Skocz do zawartości

Zdjęcie

CurrentGen - Pogadanki

• Zaloguj się by odpowiedzieć
7214 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 13 luty 2008 - 13:16

Gość__*
  • Goście

(...)Od kwietnia pracownik Sony Computer Entertainment Poland.

Jak pojdziesz pierwszy raz do pracy to nie zapomnij schowac tej słomy ktora Ci z butow wystaje :lama:
  • 0

#62 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 13:34

Gość__*
  • Goście
http://www.ps3site.p...wiamy-na-jakosc

Zestawienie która konsola ma więcej crapów. Oczywiście wii na czele.
  • 0

#63 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 14:05

Gość__*
  • Goście

http://gry.wp.pl/fil...37523;core.html

Zestawienie która konsola ma więcej crapów. Oczywiście wii na czele.

Jeśli dobrze zrozumiałem tego news'a to o ile Wii ma najwięcej crap'ów to tym samym PS3 ma najwięcej hit'ów, które ostro zawyżają jej średnią ocen gier... a kiedyś słyszałem, że na PS3 nie ma wartych uwagi tytułów, w jakimś tam temacie... "Pokój i miłość" chyba. :spoko:

Btw, autor news'a - Kyo - to ten nasz forumowy Kyo? ;>
  • 0

#64 fingus Napisany 14 luty 2008 - 15:27

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 33707 Postów:
Nawiasem mówiąc, przedtem tą najbardziej craponośną konsolą było (jak wynika z wykresu) PS2. Jak widać duża liczba crapów idzie w parze z popularnością i ogólnym sukcesem danej platformy. :hejka: To w sumie żadne odkrycie.
  • 0

#65 Shinigami Napisany 14 luty 2008 - 15:35

Shinigami

siurro

• Forumowicze
  • 34809 Postów:
Ano wlasnie. Nic dziwnego, ze PS2 mialo najwiecej crapow skoro mialo najwiecej gier w ogole ;)
  • 0

#66 Matrox Napisany 14 luty 2008 - 16:05

Matrox

...

• Forumowicze
  • 3057 Postów:
Dokladnie, a PS3 w tej chwili w odwrotnej sytuacji, malo gier ale za to oceny maja dosc wysokie. Im wiecej gier bedzie wychodzilo tym % beda spoadaly, niestety :)

PS. Shin, co zes grzebal w moim ostatnim poscie, po lapach chesz ? :P

Wielu osobom wczoraj grzebałem (ach wy zboczuchy, wiem o czym myślicie :P ) :ninja: - Shinigami
  • 0

#67 fingus Napisany 14 luty 2008 - 18:36

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 33707 Postów:

Nic dziwnego, ze PS2 mialo najwiecej crapow skoro mialo najwiecej gier w ogole

Że ilościowo, to zgoda, ale tam jest ukazany udział procentowy.
I coś jest jednak nie tak w ich wyliczeniach, skoro PS3 prowadzi. Patrząc po Metacritic ma przecież mniej bardzo dobrych exclusivów niż X360, te, które ma, też ma niżej ocenione, multiplatformery często dostawały o parę % niższe noty. :hmmm: Czyżby ten dół z arcadowych crapów aż tak xboksowi ciążył?
  • 0

#68 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 22:39

Gość__*
  • Goście

Jeśli już było, niech jakiś mod to wytnie (podobnie jak powyższe, bo też wszystko już było, nie wykluczając fotki).
http://xbox360.ign.c...2/852334p1.html
Wg. raportu SquareTrade odsetek padających Xboksów wynosi 16.4%, z czego 60% to RODy, a reszta to m.in. problemy z napędem, nie wysuwającą się tacką, etc. Dla PS3 wskaźnik padajacych wynosi 3%. Oczywiście to badania na ograniczonej próbce. Nie zarejestrowali dotąd żadnych problemów z nową wersją X360.

Moge sie mylic, ale Czychu chyba glosil w dluz i szerz, ze pada 33% Xkolcow ;]
  • 0

#69 MaxVarEmreis Napisany 14 luty 2008 - 22:55

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:

Jeśli już było, niech jakiś mod to wytnie (podobnie jak powyższe, bo też wszystko już było, nie wykluczając fotki).
http://xbox360.ign.c...2/852334p1.html
Wg. raportu SquareTrade odsetek padających Xboksów wynosi 16.4%, z czego 60% to RODy, a reszta to m.in. problemy z napędem, nie wysuwającą się tacką, etc. Dla PS3 wskaźnik padajacych wynosi 3%. Oczywiście to badania na ograniczonej próbce. Nie zarejestrowali dotąd żadnych problemów z nową wersją X360.

