Skocz do zawartości

Którą grę wybrać?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:07

Gość__*
  • Goście
Uznałem, że taki, bardzo przydatny temat, powinien znaleźć się na każdym forum. Skopiuje posty z innego tematu:

Mam klina. Najprawdopodniej w czwartek dojdzie X-box z Pinatami i Forzą. Chce dokupić jeszcze jedną grę, bo ww. nie są dla mnie jakoś super interesujące. Chciałem kupić Gearsy, myślałem, że będą tanie, ale się okazało, że poniżej 100 zł z wliczoną przesyłką nie upoluje. Już chciałem brać za 104 zł w stanie bardzo dobrym, 3xA, ale pojawiła się inna oferta. Halo 3 1xPL, 2xA za 95 zł z wliczoną przesyłką
I co teraz wybrać?
Znam historię Halo. Swego czasu zagrywałem się w Halo 2 przez multi i w sumie jestem fanem serii. Wybór więc mógłby wydawać się prosty, jednak Gearsy są chyba ładniejsze, pod względem graficznym, od Halo i jestem ciekaw jak by to wyglądało.

Gears of War za 104 zł VS. Halo 3 za 95 zł?

(to moje pytanie)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:10

Gość__*
  • Goście
JZU!!!! Przeciez masz temat 4 gry na x0 wiec niewidze sensu zakladania tematu.

I radze wziac obie gry
  • 0

#3 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:18

Gość__*
  • Goście
Jednak pytanie "Czy wybrać Mass Effect czy Kameo" nie pasuje do tematu "Jakie 4 gry kupić razem z xO" (bo nie tylko ludzie dopiero kupujący konsole będą zadawać tu pytania).

I radze wziac obie gry

Tia... i jeszcze Call of Duty 4 i Bioshock.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:24

Gość__*
  • Goście
Proponuje wziasc gre mniej brutalna tudziez gears of war,przez co bardziej sie dowartosciujesz jesli chodzi ci o nextgenowa oprawe graficzne. A wiec jezeli wezmiesz Gears of War bedziesz zadowolony. Jesli chodzi ci o niesamowicie grywalny tryb multiplayer, tudziez proponuje wziac Halo3 dlategoz, iz jest to kontynuacja znakomitej serii oferujace niesamowita grywalnosc.

Podsumowujac,
Gears of War = Halo 3
  • 0

#5 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:31

Gość__*
  • Goście
A jak ma się sprawa z grywalnością Gearsów (zarówno multi jak i singiel)?
  • 0

#6 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:34

Gość__*
  • Goście
Biorac pod uwage, iz sam pogrywalem w ta gre, dlateguz stwierdzam ze grywalnosc jest wysmienita.Wsumioz mozna grac w Gears of War do znudzenioz
.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:44

Gość__*
  • Goście

A jak ma się sprawa z grywalnością Gearsów (zarówno multi jak i singiel)?

W Singlu GoW moze zrobic sie nudne podczas przechodzenia po raz drugi (achivmentsy). W multi jest troche losowo. Raz 3 strzaly z shotguna z bliska nie zabijaja przeciwnika, a czasami ktos sciagnie cie jednym strzalem z dalszej odlegosci (i to nie headshotem :ninja: ). Mimo to gra rzadzi ;]
  • 0

#8 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:44

Gość__*
  • Goście
Chyba, ze sie gra na INSANE, wtedy nudzi sie dosc szybko :^^:
  • 0

#9 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:46

Gość__*
  • Goście

Chyba, ze sie gra na INSANE, wtedy nudzi sie dosc szybko

Jak dla mnie ta gra na wyzszych poziomach jest ciekawsza, niz na Casual.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:46

Gość__*
  • Goście
Imho to co pociaga w gearsach to klimat inny niz w halo3. Co prawda w halo 3 jest przewspaniale uniwersum, ale te rozni sie makabrycznie od tego w GoW
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 17:48

