Skocz do zawartości

Zdjęcie

Największy zawód;(


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#1 marioo Napisany 26 maja 2004 - 23:04

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Ktora gra Was najbardziej zawiodla? Tj. spodziewaliscie sie nie-wiadomo-czego, a w praniu okazalo sie, ze produkcja jest marna?

Ja stawiam na Colin McRae3 i DMC 2....
  • 0

#2 martines Napisany 27 maja 2004 - 00:03

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Super Maio Sunshin...tragedia :|
  • 0

#3 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 02:10

Gość__*
  • Goście
Seven Blades :shock:

Slyszal ktos o tem?
AV
  • 0

#4 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 08:34

Gość__*
  • Goście
Ja się zawiodłem tym , że na DC nie było spidermana 2 enter electro... :cry:
  • 0

#5 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 09:10

Gość__*
  • Goście
Tomb Raider Angel of Darknes byl nedzny , Forbidden Siren te| troch mnie zawiodlo, no i FF X-2 byl chyba troche zbyt dziwny jak na moje gusta
  • 0

#6 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 09:30

Gość__*
  • Goście
a mnie najbardziej zawiodlo FFX, fabula konkretnie. póki nie wiedzialem o co chodzilo siekalo mi sie potworki calkiem sympatycznie, ale fabula sie biedniejszą od zebrakow w sierra leone byc okazala.
No i fatal frame 2, ktore mialo mnie straszyc, a tylko znudzilo maksymalnie po 30 minutach, po 1. twardszym duchu, ktorego szlachtowanie okazalo sie zalosnie niedoemocjonowywujace
  • 0

#7 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 10:50

Gość__*
  • Goście
Enter The Matrix - kapa jakiś mało, "najsłabsze ogniwo" całej matrixowej sagi :(
  • 0

#8 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 11:09

Gość__*
  • Goście
Dla mnie FFX to jedna z najlepszych pozycji i o nudzie na pewno nie ma tam mowy gralem przeszlo 150 godz a i tak najwiekszego bossa nie pokonalem, natomiast co do horrorów to po seri SH i obejrzeniu Ringu i Dark Watera malo co jest w stanie mnie przestraszyc, Forbidden Siren wydaje mi sie za malo "chore" w porównaniu do SH2 ale dopiero zaczynam to moze sie to jakos rozkreci, a w Fatal Frame 2 nie gralem i chyba raczej nie zagram bo duchy to mnie juz calkiem nie jaraja.....
  • 0

#9 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 11:46

Gość__*
  • Goście
Ja baaaardzo sie zawieodłem na MGS2:S...Zapłaciłem za tą gre 199zł...Paczke dostałem w piątek...ale już w niedziele skończyłem gre...
to troche za szybko...Teraz odpalam tą gre "od swięta"...Uważam,ze to świetna pozycja...jednak za krutka..
  • 0

#10 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 18:51

Gość__*
  • Goście
Z reguły nie kupuję gier w ciemno,ale raz szarpnąłem się na DMC2 przed przeczytaniem jakiejkolwiek opinii(no bo jak można spartolić Dantego?),a później kląłęm jak szewc na Capcom,które skur(czylo) się niemożebnie przy tym tytule....

[edit amar: Tokar masz jakis slownik w domu? Zajrzyj czasem...]
  • 0

#11 Texz Napisany 27 maja 2004 - 21:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
forbidden siren. wydałem na to te 170 zeta i po H8j mi to. FFX-2 byłem mądrzejszy i załatwiłem pirata. :) ale to nie zwalnia tej giery z bycia szmirą. Castlevania na PS2. total.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 27 maja 2004 - 22:38

Gość__*
  • Goście
FFX - 2 o co chodzi z tym przebieraniem panien w coraz to inne ciuszki??? Cała gra powinna zostać przemianowana i wyklęta z pod szyldu fajnala!!!!
  • 0

