Skocz do zawartości

Zdjęcie

CurrentGen - Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7640 odpowiedzi na ten temat

#91 MaxVarEmreis Napisany 15 lutego 2008 - 16:10

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Jak nie nawidze tego, ze co 5 lat musze zmieniac konsole :/

Musisz??
Ktoś Ci pistolet do głowy przystawia??
Z jakiegos powodu nie chcesz lub nie mozesz kupic na starcie, to czekasz i kupujesz kilka/nascie miesięczy pózniej. Problem??
  • 0

#92 Devil Napisany 15 lutego 2008 - 16:18

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
Poza tym i tak bedzie jeszcze w co grać na XO ;)
  • 0

#93 Ney Napisany 15 lutego 2008 - 16:19

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mi się wydaje bezsensowne wypuszczanie konsoli już w 2010 roku. Raz, że Nintendo udowodniło, że wcale nie trzeba mocarnego sprzętu żeby zarabiać miliony, dwa na początku traci się zawsze ogromną kasę, a taki Xbox 360 dopiero co zaczął na siebie zarabiać (i się zwracać) więc po co go uśmiercać już za dwa lata?IMHO w 2010 może spokojnie kosztować 99USD i mieć ogromną baze użytkowników, a co za tym idzie do MS szły by ogromne pieniądze z gier, marketplace, golda itd...
  • 0

#94 MaxVarEmreis Napisany 15 lutego 2008 - 20:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mi się wydaje bezsensowne wypuszczanie konsoli już w 2010 roku. Raz, że Nintendo udowodniło, że wcale nie trzeba mocarnego sprzętu żeby zarabiać miliony,

Nie trzeba, nie trzeba.... ale nie mam ochoty aby MS czy Sony poszło w slady Nintendo. Jeśli wszystkie next geny miałyby być tak słabe jak Wii, to ja się przesiadam na PC.... a oni niech sobie zarabiaja miliony, ale juz bezemnie :P
  • 0

#95 Godot Napisany 15 lutego 2008 - 20:20

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dokladnie, nie po to wydalem tyle kasy na wypasiony hdtv zeby grac na sprzecie klasy Wii :) jestem pies na grafe i tyle ;]
  • 0

#96 Matrox Napisany 15 lutego 2008 - 21:47

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Mi tam nowa konsola co 5 lat wcale nie przeszkadza, w 2010 CG beda juz mocno przestazale, nie oszukujmy sie :P
  • 0

#97 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 21:56

Gość__*
  • Goście
Ja bym pod koniec 2010 chetnie przywital nowa konsole od M$ :D
  • 0

#98 egonszef Napisany 15 lutego 2008 - 22:59

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Co sądzicie o nowym padzie sony?
Ja dostałem dzisiaj białego DS3 i bardzo mi się podoba, kupie jeszcze jeden biały gdy wyjdzie LittleBigPlanet i będzie można we 4 pograć.
Co do DS3 mam mniej zastrzeżeń niż w przypadku Sixa, mój ma przyjemny matowy plastik, najbardziej pasujący biały kolor i czarne przyciski ( taki też chcę mieć samochód, biały w czarne dwa paski hehe ) Jest o wiele cięższy i ma grubszy plastik, teraz go czuć w dłoni i nie ma mowy o "dosłownie" wyginaniu jak sixa. Gałkę analogową lżej się wciska ( cięcie nożem w cod4 jest pewniejsze ) Ogólnie niby pad do ps3 a w moim przekonaniu nowy jest o wiele przyjemniejszy, cieszę się z niego jak z zupełnie nowego gadżetu.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 23:03

Gość__*
  • Goście

Jest o wiele cięższy i ma grubszy plastik


Pamietam jak sonyboje wylewali zale, ze pad od Xa jest ciezszy od tego PS3 i grubszy. Teraz to zaleta, tak? :^^:
  • 0

#100 ACZ Napisany 15 lutego 2008 - 23:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Ale gałki ma tak samo ciulowo luźne, jak w sixie?
  • 0

#101 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 23:07

Gość__*
  • Goście

i nie ma mowy o "dosłownie" wyginaniu jak sixa.


Dobra wiadomosc - jak mialem PS3 to w ten sposob, rozwalilem diody w padzie ...


Pamietam jak sonyboje wylewali zale, ze pad od Xa jest ciezszy od tego PS3 i grubszy. Teraz to zaleta, tak? :^^:


Tez pamietam jak niektore clowny tak twierdzily XD
  • 0

#102 f5k Napisany 15 lutego 2008 - 23:17

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Ale gałki ma tak samo ciulowo luźne, jak w sixie?

Gałki w DS3 są luźniejsze niż w sixaxis.
  • 0

#103 egonszef Napisany 15 lutego 2008 - 23:26

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Mi zawsze odpowiadał ciężar DS, do sixa musiałem się przyzwyczajać a teraz wszystko wróciło do normy. Co do gałek... gram w cod4 w sieci codziennie i po dzisiejszym testowaniu nowego pada od razu poczułem różnicę, niestety w cod4 nie ma wibracji ale celowanie nowymi analogami jest inne. Sprawdzę czy się lepiej gra dopiero jutro, muszę stoczyć parę sesji i porównam wyniki :) Jednak jakie by nie były to i tak trzeba się przyzwyczaić do analogów ( niedzielni gracze nie odczują różnicy ) myślę że jutro już nie będę na to zwracał uwagi.

Gałki w DS3 są luźniejsze niż w sixaxis.