Gość__*
  • Goście
makabrycznie ładnie to ująłeś :ninjadance: taaa Girsy są zdecydowanie makabryczne
  • 0

#12 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 21:44

Gość__*
  • Goście
CHyba jednak wezmę Halo. Okazyjna cena, niezliczone godziny gry i w końcu, przecież to HALO!
  • 0

#13 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Co racja to racja....HALO w multi wymiata. Single w 3 nie umywa sie do tego z CE
  • 0

#14 Century Child Napisany 12 lutego 2008 - 23:28

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:

i jeszcze Call of Duty 4 i Bioshock.

w Grudniu miałem taki dylemat i faktycznie wziąłem obie :^^:
  • 0

#15 Gość__* Napisany 13 lutego 2008 - 04:45

Gość__*
  • Goście
a co wziasc na multiplayer na 4 osoby ??? chodzi mi o podzielony ekran halo 3 i cod 4 juz mam ;] nie wiedzialem gdzie zadac to pytanie a nie hcialem topicu zakladac ;D
  • 0

#16 fingus Napisany 13 lutego 2008 - 09:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Może Marvel: Ultimate Alliance? Co prawda bez podzielonego ekranu, ale można grać we czterech.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 13 lutego 2008 - 20:39

Gość__*
  • Goście
wolalbym cos gdzie naraz akcja dzieje sie tak aby mogli miec na nia wplyw 4 gracze ;]
  • 0

#18 fingus Napisany 13 lutego 2008 - 20:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
To hack&slash, a nie poważne RPG, wiec gadki to właściwie formalność - większość czasu zajmuje siekanie przeciwników. Można nawet włączyć automatyczny przydział punktów rozwoju, żeby tego nie przeciągać. Są też misje w komputerze treningowym, gdzie chodzi już naprawdę tylko i wyłącznie o siekę. Nie testowałem na czterech, ale na dwóch jest naprawdę bardzo fajnie - hack&slashe świetnie sprawdzają się w offlin'owym co-opie. :tak:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 14 lutego 2008 - 05:09

Gość__*
  • Goście
tylko czy jest mozliwosc gry na czterech? w gearsy tez chcielismy z kolegami pograc a tu zonk tylko we 2-ch szlo ... ;]
  • 0

#20 fingus Napisany 14 lutego 2008 - 12:41

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Spokojna głowa, można grać też we czterech - drużyna od początku jest czeroosobowa, jeśli graczy jest mniej, mogą przełączać się między postaciami.
  • 0

#21 Cudak Napisany 31 maja 2011 - 19:09

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Uznałem, że taki, bardzo przydatny temat, powinien znaleźć się na każdym forum. Skopiuje posty z innego tematu:


Mam klina. Najprawdopodniej w czwartek dojdzie X-box z Pinatami i Forzą. Chce dokupić jeszcze jedną grę, bo ww. nie są dla mnie jakoś super interesujące. Chciałem kupić Gearsy, myślałem, że będą tanie, ale się okazało, że poniżej 100 zł z wliczoną przesyłką nie upoluje. Już chciałem brać za 104 zł w stanie bardzo dobrym, 3xA, ale pojawiła się inna oferta. Halo 3 1xPL, 2xA za 95 zł z wliczoną przesyłką

I co teraz wybrać?

Znam historię Halo. Swego czasu zagrywałem się w Halo 2 przez multi i w sumie jestem fanem serii. Wybór więc mógłby wydawać się prosty, jednak Gearsy są chyba ładniejsze, pod względem graficznym, od Halo i jestem ciekaw jak by to wyglądało.


Gears of War za 104 zł VS. Halo 3 za 95 zł?


(to moje pytanie)


To co w końcu kupiłeś?
  • 0

#22 Pstrykacz Napisany 20 sierpnia 2011 - 10:37

Pstrykacz

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
ja bym wziol 1 i 2 ale lepiej Halo 3 mogles wybrac cokolwiek nie wybrales lub wybrales
  • 0