#13 luck1985 Napisany 28 maja 2004 - 00:03

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
MGS2 , po wielkiej 1 spodziewalem sie extra gry , pierwsze demo i pierwszy 3 godziny extra , jak zobaczylem tego Raidena to juz wogole mi sie odechcialo grac ................
DMC2 , sadzilem ze bedzie lepsze , 1 mnie wciagla na maxa nie chcialo sie wylaczac konsoli , ale 2 to tez ukonczylem , bo jak kupilem to juz przejde od biedy .NFS U co mi po tych tuningach jak w tego typu grach wazne jest po czym sie jezdzi i gdzie , jedna plansza zmieniona kilka razy .............


pablohp a pochwal sie wszytkim jak zakupiles MGS2 za 199 zl ile kosztowal po kilku dniach ! hehehe ten to bedzie miec skaze do MGS3 i kupi ja chyba jak bedzie na dobre w platynie 8) Ale spox tak bywa , ja natomiast w empiku i MM widzialem DMC 2 za 189 zl a zakupilem za 60 ORGINALA :lol:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 06:34

Gość__*
  • Goście
W czasach psx-a byłem wielkim fanem serii Final Fantasy.Łyknąłem siódemkę,ósmekę,dziewiątkę jak i tactics.Oczywiście przypomniałem sobie wcześniejsze wersje znane z SNESa.Myślałem ,że ta arkadia będzie trwać również na ps2 a co otrzymałem od Squaresoftu?Średnie ff x i fatalne ffx-2.Mam nadzieję ,że ff 12 będzie powrotem w wielkim stylu.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 28 maja 2004 - 07:24

Gość__*
  • Goście
No wlasnie forbidden s. az takie dobre nie jest ani FF X2 teznie za bardzo mi podchodzi....ale jak chodzi o MGS2 to troche sie z wami nie zgadzam..... gra byla naprawde wysmienita, tam dlugosc rozgrywki nie ma znaczenie tylko styl i fabula sie licza, a te sa wrecz niesamowite, Kojima wymyslil to wszystko i przedstawil w niesamowity sposób dajac mi po ukonczeniu gry sporo do myslenia, natomiast Raiden.....ten temat byl juz nie jednokrotnie poruszany a ostatnio chlopak zdobyl nawet tytul Bishoena miesiaca w N+ ale mi tam jego wyglad nie przeszkadza bo w akcji jest mocny, tylko zdziwilo mnie troche samo jego pojawienie sie w grze w koncu MGS to aga rodzinna BIG Bossa i jego dzieci z prubówek ale przynajmniej Oceleot na koncu jakos to wyjasnil, jak na mój gust gierka jest super........ Ale powiedz t3xz ta Castelvania jest dobra bo moze tez sie skusze......
  • 0

#16 Kyo Napisany 04 czerwca 2004 - 22:32

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
FFX-2... Dżiz, nawet nie zdobyłem najlepszego zakończenia, a chyba przenigdy nie będę jej przechodzić poraz drugi. Zresztą już gdzieś tak w połowie gierki nie chciało mi się jej kontynuować. Chyba najbardziej "niemiodna" pozycja w jaką dane mi było grać.
  • 0

#17 luck1985 Napisany 04 czerwca 2004 - 22:40

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Odbieram meila i w pierwszej chwili przeczytalem NAJWIEKSZY ZWOD hehehe a to zawod eh klopoty oczami juz , no ale zawod mialem na grze o nazwie Gran Turismo 4 ............. wedle mnie tym demie powinno sie to zakonczyc .
  • 0

#18 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 07:35

Gość__*
  • Goście
Oprócz wymienionego ff12 to jeszacze dodam dmc2 i silent hill3.Ta ostatnia nie była zła jako gra ale od poprzedników dużo gorsza.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 11:54

Gość__*
  • Goście
najbardziej zawiodłem sie na MGS2, myslałem, że będzie lepiej a tu snejk jest przylepiony do podłogi :? Oczekiwałem coś w stylu SC, który był dopiero w fazie produkcji.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 19:53

Gość__*
  • Goście
wileu sie pewni zdziwi - metroid prime... popykalem z 2h i totalnie zdegustowany opchnalem gre :/ w zyciu sie tak nie zawiodlem...
  • 0