Moge sie mylic, ale Czychu chyba glosil w dluz i szerz, ze pada 33% Xkolcow ;]

Dziwisz się?? Czesiu ma tendencje do bullshitów.
Cieszy mnie informacja o niewadliwych nowych modelach X360. Rychło w czas :)
Chociaż i tak trudno te informacje nazwać wiarygodnymi.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 23:00

Gość__*
  • Goście

Cieszy mnie informacja o niewadliwych nowych modelach X360.

Chodzi o konsole w Falconem (np. Arcade)?
  • 0

#71 fingus Napisany 14 luty 2008 - 23:02

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 33707 Postów:

Nie obwiniałbym Czysia, bo nie wyssał sobie tego (tym razem) z palca, ale podawał za BestBuy, Gamestopem, czy innymi sieciami sprzedaży - one podawały taki wynik. Informacje w pełni wiarygodne oczywiście nie są, do najlepszych dostęp ma tylko Microsoft, ale się z nimi nie zdradzi (to znaczy, owszem, zdradzał się z 3-5%, ale nie wiem, czy te uznacie za wiarygodne). Zaś co do nowych, to radzę zwrócić uwagę, że piszą tam tylko, że jest mało prawdopodobne, by jakikolwiek z nowych Xboksów był ujęty w raporcie - nie wiadomo jednak, czy wynika to z ich niezawodności, czy czasu z jakiego zbierano dane do raportu. ;-)

btw: tu jest źródło http://squaretradebu...360-issues.html
  • 0

#72 MaxVarEmreis Napisany 14 luty 2008 - 23:06

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:

Nie obwiniałbym Czysia, bo nie wyssał sobie tego (tym razem) z palca, ale podawał za BestBuy, Gamestopem, czy innymi sieciami sprzedaży - one podawały taki wynik. Informacje w pełni wiarygodne oczywiście nie są, do najlepszych dostęp ma tylko Microsoft, ale się z nimi nie zdradzi (to znaczy, owszem, zdradzał się z 3-5%, ale nie wiem, czy te uznacie za wiarygodne). Zaś co do nowych, to radzę zwrócić uwagę, że piszą tam tylko, że jest mało prawdopodobne, by jakikolwiek z nowych Xboksów był ujęty w raporcie - nie wiadomo jednak, czy wynika to z ich niezawodności, czy czasu z jakiego zbierano dane do raportu. ;-)

btw: tu jest źródło http://squaretradebu...360-issues.html

Ja wiem skad te liczby sie wzieły. Tylko kilka osób na tym forum ( które znają sie troche lepiej na tych sprawach od Czesława) tłumaczyły mu dlaczego tamtych wyników nie nalezy brać pod uwage. Jak dla mnie były to "cieżkie argumenty", które on wolał poprostu pominać i fanboyowac w najlepsze.
  • 0

#73 Danteusz Napisany 14 luty 2008 - 23:08

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 29345 Postów:
Co za różnica ile dokładnie procent Xboxów było wadliwe? Wiadomo że awaryjność była bardzo wysoka, ale teraz MS się z tym uporał. Dokładna liczba służy tylko fanbojom.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 23:10

Gość__*
  • Goście

Dokładna liczba służy tylko fanbojom.

LOL Mamy siedziec cicho i sluchac jak kazdy Sonboy na forum drze sie, ze 33% konsol pada? Jest roznica miedzy 16%, a 33%, nie?
  • 0

#75 Kurzy Napisany 14 luty 2008 - 23:24

Kurzy

NIKOGO FORUMEK ENTUZJASTA

• Forumowicze
  • 13801 Postów:
O niskim przegrzewaniu się Arcade i hdmi premium to prawda. Są praktycznie zimniutkie nawet po kilku godiznach grania. Kilka godzin w starszych podobno smażyło konsolę w najlepszę. Jeszcze nei jestem natomiast pewny jakiej próby jest mój napęd Benq bo miałem z nim problemy ale już mam nadzieję to przeszłość.
  • 0

#76 Gość__* Napisany 14 luty 2008 - 23:27

Gość__*
  • Goście
Moja konsola pod 3 h grania z rzedu jest co najwyzej ciepla.
  • 0

#77 kamionek Napisany 15 luty 2008 - 00:28

kamionek

zloty forumowicz; wzór

• Forumowicze
  • 3411 Postów:
Moja jest włączona od 4 dni i jest ledwo cieplejsza, niż jak jest wyłączona :hejka:

Ale dobra, skończmy, zanim zaczniemy
  • 0

#78 fingus Napisany 15 luty 2008 - 00:30

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 33707 Postów:
Moja za to grzeje się jak szalona. :^^: Po naprawie jeszcze bardziej, niż przed. W każdym razie tak mi się wydaje. Staram się to ignorować. Jeśli znów się zepsuje, wiem co robić.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 15 luty 2008 - 11:37

Gość__*
  • Goście
http://www.gram.pl/n... ... _2010.html

Analitycy stawiają że MS i N wypuszczą nowe konsole już w 2010. Oby tak się nie stało bo ta generacja miała pociągnąć dłużej :/
  • 0

#80 TEXZ Napisany 15 luty 2008 - 13:07

TEXZ

Pet Eater

• Forumowicze
  • 28505 Postów:
Stanowczo za szybko... już wolę mieć grafikę 2-3 lata za możliwościami PC, niż za dwa lata zaopatrywać się w nową konsolę. Nie ma szans, żeby do 2010 deweloperzy okiełznali w takim stopniu currentgenowe konsole, jak miało to miejsce w przeszłości z PS2 i PSXem.
  • 0

#81 Balth Napisany 15 luty 2008 - 13:09

Balth

Fraa

• Forumowicze
  • 834 Postów:
Za 2-3 lata to opanują pisanie gier na PS3 :rower:
A jak wiadomo muszą trochę pokorzystać z tej wiedzy.
A tak poważnie to ja licze, że ta generacja dotrwa chociaż do 2012.
  • 0

#82 kamionek Napisany 15 luty 2008 - 13:11

kamionek

zloty forumowicz; wzór

• Forumowicze
  • 3411 Postów:
Nie chce mi się przed końcem świata kupować nowej konsoli :cry:
  • 0

#83 Gość__* Napisany 15 luty 2008 - 14:59

Gość__*
  • Goście

http://www.gram.pl/news_9ATiHu5_Nowe_konsole_juz_w_2010.html

Analitycy stawiają że MS i N wypuszczą nowe konsole już w 2010. Oby tak się nie stało bo ta generacja miała pociągnąć dłużej :/

Lewi Ci analitycy (ktorzy swoje rozmyslenia wzieli chyba z anala)... Skoro Nintendo ma najlepiej sprzedajaca sie konsole w historii to nie widze sensu, aby miala wyjsc nastepna niedlugo :|
  • 0

#84 raf Napisany 15 luty 2008 - 15:32

raf

Nightmare

• Forumowicze
  • 875 Postów:

Lewi Ci analitycy (ktorzy swoje rozmyslenia wzieli chyba z anala)... Skoro Nintendo ma najlepiej sprzedajaca sie konsole w historii to nie widze sensu, aby miala wyjsc nastepna niedlugo :|

Lewi, nie lewi. Może Nintendo jest zadowolone z zaistniałej sytuacji. Jednak Microsoft z pewnością nie. Stać ich na wydanie szybko nowej konsoli, na co raczej nie może sobie pozwolić Sony. Nie oszukujmy się. X360 odstaje od PS3 choćby nośnikiem i sporą awaryjnością. A, że Micro ma w nosie wszelkie tradycje i dyrdymały na temat długości życia konsol, to takie przewidywania nie są bezpodstawne.
  • 0

#85 MaxVarEmreis Napisany 15 luty 2008 - 15:44

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:
Nie mówcie, ze grudzień 2010 roku to za szybko.... 5 lat to wystarczająco długi okres...
  • 0

#86 Gość__* Napisany 15 luty 2008 - 15:45

Gość__*
  • Goście
Z tym, ze Wii i PS3 wystartowalo ze sporym opoznieniem.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 15 luty 2008 - 15:49

Gość__*
  • Goście
Mam PS3 od niecałego roku, i co mam za 2 lata znowu kupować nową. Mam w .... taki interes :/
  • 0

#88 MaxVarEmreis Napisany 15 luty 2008 - 15:51

MaxVarEmreis

Cochliomyia hominivorax

• Forumowicze
  • 9974 Postów:

Z tym, ze Wii i PS3 wystartowalo ze sporym opoznieniem.

W artykule jest mowa o X360 i Wii. Nie ma wzmianki o PS3.....
A, że Wii to dwa gacki sklejone taśmą klejąca....
  • 0

#89 Nexus Napisany 15 luty 2008 - 15:56

Nexus

Tears In Rain

• Forumowicze
  • 6440 Postów:
Koniec 2010? Całkiem porządna data wydania nowego X-a.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 15 luty 2008 - 15:57

Gość__*
  • Goście
Jak nie nawidze tego, ze co 5 lat musze zmieniac konsole :/
  • 0