27

ACZ

Samiec Alfa

• Forumowicze
  • 31090 Postów:
No panowie i panie, za 10 dni rozpoczyna się GDC. Nie wiem jak wy, ale ja już zacieram ręce i odliczam.
  • 0

#53 Gość__* Napisany 08 luty 2008 - 22:36

Gość__*
  • Goście

ciekawe tylko jak sie prezentuje wii na lcd 1080p

Nie, wiem jak, ale podskalowane gry wygladaja ladnie na 720p.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 08 luty 2008 - 22:37

Gość__*
  • Goście

ciekawe tylko jak sie prezentuje wii na lcd 1080p

Nie, wiem jak, ale podskalowane gry wygladaja ladnie na 720p.

To good nowina :)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 08 luty 2008 - 23:09

Gość__*
  • Goście
IMO obraz po componencie na LCD wyglada o niebo gorzej niz na standardowym CRT przez zwykly composite, zrobilem porownanie jak jeszcze mialem Wii i pozniej nie moglem patrzec na obraz jaki wyswietla moj elcedek =/
  • 0

#56 hacker Napisany 09 luty 2008 - 22:49

hacker

Mokujin

• Narybek
  • 34 Postów:
No i kupiłem Xbox-a 360 Arcade + Crackdown. I jestem niezmiernie zadowolony z wyboru :)
  • 0

#57 TEXZ Napisany 09 luty 2008 - 22:57

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:
Kurcze, ile ja bym dał, żeby na początku obcowania z X360 i ogólnie konsolami nowej generacji móc zagrywać w Crackdown :)
Wszystkiego najlepszego hacker, graj w Cracka do kwietnia. Później wychodzi GTAIV i praktycznie nic więcej chyba nie będzie potrzebne do szczęścia.
  • 0

#58 hacker Napisany 09 luty 2008 - 23:05

hacker

Mokujin

• Narybek
  • 34 Postów:
Dzięki wielkie :) No Crackdown może bez super hiper rewelacji. Ale to bardzo dobry tytuł, który wciąąąąąąąąąąga :)
  • 0

#59 TEXZ Napisany 09 luty 2008 - 23:10

TEXZ

RAM Eater

• Forumowicze
  • 28088 Postów:
Początki w Crackdown są trudne, nasz gostek nie potrafi zbyt wiele. Wystarczy jednak już dotarcie do połowy gry, a zdejmowanie gości z pół kilometra ze snajperki, kilkunasto metrowe skoki, eksplozje miotające połową miasta wejdą do porządku dziennego.
  • 0

#60 Ryan Napisany 12 luty 2008 - 03:03

Ryan

Dominik D.

• Administratorzy
  • 32206 Postów:

David Jaffe zamierza sprzedać Eat Sleep Play… kiedyś.

Wiadomo o tym od bardzo dawna. Czy nie czas zacząć uczyć się języków?
  • 0