Tak kręcę na zmianę sixem i dualem i jakby było inaczej ale się zastanawiam czy to nie przypadkiem złudzenie tylko, po prostu ciężko tą różnicę wyczuć.
  • 0

#104 ACZ Napisany 15 lutego 2008 - 23:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
No to niezły szrot. Czekam zatem do marca, wtedy na rynek wyjdą te nowe padziki Nyko:
http://www.nyko.com/...products/?i=119
Ten Nyko był ostatnio demonstrowany gdzieś, był nawet filmik. Na żywca lepiej wygląda niż na fotkach, jest dosyć płaskim padem (niezły spód ma) i widać, że dobrze w łapach będzie leżał.
Logitech coś się ociąga i nie ma w ofercie ani nawet nie pokazał padów do PS3. Znaczy się ma pady, ale nie mają one czujników ruchu w sobie, więc są wybrakowane i ich wcale nie liczę. Dlatego Nyko pierwsze na rynek wprowadza pada do PS3 z wszystkimi ficzerami.
Jako profejsonalny gracz nie mogę sobie pozwolić sobie na to, aby grać luźnymi analogami (na PS2 gram bezprzewodowym Logitechem).
  • 0

#105 Shinigami Napisany 15 lutego 2008 - 23:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Te, profesjonalny gracz, najpierw, to kup sobie konsole, a później myśl o padzie :P
  • 0

#106 Scorpio Napisany 15 lutego 2008 - 23:41

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Jako profejsonalny gracz nie mogę sobie pozwolić sobie na to, aby grać luźnymi analogami (na PS2 gram bezprzewodowym Logitechem).

No. Setki innych pro-graczy gra na DS2 i jest OK, dopiero u Czycha wychodzi potrzeba jeszcze lepsiejszych gałeczek ...
  • 0

#107 Ryan Napisany 15 lutego 2008 - 23:43

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jak się nie ma skilla to trzeba nadrobić sprzętem. :niepewny:
  • 0

#108 ACZ Napisany 15 lutego 2008 - 23:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Największa wada duali jak dla mnie to luźne gałki.
A co do zmiany pada to przecież i tak pieniędzy sie nie traci na takiej wymianie. Sprzedajesz duala, kupujsz innego pada, proste.
Po Nyko sprawdzę jeszcze Logitecha, jak w końcu zrobią pada. No ja akurat, jako pro gamer muszę mieć gałki symetryczne i aby miały średni opór. Taki np. pad od Decka miał analoga ze zbyt mocnym oporem, nie było to dla mnie wygodne. Idealny opór mają analogi od Logitecha, ciekawe jak jest w padach Nyko.
  • 0

#109 Shinigami Napisany 15 lutego 2008 - 23:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ale przecież od gry gałki i tak się wyrobią, więc nawet jak kupisz pada z "idealnym oporem", to pewnym czasie to się zmieni. Niedawno zauważyłem, że nieźle wyrobiłem sobie analoga przy DMC4.
  • 0

#110 kamionek Napisany 15 lutego 2008 - 23:54

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
A ten pad Nyko ma normalne spusty, tj. takie jak w XO?
  • 0

#111 Ryan Napisany 15 lutego 2008 - 23:59

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

A ten pad Nyko ma normalne spusty, tj. takie jak w XO?

A co za różnica, skoro gry są tworzone pod oficjalny pad, w którym spusty nie nadają się do niczego? Przekonfigurowywanie ustawień dla każdej gry to żadna frajda.
  • 0

#112 ACZ Napisany 16 lutego 2008 - 00:00

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Tak, raczej podobne spusty do tych z X360

Właśnie się skapowałem, że na IGN jest test, wnikajcie fotki i tekst:
http://gear.ign.com/...2/852422p1.html
Komfort ocenili na 8,5.
Jest napisane coś o analogach? Niech ktoś coś tutaj skrobnie co tam napisali.
Dosyć futurystyczny design ma ten padzik, bardzo mi się podoba.
  • 0

#113 Godot Napisany 16 lutego 2008 - 00:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
The two analog sticks are coated with rubber tops, using a concave design instead of the curved convex feel of the regular PS3 controllers. It's more 360-inspired in design, and they feel great - nie ma nic o oporze, za to wykonczenie i design galek jest jak w padzie do 360 czyli swietne
  • 0

#114 Ryan Napisany 16 lutego 2008 - 00:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ale piszą też, że d-pad nie jest zbyt dobry i że shoulder btns mają słabe wykończenie. Poza tym spusty są trójkątne - trochę radykalny pomysł. :hmmm:
  • 0

#115 Godot Napisany 16 lutego 2008 - 00:07

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
tak czy owak w fppach powinien sprawowac sie lepiej niz pad sony, z tym ze nie jest idealny, niestety... chyba jednak poczekalbym na jakas inna konstrukcje
  • 0

#116 ACZ Napisany 16 lutego 2008 - 00:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 141 Postów:
Ale analogi mają opór czy są luźne?
  • 0

#117 Ryan Napisany 16 lutego 2008 - 00:09

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

w fppach powinien sprawowac sie lepiej niz pad sony

Ciężko sprawować się gorzej. ;) Ja bym się szerzej porozglądał - z pewnością nie tylko Nyko produkuje alternatywne pady do PS3. Poza tym Nyko miewa problemy konstrukcyjne (patrz: intercooler do 360).

@Cz: nie ma na ten temat info.
  • 0

#118 kamionek Napisany 16 lutego 2008 - 00:09

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:

The two analog sticks are coated with rubber tops, using a concave design instead of the curved convex feel of the regular PS3 controllers. It's more 360-inspired in design, and they feel great - nie ma nic o oporze


Ale analogi mają opór czy są luźne?


:hejka:
  • 0

#119 Godot Napisany 16 lutego 2008 - 00:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
czychu, ze angielskiego nie rozumiesz jestem w stanie pojac, ale ze po polsku tez czytac nie potrafisz?
  • 0

#120 oranje Napisany 16 lutego 2008 - 00:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
poliglota :ninja:
  • 0