#21 Gość__* Napisany 05 czerwca 2004 - 22:38

Gość__*
  • Goście

wileu sie pewni zdziwi - metroid prime... popykalem z 2h i totalnie zdegustowany opchnalem gre :/ w zyciu sie tak nie zawiodlem...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ta gra pokazuje swoje smaczki z czasem - pierwsze chwile nie są zbyt wciągające ale później jest o niebo lepiej. Ze zwierzyny stajesz się łowcą. Troche za szybko sie jej pozbyłes. No chyba ze giera ci totalnie niepodpasowała (mało jest takich graczy :) )
  • 0

#22 Gość__* Napisany 06 czerwca 2004 - 13:13

Gość__*
  • Goście
A ja się zawiodłem na Mario & Luigi (Woźny ze szkoły obok wygląda jak Lui ;) nawet ma zielone ogrodniczki... Ale nie ma czapki z literą „L”) Super Star Saga. Myślałem, że to jakiś super hiper RPG po przeczytaniu recki, a to.... Zwykły (s)hit... Kicha.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 06 czerwca 2004 - 13:38

Gość__*
  • Goście
Resident Evil (GCN)...nie spelnila moich oczekiwan...
  • 0

#24 Gość__* Napisany 20 lutego 2006 - 12:29

Gość__*
  • Goście
I znow pojawia sie ta nazwa w moim poscie-Driv3r... OMG, co za nedzna gra. Mialem nadzieje na zabawe rodem z Drivera pierwszego, a tu mnie tak zaskoczyli. Tylko, ze za takie niespodzianki to ja podziekuje...
  • 0

#25 Godot Napisany 20 lutego 2006 - 22:05

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak2 - po GENIALNEJ jedynce spodziewalem sie klasycznego platformera a dostalalem jakas hybryde platformera z gta w klimacie futurystycznym... kapa
  • 0

#26 Gość__* Napisany 24 lutego 2006 - 00:46

Gość__*
  • Goście
(1) Wspomniane juz wiele razy :) FF X-2 robiona chyba na siłe, poza tym kojarzy mi się z popkornem i bravo girls, duza wpadka kwadratowego-enixa, a szkoda.

(2) Gitaroo-Man, za krótka :/
  • 0

#27 Gość__* Napisany 05 marca 2006 - 14:09

Gość__*
  • Goście
1. Zakończenie Kingdom Hearts- nie zobaczyłem go bo płytka z grą skopana była ;(
2. FF X-2 - lepiej już mogliby przyłożyć się do remake FF VII
A tak to raczej wszystko wybaczam :lol:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2008 - 07:36

Gość__*
  • Goście
Najwiekszy zawod to SC3 i GT4. W Soul calibura 2 zagrywalem sie dniami i nocami a kiedy polozylem lapki na SC3 szybko sie znudzilem. Gra nie potrafila mnie wciagnac. Nie przypadla mi w ogole do gustu.
Z Gran Tourismo 4 bylo inaczej. Pojechalem do MM i stanalem przed nie lada wyzwaniem GT4 czy Burnout 3? I cholera wybralem GT4. Po zdobyciu kilka zlotych medali nie moglem sie przekonac do tej pozycji. Prawdopodobnie zawiodlo sterowanie. Nie chodzi mi o to, ze gra byla za trudna ale na padzie jezdzilo mi sie niewygodnie. Gra stoi po moja PS2 do dzis i juz do niej nie wroce.
  • 0

#29 Spuczan Napisany 28 grudnia 2011 - 15:55

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 039 Postów:
Zdecydowanie FFX-2. Ta gra to skutek łasych na kasę panów z SE i widać to na każdym kroku. Omijać szerokim łukiem.
  • 0

#30 cwany-lis Napisany 16 stycznia 2012 - 20:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
mi się podobała - ale ukończyłem ją szast-prast w 33 godziny z nosem w poradniku więc nie zdążyłem się nawet nachmurwić
  • 0